Skąd czerpiecie energię do życia?

Wiadomość
Autor
Nieugiety
Posty: 63
Rejestracja: środa, 12 grudnia 2007, 20:37

Skąd czerpiecie energię do życia?

#1 Post autor: Nieugiety » piątek, 18 kwietnia 2008, 02:00

skąd czerpiecie energie do życia?



Levanda
Posty: 35
Rejestracja: niedziela, 13 stycznia 2008, 21:04

#2 Post autor: Levanda » piątek, 18 kwietnia 2008, 15:07

z Oazy..
ze spotkań z przyjaciółmi.
z małych radości.
z muzyki.
6w5

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#3 Post autor: Maro » piątek, 18 kwietnia 2008, 16:36

jakiej Oazy? tej Oazy?
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Nieugiety
Posty: 63
Rejestracja: środa, 12 grudnia 2007, 20:37

#4 Post autor: Nieugiety » piątek, 18 kwietnia 2008, 20:18

Oazy.. mają taką specjalną studnie, zwaną dziewiątką i z niej piją wodę (z niej czytaj z głowy)

ps. do kościoła nie chodzę

Awatar użytkownika
Kamillot
Posty: 91
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2008, 12:49

#5 Post autor: Kamillot » piątek, 18 kwietnia 2008, 20:27

Maro pisze:jakiej Oazy? tej Oazy?
Spamer z Ciebie jest.



Ja czerpię energię z wyspania się. Wystarczy, że się wyśpię, a do działania sam potrafię się nakręcić (jeżeli się wyśpię). Czasem muszę jeszcze z kimś pogadać. Samotność preferuję tylko totalną tj ciszę, spokój, całkowite wyalienowanie. Nie jestem wampirem energetycznym, a wręcz przeciwnie. Daje ludziom energię.
"Tylko odrobina dzieli szaleństwo od geniuszu"
J. W. Goethe
Obrazek

Nieugiety
Posty: 63
Rejestracja: środa, 12 grudnia 2007, 20:37

#6 Post autor: Nieugiety » piątek, 18 kwietnia 2008, 20:42

ósemki fascynuje energia to prawda, dlatego założyłem ten temat, ponieważ znam osobiście 6tke, która za pomocą samej energii, czy tam wolnej woli, jest w stanie "rozpłatać mózg " i wyssać z niego energie (sic!). nie wiem czy to jakiś wampir energetyczny, ponoć takie nie istnieją, ale mam zamiar nauczyć się tej techniki i metod obrony (tzw. kask na głowę - bardzo, bardzo przydatny)

ps. maro jest kobietą :P pozdrawiam jeża (kto go rozbroi..)

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#7 Post autor: Maro » piątek, 18 kwietnia 2008, 21:04

to ze nie moge powstrzyma sie od komentarzu nie jest raczej spamem....... to raz. dwa jest taka prosta technika - nie czytaj i abrdzo przepraszam ze Ci przeszkadzam.
a o watku - otoz w psychologi, ktara jest moim hobby- istnieje zjawisko wampira energetycznego. tyle ze nie ejst to klaus Kinski ktory przy pomoc mysli to robi a bardziej zachowanie i granie na uczuciach. tzn osoba wywoluje emocjie ktorymi psychicznie sie zywi i nakreca a pozbawia energie druga osobe. tyle teoria niby 8w7 czesto sa wampiami takowymi ale.... z praktyki raczej ja doswiadczam takich uczuc. chodz generalnie ludzka glupota zerzera jej u mnie najwiecej. bo ile sie 3eba natrudzic zeby ja ominac i zwalczyc....
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
Kamillot
Posty: 91
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2008, 12:49

#8 Post autor: Kamillot » piątek, 18 kwietnia 2008, 21:23

Jest jeszcze lepsza technika: nie pisz. O ile przestanę czytać Twoje posty to i będę tracić czas na załadowanie strony. Poza tym nie mogę Cię skreślać, bo może coś mądrego napiszesz :lol: .
A o wątku - otóż w języku potocznym, który jest moim hobby - istnieje zjawisko głupka. Pewna osoba nakręca się własnymi emocjami, które dla otoczenia są bezwartościowe. Wartość merytoryczna rozmowy spada i automatycznie spada zainteresowanie takim głupkiem.
Głupota ludzka może być zabawna. Nie omijam jej. Staram się ją przerobić na groteskę i to jest mój mechanizm obronny.
"Tylko odrobina dzieli szaleństwo od geniuszu"
J. W. Goethe
Obrazek

Levanda
Posty: 35
Rejestracja: niedziela, 13 stycznia 2008, 21:04

#9 Post autor: Levanda » piątek, 18 kwietnia 2008, 21:36

Oaza czyli Ruch Światło - Życie.
Właśnie z niej wróciłam i jestem pełna energii życiowej. Polecam wszystkim :D
6w5

Nieugiety
Posty: 63
Rejestracja: środa, 12 grudnia 2007, 20:37

#10 Post autor: Nieugiety » piątek, 18 kwietnia 2008, 22:47

Kamillot i maro, jako osoba która założyła wątek proszę o merytoryczną dyskusje natomiast jeżeli chcecie się pokłócić zróbcie to na pw (prywatne wiadomości) .. albo w łóżku :P

energia, energia, energia ... (sic!)

Oazy, czyli macie na myśli wspólnotę ludzi (grupę) ?

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#11 Post autor: Maro » piątek, 18 kwietnia 2008, 22:58

przepraszam.
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Levanda
Posty: 35
Rejestracja: niedziela, 13 stycznia 2008, 21:04

#12 Post autor: Levanda » sobota, 19 kwietnia 2008, 20:21

tak.
To jest coś wspaniałego.

U mnie z tą energią jest dość różnie. Najwięcej jej mam gdy już "dotknę dna". Wszystko sie posypie, stracę chęci do życia.. Wtedy mam siłę na odbudowę. Dzisiaj miałam taki moment.
6w5

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#13 Post autor: Maro » sobota, 19 kwietnia 2008, 20:39

a wiesz Levanda to dziwne ale ja tez tak mam.
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
Kantus
Posty: 249
Rejestracja: środa, 23 maja 2007, 18:12

#14 Post autor: Kantus » niedziela, 20 kwietnia 2008, 20:12

Energię do działania dają mi ćwiczenia fizyczne i muzyka. Na dłuższą metę bez uprawiania sportu który lubię byłbym chyba pozbawiony jakiejkolwiek energii.

Poza tym energię czerpię z jedzenia :d
znam osobiście 6tke, która za pomocą samej energii, czy tam wolnej woli, jest w stanie "rozpłatać mózg " i wyssać z niego energie (sic!).
Mam nadzieję że żartujesz :p Są ludzie którzy kradną ci energię nudnym gadaniem lub narzekaniem na sprawy na które nie warto narzekać. Ale ich to raczej nie podładowuje więc to nie jest to o czym piszesz :]
Cóż to? Szukasz? Chciałbyś się udziesięciokrotnić, ustokrotnić? Szukasz zwolenników? - Szukaj zer!

:]

Awatar użytkownika
Romanov
Posty: 126
Rejestracja: środa, 13 grudnia 2006, 23:53
Lokalizacja: Wrocek

#15 Post autor: Romanov » niedziela, 20 kwietnia 2008, 20:37

Kamillot i Maro, zachowujecie sie, jakbyscie sie dopiero rozstali i jedno staralo sie zemscic na drugim :wink:

energie czerpie z kompletnie nieprzewidzianych zdarzen, stluczek drogowych, alarmow przeciwpozarowych, urazow zdrowotnych, nowych spontanicznych znajomosci i tanca, niespodziewanych gwaltownych zachowan ludzkich, erotycznej czulosci; i z odnajdywania sie w tych zdarzeniach.
Zawsze jest sposób
Wygrasz czy przegrasz, zostaw krew na lodzie

Obrazek

7w8 sx/sp/so <=> 6 <=> 3 ENTP/ xSTP wtorek

ODPOWIEDZ