Witam na forum

Dyskusje na temat typu 3
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Shadow_Vegeta
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 20:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#16 Post autor: Shadow_Vegeta » piątek, 4 maja 2007, 12:47

Witam się na forum :) Witam wszystkich Forumówiczów i Forumowiczki 3 ;)


3w2

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#17 Post autor: Intryga » piątek, 4 maja 2007, 13:33

Łelkam ^^ a już traciłam nadzieje na to, ze pojawią sie jeszcze tu jakies 3, a tu prosze, miłe zaskoczenie ;)
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

Awatar użytkownika
Shadow_Vegeta
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 20:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#18 Post autor: Shadow_Vegeta » piątek, 4 maja 2007, 15:07

No cóż :) Żadko bywa, właśnie to zauważyłem. Może 3 nie chcą sie ujawniać przez swoją... niezbyt pohlebną naturę? :>
3w2

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#19 Post autor: Intryga » piątek, 4 maja 2007, 15:27

Shadow_Vegeta pisze:No cóż :) Żadko bywa, właśnie to zauważyłem. Może 3 nie chcą sie ujawniać przez swoją... niezbyt pohlebną naturę? :>
Raczej wolą zdobywać zamiast przesiadywać na forum :lol:
A Ci co już są muszą sie jakoś bronić ;)
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

Awatar użytkownika
Shadow_Vegeta
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 20:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#20 Post autor: Shadow_Vegeta » piątek, 4 maja 2007, 15:32

Kto nie woli zdobywać, ale chwila oddechu? Każdemu sie przydaje raczej.
3w2

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#21 Post autor: Intryga » piątek, 4 maja 2007, 15:52

Shadow_Vegeta pisze:Kto nie woli zdobywać, ale chwila oddechu? Każdemu sie przydaje raczej.
Czyli to forum to jakies sanatorium dla 3? :lol:
Ale pewnie, tutaj mamy chwile odpoczynku i czas, aby lepiej poznać siebie, w przerwach w zdobywaniu ;)
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

Awatar użytkownika
Shadow_Vegeta
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 20:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#22 Post autor: Shadow_Vegeta » piątek, 4 maja 2007, 16:05

Właśnie, ale też nie można z 3 robić takich jakiś męczenników pracy, niektóre enneagramy pod tym wzgledem są gorsze. Np. znam osobę która ma cały dzien uporządkowany co do joty według kalendarzyka, i wszystko robi tak żeby miec cały dzień zajęty bez wytchnienia. Jest 7 :)
3w2

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#23 Post autor: Intryga » piątek, 4 maja 2007, 16:09

Shadow_Vegeta pisze: Właśnie, ale też nie można z 3 robić takich jakiś męczenników pracy,
Męczenników? Raczej entuzjastów pracy :lol:
Shadow_Vegeta pisze:Np. znam osobę która ma cały dzien uporządkowany co do joty według kalendarzyka, i wszystko robi tak żeby miec cały dzień zajęty bez wytchnienia. Jest 7 :)
7? :| jeszcze takiej 7 nie spotkałam :D choć mysle ze jak ktos ma "pobić" 3 to pewnie 1 :)
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

fake_plastic_goch
Posty: 19
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2007, 23:21
Lokalizacja: Warszawa/Drygulec

#24 Post autor: fake_plastic_goch » piątek, 4 maja 2007, 17:24

Shadow_Vegeta pisze:Właśnie, ale też nie można z 3 robić takich jakiś męczenników pracy, niektóre enneagramy pod tym wzgledem są gorsze. Np. znam osobę która ma cały dzien uporządkowany co do joty według kalendarzyka, i wszystko robi tak żeby miec cały dzień zajęty bez wytchnienia. Jest 7 :)
Ja zadnym meczennikiem pracy nie jestem.
Ale 7 taka??? eee, moze niech zrobi ten test znowu?
3w4 ESFP

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#25 Post autor: Green Eyes » piątek, 4 maja 2007, 21:38

Shadow_Vegeta pisze:Właśnie, ale też nie można z 3 robić takich jakiś męczenników pracy, niektóre enneagramy pod tym wzgledem są gorsze. Np. znam osobę która ma cały dzien uporządkowany co do joty według kalendarzyka, i wszystko robi tak żeby miec cały dzień zajęty bez wytchnienia. Jest 7 :)
kluczowe slowo w tej wypowiedzi to kalendarzyk :lol: hehe od razu widac ze to siodemka, bez niego pogubilaby sie juz przy samym starcie. a moze zajeta chce byc dletego bo ucieka od jakis problemow?

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#26 Post autor: Czekolada » piątek, 4 maja 2007, 21:46

Green Eyes pisze:
Shadow_Vegeta pisze:Właśnie, ale też nie można z 3 robić takich jakiś męczenników pracy, niektóre enneagramy pod tym wzgledem są gorsze. Np. znam osobę która ma cały dzien uporządkowany co do joty według kalendarzyka, i wszystko robi tak żeby miec cały dzień zajęty bez wytchnienia. Jest 7 :)
kluczowe slowo w tej wypowiedzi to kalendarzyk :lol: hehe od razu widac ze to siodemka, bez niego pogubilaby sie juz przy samym starcie. a moze zajeta chce byc dletego bo ucieka od jakis problemow?
Blee, okropnie bym się czuła z takim kalendarzykiem. Z resztą mam takie coś na biurku imitujące kalendarzyk ... i wcale z niego nie korzystam - poza tym, że pełni rolę przypominacza.

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#27 Post autor: Intryga » piątek, 4 maja 2007, 22:02

To chyba jednak musiała być, tak jak Green Eyes napisała, 7 uciekajaca od problemów, jakoś nie wyobrazam sobie 7, która cały dzien ma rozplanowany co do minuty i nie rozstaje sie z organizerem..
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

Awatar użytkownika
Matea
Posty: 1162
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 19:40
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: z wnętrza :>
Kontakt:

#28 Post autor: Matea » piątek, 4 maja 2007, 23:40

No jaaak nieeee ? :P To jest właśnie domena 7 ;> Dzień rozplanowany co do joty ,żeby ani minuty nie straczyło na nude ;P Tak to jest typowa siódemka. Znam ją osobiście i wiem ,że przejawia wszystkie cechy typowe dla siebie czyt. bliski związek z epoką "dzieci kwiatów" oraz wieczne dziecko nadal żyjące w świecie "Piotrusia Pana" ;)
"Ja nie jestem szalony. Mnie tylko interesuje wolność" - Jim Morrison

_ 4w5_ (ENFj)

"A ja włóczęga, niespokojny duch
Ze mną można tylko
w dali znikać cicho..."

"Together we stand, divided we fall" - Pink Floyd

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#29 Post autor: Intryga » sobota, 5 maja 2007, 00:00

Matea pisze: Dzień rozplanowany co do joty ,żeby ani minuty nie straczyło na nude ;P
Moja znajoma 7 moze i racja, nie ma czasu na nude, ale to raczej nie wynika z tego, ze dokladnie kazdą minuta skrzetnie gospodaruje tylko ze jest tak aktywna, spontanicznie podejmuje jakies przedsiewziecia i nie ma czasu. O kalendarzu chyba nawet nie słyszała :lol:
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#30 Post autor: Green Eyes » sobota, 5 maja 2007, 11:11

siodemka jest aktywna i lubi miec duzo na glowie, a jesli chce tez zeby dzien nie byl jednym wielkim chaosem i bieganina musi go sobie jakos uporzdakowac - po to ten kalendarzyk. inna kwestia to taka ze siodemki w stresie traktuja ta swoja aktywnosc jako ucieczke od problemow, codziennosci. np wymyslaja sobie zajecia, spotkania by byc jak najdluzej poza domem gdzie powiedzmy czeka na nie jakies wielkie sprzatanie, nauka, albo partner czekajacy na powazna rozmowe.

p.s. a teraz musze sie wywiazac z obowiazkow i upomniec nas wszystkich zebysmy juz skonczyli ten offtop - wracamy do tematu!! :wink:
Green Eyes

ODPOWIEDZ