Witam na forum

Dyskusje na temat typu 5
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Dr Faustus
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 10:46
Lokalizacja: Locus Solus

#31 Post autor: Dr Faustus » czwartek, 1 lutego 2007, 13:11

Witam wszystkich. Tak jestem kolejną piątka błąkająca się po tym nieprzyjezdnym dla nas świecie;)


5w4

Rafmen
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 05:39

#32 Post autor: Rafmen » czwartek, 1 lutego 2007, 15:11

Witam wszystkich obecnych. Kolejny "piątek w czwartek" :D dołącza do grona obserwujących, jednak postaram się czasem coś napisać, o ile moje trzy grosze będę gdziekolwiek przydatne.

bart_66
Posty: 2
Rejestracja: środa, 31 stycznia 2007, 23:55
Lokalizacja: Międzychód gg 200930, Homepage: http://bart_66.webpark.pl

#33 Post autor: bart_66 » piątek, 2 lutego 2007, 13:39

Witam wszystkich wogole enneagramowiczów Dzis zaglądnąłem tu drugi raz po kilku tygodniach wogóle na enneagram. Wtedy rozwiazalem test i poczytalem "o sobie", teraz zagladam pierwszy raz na forum i mam nadzieje ze bede tu czesciej bywac. Dzis na enneagraie zaczałem czytać o związkach i przelecialem wszystkie od 1 z 5 do 9 z 5-czyli ze mna;) Swietne to jest.. szkoda ze nie ma jeszcze wiecej (co oczywiscei zartuje bo 9 to i tak duzo i trudno to wszystko ogaranac za jednym razem;) ) osobowosci bo bym czytal i czytal dalej;) Ten kto napisal te opisy musi miec leb;) a wogole wlasnie jestem ciekaw kto jest autorem tych tekstow wlasnie na tej stronie? czy one sa skads spisane czy wlasnie ten "bohater" 6w cos tam:D sam je napisal??.

I tak jeszcze chcialem powiedziec o innej rzeczy...dwie kwestie..pierwsza...czy moze zauwazcie tendencję ze 5 a zwlaszcza 5w4 rozpoczynają później inicjację seksualną i wogole łączą sie w związki? zwlaszcza faceci...? jesli tak jest to potwierdzcie ze tak jest.. to wystarczy;)...a po drugie...jak ze z wyksztalcenia jestem na pograniczu informatyki z elementami marketingu, to musze powiedziec ze marketing chyba troche"skrzywil" moją czystą piatke:d..bo na pewno prawdziwi marketingowcy nie są piatkami;) wiec w zwiazku z tym chcialem powiedziec ze dzis wymyslilem fajne haslo reklamowe-promujące enneagram.pl bo uwazam ze kazdy z Polakow powinien sie z tym zapoznać..a nie z aferami politycznymi itd....a wiec haslo brzmi..:(tak zeby zmiescilo się na gg w opisie;) ) "z http://enneagram.pl powinien zapoznać się każdy tak jak z TVN..;]" moze nie jest to bardzo ambitne ale dajace do myslnia;) pozdr all i czekam na kontakt..rowniez osobisty;) pozdr. po raz drugi;) bye;)
Ja 5w4 - poznam przyjazną duszę;) - dziś prześledziłem wszystkie typy związków i wiem jedno - że nie chcę ósemki;) - reszta trudna do zdecydowania bo każda ma coś ciekawego;)

Bezimienna15
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 3 lutego 2007, 11:31
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Witam

#34 Post autor: Bezimienna15 » sobota, 3 lutego 2007, 12:15

Witam wszystkie piąteczki. Test E rozwiązalam 2 razy ( pierwszy raz w wersji optymistycznej a drugi raz w pesymistycznej ) za kazdym razem wyszlo mi to samo - 5w6. Opis 5w6 bardzo do mnie pasuje , szkoda ze 5w6 jest tak malo - osobiście widzialam tylko kilka takich osob na tym forum :)Pozdrawiam:) :D
Per aspera ad astra

Awatar użytkownika
Justine.
Posty: 32
Rejestracja: sobota, 3 lutego 2007, 15:44
Lokalizacja: Białystok

#35 Post autor: Justine. » sobota, 3 lutego 2007, 15:53

---
5w4

"Patrząc na Twój świat, na to jak żyjesz, czasami wydaje mi się, że niektórzy ludzie to po prostu takie rybki akwariowe, które Twój Bóg z nudów spuścił w kiblu."

Awatar użytkownika
Arma
Posty: 48
Rejestracja: wtorek, 30 stycznia 2007, 23:04
Lokalizacja: Zamość

WITAM

#36 Post autor: Arma » niedziela, 4 lutego 2007, 02:34

WITAM wszystkich samotników (czyli 5). Osoby które boją się ludzi lub w jakikolwiek sposób unikają ich. Witam osoby które też często milczą i często myślą. Osoby o pięknych umysłach(czyli my - 5 :wink: ).

WITAM JESZCZE RAZ WSZYSTKICH (szczególnie 5-teczki) i ma nadzieje, żę mądrze i miło sobie pogawędzimy na tym forum!!! :wink:
Ja jestem w 93% 5w4 a w 7% nie wiem sam :)
Ale ten test działa!!!!

Yenna
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 2 lutego 2007, 23:34

#37 Post autor: Yenna » niedziela, 4 lutego 2007, 23:15

Więc i ja zasilę sztab piatek :D

Wita się Obserwator-obrazoburca :) 5w4

Awatar użytkownika
raquinch
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 6 lutego 2007, 00:09

#38 Post autor: raquinch » środa, 7 lutego 2007, 00:40

Witajcie wszyscy


Ja również zasile sporą jak widze z ankiety grupę piątek i podobnie jak poprzednik jestem obrazoburcą. Fajnie, że są na świecie osoby mojego pokroju :D
5w4

Awatar użytkownika
Arma
Posty: 48
Rejestracja: wtorek, 30 stycznia 2007, 23:04
Lokalizacja: Zamość

TAK

#39 Post autor: Arma » środa, 7 lutego 2007, 15:53

My ciebie też gorąco witamy :!::!::!: Ja też jak dostałem link do tej stronki od koleżanki to baaaardzo się ucieszyłem kiedy zobaczyłem, że są na tym świecie ludzie podobni (chodź trochę) do mnie. Bardzo mnie to pokrzepiło, że moje reakcje są w pewnym sensie uzasadnione :wink:
Ja jestem w 93% 5w4 a w 7% nie wiem sam :)
Ale ten test działa!!!!

Linkin
Posty: 17
Rejestracja: piątek, 9 lutego 2007, 16:09

#40 Post autor: Linkin » piątek, 9 lutego 2007, 16:23

Witam wszystkich!!!
zdecydowanie jestem 5w6, kiedy czytalem opis tego skrzydla, jakbym czytal o sobie. Jest to moja druga wizyta na E, wczesniej bardzo zle sie czulem bedac kim jestem, mala liczba przyjaciol, zawsze zamkniety w sobie, podejzliwosc co do motywow innych, skrepowany w wielu sytuacjach. Teraz zrozumialem ze to ma swoje plusy!!! Po jednej wizycie zaakceptowalem siebie i zrozumialem ze gdyby wszyscy byli tacy sami (podobni) to swiat bylby nudny :D

Chetnie nawiaze z kims znajomosc. :D
6w5.

Awatar użytkownika
samotna_pasażerka
Posty: 59
Rejestracja: piątek, 9 lutego 2007, 21:08

#41 Post autor: samotna_pasażerka » niedziela, 11 lutego 2007, 18:51

Hej! - tu piątka ze skrzydłem w czwórce.
opis idealnie pasuje. 8)
5 w 4 :)

Awatar użytkownika
OvO
Posty: 14
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 19:07

#42 Post autor: OvO » wtorek, 13 lutego 2007, 19:31

Pozdrawiam wszystkich!

Kurczę, jak to fajnie poznać wreszcie dziwolągów takich jak ja. Bez obrazy, oczywiście, czasem pozytywniej być dziwolągiem. :wink:
5www4

Awatar użytkownika
samotna_pasażerka
Posty: 59
Rejestracja: piątek, 9 lutego 2007, 21:08

#43 Post autor: samotna_pasażerka » środa, 14 lutego 2007, 13:38

OvO pisze:Pozdrawiam wszystkich!

Kurczę, jak to fajnie poznać wreszcie dziwolągów takich jak ja. Bez obrazy, oczywiście, czasem pozytywniej być dziwolągiem. :wink:
hahaha- a wiesz co? mama na mnie zawsze mówiła: ty dziwolągu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nigdy tego nie lubiłam :twisted:
5 w 4 :)

Awatar użytkownika
OvO
Posty: 14
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 19:07

#44 Post autor: OvO » środa, 14 lutego 2007, 18:39

Jeśli uraziłam, przepraszam :wink:
5www4

Awatar użytkownika
Surion
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 25 lutego 2007, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#45 Post autor: Surion » poniedziałek, 26 lutego 2007, 07:47

Chciałbym się niniejszym grzecznie przywitać i pozdrowić wszystkich. :)
5w4 INTJ

ODPOWIEDZ