Co inne typy lubią w 6?

Dyskusje na temat typu 6
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Dionizos
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 21:50
Lokalizacja: Kraków

#31 Post autor: Dionizos » sobota, 7 kwietnia 2007, 19:56

beperfect pisze:A może piszę tak dlatego, że właśnie jedna szóstka obdarzyła mnie uczuciem, którego ja nie potrafię przyjąć? A może nie chcę? Myślę, że męczące byłoby życie z szóstką. Bałabym się tego, że w święta mój męzczyzna wynosiłby kolację wigilijną ubogim, zapominając o mnie. Czy moje obawy sa uzasadnione?
Hehe.... :) Masz w 100% uzasadnione obawy. Moja tak waśnie robiła, podobało mi się to w niej stasznie, ale był to jeden z powodów rozstania, bo wolała pomagać innym, niż zadbać o siebie i nasz związek.
W 6 fajne jest też to, że umią dużo wybaczać :) W sumie ten typ postrzegam bardzo pozytywnie, i lubię takie osoby :)


7w8

Awatar użytkownika
beperfect
Posty: 86
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 19:12
Lokalizacja: z mętnych otchłani deperesji

#32 Post autor: beperfect » sobota, 7 kwietnia 2007, 22:04

...
Ostatnio zmieniony środa, 11 kwietnia 2007, 22:41 przez beperfect, łącznie zmieniany 1 raz.
lepiej mnie zabij
wyrzuć z pamięci
nie dawaj kolejnej szansy

co z tego, że Cie kocham? (4)

Awatar użytkownika
Dionizos
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 21:50
Lokalizacja: Kraków

#33 Post autor: Dionizos » niedziela, 8 kwietnia 2007, 06:44

http://www.enneagram.pl/ pisze:Słabo skupia uwagę na obecnych możliwościach
skupia się chętnie na twoich negatywnych odczuciach, gdy pojawiają się pozytywne, obserwuje je z bezpiecznego dystansu
to o czwórce w miłości :P
Pomyśl, czy tak nie postępujesz teraz.
7w8

Awatar użytkownika
wiaterek
Posty: 24
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 15:51

#34 Post autor: wiaterek » niedziela, 6 maja 2007, 19:35

Dlugo umawialem sie z laską, niedawno dowiedzialem sie ze jest 6w5 i czytając opis oczywiscie wiele mi sie wyjasnilo. Podobalo mi sie ze na pytanie np. dlaczego wlasnie z nią chcę być wolała uslyszeć konkretną odpowiedź w stylu możemy coś stwoerzyć razem Ty jesteś taka ja taki - dopełniamy się w tym, tym i tym.. uprawiając seks suprawiamy seks, a nie jakieś tam mizianie, a odpowiedź "bo Ciebie kocham" byłaby własnie podejrzana. Koknretność była super, ale cóż nie wyszło z różnych powodów. Z moimi czwórkowymi porywami emocji byłem mało wiarygodny, ale cały nasz związek był dzięki niej zrozumiały i wiadomo było o co chodzi. czasem mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

#35 Post autor: Rilla » środa, 9 maja 2007, 18:53

...
Ostatnio zmieniony sobota, 21 marca 2009, 22:20 przez Rilla, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tzlm
Posty: 849
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 14:46

#36 Post autor: tzlm » środa, 9 maja 2007, 19:12

Jasne.

Awatar użytkownika
Skowron
Posty: 41
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#37 Post autor: Skowron » środa, 9 maja 2007, 19:23

no comment;P
I will success... or die trying | 6w5

nutshell
VIP
VIP
Posty: 808
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 01:33

#38 Post autor: nutshell » środa, 9 maja 2007, 20:38

Uwielbiam Szóstki za ich otwartość, energię i luźne podejście od życia. Z wszystkimi się dogadają, nie mają problemu z nawiązaniem konataktu między ludźmi. One poprostu promienieją radością i optymizmem. Wszędzie ich pełno. Podziwiam je za to.
Swoja opinię na temat Szóstek wyrobiłam na podstawie mojego kochanego kuzyna 6w7 i mojej przyjaciółki.


Jasne.
Zdrowe szóstki? czemu nie, szczególnie te ze skrzydłem 7, a to że na forum gromadzą się głownie ludzie z problemami to już inna rzecz ;)[/quote]
6w5 / INFj

*Jeśli chcesz wiedzieć, czym jest granfalon
Spróbuj obrać ze skórki bańkę mydlaną*

Awatar użytkownika
Biedronka
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 15:03
Lokalizacja: stąd :P

#39 Post autor: Biedronka » piątek, 18 maja 2007, 13:07

Jak przeczytałam 1 stronę, to trochę (jak typowa 6) w siebie zwątpiłam, ale te powyższe wypowiedzi... miód na mą umęczoną szukaniem w sobie samych wad duszę... :D Swoją drogą, czasem sama nie znoszę siebie za to ciągłe doszukiwanie się dziury w całym, ale teraz wiem przynajmniej skąd mi się to bierze :wink:

Awatar użytkownika
Lallima
Posty: 81
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 11:03

#40 Post autor: Lallima » wtorek, 31 lipca 2007, 10:49

To możże zabrzmi dziwnie ale lubię szóstki (a przynajmneij moją koleżankę 6w7) za to, że mają podobne lęki, więc możemy się rozumieć. Że postrzegają świat jako wroga :o . Natomiast nie lubię tego, że nie są szalone, nie potrafią poprawić mi nastroju i są skupione tylko na swoich potrzebach, ale to może wpływ skrzydła 7.
4w3

gawron
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 13 października 2006, 21:28
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków

#41 Post autor: gawron » wtorek, 31 lipca 2007, 13:26

Te ze skrzydlem 5 (a konkretniej - ja) takze nie poprawiaja innym nastroju i sa skupione tylko na sobie :wink:

Awatar użytkownika
Kantus
Posty: 249
Rejestracja: środa, 23 maja 2007, 18:12

#42 Post autor: Kantus » wtorek, 31 lipca 2007, 13:30

NIe są szalone? to w takim razie raczej nie skrzydło 7 :)
To możże zabrzmi dziwnie ale lubię szóstki
Wcale nie brzmi dziwnie kazdego człowieka da sie polubić jeżeli jest obopulna zgoda i nie rozumiem czemu szóstki miałby być wyjątkiem ...
Cóż to? Szukasz? Chciałbyś się udziesięciokrotnić, ustokrotnić? Szukasz zwolenników? - Szukaj zer!

:]

nutshell
VIP
VIP
Posty: 808
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 01:33

#43 Post autor: nutshell » wtorek, 31 lipca 2007, 13:37

Kantus, a dalej było:
za to, że mają podobne lęki, więc możemy się rozumieć.
;)

Ze mnie niestety również kiepska pocieszycielka, bo łatwiej mi się wczuć w czyjeś problemy i samej się nimi zdołować, niż podsuwać cudowne rozwiązania. Choć jak mi zależy i się uprę, to bywa że poraża mnie mój własny optymizm ;p
6w5 / INFj

*Jeśli chcesz wiedzieć, czym jest granfalon
Spróbuj obrać ze skórki bańkę mydlaną*

Awatar użytkownika
Lallima
Posty: 81
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 11:03

#44 Post autor: Lallima » wtorek, 31 lipca 2007, 14:42

Kantus pisze:NIe są szalone? to w takim razie raczej nie skrzydło 7 :)
To na pewno skrzydło 7. Nie chodzi o to, że ona nie lubi zabawy, ale nie jest spontaniczna (ja zresztą też nie). Nie wychodzi z pomysłami, tylko raczej jest zawsze uczestnikiem czegoś co, ktoś inny zorganizował. Np. gdy milczymy wyskakuje z tekstem "powiedz coś" (co mnie irytuje), albo "dlaczego nic nie mówicie" no i bywa nietaktowna :roll:
4w3

Awatar użytkownika
Kantus
Posty: 249
Rejestracja: środa, 23 maja 2007, 18:12

#45 Post autor: Kantus » wtorek, 31 lipca 2007, 17:59

W takim razie ja też mam skrzydło 7 uwielbiam zabawy ale brak inicjatywy( na szczęscie mój brat ma jej dużó to korzystam) , a często mówie również te słowa : powiedz coś ;p
Cóż to? Szukasz? Chciałbyś się udziesięciokrotnić, ustokrotnić? Szukasz zwolenników? - Szukaj zer!

:]

ODPOWIEDZ