Zdolności Piątek

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Arma
Posty: 48
Rejestracja: wtorek, 30 stycznia 2007, 23:04
Lokalizacja: Zamość

#16 Post autor: Arma » wtorek, 20 lutego 2007, 01:51

No wiesz jakieś solówki to ja mam ale podejrzewam, że byście wyśmiali takie coś bo ja tam początkujący przez duże P kiedy wymyślam własne solóweczki :roll: Grać potrafię ale gorzej jeszcze u mnie z tworzeniem muzyki :roll:


Ja jestem w 93% 5w4 a w 7% nie wiem sam :)
Ale ten test działa!!!!

nudis_verbis
Posty: 325
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 10:37

#17 Post autor: nudis_verbis » środa, 21 lutego 2007, 12:33

Chciałbym zobaczyć występ piątek przed dużą publicznością, to mogłoby być ciekawe doświadczenie, wszakże jesteście utalentowanym typem :)

Awatar użytkownika
OvO
Posty: 14
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 19:07

#18 Post autor: OvO » środa, 21 lutego 2007, 14:13

Nie wiem tylko (a może mi się wydaje?) czy piątki nie mają problemów z dużą publicznością :wink:
5www4

Awatar użytkownika
Regis
Posty: 81
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 14:31

#19 Post autor: Regis » środa, 21 lutego 2007, 16:46

nudis_verbis pisze:Chciałbym zobaczyć występ piątek przed dużą publicznością, to mogłoby być ciekawe doświadczenie, wszakże jesteście utalentowanym typem :)
Taak, trafne słowo, ciekawe doświadczenie. :wink:
Za nami i przed nami noc
W pałacach, bramach i na zakrętach

Awatar użytkownika
smoothny
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 24 lutego 2007, 02:01
Lokalizacja: Lechistan

#20 Post autor: smoothny » sobota, 24 lutego 2007, 03:03

witam.

widze ze wiekszosc ma zapatrywania raczej plastyczne. o ile w ogole ma. szkoda. ja jestem praktykujacym muzykiem. jestem w piatej klasie szkoly muzycznej II stopnia w klasie klarnetu. ucze sie tez grac na kontrabasie i gitarze basowej. wykonywanie muzyki to cos pieknego. czyste emocje bez zadnych slow. cos pieknego:)
i czuje tylko wdziecznosc za kazda chwile mojego malego glupiego zycia/ american beauty

Awatar użytkownika
Killie
Posty: 23
Rejestracja: czwartek, 28 grudnia 2006, 00:51

#21 Post autor: Killie » sobota, 24 lutego 2007, 23:56

A ja zawsze chcialam grac na pianinie... Niestety moje dzieciece marzenie nigdy nie było zrealizowane.. :) Za to ostatnio w ramach kaprysu zakupiłam sobie keyboarda... :lol: Niestety uznałam, że tenm instrument jest bez duszy, a utwórki, które najbardziej chciałam zabrać brzmią jak profanacja :(
5w4

bladymargot
Posty: 62
Rejestracja: poniedziałek, 5 marca 2007, 11:46
Lokalizacja: Śląsk

#22 Post autor: bladymargot » poniedziałek, 5 marca 2007, 21:21

Zdolności plastyczne pozwalają chowac dzieła do szuflady, z której zawszemozna je wyciągnąć, dać komuś do obejrzenia i wyjść w tym czasie. Z muzyką nie do konca się tak da :)

Ja próbowałam troch ę rysować, trochę grać na gitarze, trochę śpiewać, ale za dobrze siebie słysze, żeby powiedzieć, że mi to dobrze wychodzi :)

Uważam, że mam talent "rękodzielniczy". To mi bardzo odpowiada, bo w tym momencie podstawą jest wyobraźna przestrzenna, cierpliwość, z czasem zwinne palce. Zmysł estetyczny - jeśli ktoś chce sam tworzyć zwory, a nie czerpać z gotowych rozwiązań.

W dodatku moje dziełka moge schować w szufladzie, albo zamontować w miejscu nie rzucającym sie w oczy :)
5w4

pełna_podziwu
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 16:19
Lokalizacja: Katowice

#23 Post autor: pełna_podziwu » wtorek, 6 marca 2007, 16:46

Wszystkie opisane tu uzdolnienia są bardzo, bardzo ciekawe ! Podoba mi się, to, jak każdy potrafi precyzyjnie opisać swoje talenty i zainteresowania. Ciekawe co słychać w tym względzie u innych "numerów" ?

Myślę, że u wielu ludzi piszących tutaj jedną z największych zdolności będzie umiejętność wypowiedania się na temat własnych przeżyć, piękne formułowanie myśli i przenikliwość.

Ja najlepiej umiem wyciągać wnioski, dokonywać analizy i syntezy, operować materiałem abstrakcyjnym (ale nie za pomoca słów ! mam "geometryczną" wyobraźnię) oraz przekodowywać informacje - na przykład dźwięk przekładać na obraz, smak, pojęcia przedstawiać za pomocą rysunków . . ..

Ponad to dołaczę się do listy : umiem śpiewać

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 248
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 19:38

#24 Post autor: Lex » wtorek, 6 marca 2007, 21:38

Rysuję, maluję, piszę, tworzę strony www, fotografuję, składam origami, plotę 'bransoletki przyjaźni' i generalnie robię wszystko... tylko w niczym nie jestem jakoś szczególnie uzdolniony :lol: (choć niektórzy mówią, że te plecionki na prawdę neiźle mi wychodzą ;) ale to żadna filozofia, każdy by potafił).
Ale myślę, że lubiłbym śpiewać i może nie byłoby to fałszowanie (tylko, że nie lubie swojego głosu).
Obrazek
5w4

pełna_podziwu
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 16:19
Lokalizacja: Katowice

#25 Post autor: pełna_podziwu » czwartek, 8 marca 2007, 12:54

hmm . . . głos brzmi inaczej, gdy się go słucha z wewnątrz i z zwenątrz
:)

Awatar użytkownika
Nie mam pomysłu na nick.
Posty: 13
Rejestracja: sobota, 10 marca 2007, 22:55

#26 Post autor: Nie mam pomysłu na nick. » niedziela, 11 marca 2007, 20:04

Wielokrotnie mówiono mi, że ładnie rysuję, choć sam nigdy nie jestem usatysfakcjonowany. Wolę ołówek od koloru, bo nigdy nie wiem, jakich narzędzi miałbym używać...tyle tych farb...no i trochę kosztują...zamierzam sprawić sobie skaner i kolorować w photoshopie.
Niektórzy uważają mnie za geniusza. W przeciwieństwie do niektórych nie lubię matemtyki, ale za to mam z niej 6...: /
Ostatnio próbuję spełnić się także w muzyce, pod choinkę zdobyłem gitarę...wykonuję głównie utwory apocalyptici, z różnym skutkiem.
Mówiono mi też, że ładnie śpiewam...
Ja się nie chwalę, jakby co :P
5w4 90% prawdy...
Napisałbym tu jakiś fajny cytat albo motto, ale żaden nie przychodzi mi do głowy, a motta nie mam.

Awatar użytkownika
Anathema
Posty: 202
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2007, 23:31

#27 Post autor: Anathema » wtorek, 13 marca 2007, 14:01

aha:D
Ostatnio zmieniony piątek, 22 lutego 2008, 05:39 przez Anathema, łącznie zmieniany 1 raz.

nudis_verbis
Posty: 325
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 10:37

#28 Post autor: nudis_verbis » wtorek, 13 marca 2007, 14:12

Nie mam pomysłu na nick. pisze: pod choinkę zdobyłem gitarę...
cała prawda o świętach bożego narodzenia... ja zdobyłem album z rysunkami i obrazami salvadora dali [patrz avatar]

Awatar użytkownika
Bleu de Manganese
Posty: 72
Rejestracja: sobota, 31 marca 2007, 22:06

#29 Post autor: Bleu de Manganese » niedziela, 1 kwietnia 2007, 00:44

..........
Ostatnio zmieniony niedziela, 4 października 2009, 02:23 przez Bleu de Manganese, łącznie zmieniany 2 razy.
5w4w6 plus szczypta 7

Awatar użytkownika
toner
Posty: 534
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2007, 18:35
Lokalizacja: Kraków

#30 Post autor: toner » niedziela, 1 kwietnia 2007, 10:47

Ja w młodszym wieku też malowałem (podobno ładnie). Potem to było takie sobie bazgranie na zajęciach. A rysunki generowałem masakryczne (trupy, czaszki, wampiry itp.).

Co do muzyki to chodziłem do szkoły muzycznej (chociaż jestem głuchy jak pień:wink:). Efektów brak.
5w4 LII

ODPOWIEDZ