Głupawka pospolita

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
panna małgorzata
Posty: 19
Rejestracja: środa, 6 czerwca 2007, 10:30

#31 Post autor: panna małgorzata » czwartek, 7 czerwca 2007, 15:44

Ja też często miewam takie głupawki, ludzie się mnie pytają, skąd to się bierze (nie wiem, szczerze mówiąc, po prostu taka jestem) i skąd mam tyle energii, bo czasem swoją głupawką potrafię porwać naprawdę sporo osób ;)


8 w 7

...:::Miss Independent, Miss Self-Sufficient, Miss Keep-Your-Distance, Miss Unafraid, Miss Out-Of-My-Way, Miss Play-It-Smart, Little Miss Apprehensive:::...

nlg
Posty: 218
Rejestracja: niedziela, 20 maja 2007, 16:07
Lokalizacja: tak

#32 Post autor: nlg » czwartek, 7 czerwca 2007, 15:53

Widzę, że na forum ósemek znowu zaczyna się coś dziać. :)

Co do głupawek... Mam nadzieję, że nigdy z tego nie wyrosnę.
tak

exiled
Posty: 212
Rejestracja: piątek, 30 marca 2007, 21:51

#33 Post autor: exiled » czwartek, 7 czerwca 2007, 21:45

mi sie zdarza smiac na ulicy jak cos sobie przypomne...glupawek nie miewam...
8w7, INTJ 'inventor'

Awatar użytkownika
Ertai
Posty: 274
Rejestracja: sobota, 21 kwietnia 2007, 22:02
Kontakt:

#34 Post autor: Ertai » sobota, 9 czerwca 2007, 11:43

Mam podobnie, chyba nigdy nie miałem głupawki. Zresztą, jako atowarzyskie 8w9 nie mógłbym sobie pozwolić na utratę kontroli ;) :). Ale regularnie śmieję się do własnych myśli na ulicy czy w autobusie... ;)
8 w 9
Ertai pisze:Chcą mnie zmusić do monogami =[

Awatar użytkownika
andrzej4001
Posty: 224
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2007, 18:28
Enneatyp: Zdobywca
Lokalizacja: Wrocław

#35 Post autor: andrzej4001 » środa, 13 czerwca 2007, 21:34

A propos smiechu, to ja zawsze dostaję jego ataki, wtedy, gdy niepowinienem, np. w Kościele, Szkole, ważnym sporkaniu, itp. Przy czym robie to nieświadomie. Zawsze mnie wszyscy pytają "Z czego się śmiejesz?" A ja często nie potrafię odpowiedzieć - bo niewiem...

Generlanie mam bardzo częste napady głupawek, nie jeden juz raz wzięto mnie za osobe pod wpływem środków odurzających, tymczasem generalnie od nich stronię :p

Awatar użytkownika
Moray
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 22 stycznia 2008, 12:12
Lokalizacja: Kraków

#36 Post autor: Moray » środa, 23 stycznia 2008, 20:54

Tak ja też często dostaje niezłego pierdolca. A jak wypiję, to już w ogóle trzymajcie mnie ludzie. Czasami jak mnie energia rozpiera to lubię podrzec mordę, czymś porzucać, zrobić jakąś małą demolkę. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Owszem zdarzały się też akcje ekstremalne. W czwartej klasie szkoły podstawowej razem z kumplem zdemolowaliśmy totalnie taki mały domek. Poszły zasłony, naczynia, telewizor, szafki i co tam jeszcze było. Generalnie mam tendencje do bycia głośnym. Jeśli chodzi o zaczepanie i drażnienie innych, to zdecydowanie tak. Lubię to robić, szczególnie rodzeństwo ale znajomych tez nie oszczędzam.
8w7 ESTJ

Awatar użytkownika
orzad
Posty: 7
Rejestracja: środa, 23 stycznia 2008, 12:23
Lokalizacja: Wrocław

#37 Post autor: orzad » środa, 23 stycznia 2008, 22:40

Myślę, że każdemu zdarzają sie euforyczne stany świadomości z przeróżnych powodów...
"Tiger, tiger burning bright
In the forest of the night
What immortal hand or eye
Dare frame thy fearful symmetry?"

ODPOWIEDZ