Czego NIE LUBIĄ jedynki?

Dyskusje na temat typu 1
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Czego NIE LUBIĄ jedynki?

#1 Post autor: car II » piątek, 7 sierpnia 2009, 19:28

Zauważyłem podobny temat na forum ósemek i stwierdziłem że może nowy temat zachęci kogoś do wypowiedzenia się na tym jedynkowym pustkowiu :)

Dodatkowo w celu używienia tematu proszę osoby z innych typów o wpisywanie potwierdzonych informacji czego nie lubią znane im jedynki.

A jak się nie uda to sam sobie będę wypisywał czego nie lubię :) tak dla przypomnienia w przyszłości :P

Dla przejrzystości proponuje tak jak u 8 system punktowy.


Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#2 Post autor: yusti » piątek, 7 sierpnia 2009, 19:51

.
Ostatnio zmieniony środa, 13 października 2010, 19:42 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

#3 Post autor: Grin_land » piątek, 7 sierpnia 2009, 19:57

błędów ortograficznych.
nawet takich nieświadomyuch w nazwiskach.
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

#4 Post autor: car II » piątek, 7 sierpnia 2009, 19:57

Jeśli masz inną propozycję, Yusti, to wal...
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#5 Post autor: yusti » piątek, 7 sierpnia 2009, 20:44

.
Ostatnio zmieniony środa, 13 października 2010, 19:42 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

#6 Post autor: car II » piątek, 7 sierpnia 2009, 20:56

Żeby dać dobry przykład 8) (duża częśc jest skopiowana z forum 8 ):

8.głupoty i niekonsekwencji w działaniu
9.gwiazdowania
10.kiedy ktoś nade mną stoi i patrzy mi na ręce
11.lizusostwa
12.bezczelnego kłamstwa prosto w twarz
13.niedotrzymywania obietnic
14.bezproduktywnego narzekania
15.paniki
16.kiedy ktoś mi mówi co mam robić kiedy wiem co mam robić
17.kiedy ktoś wygłasza jedną myśl przez parę minut,mówiąc kilka zdań które oznaczają to samo
18.chamstwa
19.obłudy
20.przemocy
21.kiedy ktoś krzyczy
22.nic nie robić za długo
23.kiedy ktoś mnie pogania
24.kiedy wprowadzam jakiś plan w życie a ktoś stwierdza "to się nie uda" zamiast pomóc
25.kiedy ludzie utrudniają coś co jest proste
26.kiedy coś nie idzie zgodnie z planem przez głupotę ludzka a nie czynniki niezależne np pogodę
27.wyzywania się na słabszych i gnębienia ich
28.proszenia się żeby ktoś oddał pożyczone mu pieniądze
29.wstawania rano (zwłaszcza zimą)
30.musicali
31.kiedy komputer nie wspólpracuje i np. trzeba wszystko przeinstalowac od nowa zeby wydrukowac jedna strone
32.zimna i zimy ktora trwa 3/4 roku
33.kiedy ktos "przegląda" wszystkie dzwonki w telefonie w miejscu publicznym
34.ludzi których głównym tematem gadki jest co ile kosztuje i kto coś takiego ma
35.chodzenia do urzędów i zanoszenia pism, podań itp
36.chrapania
37.jajek na miękko
38.jarzynowej z makaronem
39.kiedy jest za dużo masła na kanapce
40.czekolady z miętą
41.kotleta z chlebem (oprócz cheeseburgera)
42.sportu w telewizji
43.polityki
44.odchodów na chodnikach

@Yusti: co to jest bakulit?
Ja jestem w stanie jedynkowo znieść nawet najnudniejszy wykład , chociaż wiadomo ze najbardziej doceniam te ciekawe i prowadzone z życiem i z pomysłem

Ból i bród (w ograniczonych ilościach) staram się oswoić :P
Dzięki że zmarnowałaś ten czas, doceniam to:)
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#7 Post autor: yusti » piątek, 7 sierpnia 2009, 21:12

.
Ostatnio zmieniony środa, 13 października 2010, 19:41 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

#8 Post autor: car II » piątek, 7 sierpnia 2009, 21:32

45. ja nie mogę tego o sobie powiedzieć bo ja też często (raczej nieświadomie) potrafię jakieś niedomówienia pozostawić. Natomiast z cała pewnością mógłbym napisać że lubię kiedy ktoś stawia sprawę jasno (mam nadzieję że dobrze nakreśliłem delikatną różnicę)

Bakutil... a ja myślałem że teraz nawóz się na pola wysypuje natural-eko-fresz i on tak dziabi :?
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#9 Post autor: yusti » piątek, 7 sierpnia 2009, 21:39

.
Ostatnio zmieniony środa, 13 października 2010, 19:47 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

#10 Post autor: car II » piątek, 7 sierpnia 2009, 21:52

OO ! To ja raczej już mów nie przygotowuje (Kiedyś to robiłem). Moze przekaz troszkę cierpi na jakości ale nie stresuję się dopieszczaniem wypowiedzi przed wypowiedzeniem tylko na luzie chlapę co myślę na bieżąco (no z lekkim opóźnieniem):P

Za dużo masła to jak ktoś rozsmaruje masło a potem wytrze jeszcze nóż o kant kanapki, to jest moje "za dużo" :D A Twoje?
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#11 Post autor: yusti » sobota, 8 sierpnia 2009, 09:29

.
Ostatnio zmieniony środa, 13 października 2010, 19:47 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

#12 Post autor: car II » sobota, 8 sierpnia 2009, 20:07

Ja przez długi czas nie wiedziałem że można inaczej niż równomiernie na całej kanapce rozsmarować. Dopiero jak poszedłem na studia to mnie szok spotkał kiedy mój współlokator 4w5 albo 9 pacnął trochę na kromkę, ledwo co rozsmarował i wszamał.
Ale wtedy doszedłem pierwszy raz do wniosku że pewnie smakuje tak samo, a o n mi się dziwił w drugą stronę że tak dopieszczam jak i tak to zjem i wyjdzie na to samo :lol:
Chociaż dalej smaruję po swojemu z przyzwyczajenia :)

Ad.46 to ja właśnie się szykuję na wyjazd rowerowo biwakowy z pełnymi niewygodami, i strasznie mnie do tego ciągnie.
Ale moja mama to na przykład życia gdzieś dalej od miasta sobie nie wyobraża, a to że mleko jest od krowy to wie i mleko pije a krowy by się już brzydziła. Ona to konformizm ponad wszystko. Nie rozumiem takiego podejścia, bo zamiast poznawać świat to się siedzi w domu non stop bo tak najwygodniej. Ale jej wybór, byle by mi tego nie narzucała.
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#13 Post autor: yusti » sobota, 8 sierpnia 2009, 21:05

.
Ostatnio zmieniony środa, 13 października 2010, 19:47 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

#14 Post autor: car II » sobota, 8 sierpnia 2009, 21:30

Dzisiaj doznałem olśnienia. Wyjazd mam 18 sierpnia a ja już dziś mam prawie wszystko załatwione. Właściwie spakować to jakoś sensownie i jechać.
Oczywiście jak się zacznę zastanawiac czego mi brakuje to stworzę listę na kilka stron, ale zwykły śmiertelnik (nie 1) stwierdziłby że ma wszystko :)

A gdzie jedziesz?

Ja generalnie wychodzę z założenia że jak strasznie by gdzieś nie było to chwila urlopu od domu i rodziców jest tego warta. Z kolei oni chyba to wiedzą i zrzędzą teraz podwójnie (na zapas).
Będzie super. Stresik zawsze jest przed wyjazdem, (wyjeżdżałem prawie co roku gdzieś).
Na przykład śniło mi się wczoraj że sie spóźniłem na samolot :P Gupi :)

O! Taka perełka z H. Palmer :
Tam gdzie ludzie ich znają zachowują się w sposób odpowiedzialny i szacowny, natomiast w oddaleniu od rodziny i przyjaciół odprężają się i oddają seksowi.
heheh a Ty okres akurat miałaś :D
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#15 Post autor: yusti » niedziela, 9 sierpnia 2009, 01:05

.
Ostatnio zmieniony środa, 13 października 2010, 19:46 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ