4w3 vs. 4w5

4w3 & 4w5?

Jestem 4w3, lubię towarzystwo 4w5.
28
18%
Jestem 4w3, nie przepadam za 4w5.
9
6%
Jestem 4w5, lubię towarzystwo 4w3.
36
24%
Jestem 4w5, nie przepadam za 4w3.
24
16%
Muszę coś kliknąć, żeby zobaczyć wyniki
55
36%
 
Liczba głosów: 152

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Lawenda
Posty: 147
Rejestracja: piątek, 21 marca 2008, 15:22

#31 Post autor: Lawenda » niedziela, 23 marca 2008, 19:22

Aristoss pisze:nigdy nie spotkałem żadnych 4w3.
Ja tak samo, jestem jedyną 4w3 jaką znam ;D. A zaznaczyłam opcję, że lubię 4w5, ze względu na moją przyjaciółkę, która właśnie tak uskrzydlone czwórki reprezentuje. Ale nie powiem, denerwuje mnie to, że 4w5 są takie odsunięte od świata i że nieraz trzeba sie nimi po prostu zajmować :P z jedną osobą o takim typie osobowości zerwalam przyjaźń, bo po prostu wchodziła za moją niewidzialną linię 'ja i tylko ja'.


"Chcę być większy niż moja sztuka"
- Herbert von Karajan

4w3 sx/sp INFp

Awatar użytkownika
vvob
Posty: 347
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 23:26

#32 Post autor: vvob » niedziela, 23 marca 2008, 21:11

No tak trochę jest, pewnie z tej przyczyny, ze Czwórka czuje, że czegoś ważnego jej brak, nawet wtedy, gdy ma kompletnie wszystko. Czwórkom trzeba okazywać duużo zaufania i duużo je chwalić oraz zagadywać. Wtedy czuje, że ktoś się nią interesuje, ufa, szanuje, poważa i może nawet czegoś zazdrości. Ja kiedyś usłyszałem tyle potrzebnych mi słów, że otwarłem się tak, jak sam nie przypuszczałem, że byłbym w stanie. I wcale nie trzeba aż taaaaak dużo. Tylko to, co napisałem. Oczywiście, dalej wątpliwym jest, że nawet tak doceniona Czwórka będzie czuła, że ma wszystko. Ale to jest sposób. Mówię bardziej o 4w5 bo sam jestem. Nie wiem jak 4w3 się zapatrują na ten problem. :D
6w5
sx/sp
ENTpObrazek

„Lub robić coś. Kochaj kogoś. Nie bądź gałganem! Żyj porządnie.”
(T. Kotarbiński)

Awatar użytkownika
Kivi
Posty: 235
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 17:15
Lokalizacja: Warszawa

#33 Post autor: Kivi » poniedziałek, 24 marca 2008, 15:01

Tak samo^^
Może za wyjątkiem tego, że osobiście bym była lekko zaniepokojona tym, że ktoś mi to wszystko daje. I popadałabym często w paranoję, że mnie zostawi, albo przestanie, albo że motywy są inne niż myślę. Taka bardzo szóstkowa cecha x.x
"Myślimy, że jesteśmy tacy oryginalni, że wszystko w nas jest takie wyjątkowe i niespotykane. Ale to niesamowite, do jakiego stopnia jesteśmy tylko echem innych, własnej rodziny i tego, jaki kształt nadało nam dzieciństwo."

Awatar użytkownika
Lawenda
Posty: 147
Rejestracja: piątek, 21 marca 2008, 15:22

#34 Post autor: Lawenda » poniedziałek, 24 marca 2008, 21:28

Kivi pisze:Tak samo^^
Może za wyjątkiem tego, że osobiście bym była lekko zaniepokojona tym, że ktoś mi to wszystko daje. I popadałabym często w paranoję, że mnie zostawi, albo przestanie, albo że motywy są inne niż myślę. Taka bardzo szóstkowa cecha x.x
Dokładnie tak :D
"Chcę być większy niż moja sztuka"
- Herbert von Karajan

4w3 sx/sp INFp

Awatar użytkownika
vvob
Posty: 347
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 23:26

#35 Post autor: vvob » poniedziałek, 24 marca 2008, 21:39

W sumie, jak pomiędzy dwiema osobami powstanie taka nić zrozumienia (patrzycie na siebie i wszystko już jest jasne) to taka osoba już wie, czego ci akurat trzeba i jak to dać. A więc wtedy nie uważam tego za nienaturalne.
6w5
sx/sp
ENTpObrazek

„Lub robić coś. Kochaj kogoś. Nie bądź gałganem! Żyj porządnie.”
(T. Kotarbiński)

Awatar użytkownika
Kivi
Posty: 235
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 17:15
Lokalizacja: Warszawa

#36 Post autor: Kivi » wtorek, 25 marca 2008, 21:03

Nie wierzę w bajki -.-'
"Myślimy, że jesteśmy tacy oryginalni, że wszystko w nas jest takie wyjątkowe i niespotykane. Ale to niesamowite, do jakiego stopnia jesteśmy tylko echem innych, własnej rodziny i tego, jaki kształt nadało nam dzieciństwo."

Awatar użytkownika
vvob
Posty: 347
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 23:26

#37 Post autor: vvob » wtorek, 25 marca 2008, 21:25

A ja wierze, bo dzięki temu przeszedłem przemianę.
6w5
sx/sp
ENTpObrazek

„Lub robić coś. Kochaj kogoś. Nie bądź gałganem! Żyj porządnie.”
(T. Kotarbiński)

Awatar użytkownika
Blair
Posty: 146
Rejestracja: piątek, 19 stycznia 2007, 17:03

#38 Post autor: Blair » wtorek, 25 marca 2008, 23:31

Lawenda pisze:
Kivi pisze:Tak samo^^
Może za wyjątkiem tego, że osobiście bym była lekko zaniepokojona tym, że ktoś mi to wszystko daje. I popadałabym często w paranoję, że mnie zostawi, albo przestanie, albo że motywy są inne niż myślę. Taka bardzo szóstkowa cecha x.x
Dokładnie tak :D
Ja też potwierdzam xP Strasznie to utrudnia życie :roll:
podobno 4w3, INFp/ENFp

Awatar użytkownika
vvob
Posty: 347
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 23:26

#39 Post autor: vvob » środa, 26 marca 2008, 00:03

A mnie to pomaga; może dotychczas za mało dostałem... To całkiem rozsądne wyjaśnienie.
6w5
sx/sp
ENTpObrazek

„Lub robić coś. Kochaj kogoś. Nie bądź gałganem! Żyj porządnie.”
(T. Kotarbiński)

Awatar użytkownika
Francies
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek, 24 marca 2008, 14:02

#40 Post autor: Francies » środa, 26 marca 2008, 14:08

Moja najlepsza koleżanka to 4w3, znamy sie bardzo dobrze, od dawna, ale z czasem mam wrazenie że coraz mniej mamy współnego,
4w3 chce być wyjątkowa, podziwiana, wielką uwage przywiązuje do tego jak wygląda i jak ją widza inni, czasm mnie to denerwuje
4w5 / "Gdyby Jezus zstąpił dziś na ziemię zostałby zabity przez CIA lub FBI z powodu strachu przed przejęciem kontroli"
~~Serj Tankian~~

Awatar użytkownika
Lawenda
Posty: 147
Rejestracja: piątek, 21 marca 2008, 15:22

#41 Post autor: Lawenda » czwartek, 27 marca 2008, 17:05

Francies pisze:Moja najlepsza koleżanka to 4w3, znamy sie bardzo dobrze, od dawna, ale z czasem mam wrazenie że coraz mniej mamy współnego,
4w3 chce być wyjątkowa, podziwiana, wielką uwage przywiązuje do tego jak wygląda i jak ją widza inni, czasm mnie to denerwuje
To ja w takim razie jestem dziwaczną 4w3, bo nie przywiązuję uwagi do opinii innych. A może tylko mi się wydaje :D
vvob pisze:W sumie, jak pomiędzy dwiema osobami powstanie taka nić zrozumienia (patrzycie na siebie i wszystko już jest jasne) to taka osoba już wie, czego ci akurat trzeba i jak to dać. A więc wtedy nie uważam tego za nienaturalne.
To jest piękne, ale rzadko, bardzo rzadko się zdarza.
"Chcę być większy niż moja sztuka"
- Herbert von Karajan

4w3 sx/sp INFp

Awatar użytkownika
vvob
Posty: 347
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 23:26

#42 Post autor: vvob » czwartek, 27 marca 2008, 17:16

Mi też się wydaję, że nie przywiązuję uwagi do opinii o mnie, ale myślę, że czwórki nie są zdolne go ignorowania uwag na swój temat.
6w5
sx/sp
ENTpObrazek

„Lub robić coś. Kochaj kogoś. Nie bądź gałganem! Żyj porządnie.”
(T. Kotarbiński)

Awatar użytkownika
Kivi
Posty: 235
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 17:15
Lokalizacja: Warszawa

#43 Post autor: Kivi » czwartek, 27 marca 2008, 19:40

A ja mam jeszcze dziwniejszą kombinację. Lubię kiedy zwracają na mnie uwagę, komentują, komplementują etc., ale jestem w stanie olać każdą negatywną uwagę na mój temat, jeśli chcę. Trochę to narcystyczne, ale nic na to nie poradzę :twisted:
"Myślimy, że jesteśmy tacy oryginalni, że wszystko w nas jest takie wyjątkowe i niespotykane. Ale to niesamowite, do jakiego stopnia jesteśmy tylko echem innych, własnej rodziny i tego, jaki kształt nadało nam dzieciństwo."

Makrela
Posty: 9
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 11:40
Lokalizacja: rodzimie Częstochowa/ aktualnie Kraków

#44 Post autor: Makrela » piątek, 28 marca 2008, 00:16

przez ponad rok byłam w związku z 4w3 - Obustronne pełne oddanie i wierność ale ja nigdy go nie pokochałam a on zapadał w to uczucie bardziej
bo widział że ja się oddalam i już gdzieś 'wybiegam' psychicznie z tego zwiazku

To nie mogło się udać na dłuższą metę...Teraz nawet przyjaźń jest niemożliwa poprzez sprytne obarczanie mnie winą co tylko pogłębia moje poczucie izolacji i przekonania 'ze nie zasługuje na miłość'(spowodowane świadomością ze niemożności pokochania jego zraniła go do szpiku kości)
4w5

Powiał od pól wiosennych wiatr mojej włóczęgi,
Wzywają mnie mej drogi ścieżki pogmatwane.
Samotności wieczystej tajemne potęgi
Mówią, że nie zbuduję, co nie zbudowane.</i>
"Włóczęga"Jarosław Iwaszkiewicz

Karol IV
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 25 marca 2008, 12:17
Lokalizacja: Wroclaw

#45 Post autor: Karol IV » piątek, 28 marca 2008, 19:34

Mam brata 4w5 czasem dochodzi miedzy nami do strzelanin i walki na noże ale ogólnie to sie chyba lubimy ...Nie wiem jak jest z innymi ludzmi ale z bratem czasem nie możemy sie dogadać...
4w3

Jestem jaśnie Panem tak to prawda.

ODPOWIEDZ