Czy jak idziecie ulicą to macie takie wrażenie, że...

Dyskusje na temat typu 4
Wiadomość
Autor
fairy
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 16 października 2007, 20:03

#16 Post autor: fairy » niedziela, 2 grudnia 2007, 15:55

nie mam tak, a jak ktos sie na mnie patrzy to mi to nie przeszkadza... :roll:


zdrowa jakaś tam czwórka

Awatar użytkownika
Anathema
Posty: 202
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2007, 23:31

#17 Post autor: Anathema » niedziela, 2 grudnia 2007, 16:03

Normalna rzecz. Ludzie zawsze się gapią i nie powiem, że mnie to nie denerwuje . Bym wolała być niezauważalna

Awatar użytkownika
Szura
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 27 października 2006, 17:57
Lokalizacja: Warszawa

#18 Post autor: Szura » niedziela, 2 grudnia 2007, 16:14

Uświadomcie sobie - tłum ma Was gdzieś. ;) Choć, co prawda, ja mam doświadczenia na podstawie Warszawy, nie wiem, jak to jest w małych miasteczkach.

Wyglądam jak wyglądam, czasem tylko jakiś moher coś burknie, czasem ktoś się odwróci, ale wiem, że za 2 sekundy sam o tym zapomni. Anonimowość w tłumie to coś pięknego. ^^
Podczas srogiej zimy zrozumiałem, że we mnie jest niezwyciężone lato.
4w5, ISFp.

Awatar użytkownika
Anathema
Posty: 202
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2007, 23:31

#19 Post autor: Anathema » niedziela, 2 grudnia 2007, 16:21

Tłum ma mnie gdzieś, tak. Zdaję sobie z tego sprawę, co nie znaczy, że się ciągle ktos na mnie spode łba nie gapi

Awatar użytkownika
unrealdreams
Posty: 30
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 19:35
Lokalizacja: masz pewność?

#20 Post autor: unrealdreams » niedziela, 2 grudnia 2007, 16:33

Uświadomcie sobie - tłum ma Was gdzieś. Choć, co prawda, ja mam doświadczenia na podstawie Warszawy, nie wiem, jak to jest w małych miasteczkach.
no właśnie tu jest problem, mieszkam w małym miasteczku, żyję na codzień w dużym mieście. Ogromna różnica...
5w4.

"Wolę leżeć na ziemi i patrzeć na gwiazdy, niz próbować do nich dotrzeć mając niewielką szansę, że mi sie uda"

Awatar użytkownika
Matea
Posty: 1162
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 19:40
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: z wnętrza :>
Kontakt:

#21 Post autor: Matea » niedziela, 2 grudnia 2007, 17:12

W sumie to nie wiem. Ja jestem z reguły tak zakopana we własnym świecie ,ze często nie zauważam ,że wszyscy się na mnie gapią. A pewnie muszę muszę mieć durnowatą minę kiedy tak rozmyślam.^^ Częściej mi sie zdarza gapić NA kogoś ,ale częściej jako na "przedmiot" który akurat stoi mi na drodze niż jako na osobę :P Podejrzewam też ,ze wiekszość introwertyków tak ma ,że gapią sie na kogoś ,ale z niczym więcej sie to nie wiąrze niż z czystym przypadkiem. No chyba ,że ktoś jest naprawdę interesujący ,ale jak przystało na 4 następuje reakcja obronna ,w postaci odwracania wzroku by ta fascynująca osoba broń Boże nie zauważyła ,że sie na nią gapimy :D
"Ja nie jestem szalony. Mnie tylko interesuje wolność" - Jim Morrison

_ 4w5_ (ENFj)

"A ja włóczęga, niespokojny duch
Ze mną można tylko
w dali znikać cicho..."

"Together we stand, divided we fall" - Pink Floyd

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#22 Post autor: Absynt » niedziela, 2 grudnia 2007, 17:33

aliszien pisze:Kiedyś tak miałam.
Z wiekiem przeszło.
Teraz jak czuję, że się gapią to zastanawiam się czy jestem taka zajebista, czy papier toaletowy przyczepił mi się do buta? A jesli nawet, NO TO CO.
Mi tez dobrze z tym, ze jestes zajebista. Tez jestem zajebisty :P.

Mieszkam w srednim miescie i czesto przechodzac przez centrum, glowny deptak spotykam roznych ludzi. Czasem znajomych, czasem nie. Zapamietuje ich nieraz jesli sa charakterystyczni. Potem poznalem kolesia, ktory byl wytatuowany po szyje, nawet na palcach mial wytatuowane F U C K i sprzedal mi kwadraciki. Wogle sympatyczny koles. Widywalem go wczesniej i patrzylem na niego. Wylowilem "podejrzanego" z tlumu :P. Albo akcja jak wysiadlem z autobka, a tam siedzi w szybie taka slodka dziewczyna. Patrze sie na nia, ona na mnie... pomachalem jej. Ona mi :]. Autobus odjechal, ale chwilowa satysfakcja byla. Tlum jest fajny, choc czasem mam ochote go przerzedzic z M16.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
psychobabble
Posty: 40
Rejestracja: niedziela, 2 grudnia 2007, 16:14

#23 Post autor: psychobabble » niedziela, 2 grudnia 2007, 17:43

...
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 25 sierpnia 2008, 20:05 przez psychobabble, łącznie zmieniany 1 raz.
4, a skrzydło się waha:/

"You must be the change you want to see in the world." - Gandhi

Szeherezada
Posty: 68
Rejestracja: piątek, 9 listopada 2007, 00:36

#24 Post autor: Szeherezada » niedziela, 2 grudnia 2007, 19:10

...
Ostatnio zmieniony wtorek, 15 kwietnia 2008, 19:20 przez Szeherezada, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bos
Posty: 39
Rejestracja: środa, 21 listopada 2007, 21:53
Lokalizacja: Bydgoszcz

#25 Post autor: bos » niedziela, 2 grudnia 2007, 19:36

Kiedyś tak miałem... Zwłaszcza jak zdarzyło mi się ubrać dosyć ekscentrycznie. Trochę się z tym głupio czułem, będąc świadomym tego, że ludzie się gapią, jednak z drugiej strony takie było początkowe założenie tego czy innego wyboru. Zwrócić na siebie uwagę.
Teraz mam to osobiście gdzieś i już jakoś mnie to nie rusza. Tłum ma nas w dupie tak jak my go mamy. Bo fakt, faktem, często zwracam uwagę na ludzi których mijam, ale wnioski pozostawiam dla siebie.
4w5, INFp (chyba), wewnętrzny bohater: wędrowiec/mag

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#26 Post autor: Absynt » niedziela, 2 grudnia 2007, 19:42

A wlasnie. Czasem CHCE by sie na mnie gapili 8).
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
sarnandynka
Posty: 241
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 00:16

#27 Post autor: sarnandynka » niedziela, 2 grudnia 2007, 21:10

Absyncie, czyżbyś tak bardzo lubił być w centrum uwagi? :twisted:
Ostatnio zmieniony wtorek, 23 czerwca 2009, 02:35 przez sarnandynka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#28 Post autor: Absynt » niedziela, 2 grudnia 2007, 22:20

sarnandynka pisze:Absyncie, czyżbyś tak bardzo lubił być w centrum uwagi? :twisted:
Kiedy chce, to lubie. Czasem nie chce ;].
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Shi
Posty: 25
Rejestracja: piątek, 15 lutego 2008, 19:47
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Tam gdzie chmury, to tylko dym z fabryk ;)

#29 Post autor: Shi » sobota, 16 lutego 2008, 22:08

To zalezy od nastroju ;D
Czasami ide tak żeby wszyscy się patrzyli! Jestem jedyna! Jestem najważniejsza na chodniku! (tak oczywiście nie jest ;p)

Kiedy indziej gdy chce być sama czuje wzrok, wiem że patrzą, wiem że oceniają. Jest to straszne, bo nawet wchodzenie po schodach, ba! nawet wchodzenie na krawężnik staje się czymś trudnym co musze przemyślec i wykonać perfekcyjnie.

Mam też problem z słuchaniem mp3 idąc ;D z słuchawkami w uszach tak jakby głębiej słysze mój oddech i bicie serca i zastanawiam się czy inni tez to słyszą. Wtedy zaczynam oddychać wolno i delikatnie w wyniku czego prawie w ogóle nie oddycham ;D

Lubie sptarzać problemy samej sobie ;D
Trzymasz mnie
mocno
nie chcesz żebym spadła
a ja
palcami rąk
dotykam dachów piekła

4w5

Awatar użytkownika
BlackHannah
Posty: 101
Rejestracja: sobota, 2 lutego 2008, 16:12
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

#30 Post autor: BlackHannah » niedziela, 17 lutego 2008, 12:07

Jak ide ulicą czuje wzrok na sobie. Nie wiem czy to jakieś urojenie czu co..
Czasem stoje sobie na przystanku i słucham muzyki i czuje oczy wszystkich na sobie i slusze smiech.. wydaje mi sie ze drwia ze mnie.. Czasem dostaje takiej paranoi ze w srodku mi sie cos dzieje i tlyko czekam aż dojade do domu i wyrwe sie na pustą wiaske .. i przejde sama... Nie moge czasem wytrzymac;/
"..Za to, że chcą was zmieniać zamiast naśladować
że jesteście leczeni zamiast leczyć świat
za waszą boską moc niszczoną przez zwierzęcą siłę
za niezwykłość i samotność waszych dróg.."

4w5

ODPOWIEDZ