Gdzie ci mężczyźni... (temat o facetach - ÓSEMKACH)

Wiadomość
Autor
Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#31 Post autor: Snufkin » wtorek, 27 stycznia 2009, 17:16

.
Ostatnio zmieniony sobota, 27 marca 2010, 17:58 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.


5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#32 Post autor: Hydra » wtorek, 27 stycznia 2009, 18:36

Pablo pisze: Nie mam pojęcia skąd kxxxx bierzecie wszyscy takie pojebane wzorce i wyłapujecie takie postępowanie utożsamiając je z 8 ale dla mnie to jest za bardzo poniżej średniej żeby się pod tym podpisywać wogóle żeby...
Ja nie "biorę" żadnych "wzorców" - ennea jako taki i samo pojęcie "ósemkowości" mnie wali, więc się nie spinaj. Nie wiem dlaczego jesteś taki straszliwie waleczny i chcesz nadstawiać dupy na wszystkie tzw. "ósemkowe buraki" - boli Cię to, że ktoś nie ma mózgu?
A podpisywać się będę, nawet ręcami i nogamy. :D
MY NIE MóWIMY NIC

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

#33 Post autor: Pablo » wtorek, 27 stycznia 2009, 20:21

Snufkin pisze:
Wiesz szczerze mówiąc miałem innego bata na myśli...
Napisałeś wcześniej to bardzo dwuznacznie. Zinterpretowałem Twoją wypowiedź jako seksualne przechwałki. :oops:
Aha czyli miałeś Monty Pytona na myśli? Myślisz że chciałby Twój z moim trochę pogadać :lol: jak w tym jednym odcinku Włatców Móch?
Hydra pisze: Ja nie "biorę" żadnych "wzorców" - ennea jako taki i samo pojęcie "ósemkowości" mnie wali, więc się nie spinaj. Nie wiem dlaczego jesteś taki straszliwie waleczny i chcesz nadstawiać dupy na wszystkie tzw. "ósemkowe buraki" - boli Cię to, że ktoś nie ma mózgu?
A podpisywać się będę, nawet ręcami i nogamy. :D
Tak to zinterpretowałaś Hydra? :lol: ale 9 pięknie przeklina ;)

To że ktoś jest bezmózgiem to jego problem - sam się w tym utopi, byle mi w drogę nie wchodził. Mi chodziło o to że nie podoba mi się to jak ktoś tu wchodzi i utożsamia 8 z takimi zachowaniami nie potrafiąc potem niczego więcej na ich temat powiedzieć. Prowokacje proszę bardzo ale konstruktywnej rozmowy z czegoś takiego potem i tak praktycznie nie ma, ale bywają tu na szczęście chlubne wyjątki i szacunek dla Nich 8) może więcej wspólnego zdziałamy?

Skoro eneagram jako taki Ciebie wali to po co na tym forum jesteś? Mało ich na necie?

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#34 Post autor: Hydra » wtorek, 27 stycznia 2009, 20:48

Pablo pisze: Tak to zinterpretowałaś Hydra? :lol: ale 9 pięknie przeklina ;)
Nie jestem 9. I nie przeklinam.
Pablo pisze: Mi chodziło o to że nie podoba mi się to jak ktoś tu wchodzi i utożsamia 8 z takimi zachowaniami nie potrafiąc potem niczego więcej na ich temat powiedzieć. Prowokacje proszę bardzo ale konstruktywnej rozmowy z czegoś takiego potem i tak praktycznie nie ma, ale bywają tu na szczęście chlubne wyjątki i szacunek dla Nich 8) może więcej wspólnego zdziałamy?

Skoro eneagram jako taki Ciebie wali to po co na tym forum jesteś? Mało ich na necie?
Ja coś utożsamiam? Napisałam coś, bo mi się skojarzyło z poprzednimi postami o burackich odzywkach i tyle.
A na tym forum jestem bo mi się nudzi. Miejsce dobre jak każde inne - nie trzeba wielkiej wiedzy na dany temat, bo wystarczy kilka znoszonych sloganów i można się "wymądrzać" i "prowokować".
MY NIE MóWIMY NIC

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

#35 Post autor: Pablo » wtorek, 27 stycznia 2009, 20:51

No to dawaj - powymądrzaj się, tylko spłódź w miarę możliwości coś pozytywnego :) wiem że potrafisz.

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#36 Post autor: Hydra » wtorek, 27 stycznia 2009, 21:08

Pablo pisze:No to dawaj - powymądrzaj się, tylko spłódź w miarę możliwości coś pozytywnego :) wiem że potrafisz.
Pozytywnego? :D
Mój szef (nie ten od burackich tekstów tylko wieloktrotnie opisywany przeze mnie na tym forum SLE) powiedział kiedyś, że afrodyzjakiem może być wszystko, co oznacza dominację: siła fizyczna, pieniądze, władza, inteligencja itd., bo ponoć kobiety lubią być zdominowane, choć się do tego nie przyznają.
MY NIE MóWIMY NIC

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#37 Post autor: Snufkin » wtorek, 27 stycznia 2009, 21:15

.
Ostatnio zmieniony sobota, 27 marca 2010, 17:58 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#38 Post autor: Hydra » wtorek, 27 stycznia 2009, 21:16

Snufkin pisze:I to jest ta niby ósemkowa głęboka myśl ? To ja już wolę Stalina.
O tym własnie mówię Pablo :wink:
Działa Snuff?
MY NIE MóWIMY NIC

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#39 Post autor: yusti » środa, 28 stycznia 2009, 20:07

.
Ostatnio zmieniony wtorek, 12 października 2010, 16:11 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

#40 Post autor: Pablo » środa, 28 stycznia 2009, 22:17

JuuuuuuuuuStiiiiiii już myślałem że się na mnie za tek teksty na forum 5 wypięłaś swoim, nie wiem czy zgrabnym, ale jednak tyłkiem ;)

Tak słyszałem że mają nasi bohaterowie niezłe wzięcie, raz czytałem że taki zbajerował jakąś pomocną duszyczkę przez net do takiego stopnia że prawie z więzienia dał radę uciec a ona w strzelaninie zginęła osłaniając mu ucieczkę.... :roll: z tym że pod koniec i tak go złapali
Pozytywnego :D
Mój szef (nie ten od burackich tekstów tylko wieloktrotnie opisywany przeze mnie na tym forum SLE) powiedział kiedyś, że afrodyzjakiem może być wszystko, co oznacza dominację: siła fizyczna, pieniądze, władza, inteligencja itd., bo ponoć kobiety lubią być zdominowane, choć się do tego nie przyznają.
Uuuuu no to Snufkin ma rację że Stalin jest lepszy... Co ten gostek jest kierownikiem zmiany roboli w J W Construction? Heh co ma to do afrodyzjaków to ciekaw jestem co miałby w tej kwestii do powiedzenia, chociaż te wszystkie czynniki nie są zbyt miarodajne...

Znam jedną fajną 8 - mój przełożony który jako jeden na starcie od razu podjął się tego że będzie mnie szkolił w robocie i nie przypomina żadnej z tych 8 w tekstach które tu rzucacie, bo znam go już trochę ale - postaracie się trochę to powiem jaki on jest.

BTW o 8 wiecie tyle co o seksualnych uprzedzeniach mizoginistów z dzikiej Melanezji :) no ale to nie mój problem...

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#41 Post autor: boogi » środa, 28 stycznia 2009, 23:29

Pablo pisze:Znam jedną fajną 8 - mój przełożony (...) postaracie się trochę to powiem jaki on jest.
Rozmawiam z Ósemką, więc krótki konkret na temat: Opowiedz nam o nim.
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#42 Post autor: Hydra » czwartek, 29 stycznia 2009, 09:11

Pablo pisze: BTW o 8 wiecie tyle co o seksualnych uprzedzeniach mizoginistów z dzikiej Melanezji :) no ale to nie mój problem...
:D
Tak to zinterpretowałeś Pablo? :D
Tekst napisałam "pod" Snufkina - chciałam, żeby mnie "przebił swoim ciętym komentarzem". Lubię być zdominowana intelektualnie :lol:
MY NIE MóWIMY NIC

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#43 Post autor: yusti » czwartek, 29 stycznia 2009, 12:23

.
Ostatnio zmieniony wtorek, 12 października 2010, 16:06 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#44 Post autor: Snufkin » czwartek, 29 stycznia 2009, 12:27

.
Ostatnio zmieniony sobota, 27 marca 2010, 18:06 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#45 Post autor: yusti » czwartek, 29 stycznia 2009, 12:39

.
Ostatnio zmieniony wtorek, 12 października 2010, 16:06 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ