Idealny prezent dla 5

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
chokureika
Moderator
Posty: 608
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2007, 23:25
Enneatyp: Indywidualista

Idealny prezent dla 5

#1 Post autor: chokureika » niedziela, 1 sierpnia 2010, 14:22

Z czego drogie piątki byłybyście najbardziej zadowolone? Jaki prezent byłby dla Was idealny? Im bardziej szczegółowo się rozpiszecie tym lepiej :D


4.5 sp/sx IEI / z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.

Awatar użytkownika
sledz
Posty: 848
Rejestracja: wtorek, 13 maja 2008, 22:49
Kontakt:

Re: Idealny prezent dla 5

#2 Post autor: sledz » niedziela, 1 sierpnia 2010, 14:39

Bo jak jest przyzwolenie społeczne na to, żeby się chυjnia działa, to tak się właśnie dzieje.
Ostatnio zmieniony piątek, 22 października 2010, 19:38 przez sledz, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Bo jak jest przyzwolenie społeczne na to, żeby się chυjnia działa, to tak się właśnie dzieje.

Awatar użytkownika
runeii
Posty: 138
Rejestracja: sobota, 27 lutego 2010, 21:09
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

Re: Idealny prezent dla 5

#3 Post autor: runeii » niedziela, 1 sierpnia 2010, 14:40

Od najtańszego:

- dobra książka (trzeba wiedzieć co czytam)
- płyta (trzeba wiedzieć, czego słucham)
- koszulka/plakat ulubionego zespołu/wykonawcy
- butelka "domowej" oliwy z oliwek z Sycylii
- dobre wino
- bilet na koncert
- butelka 20-letniego octu balsamicznego
- perfumy (trzeba wiedzieć, jakie lubię :wink: )
- komplet bielizny (trzeba znać rozmiar 8) )
- wycieczka w ładne miejsce, nawet niekoniecznie do Włoch :mrgreen:

Myślę, że ogólnie jest mnie łatwo obdarować, ponieważ lubię rzeczy ładne, raczej praktyczne (jakąś gustowną błyskotką czy dobrej jakości torebką czy szalem też nie pogardzę), zawsze ucieszą mnie książki i płyty oraz coś pysznego i dosyć wyszukanego do jedzenia (byle nie czekoladki). Nie przepadam natomiast za bibelotami w rodzaju figurki kota czy zapachowe świeczki.
Odkryj wszystkie sprzeczności w poniższym zestawieniu:
5w4
MBTI: ENFP
Socjonicznie: Ni-EIE lub Ni-LIE.

Awatar użytkownika
Nadia
Posty: 17
Rejestracja: piątek, 4 czerwca 2010, 21:18
Enneatyp: Obserwator

Re: Idealny prezent dla 5

#4 Post autor: Nadia » niedziela, 1 sierpnia 2010, 14:49

Ja najbardziej chciałabym dostać jakaś książka lub czasopismo popularnonaukowe. To najlepszy prezent, od razu zabieram się za czytanie 8). Choć czekoladkami też nie pogardzę :)

phalcore
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 22:11

Re: Idealny prezent dla 5

#5 Post autor: phalcore » niedziela, 1 sierpnia 2010, 16:05

ja bym takiej 5 kupil 1 rzecz.

ksiazke "Nazywam sie Zacharski. Marian Zacharski wbrew regułom." Mariana Zacharskiego :)

Taka Jedna
Posty: 69
Rejestracja: niedziela, 27 czerwca 2010, 16:46
Enneatyp: Obserwator

Re: Idealny prezent dla 5

#6 Post autor: Taka Jedna » niedziela, 1 sierpnia 2010, 17:50

Książki. Ew. cokolwiek do czytania :lol: Z tego jestem zawsze zadowolona. Na drugim miejscu biżuteria i kosmetyki, ale tu już nie ma gwarancji, że się trafi, zwłaszcza jeśli o pierwsze chodzi. Słodycze NIE są obowiązkowe, a już szczególnie żadne czekoladowe
5w4

Wanting to be someone else is a waste of the person you are

Jakże byłoby to możliwe, żebyśmy to zawsze tylko my mieli słuszność, a inni by nigdy nie mieli racji? ;)

phalcore
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 22:11

Re: Idealny prezent dla 5

#7 Post autor: phalcore » niedziela, 1 sierpnia 2010, 18:04

ja mysle, ze piatki lubia zdobycza techniki. sam cos wiem o tym. skrzydlo 5 i informatyk przyszly.


jakby taka 5'tka meska dostala HTC HD2 to napewno by srala z radosci.

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Idealny prezent dla 5

#8 Post autor: Snufkin » niedziela, 1 sierpnia 2010, 19:56

.
Ostatnio zmieniony niedziela, 26 września 2010, 19:25 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Nadia
Posty: 17
Rejestracja: piątek, 4 czerwca 2010, 21:18
Enneatyp: Obserwator

Re: Idealny prezent dla 5

#9 Post autor: Nadia » niedziela, 1 sierpnia 2010, 20:16

phalcore pisze:ja mysle, ze piatki lubia zdobycza techniki. sam cos wiem o tym. skrzydlo 5 i informatyk przyszly.


jakby taka 5'tka meska dostala HTC HD2 to napewno by srala z radosci.

O no ja bym chciała dostać :), wszelkie technologie mile widziane choć jestem dziewczyną:), zapomniałam o tym napisać wcześniej
"Żeby zdobyć wiedzę - trzeba się uczyć. Ale żeby zdobyć mądrość - trzeba obserwować." — Marilyn vos Savant
5w4

phalcore
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 22:11

Re: Idealny prezent dla 5

#10 Post autor: phalcore » niedziela, 1 sierpnia 2010, 21:04

No widzisz. :p


Generalnie to też dużo zależy od danej piątki cyzm sie interesuje itp itd; p


Ps. Nadia dobry podpis ^^

Awatar użytkownika
And
Posty: 551
Rejestracja: sobota, 1 maja 2010, 21:51
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Andaluzja

Re: Idealny prezent dla 5

#11 Post autor: And » niedziela, 1 sierpnia 2010, 21:41

Eee, ja tam prezentów nie lubię. Ani dawać, ani brać, ani nic. :|

Jeśli ktoś chciałby mi dać prezent, to największą szansę na sprawienie satysfakcjonującego mnie podarunku miałby wtedy, gdyby zapytał mnie przed faktem, co bym chciał. Inna sprawa, że ja rzadko coś chcę, a do tego dochodzi jeszcze trudność piątki z konkretnym deklarowaniem się, więc udany prezent dla mnie to nie taka łatwa sprawa. :wink: Nie wiem, czy inne piątki podzielają moją przypadłość, ale jest ryzyko, że niektóre mogą.

Kryzysowa_narzeczona
Posty: 302
Rejestracja: niedziela, 8 marca 2009, 13:39

Re: Idealny prezent dla 5

#12 Post autor: Kryzysowa_narzeczona » niedziela, 1 sierpnia 2010, 21:57

Też stawiam na pierwszym miejscu książkę :D O ile to nie byłaby fantastyka albo jakieś romansidło, to ma dużą szansę trafić w mój gust :P O, a najlepiej to jakiś słownik wyrazów obcych czy poprawnej polszczyzny :lol: Dalej lubię biżuterię. Musiałby to być chyba naprawdę szajs albo być koloru, za którym nie przepadam/do niczego mi nie pasuje, żebym tego później nie nosiła. Kosmetykami też bym nie pogardziła raczej :P Ogólnie to cieszę się z tego, co dostanę, ale jakichś ozdóbek, które zajmują mi tylko miejsce w pokoju, to nienawidzę.

Awatar użytkownika
atis
Posty: 2789
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 20:58
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: różowy balonik

Re: Idealny prezent dla 5

#13 Post autor: atis » poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 16:00

na podstawie znajomej 5w4 będącej chyba dosć typową żeńską piątką - zdecydowanie i absolutnie książki, audiobooki, ewentualnie płyty z muzyką. Jeśli trafi się w zainteresowania, to będzie absolutnie zachwycona.
Faceci 5 kojarzą mi sie z typem informatyczno-praktycznym, kuzynka od lat kupuje mężowi piątce na każdą okazję jakieś elektroniczne cacko które on jej w sklepie pokaże palcem, bo ma zawsze potrzeby by mieć coś, o czym przeciętny człowiek nawet nie słyszał ;)
xxx xx/xx XXXx
Obrazek

NoLeader
Posty: 783
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 01:50

Re: Idealny prezent dla 5

#14 Post autor: NoLeader » poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 16:24

gumowy łabędź

Awatar użytkownika
greenlight
Posty: 280
Rejestracja: wtorek, 1 czerwca 2010, 14:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Idealny prezent dla 5

#15 Post autor: greenlight » poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 19:28

Ja lubię rzeczy kompletnie niepraktyczne. Ucieszyłabym się z obrazu, rzeźby, kwiatów ciętych, doniczkowych oczywiście powinny być dokładnie w moim guście, nietuzinkowe, świetnie komponować się z wystrojem wnętrza mojego pokoju :lol: , może nawet wykonane własnoręcznie?. Nie protestowałabym gdyby ktoś w ramach prezentu sfinansował mi wyjazd w jedno z wielu miejsc które chciałbym zobaczyć. Biżuteria, kosmetyki ok. Z książki, płyty z muzyką napewno bardzo bym się ucieszyła ale trzeba by trafić w mój gust co mogłoby być trudne.
to takie mało naukowe, chyba nie jestem 5 :lol:
To wszystko czego chcę
To wszystko czego mi brak
To wszystko czego ja nigdy nie będę miał

ODPOWIEDZ