Związek 3 z 4

Związek 3 z 4

Związek Trzy-Cztery może stworzyć parę, która jest pełna sukcesu i elegancji. Czwórka nadaje sens osiągnięciom Trójki, a Trójka wie jak przedstawić artystyczne spojrzenie Czwórki reszcie świata.

Izolacja Trójki od swoich uczuć, jest pociągające dla Czwórki, która ja postrzega jako osobę pożądaną ale taką której nie można zdobyć. Trójkę może pociągać dramatyczny wizerunek Czwórki oraz jej emocjonalne wewnętrze życie - coś co Trójka odczuwa jako brakującą część w jej życiu.

Trójka lubi Czwórkę ponieważ jest ona wyjątkowa i inna od innych oraz dlatego, że dostrzega ukryte talenty i możliwości Trójki i pomaga jej stać się większym indywidualistą - mniej skupionym na tym co inni mogą o niej mysleć. Czwórka lubi Trójkę ponieważ Trójka jest często czarująca i atrakcyjna dając Czwórce poczucie bycie bardziej wyjątkową gdyż Trójka wybrała własnie Czwórkę za partnera. Trójka także dodaje odwagi Czwórce i wspiera ją w dążeniu do celów i zajmowania się własnymi zainteresowaniami. Czwórka jest również zauroczona optymizmem i entuzjazmem Trójki co równoważy tendencję Czwórki do wpadania w melancholię oraz stany przygnębienia.

Jednak różnice w odczuwaniu uczuć pomiędzy Czwórką a Trójką mogą powodować problemy. Czwórka chce zajmować centralne miejsce w życiu swojego partnera, a Trójka chce zajmować centralne miejsce tylko w swojej pracy. Czwórka chce więcej bliskości emocjonalnej niż Trójka jest zainteresowana ofiarować lub nawet jest w stanie zapewnić. Trójka skupia się na osiąganiu sukcesu zawodowego co może spowodować, że Czwórka poczuje się porzucona lub sprawi, że Czwórka nabierze dystansu do partnera i przestanie się nim interesować.

Ta para to może być dość niezwyła kombinacja w której brak połączenia. Trójka ma niezbyt dużo cierpliwości z tendencją Czwórki do częstej zmiany nastrojów, a także może postrzegać Czwórkę jako zupełnie niezrozumiałą i nieodgadnioną z powodu jej głębokich i intensywnych wewnętrznych uczuć. Ale w najlepszych chwilach, Czwórka może otworzyć serce Trójki ukazując wszyskie emocje - dość bolesne dla Trójki, ale może spowodować wiele dobrego dla obydwojga. Trójka także potrafi dać Czwórce przykład jak ujawnić światu coś co Czwórka "ukrywa" w swoim wnętrzu i uważa za piękne na tyle aby się tym z innymi podzielić.

Porady dla pary Trzy-Cztery

Dla Trójki:

  • nadaj wzajemnemu okazywaniu sobie zaangażowania i przywiązania, równie ważne znaczenie jakie nadajesz swojej pracy
  • dodawaj sobie i Czwórce odwagi do bycia bezpośrednim i do określania czego oczekujecie od waszego związku
  • unikaj chęci do rywalizowania z Czwórką. Nie wszystko jest współzawodnictwem i nie zawsze musisz wygrywać

Dla Czwórki:

  • pamiętaj, że Trójka jest bardzo wrażliwa na wszelką krytykę na temat bycia zbyt płytkim lub fałszywym
  • pracuj z Trójką przy dążeniu do jakiegoś celu - Trójka się spełnia poprzez aktywne działanie
  • dodawaj Tróce odwagi do bycia bezpośrednim i do określania czego oczekuje od waszego związku