Co Piątki śmieszy?

Dyskusje na temat typu 5
Wiadomość
Autor
ewa t
Posty: 171
Rejestracja: niedziela, 4 lutego 2007, 11:35
Lokalizacja: miasto Warsa, Sawy, złotej kaczki i bazyliszka

Co Piątki śmieszy?

#1 Post autor: ewa t » środa, 13 czerwca 2007, 22:34

coz, mnie wiele rzeczy, ale jesli chodzi o typ humoru to:
- b. lubie Monty Pythona
- bardzo bawią mnie 'Włatcy Móch' czy tez kartony na for fun tv, albo bajki typu 'przerysowani' na mtv , o south park' u to nawet nie bede wspominac, bo to jasne..:)
- oh, no a z kabaretow to wcale nie mumio, bo łowcy.b sa 100 razy lepsi, o! :)
a was moi drodzy? co was bawi?


5w4, ENTJ

Awatar użytkownika
Romulus
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek, 22 stycznia 2007, 21:56
Lokalizacja: Wielkopolska

#2 Post autor: Romulus » środa, 13 czerwca 2007, 23:12

b. lubie Monty Pythona
- bardzo bawią mnie 'Włatcy Móch'
No te pozycje bawią chyba każdego ;)
albo bajki typu 'przerysowani' na mtv , o south park' u to nawet nie bede wspominac, bo to jasne..Smile
To ja powiem tak: KLESZCZ (The Thick), u nas strasznie niedoceniona, a jest to najlepsza parodia wszystkich bohaterowatych komiksów i kreskówek USAńskich.
(Moim ulubionym superbohaterem był "Jeż kanałowy" :lol: )
a kabarety to chyba większość, każdy ma jakiś skecz który rozbawi mnie do łez :D
5w4, Pan "niepoważny" :P Całkiem poważnie ;)
Jestem tylko gwiezdnym pyłem.

Kap kap, to kapie ja... prosto na chodnik. O, wdepnąłeś we mnie. Czerwień na twojej podeszwie da się usunąć. Ale czerwień na sumieniu, będziesz nosił do końca swych dni...

Awatar użytkownika
GOTTI
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 4 czerwca 2007, 00:15
Lokalizacja: Rozgłośni toruńskiej

#3 Post autor: GOTTI » czwartek, 14 czerwca 2007, 00:05

Polska polityka :lol:
Dawaj Andrju za 3 lata prezydentura i Polska stanie się oficialnym cyrkiem :lol:
------------->5w6 90%<-------------
Obrazek

Awatar użytkownika
after
Posty: 328
Rejestracja: sobota, 19 maja 2007, 16:16
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#4 Post autor: after » czwartek, 14 czerwca 2007, 00:36

Monty Python 4 ever! Są absolutnie ponadczasowi, uwielbiam ich. Jak 1szy raz zobaczyłem Killer Joke myślałem, że sam umrę ze śmiechu :D

Kabaret Moralnego Niepokoju nie ma sobie równych =] Lachony, skecze z telefonem do mamuśki, dres w galerii (sztuki, nie handlowej^^) - czyste mistrzostwo :D

Ale już tacy Włatcy Móch to żenada. Nie wiem, co ludzie w tym widzą. Oglądałem 3 odcinki i wyglądało to tak: "bla bla bla gówno. bla bla bla h**. bla bla bla czesio karmi żabę przez dupę." HA HA. Wyjątkowo to nudne. Ale po 30 piwach może bym się uśmiał =]
______________________________________________________________________________________________Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Orest Reinn
Posty: 190
Rejestracja: czwartek, 10 maja 2007, 16:30

#5 Post autor: Orest Reinn » czwartek, 14 czerwca 2007, 07:45

To ja powiem tak: KLESZCZ (The Thick), u nas strasznie niedoceniona, a jest to najlepsza parodia wszystkich bohaterowatych komiksów i kreskówek USAńskich.
Popieram :D

łowcy.b sa 100 razy lepsi
Hę? Cały ich "humor" polega na gadce jakby mieli jakieś upośledzenie umysłowe oraz robieniu z siebie idioty :roll:
Z kabaretów najlepszy jest wciąż Ani Mru Mru. Skecze są po prostu genialne same w sobie :)
5w4
XNTp

ewa t
Posty: 171
Rejestracja: niedziela, 4 lutego 2007, 11:35
Lokalizacja: miasto Warsa, Sawy, złotej kaczki i bazyliszka

#6 Post autor: ewa t » czwartek, 14 czerwca 2007, 07:48

no bo mnie wlasnie czesto smieszy humor tak glupi, ze az zenujacy. :)
5w4, ENTJ

OtherTruth
Posty: 207
Rejestracja: niedziela, 6 maja 2007, 19:01

#7 Post autor: OtherTruth » czwartek, 14 czerwca 2007, 11:58

...
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 6 września 2010, 22:57 przez OtherTruth, łącznie zmieniany 2 razy.
Odrywam się od przeszłości.
Jeżeli chcesz-próbuj szczęścia i napisz do mnie.

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 248
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 19:38

Re: co piątki śmieszy...?

#8 Post autor: Lex » czwartek, 14 czerwca 2007, 12:36

Ja niespecjalnie lubie głupkowate filmy typu "Ace Ventura" czy "Świat według Kiepskich" (tego to wręcz nie znoszę - jedyna rzecz jakiej absolutnie nie trawię i nie wytrzymuję).
Chociaż to nie do końca prawda, bo znajdzie się z pewnością trochę głupkowatych filmów/bajek, które jednak mnie bawią.

Kartony na 4Fun lubię (one są tak głupie, że aż śmieszne ;) ) - mój ulubiony to "Generał Italia".

Z kabaretów lubię wiele: Ani Mru Mru, Koń Polski, Formacja Chatelet, Grzegorza Halamę i jeszcze pare, których w tej chwili nie pamiętam, ale:
after pisze:Kabaret Moralnego Niepokoju nie ma sobie równych =] Lachony, skecze z telefonem do mamuśki, dres w galerii (sztuki, nie handlowej^^) - czyste mistrzostwo :D
Z tym się zgadzam! Zdecydowanie KMN są najlepsi! :]

Z seriali komediowych lubię też wiele: Allo, Allo; Miodowe lata, Trzecia planeta od słońca...

Ale najbardziej bawią mnie śmieszne komentarze ludzi, np. jak jeszcze chodziłem do szkoły i ktoś powiedział coś zabawnego, to potrafiłem śmiać się do końca lekcji, kiedy inni już dawno zapomnieli :lol:

I jeszcze jedno... fora internetowe! :P Często i specjalnie dlatego wchodzę na prawicowe fora bądź katolickie - tam się można ubawić :lol: zdarzyło mi sie już płakać ze śmiechu :lol: I Cafe Allegro to też prawie zawsze dawka humoru.
Obrazek
5w4

OtherTruth
Posty: 207
Rejestracja: niedziela, 6 maja 2007, 19:01

Re: co piątki śmieszy...?

#9 Post autor: OtherTruth » czwartek, 14 czerwca 2007, 14:17

...
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 6 września 2010, 22:57 przez OtherTruth, łącznie zmieniany 1 raz.
Odrywam się od przeszłości.
Jeżeli chcesz-próbuj szczęścia i napisz do mnie.

Awatar użytkownika
Kimondo
Posty: 1599
Rejestracja: niedziela, 25 marca 2007, 17:21
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Spaghettiland
Kontakt:

#10 Post autor: Kimondo » czwartek, 14 czerwca 2007, 16:11

Anime, zdecydowanie umieją tam wpleść znakomite gagi.
Ani sukces, ani porażka nie są czymś, czego można doświadczyć z dnia na dzień. Porażkę powodują drobne decyzje, które
podejmujemy w ciągu długiego czasu: nie kończymy spraw, nie przystępujemy do działania, zbyt łatwo się poddajemy...
9w5 i INTJ

Awatar użytkownika
Regis
Posty: 81
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 14:31

#11 Post autor: Regis » czwartek, 14 czerwca 2007, 17:13

bash.org
Za nami i przed nami noc
W pałacach, bramach i na zakrętach

Awatar użytkownika
paranoidandroid
Posty: 201
Rejestracja: niedziela, 27 maja 2007, 16:20

#12 Post autor: paranoidandroid » czwartek, 14 czerwca 2007, 20:35

Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek, 24 stycznia 2008, 20:02 przez paranoidandroid, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

#13 Post autor: ewutek » czwartek, 14 czerwca 2007, 21:13

Lubię brytyjski humor: The Black Adder, Little Britain, Kiss me Kate, Monty Python’s Flying Circus. Poza tym uszczęśliwia mnie twórczość formacji Mumio i skecze (reaktywowanego chyba) kabaretu POTEM. Z innych dziwnych rzeczy... zawsze płaczę ze śmiechu oglądając przypadki pięknej Very de Milo (Jim Carrey In Living Color). A oto próbka:
http://www.youtube.com/watch?v=gCg4u9Ao84E
http://www.youtube.com/watch?v=vJTmG__6tR0
;)
5w6

Awatar użytkownika
Orest Reinn
Posty: 190
Rejestracja: czwartek, 10 maja 2007, 16:30

#14 Post autor: Orest Reinn » piątek, 15 czerwca 2007, 19:47

To ja jeszcze dodam Gone With The Blastwave
http://blastwavecomic.com

android, tobie może się spodobać :)
5w4
XNTp

Awatar użytkownika
Romulus
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek, 22 stycznia 2007, 21:56
Lokalizacja: Wielkopolska

#15 Post autor: Romulus » piątek, 15 czerwca 2007, 20:01

Gone With The Blastwave
A czy to może się nie podobać :P (Jest też wersja polska, tłumaczenie nie całkiem udane IMO).
Co do for, to polecam te skrajnie lewicowe, kupa śmiechu :roll:
5w4, Pan "niepoważny" :P Całkiem poważnie ;)
Jestem tylko gwiezdnym pyłem.

Kap kap, to kapie ja... prosto na chodnik. O, wdepnąłeś we mnie. Czerwień na twojej podeszwie da się usunąć. Ale czerwień na sumieniu, będziesz nosił do końca swych dni...

ODPOWIEDZ