Stosunek Piątek do zdjęć

Dyskusje na temat typu 5
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kajzerka
Posty: 95
Rejestracja: czwartek, 23 stycznia 2014, 18:17

Re: Stosunek Piątek do zdjęć

#16 Post autor: kajzerka » niedziela, 26 stycznia 2014, 12:29

Nie lubię zdjęć. Z ostatnich lat mam może kilka, i to zrobione dlatego, że wypadało. Myślałam, że to przez kompleksy, ale w sumie nie uważam się za jakąś szpetną dziewczynę, a nawet słyszałam od kilku osób, że jestem ładna. Chyba jestem zbyt krytyczna wobec siebie i tego jak wychodzę na zdjęciach, zawsze mam wrażenie, że można lepiej było mnie ująć czy daną sytuację.



werdiana
Posty: 5
Rejestracja: środa, 6 lipca 2011, 23:26
Enneatyp: Obserwator

Re: Stosunek Piątek do zdjęć

#17 Post autor: werdiana » poniedziałek, 10 marca 2014, 22:21

Również nie lubię kiedy ktoś robi mi zdjęcia. Te na których uważam, że wyszłam atrakcyjnie mogłabym zaliczyć na palcach jednej ręki. Chociaż nie myślę o sobie, że jestem brzydka ale na zdjęciach wychodzę gorzej niż na żywo. Myślałam - może za bardzo się tym przejmuje dlatego tak jest. Ale kiedy starałam się przestać, dalej nie było tak jak bym chciała. Dlatego mam mało zdjęć na których jestem, wolę je robić innym.

Awatar użytkownika
Ael
Posty: 941
Rejestracja: sobota, 10 kwietnia 2010, 00:22
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Kraina Czarów
Kontakt:

Re: Stosunek Piątek do zdjęć

#18 Post autor: Ael » poniedziałek, 10 marca 2014, 22:30

/co prawda nie wiem czy jestem Piątką do końca ale/

U mnie to bardzo dużo zależy, generalnie lubię pozować ale nie lubię się wpychać przed kamerę. Dlatwgo z wakacji/eventów masowych z reguły zdjęć mam mało lub wcale. Ale jak mnie moja koleżanka fotografka poprosiła "Asia, bo potrzebne mi zdjęcia do portfolio...", to wręcz nie mogłam się doczekać xD wiem, że jej się nie narzucam, że ona lubi ćwiczyć robienie zdjęć, więc w razie potrzeby nie jest nam głupio się prosić o fotograficzne przysługi. I w takich warunkach modelować uwielbiam.

A najbardziej lubię zdjęcia, na których nie wyglądam jak ja xD

Awatar użytkownika
Kapar
VIP
VIP
Posty: 2333
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 13:15
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: DownUnder
Kontakt:

Re: Stosunek Piątek do zdjęć

#19 Post autor: Kapar » środa, 12 marca 2014, 01:24

kajzerka pisze:Nie lubię zdjęć. Z ostatnich lat mam może kilka, i to zrobione dlatego, że wypadało. Myślałam, że to przez kompleksy, ale w sumie nie uważam się za jakąś szpetną dziewczynę, a nawet słyszałam od kilku osób, że jestem ładna. Chyba jestem zbyt krytyczna wobec siebie i tego jak wychodzę na zdjęciach, zawsze mam wrażenie, że można lepiej było mnie ująć czy daną sytuację.
Nie lubisz zdjec a jednak do nich pozujesz i zamieszczasz na forum w wyzywajacych pozach? Sama sobie strasznie przeczysz powyzej.
Ael pisze: U mnie to bardzo dużo zależy, generalnie lubię pozować ale nie lubię się wpychać przed kamerę. Dlatwgo z wakacji/eventów masowych z reguły zdjęć mam mało lub wcale. Ale jak mnie moja koleżanka fotografka poprosiła "Asia, bo potrzebne mi zdjęcia do portfolio...", to wręcz nie mogłam się doczekać xD wiem, że jej się nie narzucam, że ona lubi ćwiczyć robienie zdjęć, więc w razie potrzeby nie jest nam głupio się prosić o fotograficzne przysługi. I w takich warunkach modelować uwielbiam.
Takze nie rozumiem, lubisz pozowac ale nie wpychasz sie przed aparat? (Kamera jest do filmowania, aparat do robienia zdjec). Piateczki, gdzie wasza logiczna spojnosc i integralnosc?
A moze wy nie Piateczki.
Możemy pogadać tu https://t.me/joinchat/aHxHU7go8yQ4MmRl

Odnajdziesz mnie na rozstajach dróg. Sprawcy podobno wracają
po śladach swych, a gdy wrócisz tu, gdzie czas w zdumieniu przystanął
to nie mów nic. Już nie ty, nie ja. Inna już rzeka tam płynie.

Awatar użytkownika
Ael
Posty: 941
Rejestracja: sobota, 10 kwietnia 2010, 00:22
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Kraina Czarów
Kontakt:

Re: Stosunek Piątek do zdjęć

#20 Post autor: Ael » środa, 12 marca 2014, 08:07

^ Albo po prostu nie czytasz ze zrozumieniem ;] Prostszym językiem: lubię pozować ale nie jestem aparatowym attention whore, który zawsze się wpycha przed obiektyw jak tylko jest szansa. Co chyba wyjaśniłam dalszą częścią wypowiedzi.
A za kalki językowe przepraszać nie będę, zdarza się każdemu.

Edit: poprawione literówki
Ostatnio zmieniony środa, 12 marca 2014, 08:19 przez Ael, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kajzerka
Posty: 95
Rejestracja: czwartek, 23 stycznia 2014, 18:17

Re: Stosunek Piątek do zdjęć

#21 Post autor: kajzerka » środa, 12 marca 2014, 08:16

Kapar pisze:
kajzerka pisze:Nie lubię zdjęć. Z ostatnich lat mam może kilka, i to zrobione dlatego, że wypadało. Myślałam, że to przez kompleksy, ale w sumie nie uważam się za jakąś szpetną dziewczynę, a nawet słyszałam od kilku osób, że jestem ładna. Chyba jestem zbyt krytyczna wobec siebie i tego jak wychodzę na zdjęciach, zawsze mam wrażenie, że można lepiej było mnie ująć czy daną sytuację.
Nie lubisz zdjec a jednak do nich pozujesz i zamieszczasz na forum w wyzywajacych pozach? Sama sobie strasznie przeczysz powyzej.
Wyzywające pozy. Miło mi. <3 Przyznaję, może trochę się zagalopowałam w tej wypowiedzi. ^^ To dlatego, jeśli pamiętasz, niektóre osoby na początku zarzucały mi, że jestem Dwójką a nie Piątką, w związku z czym wziął mnie PRZEPOTĘŻNY wkurw i powiedziałam sobie:
pokażę im wszystkim, że jestem Piątką!!! :evil:
Teraz takie rzeczy wychodzą... haha xD

Ale rzeczywiście nie jestem ''aparatowym atrwntion whore'', a focie które dałam nie są nowe, sprzed kilku miesięcy.

Awatar użytkownika
Ael
Posty: 941
Rejestracja: sobota, 10 kwietnia 2010, 00:22
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Kraina Czarów
Kontakt:

Re: Stosunek Piątek do zdjęć

#22 Post autor: Ael » środa, 12 marca 2014, 08:20

A kto mówi, że jesteś? Bo ja miałam na myśli sytuacje raczej z mojego "podwórka" a nie z tego forum o.O

Awatar użytkownika
kajzerka
Posty: 95
Rejestracja: czwartek, 23 stycznia 2014, 18:17

Re: Stosunek Piątek do zdjęć

#23 Post autor: kajzerka » środa, 12 marca 2014, 08:31

O nie, Piątką też nie jestem. Jestem coś 4w5w6 albo 6w5w4 ? Gdyby były takie typy mogłabym się zastanawiać. xD Na razie jeszcze badam sprawę, ale już przestałam traktować enneagram jak wyrocznię.

Awatar użytkownika
Ael
Posty: 941
Rejestracja: sobota, 10 kwietnia 2010, 00:22
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Kraina Czarów
Kontakt:

Re: Stosunek Piątek do zdjęć

#24 Post autor: Ael » środa, 12 marca 2014, 08:35

Miałam na myśli aparatową/kamerową attention whore?
Skoro skopiowałaś nawet literówki z mojego posta, to mam prawo uznać, że fragment mojej wypowiedzi jakoś cię trafił. Stąd pytanie "a kto mówił, że jesteś".

Co do enneagramu: nie uwzględniasz instynktów i poziomów zdrowia a to też ma swój wpływ.

-- Posty sklejone automatycznie środa, 12 marca 2014, 09:38 --

^ Po prostu nie czytasz ze zrozumieniem ;] Prostszym językiem: lubię pozować ale nie jestem aparatowym atrwntion whore, który zawsze się wpycha przed obiektyw jak tylko jest szansa.

Awatar użytkownika
kajzerka
Posty: 95
Rejestracja: czwartek, 23 stycznia 2014, 18:17

Re: Stosunek Piątek do zdjęć

#25 Post autor: kajzerka » środa, 12 marca 2014, 08:42

Uwzględniam. Właściwie to chyba najbliżej mi do Szóstki. Ale tak patrząc na inne Szóstki na forum to nie wiem, nie wiem... czuję się zbyt Czwórkowa przy nich. Przy Czwórkach zbyt Piątkowa. Dla Piątek zbyt Dwójkowa. xD Itd. Jest kilka osób na forum, które nie pasują ściśle do jednego typu, nie dają się zakwalifikować (np. Venus w raku, zauważ, w podpisie ma wpisane dwa typy).

Awatar użytkownika
Irranea
Moderator
Moderator
Posty: 1179
Rejestracja: poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 23:50
Lokalizacja: w barku

Re: Stosunek Piątek do zdjęć

#26 Post autor: Irranea » środa, 12 marca 2014, 10:08

kajzerka pisze: To dlatego, jeśli pamiętasz, niektóre osoby na początku zarzucały mi, że jestem Dwójką a nie Piątką, w związku z czym wziął mnie PRZEPOTĘŻNY wkurw i powiedziałam sobie:
pokażę im wszystkim, że jestem Piątką!!!
Buahahaha, już widzę, jak Piątki wrzucają takie zdjęcia do 'pokaż się', zwłaszcza po paru dniach przebywania na forum. Wiele z Piątek ani razu tu nie wrzuciło tutaj swoich 'zwykłych' zdjęć, nie wspominając o tych żenujących pozach. Ale faceci zawsze lubią cycki, nie?
O nie, Piątką też nie jestem.
Skoro wiesz, że nie jesteś Pięć, to po co się wypowiadasz w temacie dla stricte Piątek i nam śmiecisz?
Btw. dla mnie, jak i dla wielu innych z tego forum jesteś z triady wstydu i na bank nie jest to Trzy.

Awatar użytkownika
Osteoporoza
Posty: 476
Rejestracja: piątek, 28 lutego 2014, 01:04
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: W dziczy serca
Kontakt:

Re: Stosunek Piątek do zdjęć

#27 Post autor: Osteoporoza » środa, 12 marca 2014, 13:58

Po co w ogóle kreować się na piątkę. Są przyjemniejsze numerki niż 5 ;d

Co do tematu. Nie mam zbyt wielu swoich zdjęć, tym bardziej nagrań. Nie lubię ich oglądać. Płyty ze studniówki w sumie nikomu nie pokazywałem, ani sam jej nie obejrzałem. Co prawda nie wygrałbym konkursu na najbrzydszego człowieka globu i w sumie wydaje mi się że wyglądam dobrze, ale na moje pare kg nadwagi patrzę krytycznie.

Mimo to na forum się pokażę... kiedyś tam ;d
6w5

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Stosunek Piątek do zdjęć

#28 Post autor: Snufkin » środa, 12 marca 2014, 15:22

Ireno posłyszałem też opinię, że Piątki z zasady nie wrzucają zdjęć w pozach typu "patrzcie jaki jestem wysportowany, robię pompki". Dlatego trudno mi przez analogię oceniać fotki kajzerki, tym bardziej, że de facto to wcale na nich jej nie widać xD Chociaż zgadzam się, że jeśli ktoś nie zna swojego typu nie powinien się wypowiadać w naszym dziale.
kajzerka pisze:Na razie jeszcze badam sprawę, ale już przestałam traktować enneagram jak wyrocznię.
Nie cierpię czegoś takiego, brzmi tak strasznie pseudointelektualnie xD
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Ael
Posty: 941
Rejestracja: sobota, 10 kwietnia 2010, 00:22
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Kraina Czarów
Kontakt:

Re: Stosunek Piątek do zdjęć

#29 Post autor: Ael » środa, 12 marca 2014, 17:28

To stwórzmy taki temat w dziale ogólnym. Albo zróbmy oddzielny dział dla badających swój typ. Bo serio gdzie ja mam pisać o takich rzeczach jeśli nie mam pewności, że jestem 5? It's not fair.

Awatar użytkownika
kajzerka
Posty: 95
Rejestracja: czwartek, 23 stycznia 2014, 18:17

Re: Stosunek Piątek do zdjęć

#30 Post autor: kajzerka » środa, 12 marca 2014, 17:45

Irranea, tak strasznie śmiecę, że odkopać się dosłownie nie można. Ale doceniam, że nie napisałaś nic o bolących uszach i bólu głowy.

OK, to już mój ostatni post, może tą 'dyskusję' przepnie gdzieś moderacja.

Kiedy zarejestrowałam się na to forum byłam święcie przekonana, że jestem Piątką, ponieważ tak mi wyszło w teście. Teraz już wiem, że nie.
To nie było do końca tak, że "kreuję się na 5".
Wiem, że to denerwujące kiedy inne typy wchodzą na czyjeś podforum i się mądrzą.

Dlatego obiecuję Ci Irena, że to mój ostatni post w tym dziale, żebyś biedaczko nie musiała się więcej denerwować (swoją drogą, możesz mnie dodać do ignorowanych, skoro mnie tak nienawidzisz).

ODPOWIEDZ