Bezlitośnie?? Czy tylko droga do celu??

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
SenSorry
Posty: 397
Rejestracja: piątek, 2 lutego 2007, 13:43
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Suwałki/Poznań

#61 Post autor: SenSorry » czwartek, 26 kwietnia 2007, 18:09

No chyba juz skumałam o co cho :P


9w8/ISFp/Mag/SCUAN

student
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 16:18

#62 Post autor: student » poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 16:52

Witam wszystkich,jestem nowy na forum.robilem test 2 dni temu okazalo sie ze ejstem 3w4 powtarzalem test dzisiaj i wyszlo to samo...a juz myslalem ze ejstem 5 przez to cale analizowanie wszystkeigo,dzis powtorzylem test,znow to samo przeczytalem ten temat i okazalo sie ze ejstem zupelnie taki jak wy3w4,a wypowiedzi miltado to jakby prosto z mojej glowy..hyhy pare miesiecy temu mialem zalamanie calego planu,wiecie co sie wtedy dzieje,ale juz wracam do siebie,juz widze caly ten schemat.Bylem u psychologa 2 razy,dowiedzialem sie ze istnieje pewna granica motywacji ktorej nie mozna przekroczyc,bo powoduje obnizenie wydajnosci pracy a ja jej mowie ze moge sie uczyc 15 godzin dziennie..mowila tez ze sport to ma byc przyjemnosc..a ja robie wszystko zeby lepiej wygladac:),byc silniejszym,szybszym,bardziej wytrzymalym,nie oczekuje przyjemnosci..macie moze jakies osoby na ktorych sie wzorujecie?ktore sa waszymi idolami i was motywuja?Moim jest Arnold Schwarzceneger,dwa najbardziej motywujace mnie hasla(moze to nakrecanie,ale lubie to,chyba mnie rozumiecie?:):Nalezy zawsze pozadac poprawy psychicznej,fizycznej i intelekualnej,nalezy bez przerwy sie rozwijac "Sens zycia to nie zwykla szara egzystencja czy przetrwanie,ale parcie do przodu,windowanie sie do gory,osiaganie czegos,zdobywane" Ciekawe jaki on ma enneagram...
Pozdrawiam
"Wszytsko zalezy od tego jak bardzo sie zmobilizujesz"

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#63 Post autor: Intryga » środa, 2 maja 2007, 15:47

student pisze:Witam wszystkich,jestem nowy na forum.
Witam :D
student pisze:robilem test 2 dni temu okazalo sie ze ejstem 3w4 powtarzalem test dzisiaj i wyszlo to samo...
Ja tez robiłam na początku kilka razy, bo niby wynik pasował, ale aż mi sie nie chciało wierzyc :)
student pisze:a juz myslalem ze ejstem 5 przez to cale analizowanie wszystkeigo,dzis powtorzylem test,znow to samo przeczytalem ten temat i okazalo sie ze ejstem zupelnie taki jak wy3w4
Widze ze nie jestem sama i ten objaw myslenia o sobie jako 5 to nie jest znowu jakis moj chory wymysł ;)
student pisze:macie moze jakies osoby na ktorych sie wzorujecie?ktore sa waszymi idolami i was motywuja?Moim jest Arnold Schwarzceneger(...)
Zapraszam do tematu "Ideały, bohaterowie" ;)
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

ODPOWIEDZ