Hyde Park

Dyskusje na temat typu 1
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Jakie studia wybierają Perfekcjoniści?

#391 Post autor: car II » czwartek, 22 kwietnia 2010, 23:45

Z okazji takiej , że za miesiąc będę obchodził pierwszy rok bytności na forum, postanowiłem się trochę czwórkowo wywnętrzyć emocjonalnie. (nie wiem czy to wyrażenie jest stylistycznie poprawnie Yusti ale musiałaś to przeczytać, z góry przepraszam)
W sumie, to jest nas tu niewiele, i raczej się znamy już na tyle, że nie mam jakichś większych oporów. Inaczej było na początku; zastanawiałem się nad każdym postem czy to co napiszę nie będzie zbytnim odkryciem siebie przed innymi. (w ramach poszanowania własnej prywatności) Takie małe przeliczenie na temat „Czy powiedziałbyś to obcym ludziom?” wynik najczęściej oznajmiał „NIE! debilu” ale i tak pisałem…
Z początku dużo czasu zajęło mi zgłębianie podforum jedynek. Przywitałem się zgodnie z szeroko pojętymi zasadami savoir vivre’u w temacie „Witam na forum” , i niechcący wkurwiajac Yusti (Justyna, naprawdę niechcący!) za co dostałem zaklęciami typu ja jestem „ISFjotka” i „mam mocne Se”… Po wymianie kilku postów dostałem pozwolenie „a żyj sobie” i zacząłem moje nowe życie… Większość tematów na podforum kończyło się w odległej przeszłości ale i tak pisałem. Często spotykałem się ze zdaniami które sam bym wypwiedział, na temat siebie. (gdybym umiał wtedy rozmawiać na temat siebie;jakoś nigdy wcześniej tego nie robiłem) I równie często pisałem lamerskie posty że „popieram to a to” czasem dodając z czym bym się nie zgodził. W temacie o różnicach miedzy 1 a 8 , poznałem Pabla i Rinn (co ona tam wtedy robiła??!!) Pabla poprosiłem żeby pisał krótsze posty ;) (gdybym wiedział co to jest „typ 8” to pewnie bym tego nie zrobił ;) ) Miał wtedy tego takiego skorpiona w awatarze, a Justyna miała coś na kształt lemura na drzewie, do tej pory zastanawiam się co to było ? Temat jakoś upadł z braku innych Niż ja i Justyna jedynek i innych niż Pablo ósemek ;) Duzo innych tematów zginęło na długo z samego braku jedynek (aż przyszła Ro, WvR, revania, vil) ale i tak pisałem żeby się wywnętrzyć emocjonalnie, albo wygadać albo przemyśleć to co napiszę… Boogi napisał coś co zapadło mi w plamiec do dziś, że to co jedynki myślą to może nie być rzeczywistością, ale tym co się nam wydaje.


„ Nieeeee przeeeejmuj się Yusti, onatylko dodaje kolorytu forum, raczej nikt nie bierze jej na poważnie (coś jak mnie, tylko trochę inaczej)
A pisać posta pod postem nie powinnaś bo tak jest w regulaminie (raczej standard na forach netowych) i jeden z nich już leży w koszu. Więc Yusti na swój sposób dobrą radę dała. Horoskopami może się tak strasznie nie sugeruj, bo może to Cię zapędza w takie stany. Jak na mój gust to połączenie z 4 Ci się rozbestwiło Ale ja żadnym specjalistą by wystawiać enneagramowe diagnozy”.

…i poznałem grin… (poznałem – duże słowo ale pierwszy kontakt nastąpił; w tym sensie)

W czasie tego roku :Yusti została dwójką, snufkin przestał pisać o swoich gustach muzycznych, durson dalej promuje NLP z całym zaangażowaniem, przyszło kilka osób, odeszło chyba niewiele i wszystko się kręci mimo przepowiadanej nie raz „śmierci forum” a może dzięki temu…

Akurat zawsze jak się coś się działo to mnie nie było , jak yusti dostała bana, jak snuf dostał bana za popisy na ósemkach (niewiem za co, bo jechał ogólnie po stereotypie 8 a nie po konkretnych osobach), jak perwik dostał bana… No ja już tak mam, że rzadko jestem w centrum wydarzeń.;)

Zaczęliśmy z Mietłą zloty Eneagramowe w Łodzi, bardzo owocnie ;)
Mieliśmy nawet taki jeden duży zlot, chociaż trochę za krótki, (dlatego trzeba koniecznie coś zorganizować w wakacje. Ja nie organizuję bo grin będzie i tak marudzić, boogi pewnie zorganizuje i będzie fajnie…)
Ciekawe jest też co z tym warszawskim zjazdem Taraki?


Dzięki Wam, że jesteście.
(to mój 500 post, raczej żadnych nie kasowałem)
Zapomniałem gdzieś jak pisać takie posty…




*wlasnie zauważyłem ze od roku nie używam litery Ć :P)
*nauczyłem się pisać „dlaczego” razem
*nie zawarłem nawet 1/10000 tego co chciałem napisac w tym poscie, ale nie mam siły…
*ja studiuję stomatologię ale nie polecam, przynajmniej w Łodzi :P

PB - Jeśli ktoś chce poczytać reakcje userów na tego posta zapraszam tutaj, ponieważ nie chciało mi się przenosić wszystkich postów.


Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Hyde Park

#392 Post autor: car II » niedziela, 25 kwietnia 2010, 13:04

chyba musze jeszce raz tego posta napisac jak mi znowu stuknie 500 :P:P
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

Re: Hyde Park

#393 Post autor: Grin_land » niedziela, 25 kwietnia 2010, 13:06

Carze to skopiuj do notatnika go sobie, bo do tego czasu może wylecieć z kosza ;)
i dzień dobry ;)
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Hyde Park

#394 Post autor: car II » niedziela, 25 kwietnia 2010, 13:14

a Ty go tam widzisz?? ja nie mogę go znaleźć właśnie...

dzień dobry :)
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

Re: Hyde Park

#395 Post autor: Pędzący Bakłażan » niedziela, 25 kwietnia 2010, 13:16


Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Hyde Park

#396 Post autor: car II » niedziela, 25 kwietnia 2010, 13:21

a moglbym poprosic zeby jednak byl na podforum moim macierzystym, nawet niech bedzie w offtopie, albo "witam na forum moze"? :P (pl8, plosiem)
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

Re: Hyde Park

#397 Post autor: Grin_land » niedziela, 25 kwietnia 2010, 13:24

no i jest cacy, dziękujemy Ci PB!!!
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

Re: Hyde Park

#398 Post autor: Pędzący Bakłażan » niedziela, 25 kwietnia 2010, 13:26

Post przeniesiony. Można go znaleźć parę postów wyżej. ;)

@Grin nie ma za co. :D

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Hyde Park

#399 Post autor: car II » niedziela, 25 kwietnia 2010, 13:33

dzieki. uczyc sie musze, a taka piekna pogoda... :cry:
"niechcem ale muszem"

*a Wałęsa to jaki typ jest?
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

Re: Hyde Park

#400 Post autor: Pędzący Bakłażan » niedziela, 25 kwietnia 2010, 13:33

Też muszę a nie chcem.
Ale idę niedługo na boisko i rzucam książki obojętnie czy się nauczę czy nie. :mrgreen:

Awatar użytkownika
jouziou
Posty: 775
Rejestracja: czwartek, 30 kwietnia 2009, 23:07
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: Hyde Park

#401 Post autor: jouziou » środa, 28 kwietnia 2010, 01:43

car II pisze:*a Wałęsa to jaki typ jest?
Wnerwiający.

A tak serio, to enneagramowo jakaś Trójka pewnie, a jeśli chodzi o socjonike to typują go na XSFp.
Mój nick wymawia się JOŁZIOŁ nie juziu

Awatar użytkownika
vil
Posty: 56
Rejestracja: sobota, 27 września 2008, 22:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hyde Park

#402 Post autor: vil » środa, 28 kwietnia 2010, 20:25

Carze, nawet nie zauważyłam, żę Ty za nami dopiero od roku. Gratuluje 500 - nego posta! Wynik nieosiągalny dla mnie.

Stomatologia to... intrygujący kierunek:)

Ja, oczywiście, anglistyka. Specjalizacja nauczycielska. A jak 8) .
1w2

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Hyde Park

#403 Post autor: boogi » poniedziałek, 10 maja 2010, 22:36

Car II pisze:(to mój 500 post, raczej żadnych nie kasowałem)
Cholera, ja przekroczyłem liczbę 3 tysięcy właśnie... mam 5 postów dziennie i napisałem blisko 2% wszystkich postów na tym forum... Car ładnie podsumował swój rok bytności na forum, ja przy próbie opisania swojego pobytu tutaj zaczynam łapać się za głowę :o


...a jeżeli do tego dodać drugie tyle, które swego czasu poleciało w czeluści kosza... :shock:
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

Re: Hyde Park

#404 Post autor: Grin_land » poniedziałek, 10 maja 2010, 22:45

:twisted: :lol: a to ja dostałam tytuł spamera roku!!!
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Hyde Park

#405 Post autor: boogi » wtorek, 11 maja 2010, 01:04

Roku 2009 kochana, ubiegłego roku ;)
Ja pisałem dużo przez 2 miechy w 2008 roku, utrzymując cały czas średnią 25-30 postów dziennie (przez ponad dwa miesiące oznacza to ponad 1500 postów). W roku 2009 pisałem już bardziej umiarkowanie... ;)


...i na temat :mrgreen:
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

ODPOWIEDZ