Zainteresowania.

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Poetownik
Posty: 334
Rejestracja: czwartek, 9 kwietnia 2009, 22:11
Enneatyp: Mediator

Re: Zainteresowania.

#46 Post autor: Poetownik » piątek, 4 września 2009, 16:36

.Anka. pisze:to Językoznastwo (w skład wchodzi np. pragmatyka: użytkownik kontra słowo, semantyka: rzeczywistość kontra słowo, syntaktyka: relacje między słowami, gramatyka generatywna [opisowa], historyczna.
Ach, samo brzmienie tych wszystkich słów wprowadza mnie w błogostan. A już niedługo będę to studiował! :D



Awatar użytkownika
BialyMag
Posty: 63
Rejestracja: sobota, 10 października 2009, 18:35
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zainteresowania.

#47 Post autor: BialyMag » niedziela, 27 grudnia 2009, 01:13

Kabarety! Uwielbiam oglądać kabarety. Widziałem niemal wszystkie skecze na YT. Większość po kilka razy :lol:

Muzyka! Nic nie sprawia mi takiej radości jak jam session.

Sporty. Aktualnie już tylko w formie widza ;)

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

Re: Zainteresowania.

#48 Post autor: Rilla » czwartek, 31 grudnia 2009, 13:47

BialyMag pisze:Muzyka! Nic nie sprawia mi takiej radości jak jam session.
To znaczy, że grasz na jakimś instrumencie? Na jakim? Z kim? Gdzie? Przy jakiej okazji? Jak to wygląda? Rozwiń swoją wypowiedź. Chętnie poczytam. Lubię czytać i słuchać ludzi zafascynowanych czymś. Mają wtedy w sobie tyle emocji. Podziel się nimi.
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

Awatar użytkownika
Sakuya
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 6 kwietnia 2010, 17:28
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: :D

Re: Zainteresowania.

#49 Post autor: Sakuya » wtorek, 6 kwietnia 2010, 18:01

Tak myślałam, ze jak już wsystkie 9tki są do siebie podobne to będą miały dużo zainteresowań jak ja :) a tu widze ze tylko niektóre.. może tylko te 9w8?? Ja oprócz różnych języków, graniem na instrumentach i sportem (ja też trenowałam sztuki walki pare latek! :) ) mam jesce 150 innych zainteresowań. Nie wierze ze coś z tego będzie nigdy, a potem sie okazuje że po mału po mału i bez wiary ale osiągam całkiem niezłe wyniki i mam z tego korzyści :mrgreen: bardzo mnie to cieszy, a zainteresowania to cioś najważniejszego w moim życiu :D Wy tak nie macie???
jestem 9tka troszkę w 8 :D

Awatar użytkownika
Malv.
Posty: 88
Rejestracja: środa, 5 sierpnia 2009, 23:42
Lokalizacja:

Re: Zainteresowania.

#50 Post autor: Malv. » wtorek, 15 czerwca 2010, 14:55

Nie wiem, czy można podpiąć pod zainteresowania, to raczej coś, co lubię robić. A mianowicie biżuteria (głównie kolczyki, których sama nie mogę niestety nosić). Ostatnio zabrałam się za robienie zegarów. Może brzmi trochę dziwnie, ale sprawia mi to przyjemność :wink: .

Poza tym bardzo lubię pisać. Chociaż teraz w liceum niestety zabrakło na to czasu, bo jeśli mieliśmy coś pisać to tylko pod ten durny klucz maturalny...

Tak to rzeczy, mające związek z językoznawstwem, tematytką psychologiczną, relacjami międzyludzkimi, chociaż jestem osobą dość zamkniętą w sobie. Jako takich zainteresowań mam niestety niezbyt wiele.
Na jakieś 91% 9(w)1 ;) .

Awatar użytkownika
valerie
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 19:28
Enneatyp: Dawca

Re: Zainteresowania.

#51 Post autor: valerie » wtorek, 15 czerwca 2010, 16:26

Moja Dziewiątka przede wszystkim gra na Xboxie ^^. Oprócz tego lubi układać puzzle (masakra...) i ma talent do malowania, który ostatnio niestety zaniedbuje. Ale jednak przede wszystkim gry.
2 sx/so
EIE
"W świecie szaleńców ludzie chorzy są zdrowymi." - Philip K. Dick

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

Re: Zainteresowania.

#52 Post autor: Grin_land » wtorek, 15 czerwca 2010, 17:43

interesuję się głównie tym, jak przyjemny będzie kolejny sen, i zwykle brakuje mi siły woli by nie sprawdzić od razu jak tylko przypomnę sobie o tym moim zainteresowaniu.
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Awatar użytkownika
Sakuya
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 6 kwietnia 2010, 17:28
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: :D

Re: Zainteresowania.

#53 Post autor: Sakuya » niedziela, 25 lipca 2010, 21:43

Grin_land pisze:interesuję się głównie tym, jak przyjemny będzie kolejny sen, i zwykle brakuje mi siły woli by nie sprawdzić od razu jak tylko przypomnę sobie o tym moim zainteresowaniu.
hihihihihi :mrgreen: dobre!
jestem 9tka troszkę w 8 :D

ODPOWIEDZ