Hyde Park

Dyskusje na temat typu 1
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Hyde Park

#226 Post autor: car II » czwartek, 5 listopada 2009, 20:06

Dopraszam się moderowania żeby był porządek, bo jak się zalegnie bałagan to nie będę wiedział gdzie jaki post był. Bo np teraz temat "coś nad czym nie macie kontroli psuje wam plany" przeszedł w "problemy z komunikacją miejską i autostop". Ordnung muss sein, dla ogólnego dobra naszej społeczności! :twisted:

Mnie absolutnie się to nie zlewa, moze coś zjadłaś Chotto? (czekoladę z pomidorami :wink: )


Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
Venus w Raku
VIP
VIP
Posty: 1058
Rejestracja: środa, 23 września 2009, 10:08
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Hyde Park

#227 Post autor: Venus w Raku » czwartek, 5 listopada 2009, 20:23

Dziwne, bo raptem chottomatte i car II poprawiliście mi nastrój tymi ostatnimi postami. Lubię, jak Siódemki mają dobry humor. No więc trochę mnie to pocieszyło. Venus Wrakiem też może być.

A jak przeczytałam zdanie:
Bo np teraz temat "coś nad czym nie macie kontroli psuje wam plany" przeszedł w "problemy z komunikacją miejską i autostop".
to wybuchłam śmiechem.
1w9, 6w5, sp/sx

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

Re: Hyde Park

#228 Post autor: Revania » czwartek, 5 listopada 2009, 20:26

Faktycznie, ten temat popłynął trochę w innym kierunku, niż zakładałam, ale nie będę przecież zmuszała ludzi do pisania tego, co ja chcę, zresztą rozmowa o komunikacji miejskiej również jest ciekawa ;)



Ech, wkurzyła mnie znajoma. Pyta mnie "Słyszałaś plotkę o (nazwa jednego zespołu, który obie lubimy)?" Odpowiedziałam jej, że nie i poprosiłam, żeby powiedziała o co chodzi, na to ona "Jak nie wiesz, to ja ci nie mogę powiedzieć, przepraszam". Po cholerę zaczyna jakiś temat, skoro nie może o tym mówić?! To głupota jest... Resztką sił woli powstrzymałam się od powiedzenia jej czegoś chamskiego.
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Hyde Park

#229 Post autor: car II » czwartek, 5 listopada 2009, 21:11

rozmowa o komunikacji miejskiej również jest ciekawa ;)
dlatego moderatora bym poprosił o przeniesienie tego do nowego tematu gdzie można płynąc z dalszą rozmową...

Mnie nikt dzisiaj nie wkurzył, zajęcia miałem wyjątkowo na 13. więc się wyspałem i ogólnie wszyscy w dobrym humorze. Oby tak zawsze :)

Venus cieszę się Twoim powrotem radości życiowej. Nie ma się co załamywać, nowy dzień nowe możliwości :)
"Jak nie wiesz, to ja ci nie mogę powiedzieć, przepraszam"
Mój sposób to: "To ja Ci nie powiem co mi wczoraj X powiedział" czasem działa :lol:

To jest głupota ale poczekasz parę minut i sprawdzisz sama w necie, co za problem skoro koleżanka nie chce by zwiastunem dobrej nowiny to niech pozostanie wkurzającym babolem :D
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

Re: Hyde Park

#230 Post autor: Revania » czwartek, 5 listopada 2009, 23:51

car II pisze:
"Jak nie wiesz, to ja ci nie mogę powiedzieć, przepraszam"
Mój sposób to: "To ja Ci nie powiem co mi wczoraj X powiedział" czasem działa :lol:

To jest głupota ale poczekasz parę minut i sprawdzisz sama w necie, co za problem skoro koleżanka nie chce by zwiastunem dobrej nowiny to niech pozostanie wkurzającym babolem :D
Raczej nie mamy na tyle wspólnych tematów, żebym mogła ją ruszyć takim tekstem, poza tym zły humor mam i nie chce mi się żartować.

Nie sprawdzę w necie, ten zespół aż tak popularny nie jest... Chociaż zajrzę na jedno duże forum o tej muzyce, ale jeśli tam nie będzie, to niczego się nie dowiem... Mogła równie dobrze wyczytać coś na stronie po japońsku, a że ja japońskiego nie znam, to nie mam o tym pojęcia.
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Hyde Park

#231 Post autor: car II » piątek, 6 listopada 2009, 11:36

Do zobaczenia po weekendzie :) JAde do Gdańska. MAm nadzieję że spadnie śnieg...
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

Re: Hyde Park

#232 Post autor: Revania » piątek, 6 listopada 2009, 17:15

Zazdroszczę, ja chciałabym znowu ruszyć tyłek z tej Warszawy (lubię podróżować), ale kasy nie ma...
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Hyde Park

#233 Post autor: car II » poniedziałek, 9 listopada 2009, 17:05

CześĆ jedynkozaury :D wróciłem. I zapierdziel na uczelni od 8 w poniedziałek. Dzięęęki Ci Panie że jest wolna środa to odpocznę po weekendzie. Śniegu nie było ale nie szkodzi. Gdańsk ładny, i ludzie mili... ehhhh 8)

CześĆ Vil, czego Ty uczysz jeśli można wiedzieć. (bo sobie pozwoliłem Twoje posty przejrzeć)
A mam jeszcze inne pytanie, czy rozpoznajesz enneagramy uczniów ? :twisted:
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
vil
Posty: 56
Rejestracja: sobota, 27 września 2008, 22:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hyde Park

#234 Post autor: vil » poniedziałek, 16 listopada 2009, 18:07

Angielskiego:) A co do uczniow - tych, ktorych ucze prywatnie, owszem. Np. jest wsrod nich jeden dyrektor, zdecydowanie 3 :) Naptopmiast w wiekszych grupach trudno miec tak osobisty kontakt z uczniami. Zreszta, rzadko rozpatruje typ osobowosci drugiej osoby - no chyba,ze jest mi bliska czy widujemy sie bardzo czesto. Ostatnio zmienilam mieszkanie i moja wspollokatorka jest (chyba) tez 1. Teraz widze, jak malo wyluzowana i przystosowana spolecznie bylabym, gdybym nigdy nie mieszkala w akademiku...
1w2

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Hyde Park

#235 Post autor: car II » poniedziałek, 16 listopada 2009, 18:31

dałaś mi temat na nowy temat dla 1 ale na razie nie mam czasu go pisaĆ...

hehe dwie jedynki w mieszkaniu? podobno to jest reakcja wybuchowa :)
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Hyde Park

#236 Post autor: boogi » wtorek, 17 listopada 2009, 20:20

@car: W Gdańsku byłeś i znać nie dałeś. Ty Łosiu jeden :P
car II pisze:MAM PYTANIE. CZY MODERATOR TO NA TO FORUM ZAGLĄDA CZY NIE? Takie mnie wątpliwości naszły tego pięknego poranka bo nie zauważyłem aktywności adama jeszcze...
Adam zajmuje się administracją forum, a nie moderacją. Listę moderatorów masz na stronie głównej, w okolicach kosza (jakkolwiek głupio by to nie brzmiało).
Temat o nazwie "Hyde Park" chyba po to był specjalnie zakładany, żeby go nie moderować jakoś szczególnie? Jeżeli uważacie, że warto wydzielić jakieś posty, wskażcie je i zaproponujcie nazwę tematu.
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Hyde Park

#237 Post autor: car II » wtorek, 17 listopada 2009, 20:29

Wtedy byłem niecałe 48 godzin na miejscu i miałem bardzo nabity plan zajęć...
Jak będę miał możliwość być dłużej to dam znać.
A Ty też się teraz obudziłeś... widać na podforum sąsiadów nie zaglądasz :P

yhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh przeczytaj rozmowę i wydedukuj gdzie spam się zalągł, bo mnie obrażasz nieświadomie... 8)

(W hyde parku właśnie się tym podzieliłem żeby w tamtym temacie nie spamować....)

Moderator: adam
Zmyliło mnie to... :mrgreen:
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Hyde Park

#238 Post autor: boogi » wtorek, 17 listopada 2009, 20:33

car II pisze:yhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh przeczytaj rozmowę i wydedukuj gdzie spam się zalągł, bo mnie obrażasz nieświadomie... 8)
Akurat nie zamierzam ;) bo nie przeznaczam za dużo czasu na forum. Akurat forum 1 należy do tych, które czytam bardzo pobieżnie (bez urazy, właściwie czytam jedynie 2, 6 i 8, oraz oczywiście Podwieczorek i Techniczne). Też mam nabity plan zajęć ;)
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

Re: Hyde Park

#239 Post autor: Revania » wtorek, 17 listopada 2009, 20:42

Na forum jedynek po prostu nie ma jakichś większych zgrzytów, bo wszyscy wiedzą, jak powinni się zachować, to dlatego ;)
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Hyde Park

#240 Post autor: car II » wtorek, 17 listopada 2009, 20:45

Akurat nie zamierzam
ooo nieładnieee :)

to ja już nie wiem kto i jak ma zrobić żeby tu był ordnung :roll:

Rev w samo sedno :mrgreen:, innymi słowy nudno tu jak w bibliotece... ale ja się przyzwyczaiłem i nawet to trochę lubię...
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

ODPOWIEDZ