Dziwne zdarzenia

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#46 Post autor: Hydra » poniedziałek, 8 października 2007, 00:03

ewutek pisze:
Kimondo pisze:Zawsze mnie zastanawiało co się stanie jak w czasie świadomego snu się bym zabił.
Nie korci Cię żeby spróbować? :D
Próbowałam... :?
http://enneagram.pl/forum/viewtopic.php ... c&start=85


MY NIE MóWIMY NIC

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#47 Post autor: Snufkin » sobota, 5 kwietnia 2008, 13:29

.
Ostatnio zmieniony środa, 17 marca 2010, 12:58 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.

qos
Posty: 87
Rejestracja: wtorek, 4 marca 2008, 17:24

#48 Post autor: qos » sobota, 19 kwietnia 2008, 16:07

gasnące latarnie. zwłaszcza gdy ide sama. podchodze, gasną, mijam, zapala sie. moj rekord to kilkanascie podczas jednego spaceru;] deja vu tez, ludzie tez kazdego juz znam z charakteru tez, nikt nie jest mi obcy, takie dziwne uczucie. potrafie sie tez zaprogramowac na okr. godzinę. np 4 rano i sie o tej godzinie obudzic. i czasem zdarza mi się lezec bez ruchu, wiem ze nie moge sie ruszyc, tak jakby nie bylo mnie w moim ciele, znaczy kraze miedzy sercem a glową, ale reszta ciala jest zbedna, wiem ze mam rece i nogi ale tak jakbym nie byla w stanie nimi poruszyc. sa czuje ze sa ale nie moje. ostatanio snilo mi sie ze jestm w takim stanie i wlasnie osuwam sie z lozka i spadam na podloge wbijajac sie koscia policzkowa w dywan, chcialam kogos zawolac wiedzac ze i tak sie nie rusze, ale na szczescie sie obudzilam. albo inny czesty sen. jestem krzeslem a jednoczesnie osoba na nim siadajaca. w momencie gdy te 2 plaszczyzny sie zetkna krzeslo znika i ja jakby upadam bo nie mam na czym usiasc i budze sie z takim zdziwieniem. albo narkoza, w szpitalu skladali mi reke dobrych kilka lat temu. pamietam ze widzialam wszystko z gory sali siebie, lekarza pozniej tate gdy przekladali mnie z lekarzem na inne lozko i w momencie gdy wyjezdzali z sali obudzilam sie "w sobie". mam tez choroba lokomocyjna i po 1 tabletce aviomarinu mam juz zupelne dziwaczne stany utrzymujace sie do 2 dni.
5w4

Awatar użytkownika
moonlilithl
Posty: 51
Rejestracja: czwartek, 10 kwietnia 2008, 13:45

#49 Post autor: moonlilithl » sobota, 19 kwietnia 2008, 16:48

no, ja tez mam te tyyyyypowe objawy jak dejavu, budzik,
jednak mam czesto tak, że ja bardzo czegos chce, spełnia mi się
tzn. mysle bardzo intensywnie, ale nic nie robię w tym kierunku. Czasami dzieją mi się przez to takie rzeczy, że znajomi aż mi nie wierza i traktują jak wariatkę.. ( chyba jestem wariatką )
jedna z takich sytuacji bylo moje zauroczenie pewnym mezczyna. ja mialam lat okolo 16 on byl po 30. Spodobal mi sie na tyle, ze codziennie snilam o tym ze do mnie dzwoni. po 2 miesiacach zadzwonil,( moj numer musial wziac z zastrzezonej bazy danych ) spotkalismy sie a on byl tak zdezorientowany, jakby sam nie wiedzial co robi, z takim dzieciakiem i po co.
na spotkaniu przestal mi sie podobac, po paru tygodniach facet przestal sie mna interesowac..

teraz mam podobnie. od jakiegos czasu mam ochote blizej poznac takiego chlopaka z uczelni. kiedys zrobil cos co bardzo mi sie spodobało i myslalam o nim. jednak w gruncie rzeczy nie znam go, nie znam jego zainteresowan ani zbyt wielu znajomych. wiem tylko jak sie nazywa. pare dni temu okazalo sie ze prawdopodobnie spedzimy cale wakacje razem gdyz wyjezdzamy w tym samaym terminie na praktyki zawodwe w dokladnie to samo miejsce za granice. az mi sie kolana ugiely jak sie dowiedzialam 8)

( pisze tak o tych facetach, jednak to rzadkosc kiedy ktos mnie soba zainteresuje, a ostatnio to prawie cud . dlatego bardzo ciesze sie z takiej mozliwosci spedzenia czau z tym chlopakiem :) )

czesto tez zdarza mi sie miec sny prorocze, w sumie kazde wazne dla mnie wydazenie ma odzwierciedlenie w moich snach juz pare nocy wczesniej

i woggole to moglabym wymieniac takich przypadkow wiele, bo czesto mam dziwne akcje jednak woel nie wmawiac sobie szalenstwa hehe
5w4

Awatar użytkownika
nikozja
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 10 kwietnia 2008, 22:09
Lokalizacja: Kołobrzeg

#50 Post autor: nikozja » wtorek, 22 kwietnia 2008, 20:24

Szkoda, że nie umiem obudzić się przed budzikiem :( Sporadycznie miewam deja vu i sny prorocze. Mam też tak, że jak ktoś chce do mnie zadzwonić lub do mnie dzwonił (a mam wyłączony dźwięk i wibracje), to wyczuwam to. A może po prostu czuję pole (czy coś takie) wytwarzane przez telefony komórkowe.
"Skoro żyjesz uczciwie, nie przejmuj się słowami złych ludzi" Katon
5w4

eve616
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 5 kwietnia 2008, 13:55
Lokalizacja: wielkopolska

#51 Post autor: eve616 » środa, 23 kwietnia 2008, 17:25

Wczoraj czytałam ten temat i akurat dzisiaj jedna kumpela mówi, że miewała kiedyś "sny prorocze" a druga zaczęła coś mówić o deja vu, choć nigdy nie miałyśmy takich tematów. Oglądamy dzisiaj na WDŻ jakiś filmik animowany...jakieś 15 min przed końcem lekcji wchodzi spóźniony kumpel (zazwyczaj jest na czas) "Paweł" i w tym momencie w bajce ktoś mówi "cześć Paweł"...yhm taki zbieg okoliczności? zabawne :D :lol:

Awatar użytkownika
M.
Posty: 1196
Rejestracja: czwartek, 31 stycznia 2008, 20:31
Kontakt:

#52 Post autor: M. » środa, 23 kwietnia 2008, 18:27

Raz siostry się pytałam- kto to jest? (o dziewczynie) i akurat w radio leciała piosenka Madonny i dokładnie wtedy ona zaśpiewała "Who's that girl?". :wink: Przypadek, ale zabawny.
5w4, sp/sx
EII

Awatar użytkownika
Autsajder
VIP
VIP
Posty: 297
Rejestracja: wtorek, 17 lipca 2007, 07:27
Lokalizacja: spoza układu...

#53 Post autor: Autsajder » środa, 23 kwietnia 2008, 18:53

Kiedyś siostra w słowniku angielskim sprawdzała różne słówka i pyta mnie co to Daredevil, a ja na to że taka postać w czeronym obcisłym stroju, która za dnia jest ślepym prawnikiem. Ona do mnie: "O czym ty gadasz?" Po czym od razu po jej słowach na Polsacie pojawia sie zapowiedź filmu "Daredevil" :D
5w4, LII (INTj)

Awatar użytkownika
fuks
Posty: 34
Rejestracja: piątek, 29 czerwca 2007, 18:52
Lokalizacja: dolny śląsk

#54 Post autor: fuks » czwartek, 24 kwietnia 2008, 20:23

moonlilithl pisze: jednak mam czesto tak, że ja bardzo czegos chce, spełnia mi się
tak działa prawo przyciągania
5w4w5
______
"Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek"

Awatar użytkownika
naturalbornweirdo
Posty: 193
Rejestracja: piątek, 11 maja 2007, 23:17

#55 Post autor: naturalbornweirdo » czwartek, 24 kwietnia 2008, 21:34

Kimondo pisze:Zawsze mnie zastanawiało co się stanie jak w czasie świadomego snu się bym zabił.
kilka opcji, obudzisz się, znajdziesz się w innym świecie, połamiesz się, albo nic się nie stanie ;)

przynajmniej tak jest w wypadku skakania z wysokich budynków, innych rzeczy nie próbowałam :D (chyba że ktoś mnie zabił)

------------
Ja mam często różne śmieszne sytuacje z siostrą bliźniaczką. Typu: mówimy to samo w tym samym momencie, ona sobie nuci w myślach jakaś piosenkę a ja ją zaczynam śpiewać na głos itd :)
4w5 baby

Those creatures called humans are very.. interesting..

Awatar użytkownika
Tinktura
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 29 kwietnia 2008, 17:55

#56 Post autor: Tinktura » wtorek, 29 kwietnia 2008, 19:50

Dobrze to znam... :] I miło przeczytać, że nie tylko mi się zdarza takie "coś"--->nawet nie wiem, jak to nazwać hehe;P Przykłady? Czytam sobie artykuł o porsche 911, kończe czytać, włączam tv a tam... test porsche 911:D:D Albo myślę sobie, kurcze, obejrzałabym dzisiaj jakiegoś dobrego filma, najchętniej "Przekręta". Otwieram program telewizyjny, a tam wielkie zdjęcie i tytuł "Przekręt dziś o 21:00":] Albo ktoś mnie o coś pyta, ja odpowiadam, i jak tylko skończę to słyszę np. w radio słowo w słowo, to co mówiłam, jak echo hehe :] Bardzo często takie "dziwne" sytuacje mi się zdarzają, i bardzo mnie to zastanawia. Czasami aż oczy wychodzą mi z orbit jak się zszokinguję porządnie;]
Przyznaję że chcę mieć skrzydła
a także pragnę zwariować
Przyznaję że już zapomniałam po co
dlaczego skrzydła dlaczego zwariować

5w4. Czasem 4w5.

sothis216
Posty: 41
Rejestracja: czwartek, 17 lipca 2008, 21:42
Lokalizacja: stamtąd
Kontakt:

prekognicja

#57 Post autor: sothis216 » czwartek, 17 lipca 2008, 22:08

pare razy snily mi sie wydarzenia ktore potem sie staly-zwykle po kilku miesiacach... /-moze miec zwiazek z lacznoscia z innymi osobami/

sothis216
Posty: 41
Rejestracja: czwartek, 17 lipca 2008, 21:42
Lokalizacja: stamtąd
Kontakt:

#58 Post autor: sothis216 » piątek, 3 kwietnia 2009, 10:35

ahaha- ostanio snilo mi sie ze Kid Rock pozyczyl mi fure zebym jechal po browar a mojemu koledze snilo sie ze Kid Rock przyjechal na motorze i tak z niego zeskoczyl ze podarl sobie spodnie.
5w4

Chinook
Posty: 1122
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 23:30

#59 Post autor: Chinook » piątek, 3 kwietnia 2009, 14:23

Czasem mi się zdaje, że cos już było lub mi sie sniło, ale zakończenie jest pozytywniejsze niz we wspomnieniu.

Awatar użytkownika
elen
Posty: 26
Rejestracja: sobota, 2 maja 2009, 22:21

#60 Post autor: elen » niedziela, 3 maja 2009, 01:31

Deja vu zdarza mi się od czasu do czasu. Zazwyczaj śni mi się coś, zapominam, a potem za kilka miesięcy zdarza się na jawie. Albo coś mi się śni, zazwyczaj jakaś obszerna hitoria, a za jakis czas śnię ponownie i we śnie przypominam sobie wydarzenia z poprzedniego snu.
Mam też przeczucia, zazwyczaj przewiduję nadchodzące kłopoty. Po prostu ogarnia mnie niepokój jak o czymś myślę, planuję. Staję się wtedy ostrożniejsza, staram się przestrzec innych, zazwyczaj nie słuchają a potem zdziwienie, bo miałam rację.
Często budze się 1-3 min zanim zadzwoni budzik.
5w6

ODPOWIEDZ