Oobe/ld

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Anathema
Posty: 202
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2007, 23:31

#31 Post autor: Anathema » poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 15:05

no cholercia, chyba od niechcenia, ale jednak mimo wszystko seks pierwsze co kojarzy mi się z cielesnością :lol:
ale mistrzu, jak tam wolisz.....



ktośtam
VIP
VIP
Posty: 973
Rejestracja: poniedziałek, 25 grudnia 2006, 19:25

#32 Post autor: ktośtam » poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 15:09

Według mnie wszystkie posty w tym temacie nadają się tu:
http://enneagram.pl/forum/viewtopic.php?t=873

Co ten temat ma wspólnego z Enneagramem?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 16:11 przez ktośtam, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#33 Post autor: Absynt » poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 15:11

To Ci sie zle kojarzy.

3 mistyczne stany w jakich moze sie znalezc ludzka dusza to wlasnie stan przed narodzeniem, po smierci, i w momencie gdy sam tworzy zycie. Tantra, joga seksu.

A nawet jak Ci sie seks kojarzy z sama cielesnoscia, to mozesz sprobowac tantry dla ekstatycznych orgazmow jakie ona daje. Zespolenie z partnerem to fajna sprawa nawet dla laika :P.

Zjedz troche z ta ignorancja. Sam przez nia przechodzilem i jakos przeszedlem, wiec moze i faktycznie mozesz mnie nazywac mistrzem :P.

Pozdro.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Anathema
Posty: 202
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2007, 23:31

#34 Post autor: Anathema » poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 15:18

A nawet jak Ci sie seks kojarzy z sama cielesnoscia, to mozesz sprobowac tantry dla ekstatycznych orgazmow jakie ona daje. Zespolenie z partnerem to fajna sprawa nawet dla laika .

Zjedz troche z ta ignorancja. Sam przez nia przechodzilem i jakos przeszedlem, wiec moze i faktycznie mozesz mnie nazywac mistrzem .

tu z ust Anathemy sączy się lawa oczywistych epitetów .
Pomijając powyższe, niepotrzebne są mi ekstatyczne doznania, by pojąć że zespolenie z partnerem wiąże się także z duchowością, laiku. Pisałam tamto w tonie żartobliwym, więc nie nazywaj mnie ignorantką . k*rwa .

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#35 Post autor: Absynt » poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 15:23

Myslalem, ze chodzilo o ironie, a nie zwykly zart. Ciezko mi to bylo tak odebrac zwlaszcza po zdaniu ponizej.

Ale sama podjelas walke, wiec uklulem :P. Ok, koniec. Juz sie nie kasajmy. Poza tym 'to tylko net, wiec nie warto sie napinac' ;). Wiec przepraszam za swoje.

I big lol z mojej strony, bo zabawy z dziwkami byly jedynie w LD, nie w OOBE. Moze tym Cie zmylilem, ale bylem juz lekko zahipnotyzowany piszac kolejny post pod rzad na tym forum. Sorry jeszcze raz!
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Danriz
Posty: 77
Rejestracja: niedziela, 29 kwietnia 2007, 21:08
Lokalizacja: z mroku ;> (Cieszyn)

#36 Post autor: Danriz » poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 16:00

Wlasnie dlatego pisalem o ld jako sposob na spelnienie marzen-nie chodzi tu tylko o jakies wyzsze marzenia-ktos chce to sie spelnia erotycznie jego sprawa ;)

A oobe to juz zupelnie inna bajka...

Awatar użytkownika
Nif
Posty: 372
Rejestracja: wtorek, 19 grudnia 2006, 09:34
Lokalizacja: z Krainy Mgieł
Kontakt:

#37 Post autor: Nif » poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 18:32

Sen sterowany chyba tylko raz mi się udał. Chociaż, wydaje mi się, że na sekundę się obudziłam, pomyślałam, że to przecież jest mój sen i mogę w nim zrobić, co chcę, więc dlaczego tego nie zrobić i zasnęłam znów i zrobiłam, co chciałam. Więc to chyba się nie liczy.

O oobe usłyszałam 13 lat temu i od tego czasu próbuję, tak na własną rękę, ale jeszcze nigdy mi się nie udało. Sama próbuję, ale gdy ludzie mówią mi, że im się to udało, to tak do końca im nie wierzę. Gdy mój luby przeklęty mi się do tego przyznał to zapytałam, czy był wtedy trzeźwy.

Właściwie na zawołanie potrafię wejść w stan, gdy zaczynam czuć lekkie mrowienie całego ciała i takie dziwne uczucie jakby ciepła, (stan alfa, stan wibracji, nie wiem), czasami czuję, jakby coś chciało się ze mnie wyrwać i to sprawia mi ból, czuję to jak pieczenie.
Emo i dumna z tego
4w3 , ENFP

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

#38 Post autor: Rilla » poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 19:15

Czekolada pisze:
Wawelski pisze:
Mikhael pisze: Zasadniczo z ezo należy uważać. Miałem okres w życiu, w którym doprowadziłem się do stanów lękowych właśnie przez ezoterykę. Słyszałem jakieś dźwięki, ciągle wydawało mi się że ktoś jest u mnie w pokoju. Czasem nawet widziałem postacie. :? Nie wiem co to było, ale na szczęście wyszedłem z tego. Brr.... straszne. Wolę o tym nie myśleć.
(...)Eksperymentujcie! :D
:roll: Dzięki, wystarczy że miałem takie fazy bez eksperymentowania z ezo :]
Też miałam takie fazy bez ezo :". Straszne.
Mnie też to spotkało, choć z ezoteryką nie miałam nic wspólnego. Gdy byłam mała, małam wrażenie, że ktoś cały czas na mnie patrzy i mnie śledzi. Wyszłam z tego, ale nie dawno (parę miesięcy temu) zdażyło mi się parę razy słyszeć w nocy jakiś głos... Mam nadzieję, że to nie wróci.

Zjawisko LD też znam z własnego doświadczenia, choć nie wiedziałam, że ma to jakąś nazwę. Kiedy byłam mała (bodajże do 11 lat) często nękały mnie koszmary. Któregoś razu sama we śnie wpadłam na pomysł, by się obudzić. I w taki sposób zaczęłam uciekać od złych snów. W końcu przestały mnie męczyć i to mi wystarczyło. Nie wpadłam na pomysł, żeby je zmieniać, przetwarzać. Teraz mam ciekawe, miłe sny i mi z tym dobrze :)
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

ktośtam
VIP
VIP
Posty: 973
Rejestracja: poniedziałek, 25 grudnia 2006, 19:25

#39 Post autor: ktośtam » poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 19:17

Ostatnio zastanawiam się, czy skoro tylu ludzi podcza snu ma jakieś odjazdy w stylu OoBE albo LD to ja jestem jakiś ograniczony, skoro nigdy nie przeżyłem niczego takiego...

Awatar użytkownika
Cortina
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 10:58

#40 Post autor: Cortina » poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 19:33

Na stronie www.paranormalne.pl na forum dużo o tym piszą nawet sobie urządzają spotkania w astralu. Tylko, że na forum nie można wyrażać opinii odmiennej od reszty forumowiczów bo dostaniecie warna :D
9w1, INFp

Awatar użytkownika
Basketcase
Posty: 716
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 23:09

#41 Post autor: Basketcase » poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 19:58

A dlaczego Ty po prostu nie popelnisz samobojstwa Twisted Evil Razz ?
Tacy jesteście zabawni że mi żal umierac.

Moze jeszcze cos fajnego zrobicie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#42 Post autor: Absynt » poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 21:15

Ja sie tylko lubie odgryzac i pokazywac inne punkty widzenia :twisted: .
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

#43 Post autor: Rilla » poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 22:00

ktośtam pisze:Ostatnio zastanawiam się, czy skoro tylu ludzi podcza snu ma jakieś odjazdy w stylu OoBE albo LD to ja jestem jakiś ograniczony, skoro nigdy nie przeżyłem niczego takiego...
Widocznie nie miałeś potrzeby. Ja LD ostatnio miałam jakieś co najmniej 5 lat temu i chyba już zatraciłam tą zdolność. Nie śnią mi się już koszmary, więc nie muszę już z tego korzystać.
Oobe nigdy nie miałam i nie ciągnie mnie do poznania tego. Z takimi "czarami" trzeba uważać, bo nie wiadomo co w tym siedzi i jakie są skutki uboczne. Jak dla mnie to zbyt niebezpieczne, a wręcz straszne. Nie radziłabym zagłębiać się w czymś, co nie jest do końca zbadane.
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

Awatar użytkownika
Sake
Posty: 94
Rejestracja: czwartek, 19 kwietnia 2007, 16:02
Lokalizacja: Przemyśl/Kraków

#44 Post autor: Sake » poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 22:07

Dzięki że mi przypomnieliście o LD! Ponad rok temu to sobie ćwiczyłam, wyczytanymi i zasłyszanymi sposobami, nawet pare razy mi sie udało, ale najgorsze jest to, że kiedy już wiedziałam, że śnię to bardzo szybko się budziłam.
A co do OOBE to wiem, że są ludzie, którzy twierdzą, że to możliwe, mało tego, że sami tego doświadczają, nawet mój dobry przyjaciel mi opowiadał jak coś takiego mu się przydarzyło, pierwszy raz jak miał bardzo wysoką gorączkę - latał pod sufitem i patrzył na siebie z góry, za drugim razem tylko drzemał, "poleciał" do kuchni i słyszał całą rozmowę swojej matki, którą jej potem słowo w słowo opowiedział.

Moje wnioski: jeśli sama czegoś takiego nie doświadczę, to nie uwierzę :/ bez względu na to co mi ktoś będzie opowiadał i jakie dowody przedstawiał.
4w3
"To co nazywamy normalnością to tylko krąg światła wokół ogniska..."

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#45 Post autor: Zielony smok » poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 23:38

...jakoś to wszystko o czym piszecie pachnie ucieczką od real world...a nasycić je pozytywną wibracją dnia codziennego nie łaska? :wink:
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

ODPOWIEDZ