Przekleństwo?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#31 Post autor: Miltado » poniedziałek, 12 lutego 2007, 18:23

Specjalnie dam tu post od mojego kumpla, może przekona on co niektórych z was, że dobre z nas człeki. Ok.

"Uważam że typ 3w4(czyli mój kumpel Miltado),to bardzo ciekawy typ.Czasmi potrafi gadać takie pierdoły,a czasami powie coś madrego.Często jego zachowanie zależy od nastroju-milczy albo rozgaduje się niepotrzebnie.To taki skrupulatny dowódca-wykonuje rozkazy swojego sumienia,często tłumaczy się ze swojego zachowania,lecz robi dobrze(można powiedzieć że raz uratował mi życie-dosłownie).Jeżeli to coś da to mój typ to 7w6(wszystkim robi testy) :) "

Nic nie zmieniłem. Przysięgam. Jak widać rozmawiam czasami o pierdołach, ale czasami w życiu jest ważne rozmawianie o życiowych pierdułkach tj. kolor samochodu. Sami się do tego ustosunkujcie, ja pokazałem tylko to co myśli o mnie mój kumpel, 7 czyli osoba ciesząca się życiem...


ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#32 Post autor: Almodi » poniedziałek, 12 lutego 2007, 18:28

Miltado ja Ci wierze :) bo gdyby mnie opisywali przyjaciele pewnie opis bylby podobny. Enneagram ma ta swoja wade, ze opisujac ludzi za maly nacisk kladzie na roznice pomiedzy 'chorymi' a 'zdrowymi'. Dlatego dla ludzi, ktorzy przeczytaja opis enneagramowy wady 'chorych' trojek i zalety 'zdrowych' trojek skladaja sie na 'pelny' opis osoby, co oczywiscie nie jest zgodne z prawda :)

Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

#33 Post autor: ewutek » poniedziałek, 12 lutego 2007, 18:30

Łukasz pisze:Mnie krytyka stereotypu 3 Pasażerki wydaje sie bardzo trafna.
Wreszcie uderzono w sedno :)
Nie wydaje mnie sie, aby manipulowanie mna nalezalo do latwych czynnosci.
Samouwielbienie i jego umiejętne podsycanie działa na ofiarę jak opium, zaślepia i zniewala (wiem, bo jestem ekspertem tej techniki manipulacyjnej). Dobrze, że jesteś czujny. Moja diagnoza: Jesteś zdrową 3.
5w6

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#34 Post autor: Almodi » poniedziałek, 12 lutego 2007, 18:33

He he,
Dobrze, że jesteś czujny. Moja diagnoza: Jesteś zdrową 3.
Ma uspic moja czujnosc? ^^ Nieladnie :)

Awatar użytkownika
vodka :)
Posty: 546
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 10:06
Lokalizacja: z PolmosTu :D

#35 Post autor: vodka :) » poniedziałek, 12 lutego 2007, 18:45

Miltado pisze:Specjalnie dam tu post od mojego kumpla, może przekona on co niektórych z was, że dobre z nas człeki. Ok.

"Uważam że typ 3w4(czyli mój kumpel Miltado),to bardzo ciekawy typ.Czasmi potrafi gadać takie pierdoły,a czasami powie coś madrego.Często jego zachowanie zależy od nastroju-milczy albo rozgaduje się niepotrzebnie.To taki skrupulatny dowódca-wykonuje rozkazy swojego sumienia,często tłumaczy się ze swojego zachowania,lecz robi dobrze(można powiedzieć że raz uratował mi życie-dosłownie).Jeżeli to coś da to mój typ to 7w6(wszystkim robi testy) :) "
heh, Siódemka.. :D kocha wszystkich ludzi, widzi w nich zalety, przymyka oko na wady ;)

Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

#36 Post autor: ewutek » poniedziałek, 12 lutego 2007, 18:53

Łukasz pisze:Ma uspic moja czujnosc? ^^ Nieladnie :)
Możesz wierzyć lub nie, ale mój pozytywny stosunek do 3 jest szczery do bólu :) Wypowiadając się w waszym dziale moją intencją nie jest próba uśpienia czujności, tylko chęć pokazania że nie wszyscy tak nad Wami pomstują. W trakcie dyskusji przypadkiem zaobserwowałam, że 3 może wpaść w sidła manipulacji. Na to chciałabym wszystkich Zdobywców uczulić, bo to może im szczególnie grozić zwłaszcza w tzw. realu. Dawców to również dotyczy.
5w6

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#37 Post autor: Almodi » poniedziałek, 12 lutego 2007, 18:55

Wierze, wierze :) tylko sie draznilem.

A skad sie wzielo to pozytywne nastawienie do naszej nacji? ;p

Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

#38 Post autor: ewutek » poniedziałek, 12 lutego 2007, 19:00

Ponieważ 5 i 3 to dwa bieguny. Za bardzo się różnimy, abym mogła tej "nacji" nie podziwiać :)
5w6

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#39 Post autor: Almodi » poniedziałek, 12 lutego 2007, 19:09

Hmmm... ale wiekszosc 5 wstrzymuje sie od pozytywnych komentarzy na temat 3.

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#40 Post autor: Miltado » poniedziałek, 12 lutego 2007, 19:41

vodka :) pisze:
Miltado pisze:Specjalnie dam tu post od mojego kumpla, może przekona on co niektórych z was, że dobre z nas człeki. Ok.

"Uważam że typ 3w4(czyli mój kumpel Miltado),to bardzo ciekawy typ.Czasmi potrafi gadać takie pierdoły,a czasami powie coś madrego.Często jego zachowanie zależy od nastroju-milczy albo rozgaduje się niepotrzebnie.To taki skrupulatny dowódca-wykonuje rozkazy swojego sumienia,często tłumaczy się ze swojego zachowania,lecz robi dobrze(można powiedzieć że raz uratował mi życie-dosłownie).Jeżeli to coś da to mój typ to 7w6(wszystkim robi testy) :) "
heh, Siódemka.. :D kocha wszystkich ludzi, widzi w nich zalety, przymyka oko na wady ;)
Po czyjej jestes stronie? :lol: Oj ale to chyba jednak o czymś swiadczy no nie?? :D
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
vodka :)
Posty: 546
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 10:06
Lokalizacja: z PolmosTu :D

#41 Post autor: vodka :) » poniedziałek, 12 lutego 2007, 21:21

Miltado pisze:Po czyjej jestes stronie? :lol: Oj ale to chyba jednak o czymś swiadczy no nie?? :D
Napisałeś:
Specjalnie dam tu post od mojego kumpla, może przekona on co niektórych z was, że dobre z nas człeki. Ok.
I tak się złożyło, że ten kumpel jest Siódemką (cóż za przebiegłość :>) - nie mogłeś wybrać lepiej :D 7 łatwo jest urobić, żeby była po Twojej stronie ;) (a czasem nawet urabiać nie potrzeba ;P)
No i jak myślisz, po czyjej jestem stronie? ;)

Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 100
Rejestracja: wtorek, 30 października 2007, 11:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#42 Post autor: AngelsDream » środa, 31 października 2007, 00:58

Cóż... Dotąd uważałam swoją naturę za przekleństwo. Dosyć dobrze włożyłam się w ramki 4w5, podczas gdy każdy ślepy zauważał, że gdy mi się zdawało, że nikt nie patrzy wylewała się ze mnie trójkowość. Odpuściłam sobie udawanie, bo prowadziło donikąd. Biorę siebie taką, jaką jestem: z wadami i zaletami. 8)

Awatar użytkownika
sarnandynka
Posty: 241
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 00:16

#43 Post autor: sarnandynka » piątek, 2 listopada 2007, 12:31

Mam zupełnie inny stosunek do 3w4 i 3w2, mam wrażenie że skrzydło 4 nadaje trójkom "ludzką twarz". :D

Podziwiam w trójkach to, że potrafią dążyć do celu, nie przejmować się niepowodzeniami, to że wiedzą czego chcą. Czasem jednak mam wrażenie, że za bardzo identyfikują się z tym co robią, i że cenią ludzi za działanie a nie za to kim są...

Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 100
Rejestracja: wtorek, 30 października 2007, 11:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#44 Post autor: AngelsDream » piątek, 2 listopada 2007, 12:42

Mogłabym owijać w bawełnę, ale prawda jest taka, że jeśli trójka [ja jestem 3 w 4] włoży w coś siebie, to będzie tego bronić zażarcie bez względu na ofiary. I faktycznie: dla mnie bardziej liczą się czyny, niż osoby. Szczerze? Zdobądź moje ego, a będziesz miał/a mnie.

wix
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 30 września 2007, 16:19
Lokalizacja: gdańsk

#45 Post autor: wix » czwartek, 15 listopada 2007, 07:09

sarnandynka pisze:Mam zupełnie inny stosunek do 3w4 i 3w2, mam wrażenie że skrzydło 4 nadaje trójkom "ludzką twarz". :D
jakiez to budujace.. takie akurat na dobry poczatek dnia 8) :lol:
3w2

ODPOWIEDZ