Związek 8 z 3

Dyskusje na temat typu 3
Wiadomość
Autor
harvi11
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 20 kwietnia 2010, 21:57

Związek 8 z 3

#1 Post autor: harvi11 » sobota, 23 czerwca 2012, 16:06

Witam wszystkie Trójki ;)

Co myślicie o związkach z ósemką? Od roku jestem w związku z dwójką, początkowo wydawało mi się to idealne (zwłaszcza po kilku latach męczenia z się z czwórką... można poczytać o tym w archiwum forum) ale po jakimś czasie zaczęło mi się nudzić, całkowity brak wyzwań, wszystko zbyt idealne. Tak poznałem trójkę i wszystko stało się nagle jednym wielkim wyzwaniem. Ciągłe rozwiązywanie zagadek, zrywanie masek, dochodzenie do prawdy. Jednocześnie jestem.. wykorzystywany. Trójki to mistrzowie manipulacji, ta moja używa mnie do podniesienia swojego statusu w swoich gronach, czasem prosząc, czasem szantażując mnie (nie Ty to kto inny mi kupi, już zaraz dzwonię) a czasem w krzycząc i żądając.

Raz mnie zdradziła.. Myślałem że to już koniec, ale tamten nie był w stanie jej dać tego co ja i po 3 tygodniach wróciła z podkulonym ogonem. Wybaczyłem, ale boję się że to się powtórzy. Ciągle słyszę teksty "powinieneś się cieszyć, że ze mną jesteś, na Twoje miejsce mam sto kolejnych kandydatów".

Czy ja jestem idiotą, że tak się jej trzymam? :P Jak można okiełznać Trójkę?


8w7

Awatar użytkownika
wodzu88
Posty: 129
Rejestracja: wtorek, 13 marca 2012, 15:01
Enneatyp: Dawca

Re: Związek 8 z 3

#2 Post autor: wodzu88 » niedziela, 24 czerwca 2012, 08:45

Dwójka nie wymaga? Nie obudź się z ręką w nocniku gdy wybuchnie z listą zarzutów na Ciebie :D Często jak ustępuje i jest cicho, to znaczy że się w niej zbierają negatywne emocje. Gdy wybuchnie, wszystko wygarnie po kolei... A co do trójki czy nie ma skrzydła w cztery? ;/
Ponad wielkie cycki cenię wielkie serce <3
2 w 1

harvi11
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 20 kwietnia 2010, 21:57

Re: Związek 8 z 3

#3 Post autor: harvi11 » niedziela, 24 czerwca 2012, 17:52

Jest 3w2 jednak.. Wiem ze moze wydawac sie dziwne ;)
Czasami sie jej nudze, ona wtedy flirtuje z innymi co mnie doprowadza do szalu, ja rowniez bo oznacza to zwiekszenie kontroli.

Moj powtarzany tekst: "co to za zwiazek jak sie klamie i flirtuje??"
Jej powtarzany tekst: "co to za zwiazek jak sie ciagle kontroluje, a klamstwo to rzecz normalna"
8w7

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Związek 8 z 3

#4 Post autor: boogi » niedziela, 24 czerwca 2012, 19:13

Wyglądacie, jakbyście mieli zupełnie różne systemy wartości oraz przekonania o tym, jak związek powinien wyglądać. Możliwe, że wspólnym (dosyć głęboko w podświadomości ukrytym) przekonaniem jest u was jedynie chęć kontrolowania partnera - w taki bądź inny sposób narzucenie mu swojego zbioru zasad. Takie przynajmniej odniosłem wrażenie po twoich dwóch postach (no ale że to tylko dwa posty, to i wrażenie pewnie odpowiednio "celne").
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

harvi11
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 20 kwietnia 2010, 21:57

Re: Związek 8 z 3

#5 Post autor: harvi11 » niedziela, 24 czerwca 2012, 20:25

Ehh, masz rację...

Jak wytrzymać z Wami Trójki no... Czy jak naprawdę kochacie, to dalej kłamiecie czy wtedy już przechodzi?
8w7

Awatar użytkownika
Sentenza
Posty: 24
Rejestracja: sobota, 14 kwietnia 2012, 02:42

Re: Związek 8 z 3

#6 Post autor: Sentenza » niedziela, 24 czerwca 2012, 21:28

Czytałem co pisałeś na forum 4, teraz czytam to i mam jedną dobrą radę dla ciebie człowieku.

Stuknij się w czółko kilka razy, najlepiej z rozbiegu w ścianę. A jak to nie pomoże to idź do jakiegoś specjalisty od relacji damsko męskich, bo zdecydowanie poodwracały ci się pola na których należy grać twardziela.

Twoim problemem nie jest to że jakaś tam 3 czy inna 4 zaczyna odwalać ci chore akcyjki. Twoim głównym problemem jest to że jesteś od tego uzależniony i najwyraźniej cię to kręci (być może struganie ofiary też, dlaczego niby zostawiłes tą 2 i na czym polegało to że była "nudna"?).
Sugeruję próbę zmiany uzależnienia na tym polu z adrenaliny na fenyletyloaminę ale na to rad nie mam, bo nie byłem w takiej sytuacji, w każdym razie nie jako ofiara.
Ciągle słyszę teksty "powinieneś się cieszyć, że ze mną jesteś, na Twoje miejsce mam sto kolejnych kandydatów".
I co jej wtedy odpowiedziałeś?

harvi11
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 20 kwietnia 2010, 21:57

Re: Związek 8 z 3

#7 Post autor: harvi11 » niedziela, 24 czerwca 2012, 21:48

Sentenza pisze:
Ciągle słyszę teksty "powinieneś się cieszyć, że ze mną jesteś, na Twoje miejsce mam sto kolejnych kandydatów".
I co jej wtedy odpowiedziałeś?
Zbyłem to ciszą, nie wiedziałem co mam odpowiedzieć, chciałem coś w stylu "a to spier*** i sprawdź, ciekawe czy nie wrócisz z płaczem po miesiącu że ten świat jest okrutny", ale bałem się że może rzeczywiście kogoś by znalazła, więc tak nie zrobiłem.

Nuda w związku z 2 polegała na tym, że ona była wierna, idealna i w ogóle, coś w tym jest że jestem uzależniony od adrenaliny. Ale dlaczego no...
8w7

Awatar użytkownika
Sentenza
Posty: 24
Rejestracja: sobota, 14 kwietnia 2012, 02:42

Re: Związek 8 z 3

#8 Post autor: Sentenza » niedziela, 24 czerwca 2012, 23:15

Zbyłem to ciszą, nie wiedziałem co mam odpowiedzieć, chciałem coś w stylu "a to spier*** i sprawdź, ciekawe czy nie wrócisz z płaczem po miesiącu że ten świat jest okrutny", ale bałem się że może rzeczywiście kogoś by znalazła, więc tak nie zrobiłem.
A jako kontragument nie mogłeś sobie tez kogoś na boku znaleźć? I pytanie zasadnicze - co to za techniki wpływu, szarpać się za sterem z babą i zatopić statek, a potem wejść w szalupę żeby udowodnić że to ja jestem kapitanem bo byłem tu pierwszy? :lol:

Wierna dziewucha nudna, inna nagle skacze w bok (co u normalnych ludzi unieważnia całą znajomość) i zakładasz tu wątek jakbyś miał problem a ta naprawdę to wcale nie jest problem jak się okazuje tylko jeden strumień wody na młyn.

Traktujesz te babki jak używki i tyle - to jest zasadniczy problem. Nie masz pojęcia po co one są, co mogą ci dać - chcesz tylko brać i to naprawdę jakieś wyjątkowo dziwne i mocno niszczycielskie emocje. Mnie by do głowy nie przyszło żeby posuwać się komuś albo sobie do takich jazd tylko po to żeby temu komuś udowodnić swoją wyższość (pomijam już fakt że nastawienie na rywalizację w takiej relacji jest ogólnym taktycznym błędem). Powiedz mi jeszcze tak z ciekawości czym się wyróżniasz w waszym środowisku że ona jest z tobą niby dla podniesienia swojego statusu? Facet pozwalający na takie sytuacje swojej babce to w środowisku jest zazwyczaj obśmiewanym pipkiem a nie facetem, no ale może masz jeszcze poza tym kilka jakichś wybitnych cech ;)

Awatar użytkownika
angie91
Posty: 170
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2012, 17:14
Enneatyp: Entuzjasta

Re: Związek 8 z 3

#9 Post autor: angie91 » poniedziałek, 25 czerwca 2012, 00:44

To nie obraź się, ale masz czego chciałeś. Zresztą myślę, że gdyby ta trójka nie zachowywała się w taki sposób to mógłbyś ją po prostu zdominować i wtedy przestałbyś ją szanować. Znam tylko jedną ósemkę, ale na wylot i wiem, że kłótnia, walka jest sposobem ósemki na regulowanie związku. Przynajmniej tej, z którą mieszkam.
7w8/3w4
sp/sx

Shirayo
Posty: 625
Rejestracja: sobota, 23 kwietnia 2011, 11:40
Enneatyp: Obserwator

Re: Związek 8 z 3

#10 Post autor: Shirayo » poniedziałek, 25 czerwca 2012, 09:52

Kobieta, która mówi "powinieneś się cieszyć, że ze mną jesteś, na Twoje miejsce mam sto kolejnych kandydatów" powinna być od razu skreślona.

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Związek 8 z 3

#11 Post autor: Snufkin » poniedziałek, 25 czerwca 2012, 11:47

Shirayo pisze:Kobieta, która mówi "powinieneś się cieszyć, że ze mną jesteś, na Twoje miejsce mam sto kolejnych kandydatów" powinna być od razu skreślona.
Widać żeś dziaciak bo nie rozumiesz wagi komplementów.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Shirayo
Posty: 625
Rejestracja: sobota, 23 kwietnia 2011, 11:40
Enneatyp: Obserwator

Re: Związek 8 z 3

#12 Post autor: Shirayo » poniedziałek, 25 czerwca 2012, 18:42

Snufkin pisze:
Shirayo pisze:Kobieta, która mówi "powinieneś się cieszyć, że ze mną jesteś, na Twoje miejsce mam sto kolejnych kandydatów" powinna być od razu skreślona.
Widać żeś dziaciak bo nie rozumiesz wagi komplementów.
Widać, żeś idiota, bo nie umiesz ocenić, co jest komplementem, a co nie.
Idź, poćwicz interpunkcję.

muahahaha
Posty: 365
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2011, 18:27

Re: Związek 8 z 3

#13 Post autor: muahahaha » poniedziałek, 25 czerwca 2012, 19:37

A ja to odbieram tak:
- bardzo lubią się kłócić i taki związek im pasuje, bo cały czas się coś dzieje
- nie mam zielonego pojęcia czemu są ze sobą

Jakby mi facet powiedział "powinnaś się cieszyć, że ze mną jesteś, na Twoje miejsce mam sto kolejnych kandydatek" to by był ostatni raz jak się widzieliśmy, co jak co, ale szacunek do siebie mam.
chyba, że wy macie taki sposób okazywania sobie uczuć, jak ci to nie pasuje to może powinieneś z nią szczerze porozmawiać. Może ona:
- nie rozumie, że cię rani
- robi to celowo, bo wie, że i tak jej nie zostawisz...skojarzyło mi się takie (nie wiem jaki jest odpowiednik po polsku) ‘take for granted’
take for granted 'brać coś za pewnik', lub 'nie doceniać' (jeżeli coś się bierze za pewnik, to często z czasem przestaje się to doceniać)
/boogi


Nie wiem jak bardzo laska jest ładna, ale założę, że jest. Wyobraź sobie, że jest brzydsza i już cię tak nie pociąga – czy nadal znosiłbyś jej fochy. Chodzi mi o to, żebyś się zastanowił, czy jesteś z nią bo to niezła dupa, czy się zakochałeś. Jak to 2, to masz przes$%&

Awatar użytkownika
Sentenza
Posty: 24
Rejestracja: sobota, 14 kwietnia 2012, 02:42

Re: Związek 8 z 3

#14 Post autor: Sentenza » wtorek, 26 czerwca 2012, 00:23

Shirayo pisze:Kobieta, która mówi "powinieneś się cieszyć, że ze mną jesteś, na Twoje miejsce mam sto kolejnych kandydatów" powinna być od razu skreślona.
Dokładnie 8-)
muahahaha pisze:
Nie wiem jak bardzo laska jest ładna, ale założę, że jest. Wyobraź sobie, że jest brzydsza i już cię tak nie pociąga – czy nadal znosiłbyś jej fochy. Chodzi mi o to, żebyś się zastanowił, czy jesteś z nią bo to niezła dupa, czy się zakochałeś. Jak to 2, to masz przes$%&
Ja bym jeszcze dodał że jest to namiastka normalnych pozytywnych emocji których podłożem jest wewnętrzny spokój, bo facet pewnie w życiu nie miał dane odczuć żadnych innych stanów emocjonalnych. Przyczyn może być dziesiątki jak nie setki. Straszny chaos na co dzień w głowie musisz mieć Harvi. Potrafisz sobie wieczorem będąc sam z sobą po prostu posadzić swoje 4 litery i pobyć sam ze sobą, nic nie robić, tylko odprężyć się i poczuć ze cieszysz się z tego co masz? Że lubisz to swoje barwne życie i że wiesz dlaczego je lubisz? Potrafisz tak?

harvi11
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 20 kwietnia 2010, 21:57

Re: Związek 8 z 3

#15 Post autor: harvi11 » wtorek, 26 czerwca 2012, 11:41

Sentenza pisze: Ja bym jeszcze dodał że jest to namiastka normalnych pozytywnych emocji których podłożem jest wewnętrzny spokój, bo facet pewnie w życiu nie miał dane odczuć żadnych innych stanów emocjonalnych. Przyczyn może być dziesiątki jak nie setki. Straszny chaos na co dzień w głowie musisz mieć Harvi. Potrafisz sobie wieczorem będąc sam z sobą po prostu posadzić swoje 4 litery i pobyć sam ze sobą, nic nie robić, tylko odprężyć się i poczuć ze cieszysz się z tego co masz? Że lubisz to swoje barwne życie i że wiesz dlaczego je lubisz? Potrafisz tak?
Nie umiem tak zrobić... W ogóle zauważyłem, że związki w których byłem i w których nic się nie działo były dla mnie nudne i je kończyłem. Dlaczego muszę lubić się zadręczać i nie mogę się ustabilizować? W listopadzie stuknie mi trzydziestka...
8w7

ODPOWIEDZ