Interesy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ediakar
Posty: 577
Rejestracja: wtorek, 11 grudnia 2007, 00:56
Lokalizacja: Z nieba rodem

Interesy

#1 Post autor: Ediakar » sobota, 31 maja 2008, 18:42

Czy planujecie włąsne interesy, bo ja mam już dwa plany, niedługo zweryfilkuję :twisted:, mam nadzieję że się uda 8)



Awatar użytkownika
necrOfelia
Posty: 22
Rejestracja: sobota, 31 maja 2008, 13:33
Lokalizacja: krakau

#2 Post autor: necrOfelia » sobota, 31 maja 2008, 23:07

zakład pogrzebowy
jak na ironię wiecznie żywy interes
osiem w siedem / ESTj

You could never hurt me the way you hurt yourself.

Awatar użytkownika
Ediakar
Posty: 577
Rejestracja: wtorek, 11 grudnia 2007, 00:56
Lokalizacja: Z nieba rodem

#3 Post autor: Ediakar » sobota, 31 maja 2008, 23:28

:x

Awatar użytkownika
necrOfelia
Posty: 22
Rejestracja: sobota, 31 maja 2008, 13:33
Lokalizacja: krakau

#4 Post autor: necrOfelia » niedziela, 1 czerwca 2008, 00:34

no co ;]
osiem w siedem / ESTj

You could never hurt me the way you hurt yourself.

Awatar użytkownika
Moray
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 22 stycznia 2008, 12:12
Lokalizacja: Kraków

#5 Post autor: Moray » niedziela, 1 czerwca 2008, 15:33

O tak, grabarz zawsze będzie mieć zajęcie. Jeśli o mnie chodzi to własnego interesu jeszcze nie zamierzam otwierać. Gdzies w moim umysle pojawia się mglista wizaja własnego centrum nurkowego, ale kto wie.
8w7 ESTJ

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#6 Post autor: Maro » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 08:49

ja planuje wlasny interes i to za niedlugi czas rusza. no kilka miesiecy ale jednak... juz sie nie moge doczekac. oczywiscie amm zamiar rozbudowywac i poszerzac dzialanosc. Wlasny interes ma mnie chronic przed glupota innych. Interes to b.dobra zabawa + pieniadze. Wieczna walka i takie tam. no i wszystko moge nadzorowac sama nikomu sie nie podlizywac w firmie.
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#7 Post autor: Gremster » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 10:55

jestem 7w8 ale moje skrzydło działa tak mocno że nie wyobrażam sobie abym mógł kiedykolwiek pogodzić się z niewolniczą pracą dla kogoś.

pomysł na biznes.... kurde tego to mam pełno... wystarczy wybrać i realizować... no i trochę więcej funduszy przydało by się pewnie
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#8 Post autor: Maro » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 16:42

7 i ineteres - no to powodzenia tylko sobie pubu nie otwieraj bo do rana nie bedziesz trzezwiec ;] (nie to jednak bardziej o mnie :twisted: )
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#9 Post autor: Gremster » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 17:01

eeeeee co to za dyskryminacja :P mam silne skrzydło 8 i jak każdy wie 7 są bardzo przedsiębiorcze jedyne co nam brakuje to konsekwencji

a tak apropo można się u was wypowiadać w tematach dla 8 tylko mając tylko silne skrzydło 8???
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#10 Post autor: Maro » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 17:56

oczywiscie ze mozna :twisted: jak sie nas spytasz;] nie no mozna przeciez to wolne forum ja sama sie wypwiadam na inych tematach niedotyczacych osemek. ale musisz zdac sobie sprawe z jednego 7w8 i 8w7 dzieli wiele znam duuuuuuuuuzo 7w8 i sa zupelnie inne niz 8w7 chodz pewnie im blizej niz np2w3. ale roznice sa ogromniaste.
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#11 Post autor: Gremster » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 18:09

no nie wiem ile mi brakuje bo w testach wychodzi zależnie od dnia i nastroju 7w8 bądz 8w7.... jestem na takim totalnym pograniczu raczej tylko z lekką przewagą 7

tak sie zapytałem ponieważ pomyślałem aby lepiej zgłębić swoje mocne skrzydełko, a nie chciałbym być niemile przyjęty :P
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Awatar użytkownika
Nuit
Posty: 935
Rejestracja: środa, 7 marca 2007, 00:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#12 Post autor: Nuit » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 19:11

E tam, ja tez jestem na pograniczu.
Ostatnio Nef z Szurą jak się wyglupialismy stwierdzili ze nie moge byc 8 tylko 7 :)

Do 8 przekonuje mnie spójność z innymi typami.
"Ty nie jesteś kobietą, jesteś wiedźmą. A wiedźma to wiedźma - nie ma dobra, czy zła"

Chaos i zniszczenie by ENTp

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#13 Post autor: Maro » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 19:20

jak ty Nuit jestes sieodemka to ja jestem Spok ze Startrecka...... no koments... mi na Socjonice wmawiano inne typy i jakos nie specjalnie sie tym przejelam wiem kim jestem po testach a jak ktos ma zapedy pigmalionskie i chce je na osemce potrenowac to sie lekko zdziwi. a jak Ci sie waha w testach (to nei do Nuit) to poprostu moze byc tak ze pierwsza odpowiedz sie najbardzej liczy testy ktore sa powtarzane czesto sa juz powypaczane..... moj pomysl spij sie i wykonaj test. ryzyko ze uruchomia Ci sie mechanizmy obrnne spada....po innych uzywkach nie wykonuj testu bo Ci wyjdzie pokojowa dwojka ;]
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#14 Post autor: Gremster » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 19:25

heheh :) pokojowa dwójka :D lol

eee i tak mi wyjdzie coś pomiędzy inny wynik nie jest możliwy a to czy jestem bardziej 8 czy bardziej 7 to już mi raczej obojętne.... pierwszy wynik to było 7w8
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#15 Post autor: Maro » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 20:30

pozatym jak masz awatara za misia no to juz napewno osemka nie ejstes pozbadz sie zlodzen............
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

ODPOWIEDZ