Co nas denerwuje w 7?

Dyskusje na temat typu 7
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
chottomatte
Posty: 1012
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 10:18
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: królestwo nadmorskiej mgły
Kontakt:

Re: Co nas denerwuje w 7?

#241 Post autor: chottomatte » niedziela, 20 grudnia 2009, 13:54

Siódemki, przygotować się na atak dwójko/trójek! 8) Odwet za zniewagę się należy! ;D To zabawne, że denerwują nas cechy bardzo charakterystyczne dla jakiegoś typu ;D
Aleksandrowa masz minusa!
Początek minusa -> ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- <-- koniec minusa. :evil:

Wszystkich, którzy wypowiedzieli się w tym temacie znajdziemy i zginą śmiercią tragiczną. Bonus! Mogą przed śmiercią wybrać kwiaty na nagrobek ;D


nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

Ined
Posty: 42
Rejestracja: czwartek, 24 grudnia 2009, 22:49
Enneatyp: Obserwator

Re: Co nas denerwuje w 7?

#242 Post autor: Ined » sobota, 26 grudnia 2009, 21:39

Narcyzm i wszystkie 7 jakie znam wystawiły mnie kilka razy... Wieczne dzieci, zbyt bało odpowiedzialni. I nie dotrzymują słowa!
5w4 !

Awatar użytkownika
chottomatte
Posty: 1012
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 10:18
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: królestwo nadmorskiej mgły
Kontakt:

Re: Co nas denerwuje w 7?

#243 Post autor: chottomatte » sobota, 26 grudnia 2009, 22:25

... i jeszcze podstawiają nogę i plują do zupy 8)
nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

Ined
Posty: 42
Rejestracja: czwartek, 24 grudnia 2009, 22:49
Enneatyp: Obserwator

Re: Co nas denerwuje w 7?

#244 Post autor: Ined » niedziela, 27 grudnia 2009, 00:49

to też się zdarza :D
5w4 !

Awatar użytkownika
kama.zielona
Posty: 922
Rejestracja: niedziela, 12 kwietnia 2009, 00:33
Enneatyp: Obserwator

Re: Co nas denerwuje w 7?

#245 Post autor: kama.zielona » poniedziałek, 28 grudnia 2009, 02:03

Ined pisze:Narcyzm i wszystkie 7 jakie znam wystawiły mnie kilka razy... Wieczne dzieci, zbyt bało odpowiedzialni. I nie dotrzymują słowa!
:O A może były bardzo zmęczone albo im się nie chciało? Czy ty nie masz za grosz empatii? -_- Tylko o sobie myślisz.
Uważam siebie za inteligentnego, wrażliwego człowieka o duszy błazna, która przejmuje nade mną kontrolę w najważniejszych chwilach.

NoLeader
Posty: 783
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 01:50

Re: Co nas denerwuje w 7?

#246 Post autor: NoLeader » poniedziałek, 28 grudnia 2009, 17:40

Agresja w przypadku krytyki (nieistotne czy jest słuszna czy nie), Przy próbie zbliżenia się stawanie okoniem jakby nie wiem co było do odkrycia, co najmniej tajemnica świata. Kłamstwa. Udawany entuzjazm, który wali po oczach fałszem. Zadowalanie się byle czym jeśli jest to na ten moment korzystne.

Awatar użytkownika
kunanini
Posty: 118
Rejestracja: wtorek, 4 sierpnia 2009, 14:05

Re: Co nas denerwuje w 7?

#247 Post autor: kunanini » poniedziałek, 28 grudnia 2009, 19:36

Masz między oczy.

ciostajemniczejniewidzialnejwiązkiantykrytycznejznieudawanąsiłąentuzjazmurozkwaszaniazjawiskapochopnegooszczerstwanieadresowanego

Awatar użytkownika
Petroniusz
Posty: 283
Rejestracja: niedziela, 25 stycznia 2009, 15:24

Re: Co nas denerwuje w 7?

#248 Post autor: Petroniusz » poniedziałek, 28 grudnia 2009, 21:10

Zauważyłem że 5 są naszymi najbardziej oddanymi ...krytykami.
7w6 ENTP

Ined
Posty: 42
Rejestracja: czwartek, 24 grudnia 2009, 22:49
Enneatyp: Obserwator

Re: Co nas denerwuje w 7?

#249 Post autor: Ined » poniedziałek, 28 grudnia 2009, 22:47

Petroniusz pisze:Zauważyłem że 5 są naszymi najbardziej oddanymi ...krytykami.
NoLeader pisze:Agresja w przypadku krytyki (nieistotne czy jest słuszna czy nie),
I mamy uzasadnienie :)
5w4 !

Awatar użytkownika
Petroniusz
Posty: 283
Rejestracja: niedziela, 25 stycznia 2009, 15:24

Re: Co nas denerwuje w 7?

#250 Post autor: Petroniusz » poniedziałek, 28 grudnia 2009, 23:27

Wierz mi, że podczas pisania tego postu nie podskoczył mi poziom adrenaliny czy testosteronu, ani nie miałem w mym umyśle chęci pozabijania piątek:)
7w6 ENTP

Perwik
Posty: 3600
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 23:08

Re: Co nas denerwuje w 7?

#251 Post autor: Perwik » wtorek, 29 grudnia 2009, 11:36

ooo to już wiem jak podenerwować kamę :D

Awatar użytkownika
jouziou
Posty: 775
Rejestracja: czwartek, 30 kwietnia 2009, 23:07
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: Co nas denerwuje w 7?

#252 Post autor: jouziou » piątek, 1 stycznia 2010, 15:21

atis pisze:....
I właśnie takie Siódemki lubie, troche pyskate, nie przesłodzone, chichoczące fiubździu.

Znam tylko kilka 7, miłe dziewczyny, ale strasznie zapatrzone w siebie, jestem pewna, że są świadome tego, że są atrakcyjne, i wkurxxxx jest to, że bez przerwy chcą na ten temat słyszeć potwierdzenia od innych osób. Bo np. jak Ósemka ładnie wygląda, popatrzy w lustro i nie potrzebuje bezustannej adoracji i potwierdzania "Tak, tak kochanie, pięknie wyglądasz, naprawde podoba mi się twoja fryzura", one są tego świadome.

7: O Boże, ale ja paskudnie dzisiaj wyglądam (wygląda jak zwykle, powiedziałabym nawet, że lepiej, makijaż nałożony, włosy misternie przez pół godziny układane, patrzy w lustro i robi smutne minki)!
4: Oj X nie przesadzaj, ładnie wyglądasz.
7: Naprawde? Dzięki, kocham cieee!

-.-

Wszystkie które znam, są strasznie powierzchowne i mało konkretne, a jeżeli konkretne to w bardzo irytujący, raniący sposób, zachowują się w troche ósemkowym stylu; milutkie, fajniutkie, a jak sie w nieodpowiedni (nie odpowiadający im) sposób zachowasz wyśmieją i załatwią jakimś konkretem w stylu "Boże, ale żal, jak ty sie zachowujesz, widziałeś to Janek/Franek/Krysia/Marysia? hahahaha" (byłam kilka razy świadkiem takiego zdarzenia, i za każdym razem wdawałam się wtedy w kłótnie :mrgreen: )
Wkurza mnie, że jak sie z kimś kłócą na siłe szukają autorytetów/przyjaciół którzy pomogą im w walce z człowiekiem z którym mają starcie, nawet w najprostszej sytuacji jak sie z kogoś śmieją, jak sie komuś coś ośmieszającego przytrafiło, Siódemka nie będzie sobą jak nie zwoła całej bandy albo jakiegoś jednego kompana z którym sie będzie teraz śmiać z nieszczęśnika.
Tak robią te które ja znam, czasem mnie denerwują te Siódemki, w każdym razie.
Mój nick wymawia się JOŁZIOŁ nie juziu

Awatar użytkownika
kama.zielona
Posty: 922
Rejestracja: niedziela, 12 kwietnia 2009, 00:33
Enneatyp: Obserwator

Re: Co nas denerwuje w 7?

#253 Post autor: kama.zielona » piątek, 1 stycznia 2010, 18:21

No co, jak się śmiać to w grupie nie?
Uważam siebie za inteligentnego, wrażliwego człowieka o duszy błazna, która przejmuje nade mną kontrolę w najważniejszych chwilach.

Ined
Posty: 42
Rejestracja: czwartek, 24 grudnia 2009, 22:49
Enneatyp: Obserwator

Re: Co nas denerwuje w 7?

#254 Post autor: Ined » piątek, 8 stycznia 2010, 22:44

Oczywiście że w grupie...

Denerwującą cechą 7 jest... odpowiedź na filozoficzne pytanie po prostu "nie wiem" i nagłe zmienienie tematu, lub zajęcia na wygodniejszy dla siódemki, na mniej inwazyjny.
5w4 !

Awatar użytkownika
paradoja
Posty: 250
Rejestracja: sobota, 21 listopada 2009, 09:22
Lokalizacja: o, tam.

Re: Co nas denerwuje w 7?

#255 Post autor: paradoja » sobota, 9 stycznia 2010, 13:27

siódemki są świetne ogólnie, denerwuje mnie w nich jedna cecha - z regułynie chcą się odczepić. Czasem mam ochotę pobyć sama, ale moja kochana siódemka obok nie zrozumie tego i chce mnie rozweselać. W kilku przypadkach jest to fajne i sympatyczne, czasami jednak mam tego dość :)
don't worry - be hippie

ODPOWIEDZ