Zbyt młody wygląd

Dyskusje na temat typu 5
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kama.zielona
Posty: 922
Rejestracja: niedziela, 12 kwietnia 2009, 00:33
Enneatyp: Obserwator

#16 Post autor: kama.zielona » środa, 17 czerwca 2009, 12:04

Grin_land pisze:hahahaha..a ja marzę o godzince snu, ale sobie nie ufam- znowu wstanę o 10, a chcę o 8 iść drukować... MUSZĘ.

Zaraz wzejdzie słońce. Mało ma ostatnio odpoczynku ta pomarańczka -od 21 do 4 rano...zawsze więcej niż ja.

A wracając do tematu (offtop:P) to czy Tobie czasem przeszkadza ten młody wygląd?
może masz na koncie jakieś zabawne //haha// lub pouczające historie z tym związane?
miałam jedną raczej zabawną historię. Ostatnio byłam na basenie. Nie zdążyłam nic powiedzieć, a babka dała mi bilet ulgowy dla młodzieży szkolnej. Nie zapytała o legitymacje nawet, to nie wnosiłam sprzeciwu :) Miałam wejście tańsze o całe 5 zł :D


Uważam siebie za inteligentnego, wrażliwego człowieka o duszy błazna, która przejmuje nade mną kontrolę w najważniejszych chwilach.

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

#17 Post autor: Grin_land » środa, 17 czerwca 2009, 15:22

ech AŻ TAK dobrze to nigdy nie miałam...z resztą myślę że bardziej oceniają mnie przez zachowanie niż przez wygląd ;)
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Awatar użytkownika
Fenol
Posty: 501
Rejestracja: niedziela, 28 grudnia 2008, 00:23
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: bananolandia

#18 Post autor: Fenol » środa, 17 czerwca 2009, 18:25

mnie - jak pamięcią sięgam - nikt nigdy o dowód nie pytał. Nawet na juwenalia, jak jeszcze nie byłem studentem, to kupowałem bilety studenckie - nikt mnie o legitymację nigdy nie poprosił...

...a nie powiem, bym bardzo dorosło wyglądał :lol: cóż... ten mój urok osobisty ;)
6w5

Członek - choć pewnie zostanę wkrótce wykopany na zbity pysk - UPS - Unia Piątkowo - Siódemkowa

Awatar użytkownika
Gudrun
Posty: 932
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2008, 11:08
Enneatyp: Obserwator

#19 Post autor: Gudrun » piątek, 19 czerwca 2009, 00:00

Też mi się to zdarza słyszeć (ale już pewnie nie długo haha) ale wątpię żeby to miało jakiś związek z byciem jakimś typem enneagramu :wink:

Awatar użytkownika
fin
Posty: 27
Rejestracja: wtorek, 2 czerwca 2009, 22:55
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Gda

#20 Post autor: fin » piątek, 19 czerwca 2009, 12:43

Mnie ostatnio pani w monopolowym spytała o dowód. Niby normalna sprawa, ale nikogo w kolejce przede mną nie legitymowała, poza tym to był pierwszy raz od jakichś trzech lat. Za to kiedyś byłam z koleżanką i jej młodszym (o 3 lata) bratem w jakimś urzędzie i babka powiedziała jej (wtedy 19latce), że syn może zaczekać na korytarzu :shock:

Awatar użytkownika
Alia
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 4 marca 2008, 11:59
Lokalizacja: z góry

#21 Post autor: Alia » czwartek, 25 czerwca 2009, 16:25

Nie sądzę, by to mogło mieć jakikolwiek związek z piątkowością, ale zdarza mi się, że niektórzy pytali mnie już rok, 2 lata temu " co studiujesz?" a z kolei inni ..."Ty już masz matury ?? Nie możliwe, ja zawsze myślałem, że Ty dopiero zaczynasz LO" :D nie mam pojęcia dlaczego tak (:
;) 5w4 /jakieś INFp

"Wszyscy ludzie, których napotykamy na swojej drodze przede wszystkim pokazują nam nas samych."
--

Awatar użytkownika
Autsajder
VIP
VIP
Posty: 297
Rejestracja: wtorek, 17 lipca 2007, 07:27
Lokalizacja: spoza układu...

#22 Post autor: Autsajder » wtorek, 30 czerwca 2009, 11:07

Mam z tym pewien problem, znaczy nie tyle problem co takie sytuacje denerwują mnie i sprawiają ze czuje się jakoś niepewnie. Szczególnie tak jest gdy jestem ogolony i krótko ostrzyżony dodając do tego bardzo szczupłą budowę ciała, to wtedy często ludzie zaniżają mój wiek. Zdarzało mi sie że w jakieś pracy dorywczej wiedząc że jestem tam na krótki okres nie wyprowadzałem ludzi z błędu. Znacznie lepiej jest jak się 'zapuszczę' (włosy, zarost) przynajmniej o dowód nie pytają i mówią do mnie 'Pan', taki jakiś większy szacunek się czuje.
5w4, LII (INTj)

bruno dievs
Posty: 796
Rejestracja: wtorek, 30 czerwca 2009, 00:58

#23 Post autor: bruno dievs » wtorek, 30 czerwca 2009, 11:22

To u mnie wprost przeciwnie, zawyżano mój wiek. W gimnazjum to ja zawsze chodziłem do sklepu po alkohol, bo kumplom nie chcieli sprzedać.

A teraz trochę z innej beczki, zauważyłem niedawno, że straciłem całkowicie zdolność odgadywania wieku dziewczyn. W licku jeszcze jakoś mogłem poznać czy dziołcha jest starsza, czy młodsza ode mnie, a teraz nie bardzo.

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

#24 Post autor: Elkora » wtorek, 30 czerwca 2009, 11:45

bo teraz się bardziej charakteryzują, pominąwszy fakt ze przez solaria i kiepskie kosmetyki jak spotkałam moja rówieśniczkę ta ma skórę bardziej pomarszczona i zniszczoną od swojej matki
Obrazek

Awatar użytkownika
Lynx
Posty: 73
Rejestracja: niedziela, 28 czerwca 2009, 12:28
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: wszechświat

#25 Post autor: Lynx » środa, 1 lipca 2009, 10:22

Jednak chyba coś w tym jest. Jak poszłam na pierwszą wywiadówkę córki wychowawczyni zapytała czy nie mógł przyjść ktoś z rodziców ( a miałam prawie 30). To chyba jednak jakaś nagroda za to "piątkowanie", bo jednak bycie piątką to duży wysiłek.

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

#26 Post autor: Grin_land » środa, 1 lipca 2009, 10:47

Mało wychodzicie do ludzi to macie mniej "zużyty" wygląd.
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Awatar użytkownika
Lynx
Posty: 73
Rejestracja: niedziela, 28 czerwca 2009, 12:28
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: wszechświat

#27 Post autor: Lynx » środa, 1 lipca 2009, 11:40

Ludzie przychodzą do mnie

G.I.Joe
Posty: 400
Rejestracja: sobota, 10 stycznia 2009, 09:51

#28 Post autor: G.I.Joe » środa, 1 lipca 2009, 12:55

Ja się dzisiaj dowiedziałem że wyglądam na 30 lat, a mam trochę mniej więc to z wyglądem nie zawsze się potwierdza. Oczywiście jest też kwestia oceniającego nasz wiek.

Awatar użytkownika
chottomatte
Posty: 1012
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 10:18
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: królestwo nadmorskiej mgły
Kontakt:

#29 Post autor: chottomatte » środa, 1 lipca 2009, 12:58

Pokaż fotę. Ocenimy :mrgreen:
nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

Awatar użytkownika
Lynx
Posty: 73
Rejestracja: niedziela, 28 czerwca 2009, 12:28
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: wszechświat

#30 Post autor: Lynx » środa, 1 lipca 2009, 13:11

Poczekaj - jak odmłodnieję jeszcze o jakieś 8 kg to się pokażę

ODPOWIEDZ