Czwórki a pewność siebie

Wiadomość
Autor
Yo
Posty: 269
Rejestracja: wtorek, 4 grudnia 2007, 18:32

#76 Post autor: Yo » poniedziałek, 24 grudnia 2007, 16:33

misiek pisze:odnosząc się do zacytowanego przez sarnę fragmentu...

facet czasami powinien pomyśleć czy olanie kogoś nie jest najlepszą możliwą reakcją... ja straciłbym wiele gdybym kogoś pobił... napewno moją pozycję na którą ciężko pracowałem... jeśli nie zostałbym zmuszony to nie widziałbym żadnych szans na to że kogokolwiek uderzę... bo to zwierzęca ostateczność
zwierzęca ostateczność masz rację. Ale nie dlatego byś nei uderzył, po prostu bałbś się. A pobić w obronie włąsnej jest warto, jak ktoś cie uderzy po twarzy albo opluje, to jest agresywne zachowanie i wtedy trzeba reagować. Skoro on złamał prawo i cię udezył, to znaczy, ze prawo cie nei chroni dostatecznie i trzeba oddać, bo inaczej zrobisz z siebie zastraszana ciotę, popychadło, śmiecia. Chyba nigdy nei miałeś takiej sytuacji, bo tak teoretyzujesz. A pamiętaj teoria od praktyki odbiega w znacznym stopniu i zawsze w każdej dziedzinie. A gdyby cie ktoś uderzył to co, rozważał byśś tak jak w tym poście? W takim razie nei jesteś mężczyzną, bo mężczyzna, kiedy trzeba podjąć szybką decyzję to ja podejmie, zaryzykuje, stanie w obronie.
Czyli dzisiaj męszkosć= zdecydowane zachowanie + umiejętnosć obrony własnego zdania argumentami+ obrona siebie siłą( niestety a niby cywilizowany ten nasz świat)

Za pobicie traci się opinię, ale musisz się zastanowić, czy kandydyjesz do sejmu, żeby meić opinię, czy mozęsz olać opinię innych. Pewnie, że nie zawsze nalezy bić, np. jakiś ćpun nieświadom cie opluje, żal takiego, przejdę dalej. Ale jak nie zareagujesz na kogoś, kto nieraz bywa wokół ciebie, to jest wielkie prawdopodobieństwo, że bedzie próbowął zrobić z ciebie kozła ofiarnego. 8) Ja wolałbym olać, nieśłuszną opinię ludzi o mnie( bo niby co złego, jeśli bijesz siew obronie własnej) i zrobić tak, żebym odczuł satysfakcje. :twisted:

odejście racjonalne - jestem za.

Widzę, że wiesz o co chodzi, więc nie będę dłuzej polemizował.
Madmad86 pisze:Yo, tym razem musze zgodzić się z Sarną....to co napisałeś o kobietach świadczy iż jednak kiepski z Ciebie obserwator. Gdy kobieta mówi ze lubi zdecydowanych mężczyzn to napewno nie ma na myśli, gbura, który oglądając mecz głosnym, zdecydowanym tonem zawoła: "piwa kobieto!"i jeszcze w "nagrode" klepnie ją w tyłek,
nie to miałem na myśli, mówiłem o odrobinie "pierwotnosci" człowieka, małym prostactwie jak klepniecie w tyłek, ale oczywiscie wszystko w odpowiendich warunkach i dobrze sprzedane. :)

Z resztą twojej wypowiedzi zgadzam sie.
8)

A powierzchowna męskość, tak sobie to tylko nazwałem, ale jest to tylko część męskości, bo co z tego, że taki człowiek jest taki, jak opisąłem "powierzchowną" męskość, skoro ucieknie, kiedy trzeba będzie stanąć w obronie, zrobić coś wymagajacego odwagi "niecywilnej". :roll:
I tak, masz rację, ja też bym uciekł przed grupką gburów z nozami. Ale będąć obiektywnym musiałby mstwierdzić, że nei było to męskie. 8)


aliszien, może jestem młody, ale wiem na czym życie polega dużo bardziej niż moi rówieśnicy. :wink: Moze i masz swoje racje, ale poza nimi można wskoczyć na wyższy poziom i wyrwać każdą dziewczynę( czy to, że kaza moze zostać wyrwana nei świadczy o tym, że są rodzajem zabawek? )

"Tam w lustrze" nie liczyłem na zrozumienie i nie obchodzi mnie ono. :lol: Tylko, że ludzie myślący tak zwyczajnie jak wy, są przecietniakami, których partnerzy opuszczaja i zdradzają, żyją przecietnie. 8) Coś w tym waszym mysleniu nei tak, skoro lądujecie z waszym myśleniem na dole drabiny hierarchicznej. :roll:

Mozesz mnei nei cierpieć, ale tacy jak ja rządzą tym światem. :evil:



Awatar użytkownika
Szura
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 27 października 2006, 17:57
Lokalizacja: Warszawa

#77 Post autor: Szura » poniedziałek, 24 grudnia 2007, 16:39

Każdego faceta byłabym w stanie zaciągnąć do łóżka - żywe wibratory, prawda?
Podczas srogiej zimy zrozumiałem, że we mnie jest niezwyciężone lato.
4w5, ISFp.

tam_w_lustrze
Posty: 22
Rejestracja: czwartek, 20 grudnia 2007, 21:12

#78 Post autor: tam_w_lustrze » poniedziałek, 24 grudnia 2007, 21:34

dziwny chopcyk jestes Yo,nie pien sie tak i nie plumkaj.nikt cie specjalnie nie atakuje,bo widzialam gorsze przypadki niz ty.uwazasz sie za zajebistego a tak naprawde to chyba nie jestes zbyt pewny siebie.lol a co do tego ze kazda laske da sie wyrwac...a co posiadles wszelkie tajniki podrywu i taki z ciebie chojrak ze wiesz jak je zdobywac??akurat powiem ci ze aktualnie kolesie mi zbrzydli i jestem wybredna i ciezko by byle komu bylo mnie poderwac...sory...niemadry jestes i ciezki....napisales TACY JAK JA RZADZA SWIATEM....pfff a dokladnie o co ci chodzilo?chyba o twoj wlasny swiat,a jesli ogolnie to nie od dzis wiadomo ze wladze maja skurwiele o grubej skorze,powodzenia(sklejone!!:D)

cos pokrecilam,ale chyba lepiej,pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wtorek, 25 grudnia 2007, 01:00 przez tam_w_lustrze, łącznie zmieniany 1 raz.
zakochana 2w3

Awatar użytkownika
Seiren
Posty: 279
Rejestracja: niedziela, 18 listopada 2007, 21:34
Lokalizacja: Łódź

#79 Post autor: Seiren » poniedziałek, 24 grudnia 2007, 22:39

Yo - ręce opadają jak się czyta to co piszesz. Tak jak kilka osób już wspomniało mam wrażenie, że nie maszp ojęcia o kobietach i o tym jak je traktować. Bo np na klepanie po tyłku to od niejednej mógłbyś co najwyżej w twarz dostać.
Tylko, że ludzie myślący tak zwyczajnie jak wy, są przecietniakami, których partnerzy opuszczaja i zdradzają, żyją przecietnie.
O wszechwiedzący dziękuję za uświadomienie mi, że partner będzie mnie zdradzał, a w końcu mnie zostawi. I takie pytanie - Ty się naprawdę czujesz tak zajebiście wyjątkowy? I to dlatego, że masz dziwne poglądy wynikające głównie z niewiedzy? No pogratulować...
Coś w tym waszym mysleniu nei tak, skoro lądujecie z waszym myśleniem na dole drabiny hierarchicznej.
Laughing my ass off. Nawet mi się komentować nie chce...
4w5
INFp/j
Życie nie ustaje w zadziwianiu nas ironią.

Awatar użytkownika
Szura
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 27 października 2006, 17:57
Lokalizacja: Warszawa

#80 Post autor: Szura » wtorek, 25 grudnia 2007, 00:51

Prawy górny róg: edytuj posta. Tam dopisuj, a nie pisz jeden pod drugim, proszę. :)
Podczas srogiej zimy zrozumiałem, że we mnie jest niezwyciężone lato.
4w5, ISFp.

SAI

#81 Post autor: SAI » wtorek, 25 grudnia 2007, 00:53

Szura pisze:Każdego faceta byłabym w stanie zaciągnąć do łóżka
nieprawda.

Awatar użytkownika
Szura
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 27 października 2006, 17:57
Lokalizacja: Warszawa

#82 Post autor: Szura » wtorek, 25 grudnia 2007, 01:40

SAI pisze:
Szura pisze:Każdego faceta byłabym w stanie zaciągnąć do łóżka
nieprawda.
JRONJA.

Znam tylko jedną kobietę, która jest w stanie przelecieć każdego.
Podczas srogiej zimy zrozumiałem, że we mnie jest niezwyciężone lato.
4w5, ISFp.

SAI

#83 Post autor: SAI » wtorek, 25 grudnia 2007, 03:26

Szura pisze:
SAI pisze:
Szura pisze:Każdego faceta byłabym w stanie zaciągnąć do łóżka
nieprawda.
JRONJA.

Znam tylko jedną kobietę, która jest w stanie przelecieć każdego.
Mówię ci że nie każdego...
słuchaj są osoby czysto heteroseksualne ... nie lubią jak potencjalna łóżkowa partnerka ma za duży kontakt z męskimi członkami na co dzień( co to za frajda sypiać z taką prawda? ) Ja np. całując taką czuł bym się trochę jak gej.

tak więc sorry Winetu ... mnie byś nie zaliczyła. ( zapach cipy nie robi na mnie wrażenia... szczególnie wymieszany z zapachem napletów z połowy miasta )

wymoderowano/ewutek
tam_w_lustrze pisze:jaki koles...niecierpie takich ludzi...sory ze wyrabiam sobie opinie na twoj temat Yo po kilku twoich tekstach,ale serio...glupoty gadasz straszne.rowniez sie zgadzam z Sarna MadMad86 jak i z Aliszien bo powiedzialy juz w sumie wszystko co i ja mysle na ten temat
chłopak ma racje, dajcie mu spokój ... a paniom dziękujemy i prosimy o pozmywanie garów.

Awatar użytkownika
Szura
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 27 października 2006, 17:57
Lokalizacja: Warszawa

#84 Post autor: Szura » wtorek, 25 grudnia 2007, 09:38

Czy do ciebie dociera, co to jest IRONIA? Nie, to nie jest owoc podobny do aronii. Ani bym cię nie zaliczyła, ani nie chcę, miało to zobrazować absurd opinii, że każdą pannę można wyrwać.

wymoderowano/ewutek
Podczas srogiej zimy zrozumiałem, że we mnie jest niezwyciężone lato.
4w5, ISFp.

Yo
Posty: 269
Rejestracja: wtorek, 4 grudnia 2007, 18:32

#85 Post autor: Yo » wtorek, 25 grudnia 2007, 11:40

tam_w_lustrze pisze:dziwny chopcyk jestes Yo,nie pien sie tak i nie plumkaj.nikt cie specjalnie nie atakuje,bo widzialam gorsze przypadki niz ty.uwazasz sie za zajebistego a tak naprawde to chyba nie jestes zbyt pewny siebie.lol a co do tego ze kazda laske da sie wyrwac...a co posiadles wszelkie tajniki podrywu i taki z ciebie chojrak ze wiesz jak je zdobywac??akurat powiem ci ze aktualnie kolesie mi zbrzydli i jestem wybredna i ciezko by byle komu bylo mnie poderwac...sory...niemadry jestes i ciezki....napisales TACY JAK JA RZADZA SWIATEM....pfff a dokladnie o co ci chodzilo?chyba o twoj wlasny swiat,a jesli ogolnie to nie od dzis wiadomo ze wladze maja skurwiele o grubej skorze,powodzenia(sklejone!!:D)

cos pokrecilam,ale chyba lepiej,pozdrawiam
Nie uważam, że jestem zajebisty. :lol: Nie potrafiewyrywać, ale uważam, że każdy moze się tego nauczyć. :P I wyrwać każdą laskę. Podobnie jak każda łądna moze wyrwać kazdego mężczyznę. Ale tu neistety tylko ładna. :lol:

No właśnie o to mi chodziło, ludzie, któzy rzadzą tym światem to najwieksi oszuści itp, itd. To goólnie tacy ludzie, którzy, jak patrzą w tv na akcje charytatywną, to nie widzą życzliwych ludzi próbujących pomóc, tylko skuwieli zaraiajacych kasę na czyimś nieszczęściu. To ludize, którzy nie myślą emocjami.
Seiren pisze:Yo - ręce opadają jak się czyta to co piszesz. Tak jak kilka osób już wspomniało mam wrażenie, że nie maszp ojęcia o kobietach i o tym jak je traktować. Bo np na klepanie po tyłku to od niejednej mógłbyś co najwyżej w twarz dostać.
Tylko, że ludzie myślący tak zwyczajnie jak wy, są przecietniakami, których partnerzy opuszczaja i zdradzają, żyją przecietnie.
O wszechwiedzący dziękuję za uświadomienie mi, że partner będzie mnie zdradzał, a w końcu mnie zostawi. I takie pytanie - Ty się naprawdę czujesz tak zajebiście wyjątkowy? I to dlatego, że masz dziwne poglądy wynikające głównie z niewiedzy? No pogratulować...
Coś w tym waszym mysleniu nei tak, skoro lądujecie z waszym myśleniem na dole drabiny hierarchicznej.
Laughing my ass off. Nawet mi się komentować nie chce...

ooooo właśnie ty jesteś najlepsym przykłądem zmanipulowanej osoby. :lol:

Awatar użytkownika
Seiren
Posty: 279
Rejestracja: niedziela, 18 listopada 2007, 21:34
Lokalizacja: Łódź

#86 Post autor: Seiren » wtorek, 25 grudnia 2007, 14:49

I wyrwać każdą laskę. Podobnie jak każda łądna moze wyrwać kazdego mężczyznę. Ale tu neistety tylko ładna.
Myślenie, że każdy facet może przy odpowiedniej technice "wyrwać" dowolną laskę jest naiwne. Myślisz, że kobiety nie patrzą na wygląd? To działa w obie strony.
ooooo właśnie ty jesteś najlepsym przykłądem zmanipulowanej osoby.
Może jakaś argumerntacja? Bo bardzo mnie ciekawi na jakiej podstawie tak myślisz.
4w5
INFp/j
Życie nie ustaje w zadziwianiu nas ironią.

Yo
Posty: 269
Rejestracja: wtorek, 4 grudnia 2007, 18:32

#87 Post autor: Yo » wtorek, 25 grudnia 2007, 16:37

nie zrozumiesz saire, zresztą to tylko moja opinia. 8)

Awatar użytkownika
Seiren
Posty: 279
Rejestracja: niedziela, 18 listopada 2007, 21:34
Lokalizacja: Łódź

#88 Post autor: Seiren » wtorek, 25 grudnia 2007, 16:48

Yo pisze:nie zrozumiesz saire, zresztą to tylko moja opinia. 8)
Primo - naprawdę tak trudno przepisać czyjś nick prawidłowo?
Secundo - rozczarowałeś mnie - liczyłam na jakąs konkretną dyskusję, bo lubię poznawać poglądy skrajnie odmienne od moich. A Twoja postawa wygląda raczej na coś w stylu "nie wiem co dalej pisać, więc spróbuję ją spławić". No ale trudno.
4w5
INFp/j
Życie nie ustaje w zadziwianiu nas ironią.

Yo
Posty: 269
Rejestracja: wtorek, 4 grudnia 2007, 18:32

#89 Post autor: Yo » wtorek, 25 grudnia 2007, 17:29

Seiren pisze:
Yo pisze:nie zrozumiesz saire, zresztą to tylko moja opinia. 8)
Primo - naprawdę tak trudno przepisać czyjś nick prawidłowo?
Secundo - rozczarowałeś mnie - liczyłam na jakąs konkretną dyskusję, bo lubię poznawać poglądy skrajnie odmienne od moich. A Twoja postawa wygląda raczej na coś w stylu "nie wiem co dalej pisać, więc spróbuję ją spławić". No ale trudno.
fajna z ciebie dziewczyna! :P

a wcześniej naisałaś coś o tym, że mężczyźni też muszą się podobać z wyglądu kobiecie. Mozesz to rozwinąć ? Bo moim zdaniem nei muszą, chociaż to ułatwia. 8)

tam_w_lustrze
Posty: 22
Rejestracja: czwartek, 20 grudnia 2007, 21:12

#90 Post autor: tam_w_lustrze » wtorek, 25 grudnia 2007, 17:36

Ktoś,kto postrzega kobietę jako sprzątaczkę,kucharkę itd.,kto uważa, że nie jest osobą wartościową i skłonną do podania konstruktywnych opinii i dyskusji,to osoba w moich oczach płaska,marna i napewno nie zasługuje na pochwałę.SAI jestes fanatycznym wyznawcą islamu że nie lubisz kobiet?a może jestes mizogonem...
zakochana 2w3

ODPOWIEDZ