Sprawność fizyczna Piątek

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Nie mam pomysłu na nick.
Posty: 13
Rejestracja: sobota, 10 marca 2007, 22:55

Sprawność fizyczna Piątek

#1 Post autor: Nie mam pomysłu na nick. » niedziela, 11 marca 2007, 20:06

Mam pytanie - co ze sprawnością fizyczną u piątek? Jestem badzo ciekaw.


5w4 90% prawdy...
Napisałbym tu jakiś fajny cytat albo motto, ale żaden nie przychodzi mi do głowy, a motta nie mam.

Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

#2 Post autor: ewutek » niedziela, 11 marca 2007, 20:09

Lekko, szczupło, sprawnie i przyjemnie.
Kiedyś wyczynowo wioślarstwo.
Obecnie dużo ruchu na "świeżym" powietrzu. :)
5w6

Awatar użytkownika
Nie mam pomysłu na nick.
Posty: 13
Rejestracja: sobota, 10 marca 2007, 22:55

#3 Post autor: Nie mam pomysłu na nick. » niedziela, 11 marca 2007, 20:17

Ciekawi mnie przeciętna sprawność piątek bo ja sam jestem raczej...hm...cienki. Ogólnie, jestem słaby, wolny, mam platfusa i beznadziejnie gram we wszystkie sporty oprócz łyżew i badmintona. Ciekaw jestem, czy się wyróżniam.
5w4 90% prawdy...
Napisałbym tu jakiś fajny cytat albo motto, ale żaden nie przychodzi mi do głowy, a motta nie mam.

Awatar użytkownika
--nikt--
Posty: 8
Rejestracja: sobota, 24 lutego 2007, 18:13
Lokalizacja: Po drugiej stronie
Kontakt:

#4 Post autor: --nikt-- » niedziela, 11 marca 2007, 21:51

Ja nienawidze sportu (ale chyba aż tak po mnie nie widać:) )
5w4
INFj

Nad przepaścią stoje i wiesz co? Śmierci sie nie boje!

Awatar użytkownika
Regis
Posty: 81
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 14:31

#5 Post autor: Regis » niedziela, 11 marca 2007, 22:11

U mnie średnio. Odrobina nadwagi, kondycja raczej kiepska, ale ogólna sprawność mnie zadowala. Nie lubię piłki nożnej, za to w siatkówkę i koszykówkę bardzo chętnie zagram. No i uwielbiam rower.
Za nami i przed nami noc
W pałacach, bramach i na zakrętach

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 248
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 19:38

#6 Post autor: Lex » poniedziałek, 12 marca 2007, 00:14

Nie mam pomysłu na nick. pisze:Ciekawi mnie przeciętna sprawność piątek bo ja sam jestem raczej...hm...cienki. Ogólnie, jestem słaby, wolny, mam platfusa i beznadziejnie gram we wszystkie sporty oprócz łyżew i badmintona. Ciekaw jestem, czy się wyróżniam.
hahaha... dokładnie tak jak ja :lol: (no może ja raczej rolki niż łyżwy) ewentualnie rower i lubie pływać.
Sporty zespołowe odpadają całkowicie.
Obrazek
5w4

Awatar użytkownika
Nie mam pomysłu na nick.
Posty: 13
Rejestracja: sobota, 10 marca 2007, 22:55

#7 Post autor: Nie mam pomysłu na nick. » poniedziałek, 12 marca 2007, 12:16

Ach, no tak, rower i pływanie też.Ja wprawdzie nie stwierdziłem u siebie nadwagi, czasami zdarza mi się ćwiczyć ze względów estetycznych...tłuszcz jest dla mnie co najmniej obleśny(no offense).
Myślę, że kiedy stawia się na intelekt dostrzega się, że w cywilizowanym świecie siła fizyczna jest niepotrzebna...a jeśli jest się jeszcze leniwym, jak ja...
5w4 90% prawdy...
Napisałbym tu jakiś fajny cytat albo motto, ale żaden nie przychodzi mi do głowy, a motta nie mam.

Awatar użytkownika
Armand
Posty: 185
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 22:48
Lokalizacja: Kraków

#8 Post autor: Armand » wtorek, 13 marca 2007, 01:22

Żadnego sportu nie uprawiam.
Kicem nie jestem.
Czasem tylko jeżdżę na rowerze (często zaś biegam sprintem - przeważnie goniąc tramwaje i autobusy, ale to żadne wyzwanie).
Jednakże studiuję archeologię. Taki kierunek studiów wymaga pewnej sprawności (co rok miesiąc z łopatą w ręku).

Jeśli zaś chodzi o sporty zespołowe - jak wymyślą jakieś dla jednosobowych rozgrywek, to się tym może zainteresuję :)
5w4/INTP/ sp/sx/so

Awatar użytkownika
Romulus
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek, 22 stycznia 2007, 21:56
Lokalizacja: Wielkopolska

#9 Post autor: Romulus » środa, 14 marca 2007, 14:32

Jednakże studiuję archeologię. Taki kierunek studiów wymaga pewnej sprawności (co rok miesiąc z łopatą w ręku).
Zazdroszczę, tak... nawet tej pracy z łopatą (zawsze lubiłem grzebać w ziemi, takie małe zboczenie :lol: ).

U mnie jest średnio, czekam na lato, znów zacznę biegać (ach te puste odludne tereny, dystans, (opcjonalnie) słuchawki na uszach , wiatr we włosach.... marzenie :D ).
Sporty zespołowe odpadają (choć lubię siatkówkę).
5w4, Pan "niepoważny" :P Całkiem poważnie ;)
Jestem tylko gwiezdnym pyłem.

Kap kap, to kapie ja... prosto na chodnik. O, wdepnąłeś we mnie. Czerwień na twojej podeszwie da się usunąć. Ale czerwień na sumieniu, będziesz nosił do końca swych dni...

Awatar użytkownika
angelique1990
Posty: 82
Rejestracja: środa, 14 marca 2007, 20:44
Lokalizacja: Bydgoszcz

generalnie..

#10 Post autor: angelique1990 » niedziela, 18 marca 2007, 17:22

Ja także uwielbiam rower i spacery, pływaniem i łyżwami nie pogardze :) dawniej jeszcze sie ćwiczyło gimastyke, ale dawne czasy. A sporty grupowe - istny horror, jak dla poprzedników ;)
5w4, dużo z 4 INTJ sp/sx/so

"I lie inside myself for hours..."

...Je aime la France...

szara-stokrotka
Posty: 12
Rejestracja: środa, 14 marca 2007, 23:46
Lokalizacja: Varsovia

#11 Post autor: szara-stokrotka » poniedziałek, 19 marca 2007, 21:50

gry zespołowe? ooo, nie. najwyżej siatkówka. biegać nienawidzę. ale gimnastyka poranna, pływanie i ukochana szermierka, jak najbardziej:) no i badminton jeszcze lubię...

Awatar użytkownika
Sivar
Posty: 36
Rejestracja: niedziela, 18 marca 2007, 23:09
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

#12 Post autor: Sivar » poniedziałek, 19 marca 2007, 23:15

Po kolei...

Sprawność fizyczna - nie jest źle. Ostatnio nawet jest dobrze. Troszeczkę formy sobie podciągnąłem.

Sporty zespołowe - DNO. Nie potrafię, nie lubię, nawet nie toleruję. Jestem akurat skrajnie aspołecznym typem. Nie jestem w stanie współpracować w grupie.

Sporty indywidualne - zależy co. Jestem dość zręczny, zmysły pracują na najwyższych obrotach i mam nieco ponadprzeciętny refleks (jaki ja skromny :wink: ). Tak więc takie rzeczy jak sztuki walki mnie nawet pociagają. Nie lubię za to np. biegać.

Sporty intelektualne - jestem jednym z lepszych 8) Oczywiście pośród znajomych, rzecz jasna. Są dużo lepsi ode mnie, lecz jest ich niewielu.
Michał Anioł pisze:Doskonałość zależy od szczegółów
5w4

Awatar użytkownika
Lela
Posty: 34
Rejestracja: niedziela, 7 stycznia 2007, 22:26

#13 Post autor: Lela » środa, 21 marca 2007, 15:36

Sprawność fizyczna sprawnością fizyczną. Ja po prostu nie odczuwam wewnętrznej potrzeby uganiania się wśród zdyszanych, spoconych ludzi za piłką, poza tym: po co biec skoro można pójść spacerkiem? :P

Awatar użytkownika
kaz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 29 marca 2007, 00:16
Kontakt:

#14 Post autor: kaz » czwartek, 29 marca 2007, 01:00

takie lewusy? :P
a ja uprawiam kolarstwo ekstremalne, narty na ostro :D, tenis, plywanie
no i jak widac wszystko to sporty indywidualne, w grach zespolowych druzyna cie ogranicza ;)

...
Posty: 28
Rejestracja: niedziela, 1 kwietnia 2007, 21:05
Lokalizacja: ...

#15 Post autor: ... » niedziela, 1 kwietnia 2007, 21:36

Wyczynowo żadnych sportów nie uprawiam.
Czasem lubię pojeździć na rowerze. Ze sportów drużynowych może być siatkówka. Trochę gorzej u mnie z piłką nożną i koszykówką, a ręcznej nienawidzę...

Ale ogólnie ze sprawnością fizyczną u mnie nie najlepiej (najlepiej wytrenowany mam mięsień piwny :P)
...nie wiem...

ODPOWIEDZ