Sinusoida emocjonalna 6w5

Wiadomość
Autor
jazzek93
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 4 października 2012, 20:18
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Kraków

Re: Sinusoida emocjonalna 6w5

#16 Post autor: jazzek93 » sobota, 10 listopada 2012, 20:39

Mirabelka250 pisze:Wszystko siedzi w twojej głowie. Albo sam sobie w niej poukładasz albo zgłoś się do psychologa, jemu będziesz mógł się wygadać. Mam wrażenie, że ty już nie chcesz pracować nad sobą, tylko łatwiej ci zrzucić wszystko na typ 6.

Tak, mam wielki chaos w psychice. Psycholog mi raczej nic odkrywczego nie powie, wiem bo korzystałem już z pomocy. Żeby się wygadać musiałbym chyba napisać książkę, ale mam luki pamięciowe, więc nie będzie idealnie dociągniętej fabuły. Jakbym nie chciał pracować nad sobą to strzeliłbym sobie w łeb i zrezygnował z życia. To tylko wrażenie, bo wcale tak nie jest, po prostu ciekawi mnie czy faktycznie jest jakaś zależność między życiem, a enneagramem.



jazzek93
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 4 października 2012, 20:18
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Kraków

Re: Sinusoida emocjonalna 6w5

#17 Post autor: jazzek93 » poniedziałek, 12 listopada 2012, 10:01

Od przedwczoraj wieczór aż do teraz mam po raz pierwszy w najbliższym czasie stan ponad wyznaczoną normę. Tj. pojawił się we mnie pozytywizm, i ogólnie dobre samopoczucie. Zastanawiam się tylko jak długo się to utrzyma.

Awatar użytkownika
kangur
Posty: 547
Rejestracja: wtorek, 22 lutego 2011, 19:38

Re: Sinusoida emocjonalna 6w5

#18 Post autor: kangur » poniedziałek, 12 listopada 2012, 12:03

który z pozytywizmów pojawił się u Ciebie ;) ?
Wyrzucaj z głowy myśli typu 'pewnie za niedlugo dobry humor minie'. Natrętne i wstrętne.

ODPOWIEDZ