Psuje!

Dyskusje na temat typu 9
Wiadomość
Autor
malaya
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 19:08
Lokalizacja: Nadmorska mieścina ;)

#16 Post autor: malaya » czwartek, 1 lutego 2007, 19:16

Hm... do mnie słowo "psuja" kompletnie nie pasuje - raczej mam dar utrzymywania przy życiu przedmiotów, które pozornie nadają się do wywalenia :)

Przykład: posiadałam stare, zabytkowe video. Wciągało taśmę, blokowało przewijanie, głowica brudziła się średnio raz na tydzień, ale pod moją troskliwą reką nie zawodziło w ważnych sytuacjach :) Rozkręcałam je i skręcałam z uporem maniaka, naprawiałam, czyściłam... pewnego dnia dotknął się do niego mój ojciec - już nie mam odtwarzacza ;)


9w1 :]

voyck
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 6 lutego 2007, 11:17

#17 Post autor: voyck » wtorek, 6 lutego 2007, 15:24

raz na jakiś czas zepsuje coś w jakiś spektakularny sposób, ale nie wydaje mi się żeby zdarzało mi się to częściej niż innym
9W1

Awatar użytkownika
SenSorry
Posty: 397
Rejestracja: piątek, 2 lutego 2007, 13:43
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Suwałki/Poznań

#18 Post autor: SenSorry » wtorek, 6 lutego 2007, 15:55

O w dzieciństwie było tego dużo; porwane pokrycia fotelów, zniszczone ubrania, zabawki, porwane książki itp. Każdy zdrowy na umyśle bał mi się cokolwiek pożyczyć. Wszyscy zażucali mi że niczego nie szanuję, a ja naprawde nie wiedziałam czasem jak do tego doszło ;) Oprucz tego wszsytko gubię chociaż ostatnio bardzo mało. Już więcej moja mama, która zaczyna mieć objawy sklerozy ;). W gimnazjum chyba 8 razy zgubiłam legitymacje szkolną, pani sekretarka patrzyła tylko na mnie z politowaniem ;) Spóźniona bo zapomniała, albo nie mogła znaleźć biletu miesięcznego? Kiedyś przynajmniej raz w tygodniu :)
Jeszcze miałam taki okres, ze notorycznie przypalałam tłusz na patelni, cała kuchnia w dymie ;)
9w8/ISFp/Mag/SCUAN

Awatar użytkownika
Natalias
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 1 stycznia 2007, 19:16
Lokalizacja: ns

#19 Post autor: Natalias » wtorek, 6 lutego 2007, 20:37

Ja też wszystko psuję. Chociaż jestem 4w5. Ostatnio zepsułam już nie wiem któraz kolei lampkę. Po prostu pociągnęłam lekko za kabel i przestała działać. Poprzednia spadła. Kilka poprzednich bez powodu. Moje książki zawsze wyglądają na bardziej używane od innych. Obijam się o wszystko, zachaczam o klamki, wylewam wszystko. Straszne.
4w5

Awatar użytkownika
Szopa
Posty: 644
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 21:13
Lokalizacja: Zewsząd. Jesteście otoczeni.

#20 Post autor: Szopa » wtorek, 6 lutego 2007, 21:02

Zauwazylem ze czworki maja bardzo silne powiazanie z dziewiatkami pod tym wzgledem. Moze nawet są od nas lepsze :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 780
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 11:11

#21 Post autor: Gabriel » wtorek, 6 lutego 2007, 21:33

Taa. W dzieciństwie dewastwowałem wszystko. Raz udało mi się (wieku około 6 lat) przewalić CAŁĄ szafkę! Wszedłem sobie do barku, a barek się wyje*ał wraz ze mną, a ja w nim siedziałem uwięziony, cudem przeżywszy i darłem się o pomoc :D Jak przyjeżdzałem do kuzyna ósemki chorej to zawsze próbowalem się dostac do jego modeli samolotów sklejanych. Za sam dotyk samolotu przechodzilem takie tortury, ze... Wiec po czasie sie nauczylem i teraz juz nie psuje prawie wcale :)
ewutek pisze:Uśmiechnięty chłopiec o dziewczęcych rysach.
Nie ma już dla mnie nadziei. :lol:
4w3 sp lub sx / so ENFJ

Awatar użytkownika
She_
Posty: 155
Rejestracja: wtorek, 7 listopada 2006, 17:49

#22 Post autor: She_ » wtorek, 6 lutego 2007, 21:49

Szopa pisze:Zauwazylem ze czworki maja bardzo silne powiazanie z dziewiatkami pod tym wzgledem. Moze nawet są od nas lepsze :P
wcale nie, one [przedmioty] pod wplywem mojej osoby ze strachu się gną, padają, odpadają, pękają i brudzą ;\
C'est tout.

malaya
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 19:08
Lokalizacja: Nadmorska mieścina ;)

#23 Post autor: malaya » piątek, 9 lutego 2007, 18:55

Aż się dziwię, gdy to wszystko czytam... myślałam, że my, spokojne, delikatne dziewiątki, nie jesteśmy w stanie niczego zepsuć ;)

Czyli jestem jakaś "inna" :D
9w1 :]

Kikijuro
Posty: 499
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 21:54

#24 Post autor: Kikijuro » sobota, 10 lutego 2007, 08:07

Tak naprawde to my kochamy zniszczenie :twisted:

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#25 Post autor: Zielony smok » sobota, 10 lutego 2007, 09:49

arturoos pisze:Tak naprawde to my kochamy zniszczenie :twisted:
Trimurti (także: Trójca hinduistyczna) - w hinduizmie wyobrażenie trzech aspektów Boga w formach Brahmy, Wisznu i Śiwy. Każda z postaci ma określoną rolę do spełnienia w cyklu życia wszechświata: Brahma go stwarza, Wisznu utrzymuje, a Śiwa unicestwia.

I my Dziewiątki jesteśmy w sekcji SIWA :evil:
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#26 Post autor: Hydra » wtorek, 13 lutego 2007, 16:09

Moi znajomi twierdzą, że to wina mojego niedoleczonego ADHD – albo za mało mam miejsca, albo coś za silno szarpnę, albo czegoś nie zauważę i stratuję – słoń w składzie porcelany :D
malaya pisze:Aż się dziwię, gdy to wszystko czytam... myślałam, że my, spokojne, delikatne dziewiątki, nie jesteśmy w stanie niczego zepsuć ;)
Może te delikatne i spokojne to niczego nie zniszczą, ale są tez takie, które tylko udają spokój, albo nawet i tego nie robią ;)
arturoos pisze:Tak naprawde to my kochamy zniszczenie :twisted:
Prawda Cię wyzwoli Bracie :lol: 8)
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
NYCTEA
Posty: 146
Rejestracja: piątek, 3 listopada 2006, 23:39

#27 Post autor: NYCTEA » piątek, 16 lutego 2007, 02:59

Słynę z gubienia, wyginania, przypalania, bałaganiarstwa, a w szczególności tłuczenia luster. Gdybym wierzyła w zabobon, miałabym zagwarantowane ze 100 lat nieszczęścia.
Oprócz tego dorobiłam się standardowego, towarzyszącego mej osobie okrzyku zgrozy "gdzie dym, tam ona..!"

Coś musi być w tym uogólnieniu, że Czwórki dewastują. Ja w sumie nie zwracam większej uwagi, na te wszystkie materialne rzeczy, i to jest powodem częstych "wypadków".

Ale pamiętam, że w przedszkolu bardzo piątkowo zbierałam po innych dzieciach rozwalone zabawki, siadałam na uboczu i ze skupieniem składałam z powrotem różne elementy, wysłuchując od przedszkolanek, że psuję, naturalnie.
4w5&INTP

Awatar użytkownika
SenSorry
Posty: 397
Rejestracja: piątek, 2 lutego 2007, 13:43
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Suwałki/Poznań

#28 Post autor: SenSorry » piątek, 16 lutego 2007, 12:52

Wczoraj przypaliłam popcorn z mikrofalówki...
9w8/ISFp/Mag/SCUAN

Kikijuro
Posty: 499
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 21:54

#29 Post autor: Kikijuro » piątek, 16 lutego 2007, 13:27

SenSorry pisze:Wczoraj przypaliłam popcorn z mikrofalówki...
No to mi się kiedyś ta torebka z popcornem paliła w mikrofalówce :lol:

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#30 Post autor: Miltado » piątek, 16 lutego 2007, 22:19

A ktoś to musi później naprawiać...wstydźcie się... :lol: :lol: :lol: :lol:
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

ODPOWIEDZ