Zainteresowania.

Wiadomość
Autor
Kikijuro
Posty: 499
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 21:54

Zainteresowania.

#1 Post autor: Kikijuro » piątek, 3 listopada 2006, 11:34

Pozwole sobie stworzyć temat w któym licze że dziewiątki przedstawią swoje zainteresowania i przy okazji przekonam się czy inne dziewiątki mają podobnie tendencje to posiadania szerokiego wachlarzu zainteresowan. I to by bylo na tyle :)



Awatar użytkownika
Szopa
Posty: 644
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 21:13
Lokalizacja: Zewsząd. Jesteście otoczeni.

#2 Post autor: Szopa » piątek, 3 listopada 2006, 16:48

Lenienie sie przed kompem/telewizorem/w lozku.
Czasami pouprawiam sport zwanym parkour. Najlepiej mi wychodzi nic nie robiebnie ogolnie :P
Obrazek

Szczurek
Posty: 49
Rejestracja: piątek, 13 października 2006, 14:03
Lokalizacja: Bochnia

#3 Post autor: Szczurek » piątek, 3 listopada 2006, 17:14

bezuzyteczne skakanie przez barierki, hehe nieźle, nieźle.. sam to kiedyś robiłem :) a może jakieś osiągnięcia już masz?
Everytime you think you're walking,
You're just moving the ground
Everytime you think you're talking,
You're just moving your mouth
Everytime you think you're looking,
You're just looking down

Kikijuro
Posty: 499
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 21:54

#4 Post autor: Kikijuro » piątek, 3 listopada 2006, 17:14

Szczurek pisze:bezuzyteczne skakanie przez barierki, hehe nieźle, nieźle.. sam to kiedyś robiłem :) a może jakieś osiągnięcia już masz?
I nie chodzi nam o połamania ;)

Awatar użytkownika
Szopa
Posty: 644
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 21:13
Lokalizacja: Zewsząd. Jesteście otoczeni.

#5 Post autor: Szopa » piątek, 3 listopada 2006, 18:37

Ponad rok trenuje, wiec cos tam umiem. Ale generalnie to coraz mniej mi sie chce...
Swoja droga takie calkiem bezuzyteczne toto nie jest. Mozna wiele zastosowan wynalesc dla tego sportu.. :)
Obrazek

Montez
Posty: 35
Rejestracja: piątek, 3 listopada 2006, 14:58
Lokalizacja: Dublin

#6 Post autor: Montez » piątek, 3 listopada 2006, 18:59

W moim towarzystwie zawsze miałem opinię gościa, który zna sie na wszystkim i na niczym. Jak przykjdzie mi do głowy żeby się za coś zabrać to przez krótki okres czasu robie to z całych sił a potem mi sie odechciewa albo dopadają mnie kontuzje.

Genrealnie nigdy niczym się nie interesowałem. Pisząc moje cv najtrudniejszym zadaniem jest zawsze wpisanie swoich zainteresowań. Kiedyś (oprócz pierdół typu muzyka czy literatura, które chyba wszyscy wpisują :) )wpisywałem "sztuki walki" bo swego czasu boksowałem :D Uwielbiałem to. Nigdy wcześniej nie czułem w sobie takiej siły i nie byłem tak pewny siebie. Trenowałem wkładając w to całe serce, waliłem w wór z takim impetem że zerwało mi się jakieś scięgienko w prawej dłoni i przez pół roku nikomu nie podawałem ręki bo każdy uścisk mnie cholernie bolał. Teraz wpisuję "joga". W jodze też byłem dobry, wszyscy na zajęciach widzieli że się przykładam. Potem wyjechałem do Irlandii gdzie obecnie mieszkam i przez ostatnie pół roku byłem na ćwiczeniach jogi może z 10 razy.

Generalnie najlepiej mi wychodzi ściemnianie. NIe lubię oglądać telewizji albo leżeć bezczynnie w łóżku ale pociągają mnie różne bezproduktywne fromy spędzania czasu np: długie spacery czy bezcelowe surfowanie w sieci.
Robię wszystko byleby tylko nie zrobić czegoś co rzeczywiście ma jakąś wartość :)
9w1

Idziemy na Guinnessa na Temple Bar?

Szczurek
Posty: 49
Rejestracja: piątek, 13 października 2006, 14:03
Lokalizacja: Bochnia

#7 Post autor: Szczurek » piątek, 3 listopada 2006, 22:44

Swojego czasu też interesowałem się bardzo sztukami walki.. jednak najwięcej czasu poświęciłem sztuce tai chi. Bardzo mnie to wciągneło i ćwiczyłem przez jakiś czas. Obecnie już mi to całkowicie przeszło i niewiele śladów zostało po moich wysiłkach. Interesowałem się też takimi kwestiami jak świadome sny i oobe. Tutaj też jakieś efekty miałem .. ale nie mam już na tyle siły, żeby to kontynuować. Kiedyś miałem więcej siły i chęci. Teraz skupiam się generalnie na tym co robie - nauce i okresowej "pracy" w domu pomocy społecznej :)
Everytime you think you're walking,
You're just moving the ground
Everytime you think you're talking,
You're just moving your mouth
Everytime you think you're looking,
You're just looking down

Awatar użytkownika
malna
Posty: 322
Rejestracja: czwartek, 2 listopada 2006, 01:25
Lokalizacja: Wrocław

#8 Post autor: malna » piątek, 3 listopada 2006, 22:59

sztuki walki? fajna sprawa, nawet byłam 2 razy na zajęciach taekwon-do. podobało mi się, ale wygląda na to, że systematyczność jest moim zasadniczym problemem. :P

nic chyba nie wywołuje we mnie takich wrażeń jak muzyka. mało oryginalne, racja, ale głębokie i tak osobiste, że mimo wszystko wyjątkowe. :-) próbowałam coś grać na gitarze, ale niestety, chyba jestem stworzona do odbioru, a nie nadawania. :P

z takich dziwności, od dłuższego czasu jestem maniaczką serialu Buffy, the vampire slayer - ok, wiem jak to brzmi, w tym problem, że wiele osób z góry skreśla go za tytuł - przesiaduję godzinami na polskim forum btvs (naprawdę ciekawe dyskusje się toczą), tworzę z filmu klipy w movie makerze. pełen fanatyzm. ;-)

Moraglar
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 16:37

#9 Post autor: Moraglar » poniedziałek, 6 listopada 2006, 17:09

Ciekawa rzecz, moją pasją także były sztuki walki, a konkretnie Oyama karate uprawiane systematycznie(sic! :!: ) i z pełnym zaangażowaniem przez 5 lat... interesuje mnie także fantasy [miałam długi staż w RPG (WFRP)]oraz elementy kultury Japonii (kiedyś manga i anime, obecnie raczej droga samuraja :) ). Poza tym uwielbiam czytać. Wszystko co mi wpadnie w rękę, od etykiet do promocji na papierze toaletowym :lol:
Obecnie nie interesuję się niczym specjalnym i nie uprawiam sportu, na co niemały wpływ ma mój maruda 4w5 :wink:

Pozdrawiam wszystkie 9 :D
9w1

Awatar użytkownika
tzlm
Posty: 849
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 14:46

#10 Post autor: tzlm » poniedziałek, 6 listopada 2006, 17:17

Moraglar pisze: Poza tym uwielbiam czytać. Wszystko co mi wpadnie w rękę, od etykiet do promocji na papierze toaletowym :lol:
Pamiętam, jak w tamte wakacje, z nudów potrafiłam czytać ulotki od leków...

Awatar użytkownika
Avin
Posty: 1166
Rejestracja: wtorek, 31 października 2006, 15:02

#11 Post autor: Avin » poniedziałek, 6 listopada 2006, 22:30

Montez
a gzdie w Irlandii przebywasz? i jak dlugo?podoba cie sie i chcesz tam zostac?
Samotnosc pogladow innego czlowieka
i jego dziwna zawila natura
zmusza do usmiechu
gdy inny czlowiek spaceruje ulica
myslac o szczesciu
myslac o zyciu
zwraca uwage szarych ludzi

ten inny czlowiek ma inna dusze
inne widzenie i inne serce

Awatar użytkownika
szmura
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 22:36
Lokalizacja: Wschód

#12 Post autor: szmura » poniedziałek, 6 listopada 2006, 22:50

Angielski mam we krwi :), co się łączy z tym to : Ameryka, kultura i historia US .

Od czasu do czasu polityka , starożytny rzym .

Filmy prawie w ogóle mnie nie interesują , mam pare ulubionych , szukanie i oglądanie nowych mnie nie pasjonuje , przynajmniej nie obecnie .

Tyle :)

Awatar użytkownika
Szopa
Posty: 644
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 21:13
Lokalizacja: Zewsząd. Jesteście otoczeni.

#13 Post autor: Szopa » wtorek, 7 listopada 2006, 00:01

Dodam jeszcze ze interesuje sie muzyka. Konkretnie to uwielbiam jej sluchac ^^ Takie male 'zainteresowanie' :P
Obrazek

Montez
Posty: 35
Rejestracja: piątek, 3 listopada 2006, 14:58
Lokalizacja: Dublin

#14 Post autor: Montez » wtorek, 7 listopada 2006, 00:02

Avin pisze:Montez
a gzdie w Irlandii przebywasz? i jak dlugo?podoba cie sie i chcesz tam zostac?
Od kwietnia siedzę w Dublinie. Ogólnie to miasto, cała Irlandia, Irlandczycy i wszystkie inne narodowości jakie tu mieszkają są w pożądku. Polecam!

Wybacz, na prawdę starałem się napisać jakąś bardziej treściwą notkę ale jakoś nie mogłem zebrać myśli i nie wyszło. :)

Pozdrawiam :D
9w1

Idziemy na Guinnessa na Temple Bar?

Awatar użytkownika
Avin
Posty: 1166
Rejestracja: wtorek, 31 października 2006, 15:02

#15 Post autor: Avin » wtorek, 7 listopada 2006, 15:52

a jak taka dziewiatke soba zainteresowac? co na was dziala?

Irlandia jest piekna, och ta zielen o tej porze, zazdrosze Ci tej pogody obecnej, gdy tam zielono a tu szaro, no i bez sniegu
Samotnosc pogladow innego czlowieka
i jego dziwna zawila natura
zmusza do usmiechu
gdy inny czlowiek spaceruje ulica
myslac o szczesciu
myslac o zyciu
zwraca uwage szarych ludzi

ten inny czlowiek ma inna dusze
inne widzenie i inne serce

ODPOWIEDZ