Czego nie lubicie?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Anathema
Posty: 202
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2007, 23:31

#31 Post autor: Anathema » wtorek, 13 marca 2007, 13:56

nie lubię ludzi
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 lutego 2008, 15:00 przez Anathema, łącznie zmieniany 1 raz.



Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#32 Post autor: Green Eyes » wtorek, 13 marca 2007, 20:07

Anathema pisze:dla ludzi wartościowych potrafię być miła ;] potrafię szanować..ale motłochu w swej szarej masie nie lubię.
hmm a jak rozpoznajesz ciekawych ludzi w tym motłochu :?: bo chyba nie po stroju :?

Awatar użytkownika
Anathema
Posty: 202
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2007, 23:31

#33 Post autor: Anathema » wtorek, 13 marca 2007, 21:20

Skąd w ogóle pomysł, że po stroju? glupia jestes
Ostatnio zmieniony piątek, 22 lutego 2008, 05:41 przez Anathema, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
--nikt--
Posty: 8
Rejestracja: sobota, 24 lutego 2007, 18:13
Lokalizacja: Po drugiej stronie
Kontakt:

#34 Post autor: --nikt-- » wtorek, 13 marca 2007, 21:36

Anathema pisze:nie lubię ludzi
ja również...poza paroma wyjątkami :)
5w4
INFj

Nad przepaścią stoje i wiesz co? Śmierci sie nie boje!

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 248
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 19:38

#35 Post autor: Lex » środa, 14 marca 2007, 13:35

Nie lubię: nienawiści, rasizmu, nietolerancji, prawicy, psów (fobia), wstawania przed 10:00 rano, jak mi ktoś w pokoju wszystko zaczyna oglądać ruszać i odstawiać w inne miejsca (uduszę od razu ;)), no i ludzi też ;)
Obrazek
5w4

Awatar użytkownika
greywolf
Posty: 109
Rejestracja: sobota, 17 marca 2007, 16:21
Lokalizacja: Wrocław

#36 Post autor: greywolf » środa, 21 marca 2007, 23:39

nie nawidze zab(nie wiem dlaczego), jak ktos mnie do czegos zmusza, jak ktos mi rusza cos w pokoju i nie odklada na to samo miejsce, jak nie widze w czyms sensu, widziec bledow wychowawczych moich rodzicow, jak sie staram pokazac,ze mi na kims zalezy i mi to nie wychodzi, nienawidze biologii i tego,ze czasami chcialabym glosno wykrzyczec, ze jest mi zle, ale nie potrafie:/
5 w 4...MBTI->INTp...
...tak, jestem tylko wędrowcem, pielgrzymem na ziemi.A wy czyż jesteście czymś więcej?...

Awatar użytkownika
atashi
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 9 marca 2007, 22:26

#37 Post autor: atashi » poniedziałek, 9 kwietnia 2007, 00:48

To co większość z Was, czyli przede wszystkim:
- chamstwa i braku kultury;
- krzyku, głośnego mówienia; hałasu, przemocy, agresji;
- braku empatii i zamknięcia się na zdanie innych za ścianą własnych przekonań;
- przesadzonych emocji, paniki, dramatyzowania;
- gdy ktoś: mi przeszkadza, z uporem maniaka broni swojego błędnego stanowiska; dotyka, rusza i przestawia coś mojego, usiłuje posprzątać coś w moim pokoju, gdzie każda rzecz ma swoje miejsce (chyba każda Piątka tak ma :)) i taka ingerencja psuje cały schemat;
- publicznych wystąpień i przemówień;
- naruszania prywatności;
- rozmów na siłę i na mnie wymuszonych...
5w4/ISTJ
"Nie wiem czym jest miłość lecz wiem czym jest lęk"

Asmodeusz
Posty: 9
Rejestracja: niedziela, 22 kwietnia 2007, 03:16
Lokalizacja: Kraków

#38 Post autor: Asmodeusz » niedziela, 22 kwietnia 2007, 04:53

Krótko:
- chaosu i nieporządku w każdej postaci, nawet przypadkowego
- głupoty
- działania nieprzemyślanego i niezaplanowanego - również ze strony innych
- zmian
- ludzkości, ludzi i każdego człowieka z osobna - za wyjątkiem tych inteligentnych i rozsądnych (około 1% ludzkości)
- gdy przewidywania okazują się błędne i cały, misternie układany na następne 10 lat plan się sypie
5w6 | "Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."

hrabja
Posty: 12
Rejestracja: sobota, 21 kwietnia 2007, 23:40

#39 Post autor: hrabja » niedziela, 22 kwietnia 2007, 09:49

- chaosu i nieporządku w każdej postaci, nawet przypadkowego
Przypominam sobie od razu liceum. Wyobraźcie sobie sprawdzian, Nauczyciel często rzucał: "Dobrze, kończymy - karteczki na bok, teraz przejdę po klasie i je zbiorę". Wtedy potrafiłem odkładać kartkę i tak ją ułożyć, by idealnie pokrywała się z krawędziami ławki. Gdy leżała chodź odrobinę krzywo, strasznie mnie to drażniło i od razu zabierałem sie za poprawianie :) Albo gdy będąc dyżurnym wysyłali mnie po kredę piszącą do woźnych bądź sekretariatu, to gdy już wróciłem, układałem ją idealnie i równiutko by żadna się nie wychylała z tłumu kred;) Jest co wspominać, takich sytuacji było na pęczki.. Od szkoły po podwórko hehe :)


- Podobnie jak wszystkie 5 nie przepadam gdy ktoś gwałtownie i z butami wpycha się w moją sferę odczuwania i widzenia, ze mną trzeba postępować powoli i cichutko:)

- Nie lubię również momentów w których ktoś narzuca mi swoje zdanie

- oraz przeszkadza wtedy, gdy odpoczywam, gdy się uczę, gdy robię coś czemu muszę się poświecić..... ogólnie, przeszkadzanie to zło ;)
5w4
Już ze światem się nie kręcę! Rozluźniłem więzi z nim!

Awatar użytkownika
Ayla
Posty: 51
Rejestracja: niedziela, 12 listopada 2006, 17:52
Lokalizacja: Warszawa

#40 Post autor: Ayla » wtorek, 1 maja 2007, 23:53

a ja nie lubię wiatru, wczesnego wstawania, gadania bez składu i celu, uczyć się na siłę i jak ktoś wkurza się, gdy czegoś nie chcę.
z różnych dziedzin to wszystko mnie interesuje w takim stopniu w jakim mam siłę i ochotę coś poznać. nie zaszkodzi się dowiedzieć czegoś nowego :) świat jest ciekawy a Piątka lubi ciekawostki ;)
5w4

Muskaterne
Posty: 13
Rejestracja: środa, 2 maja 2007, 16:07
Lokalizacja: Kraków

#41 Post autor: Muskaterne » środa, 2 maja 2007, 22:45

XYZ
Ostatnio zmieniony środa, 13 sierpnia 2008, 15:19 przez Muskaterne, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Raskal
Posty: 327
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2007, 03:13

#42 Post autor: Raskal » środa, 2 maja 2007, 23:07

...
Ostatnio zmieniony czwartek, 21 sierpnia 2008, 22:12 przez Raskal, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kiedy za długo patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć na Ciebie"
Friedrich Nietzsche

Awatar użytkownika
Ayla
Posty: 51
Rejestracja: niedziela, 12 listopada 2006, 17:52
Lokalizacja: Warszawa

#43 Post autor: Ayla » czwartek, 3 maja 2007, 00:39

Raskal pisze:Nie lubie:

(...)
- jak ktos probuje ma manipulowac lub co gorsza wyciagnac na jakis publiczny wystep, ewentualnie jak z nim rozmawiam drze sie tak ze caly chodnik na nas patrzy
- nadmiernej erotyki
- gdy ktos mi stoi, siedzi lub spi za plecami, szczegolnie jak siedze przy komputerze
- dlugich dni gdy nie mam sie do kogo odezwac
- gdy ktos mi zaglada do polek, szuflad, plecaka
- musiec
- swiadomosci, ze jesli cos sie nie zmieni, nie poznam kogos to umre samotny

dokładnie!!!
5w4

Awatar użytkownika
Lex
Posty: 248
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 19:38

#44 Post autor: Lex » czwartek, 3 maja 2007, 13:17

Raskal pisze:- nadmiernej erotyki
ja lubię :twisted: ;)
Raskal pisze:- chamstwa, pijakow, choloty stadionowej, pokolenia HWDP
- jak ktos probuje ma manipulowac lub co gorsza wyciagnac na jakis publiczny wystep, ewentualnie jak z nim rozmawiam drze sie tak ze caly chodnik na nas patrzy
- spodni z krotka nogawka, za krotkich spodni o normalnej dlugosci, koszulek bez rekawow,
- gdy ktos mi stoi, siedzi lub spi za plecami, szczegolnie jak siedze przy komputerze
- gdy ktos mi zaglada do polek, szuflad, plecaka
- musiec
- swiadomosci, ze jesli cos sie nie zmieni, nie poznam kogos to umre samotny
a co do tych to się zgadzam

Nie lubię jeszcze jak ktoś mnie przymusza so wyjścia z "mojego świata", czyli tego świata marzeń/internetu, tego co lubię i co dla mnie jest najważniejsze. A zmusza mnie ktoś czasem, bo uważa, że świat realny jest fajniejszy (z czym się na ogół nie zgadzam :P). Co za tym idzie - nie lubię też jak ktoś ma pretensje, że go na ulicy nie poznałem/nie zauważyłem (cóż, może po prostu byłem w swoim świecie :P).
Obrazek
5w4

Awatar użytkownika
angelique1990
Posty: 82
Rejestracja: środa, 14 marca 2007, 20:44
Lokalizacja: Bydgoszcz

#45 Post autor: angelique1990 » czwartek, 3 maja 2007, 18:55

Mgłabym zbierać poszczególne rzeczy z Waszych postów i miałabym moja liste :)
większosci ludzi nie lubie, nie znoszcze tego tłumu, w którym nikt nie ma swojego zdania, pająków (a uwieelabiam szczury :D) ludzkiej głupoty, narzucania mi czegoś, wpraszania sie z buciorami w moj swiat...itp sytuacji których wszystkie 5 nie lubia ;)
5w4, dużo z 4 INTJ sp/sx/so

"I lie inside myself for hours..."

...Je aime la France...

ODPOWIEDZ