Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
sledz
Posty: 848
Rejestracja: wtorek, 13 maja 2008, 22:49
Kontakt:

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#196 Post autor: sledz » poniedziałek, 15 lutego 2010, 23:25

Bo jak jest przyzwolenie społeczne na to, żeby się chυjnia działa, to tak się właśnie dzieje.
Ostatnio zmieniony piątek, 22 października 2010, 19:33 przez sledz, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Bo jak jest przyzwolenie społeczne na to, żeby się chυjnia działa, to tak się właśnie dzieje.

NoLeader
Posty: 783
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 01:50

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#197 Post autor: NoLeader » wtorek, 16 lutego 2010, 00:07

sledz pisze:
Fenol pisze:Jakie kobiety lubię? Ciepłe :twisted:
Jeszcze ciepłe też mogą być?
:lol: :lol:

Awatar użytkownika
Fenol
Posty: 501
Rejestracja: niedziela, 28 grudnia 2008, 00:23
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: bananolandia

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#198 Post autor: Fenol » wtorek, 16 lutego 2010, 01:34

tak do 35st. więc trzeba się spieszyć :lol:
6w5

Członek - choć pewnie zostanę wkrótce wykopany na zbity pysk - UPS - Unia Piątkowo - Siódemkowa

Chinook
Posty: 1122
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 23:30

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#199 Post autor: Chinook » wtorek, 16 lutego 2010, 12:13

I mięciutkie tam gdzie powinny. :mrgreen:

Awatar użytkownika
bodzios
Posty: 695
Rejestracja: poniedziałek, 18 stycznia 2010, 23:06
Enneatyp: Obserwator

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#200 Post autor: bodzios » wtorek, 16 lutego 2010, 18:17

Oraz dobrze przyprawione i udekorowane! :lol:
No UPS - no party. :(

Awatar użytkownika
Ceres
Posty: 821
Rejestracja: czwartek, 17 września 2009, 23:59
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: UK

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#201 Post autor: Ceres » wtorek, 16 lutego 2010, 18:32

No to smacznego..! :mrgreen:
Spotykam ludzi, szukam mądrych słów,
nie mówią nic, czego nie wiem dawno już
Na tyle, ile mogę zmieniam się...


4w5, sx/sp, EIE

Awatar użytkownika
Fenol
Posty: 501
Rejestracja: niedziela, 28 grudnia 2008, 00:23
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: bananolandia

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#202 Post autor: Fenol » wtorek, 16 lutego 2010, 23:42

Dziękujemy! :mrgreen:
6w5

Członek - choć pewnie zostanę wkrótce wykopany na zbity pysk - UPS - Unia Piątkowo - Siódemkowa

Awatar użytkownika
Nerthzim
Posty: 76
Rejestracja: czwartek, 28 lutego 2008, 11:49

Re:

#203 Post autor: Nerthzim » wtorek, 6 kwietnia 2010, 17:46

Pozwolę sobie odkopać.
Skaylay pisze:
hellhound pisze:zgrabna, szczupła, niekoniecznie musi mieć czym oddychać :P
bez tapety a w ogóle to bardzo cenie naturalną urodę bez makijażu
musi mieć swój styl
cierpliwa, ciepła, nieco złośliwa, nieco zakręcona,
nie może być próżna, nie może mną dyrygować
więcej narazie nie przychodzi mi do głowy ;P
J.w. : )
j.w.

A co mi tam, rozpiszę się. Jeżeli chodzi o ten pogrubiony fragment to dla mnie bardzo ważne. Ma być chuda. Kropka. Sam jestem chudy, więc takie mam wymagania. Z chęcią "poświęcę" 10 cm w biuście żeby o 5 zmniejszyć szerokość talii. I tak do oporu, nawet jeżeli po takim zabiegu zostanie płaska jak deska.
serket pisze:Zwracam uwagę na makijaż u kobiety i lubię, kiedy on jest. Może faktycznie nie jakaś totalna tapeta, ale nawet ostry makijaż dla pewnego typu urody po prostu mi pasuje. Zupełnie nie podoba mi się, kiedy kobieta jest do bólu naturalna. Nie mam też nic przeciw solarium, a nawet więcej: bardzo mi się to podoba. I w ogóle lubię kobiety nieco wyuzdane, wyraziste i zwykle za takimi "idę w ogień".

Podobają mi się u kobiet długie, pomalowane paznokcie, zdecydowany kolor włosów, buty na wysokich obcasach...
Nie, nie i jeszcze raz nie.
misiek pisze: jeżeli chodzi o paznokcie... zawsze uważałem że nie ma piękniejszego koloru dla paznokci od ich naturalnego...
Z tym się zgadzam, nigdy nad tym nie myślałem, ale w sumie racja.
Autsajder pisze:Napewnoi nie "gęsi" które stoja w gromadzie i śmieja sie na cały głos, nie zważajac na innych. Czująca sie lepiej w mniejszych grupach. Spokojna choc bardziej towarzyska ode mnie
Słoniu pisze:Rude, zielonookie i z tym błyskiem życia.
Ciemnowłose z brązowookie, zdecydowanie bez "tapety" to odstrasza.
Spokojne ale z umiejętnością ciętej riposty
Bardzo istotne z tą ripostą, jak rzucam jakąś złośliwą uwagę to mam nadzieję, że dziewczyna będzie w stanie podnieść rękawice i palnąć mi nią w twarz. Szkoda, bo większość woli się obrazić, a przecież wiadomo, że kto się czubi ten się lubi.
Chinook pisze:Nie zwracam uwagi na kolor włosów ( o ile jest naturalny). Ważna jest dla mnie bardziej ich gęstość.
j.w., choć prawda jest taka, że gęstość włosów jest uzależniona od ich koloru (czyt. blondynki są na uprzywilejowanej pozycji, rudowłose mają niestety pod górkę). Kolor jest mi w zasadzie obojętny, długość w sumie też (no, niech ma chociaż te 10cm). Proste, kręcone, falowane - obojętne. Grunt, żeby kolor był naturalny, a nie farbowany.

Tak poza tym: gustuję w paniach niskich, choć nawet jakby miała być odrobinę wyższa to przeżyję. Żadnych obcasów, a tym bardziej szpilek (na co dzień oczywiście, jak już jest okazja to siła wyższa). Płaska podeszwa. Koniecznie. Żeby nie bała się złamać sobie paznokcia (choć może się poużalać jak już się przytrafi, zawsze mnie to potrafi rozbawić). Inteligentna. Niech posiada choć odrobinę wiedzy ogólnej. Zdecydowana i stanowcza, sam nie potrafię podjąć żadnej decyzji. Jak pytam co chciałaby robić i słyszę w odpowiedzi "nie wiem, zaproponuj coś" to pierwsza rzecz, która przychodzi mi do głowy, to próba uduszenia takiej osobniczki (a przeważnie z takimi mam do czynienia). Bardzo mile widzane ateistki, a jeżeli trafi się już wierząca to trudno, grunt, żeby nie próbowała mnie "nawrócić". Kiedyś mawiałem, że przeciwieństwa się przyciągają, ale na podstawie doświadczeń doszedłem do wniosku, że jednak wolałbym towarzyszkę o podobnym guście. Wesoła, potrafiąca wyciągnąć mnie z domu (ale proszę, gdzieś za miasto, w góry chociażby; jeżeli już musi być w obrębie miasta to spacer po parku), bo znowu - sam się na pewno nie zbiorę. Potrafiąca wyczuć, kiedy potrzebuję odrobiny samotności. Oszczędna w stosowaniu używek wszelakich, najlepiej nie paląca, pijąca od okazji. Nie lubię jak kobiety przeklinają, ale jak czasem trzeba to przymknę oko. Najlepiej aseksualna. Jeżeli chce mnie koniecznie przekonać żebym coś zrobił, to ważny jest upór i przebiegłość, cicha woda brzegi rwie. Jestem uparty i jeżeli będzie mnie otwarcie próbowała do czegoś nakłonić, to od razu zajmę przeciwne stanowisko i nie zmienię zdania. Skromna. Zarozumiałość absolutnie dyskwalifikuje potencjalną kandydatkę. Odrobina stoicyzmu, nie jakaś apatia - po prostu nie popadająca w skrajoności. Lojalna, ale jeżeli uczucie się wypali (a tak często bywa, ludzka natura, nikogo za to nie będę linczował), to chcę wiedzieć o tym pierwszy, a nie ostatni.

A jak ktoś doczytał do tego miejsca to czas na zonka - ostatecznie takie ideały i tak nie mają większego znaczenia, bo serce nie sługa. Nikt nie wybiera w kim lokuje swoje uczucia (znów, stety/niestety, choć tym razem zdecydowanie skłaniam się ku temu drugiemu), więc takie teoretyzowanie często nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości.

Na koniec złota myśl: kobieta jest jak telefon - pomyłka albo zajęta.
5w4, już trochę mniej niezdrowa

All the years of useless search
Have finally reached an end
Loneliness and empty days
will be my only friend

bezimienny
Posty: 159
Rejestracja: środa, 14 kwietnia 2010, 20:23
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#204 Post autor: bezimienny » środa, 14 kwietnia 2010, 22:02

Jeżeli chodzi o wygląd, toooo... relatywnie szczupła, ale raczej bez skrajności - choć chyba prędzej bardzo szczupła/chuda niż choćby lekko puszysta. Kolor włosów bez większego znaczenia, raczej długie niż krótkie. Cera stosunkowo jasna, ewentualnie LEKKO opalona. Lekki makijaż, bądź w ogóle bez. Wzrost 155-178.

Co do charakteru szczera, wrażliwa (ale nie przewrażliwiona), inteligentna, posiadająca własne zdanie i jednocześnie otwarta na poglądy innych osób, nie będąca fanatyczką czegokolwiek (religijną, jakiejś partii itd. itp.), w miarę oczytana, lubiąca sport (uprawiać), posiadająca własne zainteresowanie i potrafiąca sama sobie zorganizować czas. Bardziej spontaniczna (ale też bez skrajności) ode mnie i mówiąca ode mnie więcej (ale nie 24h na dobę) :p Na pewno nie typ księżniczki, za którą trzeba w kółko skakać.

PS. jakby tutaj była jakaś, która się wpisuje w opis powyżej, z Warszawy bądź jej okolic, w wieku 18-25 lat, to proszę o wiadomość :p

Kryzysowa_narzeczona
Posty: 302
Rejestracja: niedziela, 8 marca 2009, 13:39

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#205 Post autor: Kryzysowa_narzeczona » czwartek, 15 kwietnia 2010, 16:58

bezimienny pisze: PS. jakby tutaj była jakaś, która się wpisuje w opis powyżej, z Warszawy bądź jej okolic, w wieku 18-25 lat, to proszę o wiadomość :p
Jakie ogłoszenie matrymonialne :lol:

Awatar użytkownika
isla7
Posty: 165
Rejestracja: wtorek, 17 marca 2009, 15:00

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#206 Post autor: isla7 » czwartek, 15 kwietnia 2010, 17:04

Kryzysowa_narzeczona pisze:
bezimienny pisze: PS. jakby tutaj była jakaś, która się wpisuje w opis powyżej, z Warszawy bądź jej okolic, w wieku 18-25 lat, to proszę o wiadomość :p
Jakie ogłoszenie matrymonialne :lol:
No właśnie. Ja proponuje by powstał temat o szczęśliwych związkach powstałych z racji istnienia forum! ;)
5w4.

bezimienny
Posty: 159
Rejestracja: środa, 14 kwietnia 2010, 20:23
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#207 Post autor: bezimienny » czwartek, 15 kwietnia 2010, 23:46

Kryzysowa_narzeczona pisze: Jakie ogłoszenie matrymonialne :lol:
Tam zaraz ogłoszenie matrymonialne, ot tylko taka króciutka adnotacja na koniec posta :p

bruno dievs
Posty: 796
Rejestracja: wtorek, 30 czerwca 2009, 00:58

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#208 Post autor: bruno dievs » czwartek, 15 kwietnia 2010, 23:52

króciutka adnotacja, a jakie poruszenie wśród kobiet :P
639f3d3b99876f1c9f27f68ea08dcbb8

Awatar użytkownika
bodzios
Posty: 695
Rejestracja: poniedziałek, 18 stycznia 2010, 23:06
Enneatyp: Obserwator

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#209 Post autor: bodzios » piątek, 16 kwietnia 2010, 18:13

Oczywista sprawa, przecież żeńska Piątka:
Kryzysowa_narzeczona pisze:chcę i nie chcę
Dalszy komentarz zbyteczny. :wink:
No UPS - no party. :(

desowin
Posty: 29
Rejestracja: sobota, 31 października 2009, 21:59
Lokalizacja: Gliwice

Re: Pytanie do Panów 5 - jakie kobiety lubicie?

#210 Post autor: desowin » sobota, 24 kwietnia 2010, 21:05

Avin pisze:wyglad zewnetrzny
Jedyne wymaganie (warunek konieczny) odnośnie wyglądu zewnętrznego to brak tapety

a odnośnie ogłoszeń matrymonialnych :wink: - niby biuro mi oferty przedstawia, ale większość tych kobiet tak jakby się mnie bała :(
5w6
ILI (INTp)

ODPOWIEDZ