Jak okazujecie zainteresowanie płcią przeciwną?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#211 Post autor: boogi » niedziela, 26 kwietnia 2009, 15:04

Gudrun pisze:Ja się zawsze staram zbliżyć w jakiś sposób do tej osoby, zainteresować sobą w subtelny sposób, tak żeby wiedziała że istnieję...żeby łyknęła przynętę i przejęła inicjatywę
Gudrun pisze:Teraz wiem z kim udało by mi się zbudować normalny i udany związek...tyle tylko że on o tym nie wie :wink:
I właśnie zainteresowałaś całe forum ;)

@Migawka: poczytaj sobie o INTp, może to Twój typ (bo każda Piątka kojarzy mi się z klubem NT :P )


"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
Gudrun
Posty: 932
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2008, 11:08
Enneatyp: Obserwator

#212 Post autor: Gudrun » niedziela, 26 kwietnia 2009, 15:22

Snufkin pisze:To ktoś realny czy Brad Pitt ? Żebyś później nie wylądowała w temacie "Piątki a miłość niespełniona". Powiedz mu jakoś.
Brad Pitt nie jest w moim typie :wink:
Realny ale pewnie na tym samym poziomie "dostępu" co Brad Pitt hehe.
Jeśli widzę że ktoś raczej nie jest mną zainteresowany w taki sposób to nie będę informować go że ja jestem bo wiem że to by wszystko zepsuło.
boogi pisze:I właśnie zainteresowałaś całe forum Wink
O nieeee :lol: :wink:

Awatar użytkownika
Avis
Posty: 105
Rejestracja: czwartek, 15 lutego 2007, 10:22
Kontakt:

#213 Post autor: Avis » niedziela, 26 kwietnia 2009, 20:54

Gudrun pisze:Jeśli widzę że ktoś raczej nie jest mną zainteresowany w taki sposób to nie będę informować go że ja jestem bo wiem że to by wszystko zepsuło.
A jest co psuć?

Tak w ogóle to hi, hello.
5w4, ISTj

on

Awatar użytkownika
kama.zielona
Posty: 922
Rejestracja: niedziela, 12 kwietnia 2009, 00:33
Enneatyp: Obserwator

#214 Post autor: kama.zielona » niedziela, 26 kwietnia 2009, 20:55

Hi hello :D
Uważam siebie za inteligentnego, wrażliwego człowieka o duszy błazna, która przejmuje nade mną kontrolę w najważniejszych chwilach.

Awatar użytkownika
Gudrun
Posty: 932
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2008, 11:08
Enneatyp: Obserwator

#215 Post autor: Gudrun » niedziela, 26 kwietnia 2009, 23:28

Avis pisze:
Gudrun pisze:Jeśli widzę że ktoś raczej nie jest mną zainteresowany w taki sposób to nie będę informować go że ja jestem bo wiem że to by wszystko zepsuło.
A jest co psuć?
Jest...wolę żeby było tak jak jest niż żeby nie było w ogóle.

Awatar użytkownika
Avis
Posty: 105
Rejestracja: czwartek, 15 lutego 2007, 10:22
Kontakt:

#216 Post autor: Avis » poniedziałek, 27 kwietnia 2009, 08:13

Gudrun pisze:
Avis pisze:
Gudrun pisze:Jeśli widzę że ktoś raczej nie jest mną zainteresowany w taki sposób to nie będę informować go że ja jestem bo wiem że to by wszystko zepsuło.
A jest co psuć?
Jest...wolę żeby było tak jak jest niż żeby nie było w ogóle.
A jak jest? W sensie: jak wyglądają Wasze relacje?
5w4, ISTj

on

Awatar użytkownika
Gudrun
Posty: 932
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2008, 11:08
Enneatyp: Obserwator

#217 Post autor: Gudrun » poniedziałek, 27 kwietnia 2009, 18:03

Relacje...czysto przyjacielskie :)

Awatar użytkownika
Avis
Posty: 105
Rejestracja: czwartek, 15 lutego 2007, 10:22
Kontakt:

#218 Post autor: Avis » poniedziałek, 27 kwietnia 2009, 18:36

Czysto? ;p

Ale w sumie rozumiem. Doskonale rozumiem.
5w4, ISTj

on

Kupie_Helikopter
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 28 kwietnia 2009, 18:39

#219 Post autor: Kupie_Helikopter » wtorek, 28 kwietnia 2009, 18:45

Ojej, zakochanie to piękne uczucie, ale mi (jako piątce) przynosi też dużo cierpienia...
Mam tendencję do zamartwiania się, strachu, że obiekt moich zainteresowań mnie nie zechce. Jestem zamknięta w sobie i nie potrafię okazać TEJ osobie, że mi na niej zależy. Im bardziej mi zależy, tym trudniej mi przychodzi uzewnętrznienie uczuć. Trudno mi robić tzw. 'pierwszy krok', a jak już się to zdarzy i zostanę odrzucona, to więcej nie będę próbować. Nie mam zamiaru się nikomu narzucać, napraszać...
Jeżeli zakocham się w kimś, to wmawiam sobie, że to się nie uda, prawdopodobnie dlatego, że boję się rozczarowania. Jeżeli nie widzę w tym wszystkim sensu, to usiłuję się 'odkochać', co nie jest łatwe, ale przy odrobinie samodyscypliny - jak najbardziej możliwe. Staję się wtedy zimna, obojętna, nieprzystępna...
To wszystko nie jest łatwe...
5w4 oczywiście.

laczupakabra
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 21:29
Lokalizacja: mokradła

#220 Post autor: laczupakabra » czwartek, 7 maja 2009, 22:37

Piąteczki nie okazują, a nawet jeśli to tylko im się tak wydaje:P Nie wiadomo czasem jak się zachować i na co sobie można pozwolić... tym bardziej, gdy nie chce się piąteczki kochanej wystraszyć i spłoszyć... Ale ile można zgadywać, czy coś czuje, czy wg jest szansa choćby na coś wiecej , a znowuż tak prosto z mostu to aż strach, że to tylko zawali sprawę. Mówią co innego, a swoim zachowaniem dają cień szansy... :P i weź tu odpuść :lol:

Awatar użytkownika
Solan
Posty: 43
Rejestracja: sobota, 9 maja 2009, 12:43
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

#221 Post autor: Solan » niedziela, 10 maja 2009, 20:53

Ja w ogóle nie okazuję tego w jakikolwiek sposób, ponieważ zazwyczaj nie jestem w stanie uwierzyć, że ktoś może żywić względem mnie podobne uczucia. Właściwie to wiem, że takie przekreślanie się z góry jest złe... ale, z drugiej strony, jakoś nigdy nie okazało się, że jest inaczej niż myślałam.
5w4

Awatar użytkownika
multivita
Posty: 9
Rejestracja: niedziela, 10 maja 2009, 22:45

#222 Post autor: multivita » niedziela, 10 maja 2009, 23:06

A czy mezczyzni tu tez tak maja, ze najchetniej to by szukali zameznej kobiety? Mnie glownie taki uklad sie podoba, ze wzgledu na bezpieczenstwo zwiazane z druga strona, ze jej stan bedzie ja powstrzymywal przed tym zeby nie zajmowac calego mojego cennego czasu ;) ogolnie to ze to bedzie tylko taki zwiazek z doskoku, ze nie ciagle ze soba, bo ona bedzie miala wlasne zycie..
5w4

Awatar użytkownika
Avis
Posty: 105
Rejestracja: czwartek, 15 lutego 2007, 10:22
Kontakt:

#223 Post autor: Avis » poniedziałek, 11 maja 2009, 08:26

multivita pisze:A czy mezczyzni tu tez tak maja, ze najchetniej to by szukali zameznej kobiety?
W życiu. To by było nie fair wobec męża tej kobiety, poza tym z dysproporcjami w zaangażowaniu z dwóch stron można sobie radzić w inny, uczciwszy sposób.
5w4, ISTj

on

Awatar użytkownika
SuperDurson
Moderator
Moderator
Posty: 2939
Rejestracja: sobota, 6 września 2008, 12:45
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Kraków

#224 Post autor: SuperDurson » poniedziałek, 11 maja 2009, 08:40

..najchetniej to by szukali..
Zależy do czego szukali.. :twisted:
..bo wtedy zmieniają się kryteria :wink:
..bo to czytasz ..bo Cię lubię ..bo myślisz samodzielnie!

sp/sx, 6w5 lvl 3-5
LIE Obrazek

Awatar użytkownika
multivita
Posty: 9
Rejestracja: niedziela, 10 maja 2009, 22:45

#225 Post autor: multivita » poniedziałek, 11 maja 2009, 08:52

Avis pisze:
multivita pisze:A czy mezczyzni tu tez tak maja, ze najchetniej to by szukali zameznej kobiety?
W życiu. To by było nie fair wobec męża tej kobiety, poza tym z dysproporcjami w zaangażowaniu z dwóch stron można sobie radzić w inny, uczciwszy sposób.
Pewnie i nie jest to uczciwe... ale jak ma zdradzic, to i tak zdradzi - nie ze mna, to z innym :)
5w4

ODPOWIEDZ