Tajemna wiedza a 5

Czy chcecie wiedziec to co ja wiem??

tak
25
45%
nie
25
45%
nie wiem
6
11%
 
Liczba głosów: 56

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#16 Post autor: Zielony smok » piątek, 4 stycznia 2008, 00:29

Armand pisze:Każdą informację warto poznać, te nie przydatne zawsze mogę odrzucić.
Proszę przeczytać Cyberiadę Lema ku przestrodze. Bardzo Piątkowe opowiadanie.
http://www.mlm.ru/users/lib/pl_stanisla ... eriada.htm
WYPRAWA SZÓSTA CZYLI JAK TRURL I KLAPAUCJUSZ
DEMONA DRUGIEGO RODZAJU STWORZYLI, ABY ZBÓJCĘ GĘBONA POKONAĆ
fragment
http://enneagram.pl/forum/viewtopic.php?p=73650#73650

Skrócenie tekstu - moderacja Zielony Smok
Ostatnio zmieniony piątek, 4 stycznia 2008, 15:06 przez Zielony smok, łącznie zmieniany 1 raz.


9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
enngiv
Posty: 209
Rejestracja: środa, 6 czerwca 2007, 12:29
Lokalizacja: Warszawa

hm...

#17 Post autor: enngiv » piątek, 4 stycznia 2008, 11:09

Prosze, prosze...nie wiem jak mam zareagowac na Ciebie, panie morderatorze, stosujacy przepisy i przypisy wedlug wlasnego widzi mi sie, wedlug posiadanej wladzy...nie jestes fajny, nie jestes rozsadny, nie jestes odpowiedzialny i nie masz predyspozycji do posiadania jakiejkolwiek wladzy...jedynie pragnienie posiadania jej czyni Cie jej bliskim, ale to Tyle!!!!...przykro mi to stwierdzic, ale nie jestes jedynym moderatorem, ktory zwracal mi uwage, ale jedenym ktory korzystajac z tego prawa, pozwalal sobie w sposob posredni na ksztaltowanie wydzwieku moich tresci...jest to ewidentne naduzycie...znajac enneagram i bedac odpowiedzialnym tej wiedzy, nigdy nie zrobilbym Cie moderatorem, chociazbys mnie blagal!!!!!!

Teraz wez sie do roboty i wyszysc wszystko co kojarzy Ci sie z offtopem...zademonstruj ze rozumiesz swoje obowiazki...

P.S....wladza to odpowiedzialnosc za slabosci innych...ze tez musiales akurat tutaj wyladowac frustracje z poprzedniego konfliktu...

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

Re: hm...

#18 Post autor: Zielony smok » piątek, 4 stycznia 2008, 14:58

enngiv pisze:Prosze, prosze...nie wiem jak mam zareagowac na Ciebie, panie morderatorze, stosujacy przepisy i przypisy wedlug wlasnego widzi mi sie, wedlug posiadanej wladzy...nie jestes fajny, nie jestes rozsadny, nie jestes odpowiedzialny i nie masz predyspozycji do posiadania jakiejkolwiek wladzy...jedynie pragnienie posiadania jej czyni Cie jej bliskim, ale to Tyle!!!!...przykro mi to stwierdzic, ale nie jestes jedynym moderatorem, ktory zwracal mi uwage, ale jedenym ktory korzystajac z tego prawa, pozwalal sobie w sposob posredni na ksztaltowanie wydzwieku moich tresci...jest to ewidentne naduzycie...znajac enneagram i bedac odpowiedzialnym tej wiedzy, nigdy nie zrobilbym Cie moderatorem, chociazbys mnie blagal!!!!!!

Teraz wez sie do roboty i wyszysc wszystko co kojarzy Ci sie z offtopem...zademonstruj ze rozumiesz swoje obowiazki...

P.S....wladza to odpowiedzialnosc za slabosci innych...ze tez musiales akurat tutaj wyladowac frustracje z poprzedniego konfliktu...
Przecieram oczy ze zdumienia....
Jedyna moderacja moderatorska jaką dokonałem, byla uświadomieniem złamania regulaminu i grzeczną prośbę o korektę.
Moze zepsuję zabawę, ale temat do korekty ze względu na niezgodny z regulaminem tytuł, który powinien być informacją konkretną na temat treści ankiety.
Jeśli zostanie to zmienione, na np. Czy chcesz wiedzieć tyle co Enngiv, jest to zrozumiale dla wszystkich. Kogo to zainteresuje ten klika i bierze udział.
Daję autorowi czas do wieczora, jeśli zrozumiałej dla wszystkich korekty nie będzie,zamykam wątek
Moderator zielony smok

To jest ta interwencja, ktora sądząc z powyższego postu, jest skrajną dyktaurą i żądzą władzy.
Jakos nie dociera do ciebie że tytulowanie wątków typu hymm jest złamaniem regulaminu.
Nazywaj temat tak, aby jasne było, czego dotyczy - nic bardziej nie denerwuje niż bezpłciowo brzmiące wątki "Pilne!!!" czy "Pomocy!".
Jako moderator mam stać na straży porządku w interesie innych userów. Tytuł powinien informować ich o potencjalnej zawartosci topica. Jeśli pojawiłby się wątek ,,Czy lubisz hip -hop" jest to konkretna informacja, po której podejmuje decyzję czy go otwierać czy nie. Post..hymm...mógł zawierać wszystko. Interwencja była uzasadniona. Informowanie wszem i wobec o nadużywaniu władzy moderatorskiej jest kolejną nieuczciwością.
Obydwaj wiemy doskonale, ze jako moderator nigdy do tego momentu, nie ingerowałem w twoje posty.
Pozostałe wygłoszone opinie sa, co widać z koloru czcionki opiniami usera, i nie mają nic wspólnego z pracą moderatorską. Rozdzielam te funkcje wyraźnie. Jako facet mogę cię nie lubić, ale gdybym był policjantem, mogę ukarać cię mandatem, tylko za rzeczywiste przewinienie.
Tyle mojej uczciwości. Pora na odzew.
Jeśli stworzyłeś ankietę i oczekujesz w niej od ludzi odpowiedzi na zadane pytanie, to uczciwością w stosunku do nich, szacunku dla ich czasu który poświęcą na dokonanie wyboru, jest okreslenie, jakiego produktu mogą oczekiwać, skora mają podjąć decyzję, za lub przeciw. Nie zrobiłeś tego, czemu dałem wyraz w żartobliwej formie, nie będącej w przeciwieństwie do twojego postu, atakiem personalnym. Nie określiłeś, kto ma brać udział w ankiecie ( piątki, czy inne typy) Mogłeś również wspomnieć, że nie życzysz sobie mojego udziału ( i zapewne silver bulleta) jako userow w tym topicu.
Mówiąc coś o wiedzy tajemnej, nie określiłeś, czy wymaga ona od potencjalnych jej beneficjantów, określonych predyspozycji psychicznych, poziomu etyki. Warto by było wspomnieć, najlepiej posiłkując się konkretami z własnego życia, o wymiernych korzyściach płynących z posiadania i zastosowania ww. wiedzy. Czy mogą wystąpić negatywne skutki uboczne? Czy osoby np. będące katolikami, nie będą narażone na dysonans z kanonami wiary?
Oczekiwałbym, konkretnych odpowiedzi na pytania, tak jakby je zadał, każdy inny user.
Ostatnio zmieniony piątek, 4 stycznia 2008, 16:08 przez Zielony smok, łącznie zmieniany 3 razy.
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

nlg
Posty: 218
Rejestracja: niedziela, 20 maja 2007, 16:07
Lokalizacja: tak

#19 Post autor: nlg » piątek, 4 stycznia 2008, 15:40

Rany enngiv nie trzymaj nas już w niepewności, strasznie mnie interesuje co znowu wymyślisz.
tak

dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

#20 Post autor: dillinger » piątek, 4 stycznia 2008, 16:49

zaczyna sie znów to samo. Ja tez jestem ciekawy jesli cokolwiek 'tam' masz..

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#21 Post autor: Zielony smok » piątek, 4 stycznia 2008, 16:51

Dla dodatkowej zachety i dla wykazania dobrej woli. W momencie gdy zobaczę konkret,zawierający odpowiedzią na moje pytania obiecuję wykasować wszystkie swoje wątki z topicu wychodząc z założenia, że spełniły już swoja rolę i spowodowały pojawienie się produktu o jasno określonych cechach. Skoro coś proponujesz, wszyscy mają prawo wiedzieć, czy to ma realną wartość, czy jest stratą czasu.
Z produktu zobowiązuję się nie korzystać.
Edit. Dla odmiany, gdyby się okazało, że ,,produkt" nie wzbudził entuzjazmu, czy mógłbyś na przyszłość, zaoszczędzić nam czasu i fatygi.
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
enngiv
Posty: 209
Rejestracja: środa, 6 czerwca 2007, 12:29
Lokalizacja: Warszawa

hm...

#22 Post autor: enngiv » piątek, 4 stycznia 2008, 21:29

Wszystkich zainteresowanych zapraszam jutro...
1. Opisze dokladnie dlaczego zielony smok jest jaki jest...i dlaczego i w jaki sposob manipuluje...takze jakie zagrozenie niesie ze soba postawa masochistyczna...
2.wykaze rowniez jak bardzo jest niekompetentny...
3. i na koniec...troche go przetrzepie po zielonym tylku...

Ale dzisiaj jest piatek...swiety dzien czlowieka pracy...heh...

Awatar użytkownika
mleczak
Posty: 280
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 11:55
Lokalizacja: Płock/studia Łódź

#23 Post autor: mleczak » piątek, 4 stycznia 2008, 21:32

Z tego co pamiętam miało być o czym innym, a nie o Zielonym Smoku?? A może mi się tak tylko zdawało. :roll:
5w4 INTP, ale tak poza tym po prostu Mleczak

dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

#24 Post autor: dillinger » piątek, 4 stycznia 2008, 21:33

dobra, spieprzaj

Awatar użytkownika
Mal
Posty: 206
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 22:29
Lokalizacja: Bielsk-Biała

#25 Post autor: Mal » piątek, 4 stycznia 2008, 21:51

Wszystkich zainteresowanych zapraszam jutro...
1. Opisze dokladnie dlaczego zielony smok jest jaki jest...i dlaczego i w jaki sposob manipuluje...takze jakie zagrozenie niesie ze soba postawa masochistyczna...
2.wykaze rowniez jak bardzo jest niekompetentny...
3. i na koniec...troche go przetrzepie po zielonym tylku...
Daruj sobie, wątpie czy na tym forum jest ktoś kogo obchodzi twoje zdanie. Ciesz się, że nie dostałeś jeszcze bana za taki spam. Dziękuj moderatorowi.
1w9

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#26 Post autor: Zielony smok » piątek, 4 stycznia 2008, 21:52

Może najpierw odpowiesz na pytania. Są konkretnie, nie zawierają treści obrażających i nie są osobistą wojną, tylko zadałem w interesie wszystkich userow. Nie przypadkowo. Twoje poprzednie dywagacje w wątku Dwójek zakończyły się kłótnia, cenzurą wyzwisk , czasowym zablokowaniem tematu. Czy w ten sposób chcesz pociągnąć i ten wątek? Nie zauważyłem aby w ,,Twoim wątku w dwójkach" po wykasowaniu kłótni pojawił się wątek konstruktywnej i ciekawej wymiany myśli. Z chwilą wykasowania wątku kłótni zapadła cisza. Wymowne....
Dodam, dotrzymam obietnicy, i wykasuję swoje posty, i nie będę się wtrącał, ale coś za coś...konkret. Co sądzisz na mój temat kompletnie mnie nie interesuje. Daruj sobie.
Ostatnio zmieniony piątek, 4 stycznia 2008, 22:05 przez Zielony smok, łącznie zmieniany 1 raz.
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

#27 Post autor: dillinger » piątek, 4 stycznia 2008, 22:05

wystosujcie jakas note do adama o permbana dla niego.

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

#28 Post autor: Orest_Reinn » piątek, 4 stycznia 2008, 22:13

Co wyście się tak uwzięli? Jego temat był moim zdaniem bardzo ciekawy, problem w tym, że niektórzy są nieco prewrażliwieni. Nie są w stanie podejść do dyskusji z dystansem. I bynajmniej nie mówię o kłócących się, a o "strażnikach moralności" jacy znajdują się często na forach rujnując wszelkie ciekawe wymiany argumentów.

Mnie się psty enngiva podobają - mają w sobie klimat, urozmaicają to forum.

dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

Re: hm...

#29 Post autor: dillinger » sobota, 5 stycznia 2008, 11:20

Orest_Reinn pisze:Co wyście się tak uwzięli? Jego temat był moim zdaniem bardzo ciekawy, problem w tym, że niektórzy są nieco prewrażliwieni. Nie są w stanie podejść do dyskusji z dystansem. I bynajmniej nie mówię o kłócących się, a o "strażnikach moralności" jacy znajdują się często na forach rujnując wszelkie ciekawe wymiany argumentów.

Mnie się psty enngiva podobają - mają w sobie klimat, urozmaicają to forum.
a i owszem gdyby nie napisal tego
enngiv pisze:Wszystkich zainteresowanych zapraszam jutro...
1. Opisze dokladnie dlaczego zielony smok jest jaki jest...i dlaczego i w jaki sposob manipuluje...takze jakie zagrozenie niesie ze soba postawa masochistyczna...
2.wykaze rowniez jak bardzo jest niekompetentny...
3. i na koniec...troche go przetrzepie po zielonym tylku...

Ale dzisiaj jest piatek...swiety dzien czlowieka pracy...heh...
bo nie o tym mialbyc temat.

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

#30 Post autor: Orest_Reinn » sobota, 5 stycznia 2008, 13:14

A skąd wiesz o czym miał być temat skoro wie to tylko enngiv? Kto zagłosował w ankiecie na "tak" nie ma prawa sprzeciwiać się temu co on tu napisze :D

ODPOWIEDZ