Noc najpiękniejszą porą dnia?

Dyskusje na temat typu 4
Wiadomość
Autor
Selena
Posty: 22
Rejestracja: środa, 29 listopada 2006, 16:05
Lokalizacja: z miasta

#31 Post autor: Selena » środa, 3 stycznia 2007, 17:52

Noc to najpiękniejsza pora dnia. Często patrzę się na bloki, dokładnie na okna. Obserwuję ich właścicieli. To wciąga.


LICZ TYLKO NA SIEBIE!
4w5

Awatar użytkownika
akl
Posty: 113
Rejestracja: środa, 3 stycznia 2007, 15:09

#32 Post autor: akl » środa, 3 stycznia 2007, 19:39

Zgadzam się noc to najpiękniejsza pora. Uwielbiam tą cisze, gwiazdy, księżyc i te sprawy ;D
4w5 or 5w4 so/sx/sp
Obrazek
Obrazek

Lone wolf
Posty: 95
Rejestracja: sobota, 6 stycznia 2007, 16:11
Lokalizacja: zza grobu

#33 Post autor: Lone wolf » sobota, 6 stycznia 2007, 20:18

noc jest spoko. czesto gdy tylko moge to siedze do rana. jak jest dobra pogoda moge siedziec poza domem a jak nie to siedze w necie (zwykle), czytam cos, ogladam cos, lub slucham muzyki. zreszta muzyki slucham non stop kiedy jestem w domu. swietnie zaglusza niepotrzebne mysli lub pozwala sie zrelaksowac zalezy co to jest...
4w5
Oden! Guide our ships
Our axes, spears and swords
Guide us through storms that whip
And in brutal war...

ktośtam
VIP
VIP
Posty: 973
Rejestracja: poniedziałek, 25 grudnia 2006, 19:25

#34 Post autor: ktośtam » sobota, 6 stycznia 2007, 22:21

Nocą upajam się ciszą. Lubię się wsłuchiwac w dźwięk wody płynącej w rurach, w wiatr, szum liści... Wszystkie odgłosy niesłyszalne za dnia.

Natalia
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 7 stycznia 2007, 17:02
Lokalizacja: Ciemnogród

#35 Post autor: Natalia » niedziela, 7 stycznia 2007, 22:13

Lubię dzień, kiedy jest pogodny i ciepły. Kiedy mogę leżeć plackiem na kocyku i czytać książkę/słuchac muzyki/nie robić zupełnie nic. Ale w sumie to zależy od nastroju. Są przecież i dni, keidy z utęsknieniem czekam na noc. Noce uwielbiam bez wyjątku. Móc wychodzić nocą i spacerować. Myśleć i rozpamiętywać do woli, w ciszy i spokoju... Tak, to zdecydowanie to :) Wolę noc.

Aristoss
Posty: 95
Rejestracja: poniedziałek, 15 stycznia 2007, 05:58

#36 Post autor: Aristoss » poniedziałek, 15 stycznia 2007, 09:19

Ciepła letnia noc to jest to co tygryski lubią najbardziej. 8)

Cztery
Posty: 179
Rejestracja: czwartek, 11 stycznia 2007, 23:08

#37 Post autor: Cztery » wtorek, 16 stycznia 2007, 16:23

Noc , mmmmmm....... Ciepłe letnie noce , letko podpity spoczywszy naławce z Lechem w ręku a wiatr owiewa me ciało , szasta włosami . Zima , pełny hard core , przedzieramy się trzeci kwadrans przez królestwo lasu tak mroźnie skąpane , byle do celu . Wiosny i Jesieni nigdy nie pamiętam , hehe , umiem skategoryzowac tylko tamte pory roku . W nocy kocham grac , tworzyc . Jest taka cisza , mam wrażenie jakby to ona mówiła mi co mam grac . Jest tajemnicza i posiada mnogaje balszaje pozytywaje .
" Kiedy patrzymy na rzecz lub osobe , nie widzimy ich takimi jakie są , ale w zależności od tego jacy my jesteśmy " / 4w5

magda;-)
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 16 stycznia 2007, 13:14

#38 Post autor: magda;-) » środa, 17 stycznia 2007, 20:35

Granat. Cisza. Pojedyncze swiatelka w wiezowcach. Moze ktos wlasnie czyta ksiazke swego zycia? Moze ktos komus niesamowicie bliski odchodzi?
albo matka, ciepla snem, obudzona placzem dziecka wstala, by je nakarmic?
a moze ...?
Cudowne sa te dywagacje;-). Uwielbiam o tym myslec, noc to idealna pora na to.
Choc i tak noc bedzie dla mnie synonimem samotnosci, spokoju, ksiazki;-) od ktorej nie mozna sie oderwc. A takze smierci.

Awatar użytkownika
Nif
Posty: 372
Rejestracja: wtorek, 19 grudnia 2006, 09:34
Lokalizacja: z Krainy Mgieł
Kontakt:

#39 Post autor: Nif » środa, 17 stycznia 2007, 21:49

ja siedzę w moim mieszkaniu na dachu świata i patrzę na uśpioną Warszawę... jak miasto zamiera na chwilę około 2.30 i zaraz się budzi. Lubię obserwować zachody księżyca i wschody słońca. Ten specyficzny zapach powietrza o 4 nad ranem
Emo i dumna z tego
4w3 , ENFP

Awatar użytkownika
Natalias
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 1 stycznia 2007, 19:16
Lokalizacja: ns

#40 Post autor: Natalias » czwartek, 18 stycznia 2007, 23:03

W końcu dzisija będę mieć prawdziwą noc. Przez ten wiatr powysiadały latarnie uliczne i jest zupełnie ciemno, chmur już nie ma i mam piekne gwiaździste niebo. Jak ja kocham obserwować gwiazdy. Chyba muszę częściej wyjeźdżać na jakieś mało oświetlone tereny.
4w5

Marek
VIP
VIP
Posty: 718
Rejestracja: sobota, 16 grudnia 2006, 21:59
Lokalizacja: nibylandia

#41 Post autor: Marek » piątek, 19 stycznia 2007, 02:02

Przypomniały mi się wakacje mojego dzieciństwa przy okazji postu Natalias. Jeździłem wtedy z dziadkiem i braćmi na wieś (do rodziny), tam gdzie nie było świateł. Rozkładaliśmy się na polu i leżeliśmy tam do rana. To było coś pięknego, mieć możliwość obserwowania nieba w letnią noc. Gwiazdy, gwiazdozbiory, drogi mleczne, nie mleczne, statki, nie statki. Zanurzałem się w swoich kolorowych myślach mając przed oczyma tak piękny widok. Piękne czasy to były, chciałbym dziś poczuć się tak beztrosko.

Awatar użytkownika
IntellectualBlackDreamer
Posty: 29
Rejestracja: piątek, 19 stycznia 2007, 14:55
Lokalizacja: L!twa
Kontakt:

#42 Post autor: IntellectualBlackDreamer » sobota, 20 stycznia 2007, 20:30

Uwielbiam noc , ale tylko pod jednym warunkiem , jeśli nie muszę wytykać nosa na dwór , bo panicznie boje się ciemności i tego co tam jest :?
Praktykuje chodznie spać o 23 ,a wstawanie o 4 nad ranem , może i nie jest to zbyt zdrowe , ale dla mnie pasuje :wink:
W zupełności wystarczy mi tyle godzin snu :)
A gdy się już obudze to rozmyślam , rozmyślam i delektuje się ciszą panująca w całym domu .
To już mnie uzależniło :lol:
Kto powiedział, że ludzie mają być szczęśliwi?


4w5 INFP

Awatar użytkownika
goldspleen
Posty: 70
Rejestracja: niedziela, 7 stycznia 2007, 14:20

#43 Post autor: goldspleen » sobota, 20 stycznia 2007, 20:38

Uwielbiam ciepłą letnią noc, kiedy na ulice wyplywa niewiadomo skad słodki, prawie mdły zapach. Przed moimi oknami rosna mirabelki, uwielbiam ich zapach kiedy kwitną.
"You know what? Drowning is horrific. Don't get me wrong but once you give in, you just let the water come into your lungs and there is a certain euphoria, I hear. I guess as a junkie, I thought maybe you'd appreciate that"

~tide me up~

Vistano
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 20 stycznia 2007, 19:27

#44 Post autor: Vistano » sobota, 20 stycznia 2007, 20:44

Noc to pora o której chyba jestem najbardziej przytomny. Lubią ją, chyba nie za cisze, ale za to że jest to pora "nieużywana" przez innych. Po prostu za to że wiem że będe miał spokój, żeby przemyśleć kilka spraw.
W zupełności wystarczy mi tyle godzin snu
To tak jaki mi...
4w5... Hmmm...

Awatar użytkownika
goldspleen
Posty: 70
Rejestracja: niedziela, 7 stycznia 2007, 14:20

#45 Post autor: goldspleen » sobota, 20 stycznia 2007, 21:14

W zupełności wystarczy mi tyle godzin snu
To tak jaki mi...
woo, ja to musze potem odespać. łozko to moje królestwo.... :)
"You know what? Drowning is horrific. Don't get me wrong but once you give in, you just let the water come into your lungs and there is a certain euphoria, I hear. I guess as a junkie, I thought maybe you'd appreciate that"

~tide me up~

ODPOWIEDZ