Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

Dyskusje na temat typu 5
Wiadomość
Autor
CompleteUnknown
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 15:40
Enneatyp: Obserwator

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#91 Post autor: CompleteUnknown » sobota, 5 maja 2012, 00:02

- zlanie z 2 osobą - a to nie 9 tak mają? 5 też tak mogą :shock: ?
Różne rzeczy się zdarzają. Chociaż kiedy się czuje, że się niebezpiecznie zlewa i to zlewanie jest bardzo uwierające, to chyba tak naprawdę jednak się nie zlewa?
- nudzi - a był to: spokojny i flegmatyczny introwertyk, czy szalony eksta?
Jedynka, przynajmniej tak mu ostatnio wyszło z testu.


5w4, INTJ

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#92 Post autor: Elkora » sobota, 5 maja 2012, 00:09

W pewnym stopniu się zlewasz: w celu lepszego zrozumienia nastawiasz się na podobny sposób kodowania informacji, jak spędzacie razem czas to macie tez podobne materiały źródłowe i nawiązania (poznajesz filmy muzykę i to co śmieszy 2 osobę) ja tez często przejmuje zainteresowania. Zauważyłam że trudniej mi jest się zając czymś sama z siebie, natomiast mogę się nieźle wkręcić jak ktoś blisko mnie coś bardzo kocha, wtedy przejmuje trochę tego entuzjazmu którego sama wykrzesać nie umiem
Obrazek

Naj
Posty: 9
Rejestracja: środa, 22 lutego 2012, 14:27

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#93 Post autor: Naj » sobota, 2 czerwca 2012, 22:07

Bezpośrednich, otwartych, elastycznych, emocjonalnych, lubiących rozmawiać, serdecznych, nawet natrętnych. Nie zrażających się dystansem ani dziwacznymi koncepcjami, ani nieporadnością/niezdarnością. Tacy faceci z pasją, powiedzmy, czy tam po prostu sercem.

Awatar użytkownika
niedrap
Posty: 60
Rejestracja: czwartek, 31 maja 2012, 21:30
Lokalizacja: b&

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#94 Post autor: niedrap » sobota, 2 czerwca 2012, 23:51

Umysł jak brzytwa :>
Dobre maniery
Mądry
Poczucie humoru (im większe, tym lepsze, ale bez skrajności)
Szczery! Bardzo...
Dobry dla innych
Nie leniwy, a przy tym pobudzający do działania moja osobę

co do wyglądu:
chudy(moja mała dewiacja)
ładne zęby(moja druga mała dewiacja)
ogólnie zadbany

no i nie może mieć dużych uszu

chyba tyle wystarczy jak dla mojej piątkowej duszy :)
/////

Mala_Zet
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 15 lipca 2012, 19:39
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: NO 6

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#95 Post autor: Mala_Zet » niedziela, 15 lipca 2012, 21:21

Ja wyszukuję intuicyjnie - jeśli czuję, że ten ktoś mógłby być interesujący, muszę najpierw wybadać teren, czasem dyskretnie podpytam w terenie, jeśli spotkamy się na wspólnym gruncie staram się porozmawiać i przekonuję się, czy intuicja dalej pracuje porządnie. BTW. jestem w trakcie działań - może się moje zachowanie wydać psychopatyczne, ale staram się stwarzać sama sytuacje do rozmów czy spotkań, np. wpisać tą osobę w rubryce "z kim byś chciała być w klasie" na podaniu do szkoły - oczywiście po wstępnym rozpoznaniu, bez tego ani dygu.
Trudno się określić w tej kwestii - ja się po prostu zdaję na mojego nosa do ludzi :wink:
Jak się nie ma co się lubi, to się kombinuje!

Glany ważą tyle, aby złamać każdą kość, płot, drzwi oraz każdą inną rzecz, którą napotka na swojej drodze właściciel, lecz jednocześnie na tyle mało, aby nie trzeba było rejestrować ich jako broń.

5w4

Awatar użytkownika
winterbreak
Posty: 267
Rejestracja: sobota, 13 października 2012, 23:49
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#96 Post autor: winterbreak » niedziela, 14 października 2012, 01:27

Zastanawiam się, czy inne piątki odczuwają pociąg do... hm, osób, z którymi coś jest nie tak?

Ludzie którzy mają całkiem poukładane w głowie, są dla mnie nudni. Ja sama jestem dosyć rozsądną i spokojną osobą (tak, sama dla siebie jestem nudna). Kręcą mnie osoby, które robią... "złe rzeczy". To są głupie rzeczy. Ćpanie, akty samoagresji itp. Osoby ze stwierdzonymi lub nie zaburzeniami psychicznymi. Depresja, dwubiegunówka, borderline. Psychopatyczni manipulanci, którzy z nikim się nie liczą, ale mają urok sprawiający, że świetnie czujesz się w ich obecności.


A z wyglądu facet ma być facetem. Nie lubię pedałów. :)

Awatar użytkownika
Tsilusa
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 23:02
Enneatyp: Obserwator

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#97 Post autor: Tsilusa » niedziela, 14 października 2012, 18:47

Osobiście cenię panów o silnym charakterze, nie dających sobą pomiatać i wiedzących czego chcą. Lubię jak są inni od reszty, gdy czymś się wyróżniają z tłumu. Lubię introwertyków, i ludzi którzy rozumieją moją potrzebę samotności, i rozumieją że cisza z mojej strony to nie jest wyraz znudzenia, a odprężenia. I bardzo doceniam to, gdy ktoś umie porwać mnie do rozmowy, umie wyrwać z tego nieszczęsnego marazmu. Lubię też jak są choć trochę wyważeni. Nie mają potrzeby mówić o wszystkim każdemu, uzewnętrzniać każdej emocji. Żeby miał swoje tajemnice, żeby nie nudził.
A z wyglądu to upodobania mam klasyczne - bardzo wysocy bruneci o proporcjonalnej budowie, ubrani codziennie lub elegancko.
A, i bym zapomniała o najważniejszym - dystans do siebie. Bez tego relacja ze mną nie jest możliwa, bo ja rozmowy często prowadzę tak, że ktoś bez owego dystansu by się rychle obraził na amen.
5w4, INTJ

Awatar użytkownika
Cotta
VIP
VIP
Posty: 2409
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2011, 16:55
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: pomorskie

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#98 Post autor: Cotta » niedziela, 14 października 2012, 20:58

winterbreak pisze:Zastanawiam się, czy inne piątki odczuwają pociąg do... hm, osób, z którymi coś jest nie tak?
Jak byłam dużo młodsza, to się zdarzało. Aktualnie od lat wręcz przeciwnie.
5w4, sp/sx/so, INTJ
LII [Ne, DCNH - CT(H)]


http://www.poomoc.pl/

Życie bywa skomplikowane, więc lepiej się zdrzemnąć.

muahahaha
Posty: 365
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2011, 18:27

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#99 Post autor: muahahaha » niedziela, 14 października 2012, 21:30

winterbreak pisze:Kręcą mnie osoby, które robią... "złe rzeczy". To są głupie rzeczy. Ćpanie..... Psychopatyczni manipulanci, którzy z nikim się nie liczą
Nigdy nie pociągały mnie osoby, z którymi jest coś nie tak - nie mają u mnie żadnych szans. Jeżeli są na drodze do samozagłady, to niech się zdecydują, albo pójdą leczyć (oczywiście, lepiej to 2). Nie wydaje mi się, żeby osoba 'bardzo chora' nadawała się do poważnego związku.
winterbreak pisze: akty samoagresji itp. Osoby ze stwierdzonymi lub nie zaburzeniami psychicznymi. Depresja, dwubiegunówka, borderline
szkoda mi takich ludzików, traktowałabym taką osobę raczej jak młodszego brata, wymagającego opieki, niż kandydata na chłopaka...to ja wymagam opieki, jak ja bym była chora i on też, to kto by się nami zajął? ;)
Zawsze uważałam, że facet musi mieć poukładane w głowie, żebym mogła się zrelaksować, a nie zastanawiać co on znowu odwali.
Teraz uważam, że powinien być: miły i nudny

Awatar użytkownika
winterbreak
Posty: 267
Rejestracja: sobota, 13 października 2012, 23:49
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#100 Post autor: winterbreak » niedziela, 14 października 2012, 23:16

Właściwie tę "słabość do wariatów" traktuję jako taką małą perwersję niż preferencje nt. życiowego partnera. Od ponad dwóch lat jestem w stabilnym związku, więc porzuciłam rozmyślania na temat mojego tak zwanego ideału. ;)

Awatar użytkownika
BlackRose
Posty: 128
Rejestracja: wtorek, 10 stycznia 2012, 17:21
Enneatyp: Obserwator

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#101 Post autor: BlackRose » środa, 5 grudnia 2012, 19:42

winterbreak pisze:Zastanawiam się, czy inne piątki odczuwają pociąg do... hm, osób, z którymi coś jest nie tak?
Gdy byłam młodsza, podobali mi się 'źli' czy oryginalni, którzy jakoś naruszali obowiązujące normy, ale chyba to charakterystyczne dla nastolatek. Mi w każdym razie przeszło.

winterbreak pisze: A z wyglądu facet ma być facetem. Nie lubię pedałów. :)
No, ale co to znaczy? To smutne, że facetów zmusza się, by szczyt dbania o siebie stanowił dla nich prysznic + fryzura na zapałkę. Do tego dodajmy koszule we wszystkich odcieniach szarości, bieli i czerni oraz przydeptane adidasy i mamy tzw. "nie-pedała". Chyba nie o to powinno chodzić...Jeśli chłopak chce o siebie bardziej zadbać, to od razu jest na cenzurowanym. A przecież "męski" nie powinien oznaczać "szary" i "bezbarwny" :!:
5w4

Awatar użytkownika
kangur
Posty: 547
Rejestracja: wtorek, 22 lutego 2011, 19:38

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#102 Post autor: kangur » środa, 5 grudnia 2012, 21:32

to jest gejowaty chłoptaś, tu też
Inny/modny strój nie oznacza od razu spedalenia, ale jednak duża większość jest tych modnych panów jest ciotami jakich mało.
wszystko w granicach rozsądku, jak zawsze. Zadbany nie znaczy tylko 'wykąpny' i 'czyste skarpetki', ale to co się teraz dzieje to przesada. Czekam, aż normą stanie się u facetów makijaż (podkład+puder)

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#103 Post autor: Snufkin » czwartek, 6 grudnia 2012, 08:02

Nie klikajcie w linki kangura bo będziecie mieli różowe koszmary.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
runeii
Posty: 138
Rejestracja: sobota, 27 lutego 2010, 21:09
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#104 Post autor: runeii » czwartek, 6 grudnia 2012, 09:54

winterbreak pisze:Zastanawiam się, czy inne piątki odczuwają pociąg do... hm, osób, z którymi coś jest nie tak?
Nie. Staram się trzymać z daleka emocjonalnie od takich osób. Jakkolwiek jestem w stanie zrozumieć, że każdy ma swoje małe skrzywienia, jakieś blizny na duszy, okazjonalne paraliże czy linie na piasku, których za nic nie przekroczy, tak widoczne gołym okiem lub zdiagnozowane zaburzenia są sprawą lekarzy, a nie mojego poczucia misji zbawiania jednostki od samego siebie. Nie uważam, że tego rodzaju "nie tak" czyni człowieka gorszym czy dyskwalifikuje go jako, powiedzmy, przyjaciela, ale dla mnie osobiście nie jest to coś, co uznałabym za pociągające.
winterbreak pisze:A z wyglądu facet ma być facetem. Nie lubię pedałów.
kangur pisze:to jest gejowaty chłoptaś, tu też
Inny/modny strój nie oznacza od razu spedalenia, ale jednak duża większość jest tych modnych panów jest ciotami jakich mało.
wszystko w granicach rozsądku, jak zawsze. Zadbany nie znaczy tylko 'wykąpny' i 'czyste skarpetki', ale to co się teraz dzieje to przesada. Czekam, aż normą stanie się u facetów makijaż (podkład+puder)
Homofobia natomiast zawsze dyskwalifikuje. Zarówno w kategoriach romantycznych, jak i towarzyskich.

Z wyglądu zaś ostatnio podobają mi się hiszpańscy piłkarze. Piękne mięśnie, dużo żelu i fatalny zmysł estetyczny :wink:
Odkryj wszystkie sprzeczności w poniższym zestawieniu:
5w4
MBTI: ENFP
Socjonicznie: Ni-EIE lub Ni-LIE.

Awatar użytkownika
winterbreak
Posty: 267
Rejestracja: sobota, 13 października 2012, 23:49
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#105 Post autor: winterbreak » sobota, 8 grudnia 2012, 14:03

BlackRose pisze:
winterbreak pisze: A z wyglądu facet ma być facetem. Nie lubię pedałów. :)
No, ale co to znaczy? To smutne, że facetów zmusza się, by szczyt dbania o siebie stanowił dla nich prysznic + fryzura na zapałkę. Do tego dodajmy koszule we wszystkich odcieniach szarości, bieli i czerni oraz przydeptane adidasy i mamy tzw. "nie-pedała". Chyba nie o to powinno chodzić...Jeśli chłopak chce o siebie bardziej zadbać, to od razu jest na cenzurowanym. A przecież "męski" nie powinien oznaczać "szary" i "bezbarwny" :!:
Ktoś mnie chyba źle zrozumiał. To wątek "Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?". Dlatego napisałam, że nie lubię pedałów (to dosyć luźna definicja, przyznaję, ale chodzi generalnie o wyjatkowo zadbanych facetów). Nie lubię = nie podobają mi się, nie pociągają mnie. Absolutnie nie chodziło mi o to, że coś do nich mam, że uważam ich za gorszych, czy wręcz że jestem homofobem o.O. Kumpluję się z gejami, to fajni ludzie :). Niezależnie od tego, na ile męsko/niemęsko wyglądają.

No, a słowo pedalski dla mnie znaczy wyjątkowo zadbany. Mycie się, golenie, psikanie czymś, czyste zęby, czyste buty, wyprasowana koszula - to wszystko jest całkowicie ok. Za to układanie włosów na lakierze, malowanie paznokci, podkład na twarzy maskujący trądzik, noszenie torebki która wygląda na damską, kolczyki w uszach (po jednym), wyregulowane brwi i inne tego typu rzeczy są dla mnie pedalskie. Co nie znaczy że gardzę takimi ludźmi. Po prostu jeśli chodzi o pociąg fizyczni, są dla mnie straceni. ;)

ODPOWIEDZ