Test na temperament

Wiadomość
Autor
Cappuchino0
Posty: 187
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2013, 20:47

Test na temperament

#1 Post autor: Cappuchino0 » niedziela, 23 czerwca 2013, 14:48

Znalazlem ostatnio bardzo dobry (moim zdaniem) test na rodzaj temperamentu. Link - http://www.mkm.art.pl/testy/test1.php
Mi wyszedl "mocny" flegmatyk.


GLUt - chxx

Awatar użytkownika
IstariDreamer
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 12:10
Lokalizacja: Right here

Re: Test na temperament

#2 Post autor: IstariDreamer » poniedziałek, 24 czerwca 2013, 16:41

Stwierdzam przeniesienie, bo nie enneagram.
It's nice to be important, but it's more important to be nice

mini-chat

Awatar użytkownika
Ninque
Posty: 1297
Rejestracja: niedziela, 15 lipca 2012, 22:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Test na temperament

#3 Post autor: Ninque » poniedziałek, 24 czerwca 2013, 20:58

stwierdzasz? 8-)
Jeżeli można było zrobić penicylinę ze spleśniałego chleba, z pewnością da się coś zrobić też z Ciebie.

Awatar użytkownika
IstariDreamer
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 12:10
Lokalizacja: Right here

Re: Test na temperament

#4 Post autor: IstariDreamer » poniedziałek, 24 czerwca 2013, 21:26

Coś pokręciłem? :S
It's nice to be important, but it's more important to be nice

mini-chat

Awatar użytkownika
Ninque
Posty: 1297
Rejestracja: niedziela, 15 lipca 2012, 22:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Test na temperament

#5 Post autor: Ninque » piątek, 25 października 2013, 20:55

oo dopiero zauważylam że coś pisałam i ktoś odpisał, ach zabłądzic w nieprzeczytanych :lol:

wydaje mi się ze chodziło mi o to ze "stwierdza" sie coś gdy już zaistniało, rozumiem iz mogło chodzic Ci o to ze "stwierdzasz", bo na pewno za sekundkę będzie przeniesione (coś jak present countinous w mówieniu o przyszłosci)
ale nadal przeniesiony nie jest, a do tego jets to drugi test na to samo :)
Jeżeli można było zrobić penicylinę ze spleśniałego chleba, z pewnością da się coś zrobić też z Ciebie.

Awatar użytkownika
999Przemek
Posty: 227
Rejestracja: sobota, 3 sierpnia 2013, 23:44
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Test na temperament

#6 Post autor: 999Przemek » piątek, 25 października 2013, 21:45

Aaaaa.... też Wam to nie działa?
"Forbidden

You don't have permission to access /testy/test1.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."
Enneagram: 7w8
Socionika i MBTI: ENTp-ILE
Instynkt: sx

Awatar użytkownika
Cotta
VIP
VIP
Posty: 2409
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2011, 16:55
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: pomorskie

Re: Test na temperament

#7 Post autor: Cotta » piątek, 25 października 2013, 22:18

Mi działa.
Wyszło mi że melancholik, a dopiero na drugim flegmatyk, chociaż sama się typuję raczej na flegmatyka i tak też wychodziło w innych testach.

19 - Choleryk
24 - Melancholik
16 - Sangwinik
20 - Flegmatyk
5w4, sp/sx/so, INTJ
LII [Ne, DCNH - CT(H)]


http://www.poomoc.pl/

Życie bywa skomplikowane, więc lepiej się zdrzemnąć.

Awatar użytkownika
999Przemek
Posty: 227
Rejestracja: sobota, 3 sierpnia 2013, 23:44
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Test na temperament

#8 Post autor: 999Przemek » piątek, 25 października 2013, 22:31

Wygląda na to, że mam zablokowane ip... ale przez proxy wszystko działa :D

23 - Choleryk
19 - Melancholik
19 - Sangwinik
16 - Flegmatyk

Twój temperament to Choleryk. Choleryk (gr. chole – żółć, stąd żółć go zalewa) - przeciwieństwo flegmatyka, typ pobudliwy, przejawiający tendencje do ciągłego niezadowolenia i agresji. Charakteryzuje go silne przeżywanie emocji oraz duża energia życiowa i aktywność. Głównym pragnieniem choleryków jest dominacja, od innych z kolei oczekują podporządkowania się i uznania dla swojej ciężkiej pracy. Cholerycy bywają uparci, a ich reakcje na bodźce są szybkie i często nieprzemyślane, bywają też zakompleksieni. Często żałują wypowiedzianych słów. Są nastawieni na działania i kierowanie. Wzbudzają wśród ludzi zaufanie i respekt, często pracują dla potrzeb grupy. Są szybcy w działaniu, preferują pracę, którą mogą sami zorganizować. Lubią przewodzić i organizować pracę innym. Gdy ktoś się z nim nie zgodzi, denerwuje się, krzyczy, staje się agresywny. Choleryk to osobnik dominujący, władczy i wyraża to całą swoją postawą i sposobem gestykulowania (wysunięty w kierunku słuchaczy wskazujący palec, uderzanie pięścią w blat stołu). Jego twarz zazwyczaj wskazuje na to, że mocno się zastanawia, mało tam jest uśmiechu, raczej zaciśnięte usta i szczęki oraz zmarszczone czoło.

Bardzo mało się zgadza, jedynie to, że jestem pobudliwy i mam dużą energię życiową i aktywność.... Ogólnie opis pasuje do jedynki (tata jest po prostu idealnym odzwierciedleniem tego opisu (jest na 90% jedynką), być może bez tych cech które zgadzają się ze mną)
Enneagram: 7w8
Socionika i MBTI: ENTp-ILE
Instynkt: sx

Awatar użytkownika
bodzios
Posty: 695
Rejestracja: poniedziałek, 18 stycznia 2010, 23:06
Enneatyp: Obserwator

Re: Test na temperament

#9 Post autor: bodzios » wtorek, 24 grudnia 2013, 21:50

22 - Choleryk
22 - Melancholik
15 - Sangwinik
23 - Flegmatyk
Test łba nie urywa, bardzo dużo sangwinika, którym absolutnie nie jestem, reszta praktycznie na identycznym poziomie, co też mija się z prawdą.
No UPS - no party. :(

boya50
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 16 grudnia 2013, 14:05

Re: Test na temperament

#10 Post autor: boya50 » wtorek, 24 grudnia 2013, 22:04

16 - Choleryk
25 - Melancholik
20 - Sangwinik
22 - Flegmatyk

"Twój temperament to Melancholik. Melancholik (gr. czarny + chole – żółć, prawdopodobnie stąd m.in. czarne myśli) to osoba o pesymistycznym, lękowym, negatywnym podejściu do przyszłości, życia, samego siebie, a także codziennych spraw.

Melancholik cechuje się temperamentem reprezentującym słaby układ nerwowy (wg teorii Pawłowa). Według Hipokratesa dominującym narządem w organizmie melancholika jest śledziona, a dominującym humorem - tzw. czarna żółć i jest to człowiek o powolnych, słabych, lecz długotrwałych reakcjach uczuciowych.

Osoba taka często popada w stany ruminacji, ma trudności z podejmowaniem decyzji, brakuje jej wiary w siebie. Melancholik jest wrażliwy na krytykę swojej osoby, obraĽliwy, nerwowy i skłonny do zadumy, spokojny, wyciszony, powściągliwy i mało elastyczny w zachowaniu. Lubi marzyć, oddawać się zadumie."

Opis perfekcyjnie odzwierciedla moją osobę.
Połączenie Melancholika z Flegmatykiem.
Jednakże przydzielili mi dużo punktów dla Sangwinika,
a takim temperamentem nie jestem.

Awatar użytkownika
IstariDreamer
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 12:10
Lokalizacja: Right here

Re: Test na temperament

#11 Post autor: IstariDreamer » piątek, 7 lutego 2014, 19:36

Ninque pisze:oo dopiero zauważylam że coś pisałam i ktoś odpisał, ach zabłądzic w nieprzeczytanych :lol:

wydaje mi się ze chodziło mi o to ze "stwierdza" sie coś gdy już zaistniało, rozumiem iz mogło chodzic Ci o to ze "stwierdzasz", bo na pewno za sekundkę będzie przeniesione (coś jak present countinous w mówieniu o przyszłosci)
ale nadal przeniesiony nie jest, a do tego jets to drugi test na to samo :)
Nin, mem taki...
It's nice to be important, but it's more important to be nice

mini-chat

Awatar użytkownika
Ninque
Posty: 1297
Rejestracja: niedziela, 15 lipca 2012, 22:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Test na temperament

#12 Post autor: Ninque » sobota, 8 lutego 2014, 21:06

jaki :( ?
nie znam mema
pokaz mema

żeby nie bylo spamu testu nie robilam alem w połowie sangwinik w połowie melancholik wegług innych testów
Jeżeli można było zrobić penicylinę ze spleśniałego chleba, z pewnością da się coś zrobić też z Ciebie.

Awatar użytkownika
atis
Posty: 2789
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 20:58
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: różowy balonik

Re: Test na temperament

#13 Post autor: atis » sobota, 8 lutego 2014, 21:14

Test wydaje mi się raczej średni - jestem zdecydowanym, wręcz modelowym, sangwinikiem-cholerykiem, a tu wyszło mi wszystkich typów prawie po tyle samo.
xxx xx/xx XXXx
Obrazek

Awatar użytkownika
IstariDreamer
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 12:10
Lokalizacja: Right here

Re: Test na temperament

#14 Post autor: IstariDreamer » sobota, 8 lutego 2014, 21:45

Ninque pisze:jaki :( ?
nie znam mema
pokaz mema

żeby nie bylo spamu testu nie robilam alem w połowie sangwinik w połowie melancholik wegług innych testów
http://fabrykamemow.pl/szablon/123/memy pisze:Rezolutny kaczor
...czyli kaczor, który zaskakuje swą dedukcją i nieprawdopodobnie błyskotliwym łączeniem faktów. Są tacy, którzy uważają, że ten wszechwiedzący ptak jest tak naprawdę wizjonerem, takim pokroju Nostradamusa, na przykład. Jak dotąd wszystkie krótkie zwiastowania, które wypłynęły z kaczego dzioba, w pełni się sprawdziły. Z niecierpliwością więc czekamy na kolejne jego mądrości.
It's nice to be important, but it's more important to be nice

mini-chat

Awatar użytkownika
Zielona
Posty: 600
Rejestracja: środa, 6 lutego 2013, 01:31
Enneatyp: Mediator

Re: Test na temperament

#15 Post autor: Zielona » sobota, 8 lutego 2014, 23:20

Twój temperament to Melancholik. Melancholik (gr. czarny + chole – żółć, prawdopodobnie stąd m.in. czarne myśli) to osoba o pesymistycznym, lękowym, negatywnym podejściu do przyszłości, życia, samego siebie, a także codziennych spraw.

Z temperamentu przypominam melancholika jak z urodą Angelinę Jolie :mrgreen: To się uśmiałam... :lol:
"Nic się nie zmienia od na dupie siedzenia." Ranczo

ODPOWIEDZ