Romantyzm wśród panów 4.

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
OMG
Posty: 274
Rejestracja: piątek, 25 grudnia 2009, 22:58

Romantyzm wśród panów 4.

#1 Post autor: OMG » niedziela, 5 września 2010, 22:38

Pytanie do panów : Robiliście coś swoim kobietą? Jakieś niespodzianki? Romantyczne itd?

Pytanie do kochanych pań(wszelakiego typu): Robił wam facet niespodzianki? Nie koniecznie 4. Jakie one był itd. Opowiedzcie
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 września 2010, 19:05 przez OMG, łącznie zmieniany 1 raz.


Kończy się tydzień, nie ma nadziei, że następny coś jeszcze zmieni

Awatar użytkownika
ein
Posty: 1168
Rejestracja: sobota, 16 czerwca 2007, 20:32

Re: Romantyzm wśród panów 4.

#2 Post autor: ein » poniedziałek, 6 września 2010, 01:42

Zrobilem kiedys prezent. Pluszaka. Przestala sie do mnie calkiem odzywac.

Awatar użytkownika
inv
Posty: 1305
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 14:10
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: zakorkowana butelka w najbliższym morzu

Re: Romantyzm wśród panów 4.

#3 Post autor: inv » poniedziałek, 6 września 2010, 08:18

Jak zrobiłem jednej niespodziankę, to poszła do ginekologa.
Stałe, zdrowe 8w7 sx/so
bzy bzy.

Awatar użytkownika
OMG
Posty: 274
Rejestracja: piątek, 25 grudnia 2009, 22:58

Re: Romantyzm wśród panów 4.

#4 Post autor: OMG » poniedziałek, 6 września 2010, 15:50

Hahaha Inv :D Zaczynam Cię lubieć :D
Kończy się tydzień, nie ma nadziei, że następny coś jeszcze zmieni

Falomi
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 5 września 2010, 15:14

Re: Romantyzm wśród panów 4.

#5 Post autor: Falomi » poniedziałek, 6 września 2010, 21:30

Jasne :)


Jeśli chodzi o kwiaty, to np idąc z Nią przez rynek - wziąłem jednego dla niej.

Takie bardziej planowowane było wreczanie jednej z moich dziewczyn, nad którymi wzdychałem -

dałem jedną różę na pierwszym spotkaniu, i powiedziałem że od tej pory będę dawał dwie więcej - TAKI CIĄG ARYTMETYCZNY Ona nie lubiła matematyki a ja tak. Do drugiego spotkania nie doszło, ale wysłałem jej na urodziny 3 roze z karteczką gdzie napisane było A2=3 :] od razu było wiadomo kto. ;)

Awatar użytkownika
Rinn
VIP
VIP
Posty: 695
Rejestracja: sobota, 21 czerwca 2008, 21:12
Kontakt:

Re: Romantyzm wśród panów 4.

#6 Post autor: Rinn » poniedziałek, 6 września 2010, 21:42

Falomi pisze:dałem jedną różę na pierwszym spotkaniu, i powiedziałem że od tej pory będę dawał dwie więcej (...) Do drugiego spotkania nie doszło
Taka obietnica niezbyt możliwa do spełnienia, od razu wiadomo, że kiedyś przestaniesz i nasuwa się myśl o tym, jak to uczucia z czasem wygasają, jak to związki się rozpadają... Zaszczepiłeś złe skojarzenie. Albo po prostu się przestraszyła, co też ona zrobi z tyloma różami, hehe. :P
ein pisze:Zrobilem kiedys prezent. Pluszaka. Przestala sie do mnie calkiem odzywac.
Zastanawiam się jak musiał wyglądać ten pluszak, skoro wywołał taki efekt? :shock:
w lęku nie ma nic
czego trzeba by się bać

Awatar użytkownika
kama.zielona
Posty: 922
Rejestracja: niedziela, 12 kwietnia 2009, 00:33
Enneatyp: Obserwator

Re: Romantyzm wśród panów 4.

#7 Post autor: kama.zielona » poniedziałek, 6 września 2010, 23:51

A ja się nie dziwię Paniom- ja nienawidzę niespodzianek, a tym bardziej romantycznych. W ogóle cały romantyzm mnie odstręcza na kilometr.
Uważam siebie za inteligentnego, wrażliwego człowieka o duszy błazna, która przejmuje nade mną kontrolę w najważniejszych chwilach.

Awatar użytkownika
ein
Posty: 1168
Rejestracja: sobota, 16 czerwca 2007, 20:32

Re: Romantyzm wśród panów 4.

#8 Post autor: ein » wtorek, 7 września 2010, 00:59

Rinn pisze:
ein pisze:Zrobilem kiedys prezent. Pluszaka. Przestala sie do mnie calkiem odzywac.
Zastanawiam się jak musiał wyglądać ten pluszak, skoro wywołał taki efekt? :shock:
Piekny nie byl, ona miala chlopaka. W sumie posta nie powinienem pisac.
Skasuje ktos? xD

phalcore
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 22:11

Re: Romantyzm wśród panów 4.

#9 Post autor: phalcore » wtorek, 7 września 2010, 01:46

ein pisze:Zrobilem kiedys prezent. Pluszaka. Przestala sie do mnie calkiem odzywac.
Lmao.

Jeśli chodzi o mnie, nie jestem romantyczny zazwyczaj, choć to też zależy od osoby na której się koncentruję (charakteru i innych czynników). Po prostu mam bardzo dobre zdolności intrapersonalne jak chyba zresztą każda czwórka i to tymi zdolnościami się kieruję w zdobywaniu kobiety ot co. Jak podkreśliłem wcześniej, nie zawsze.

@edit:
Niech mi ktoś poda definicję słowa romantyzm. Bo im głębiej to analizuję to chyba mam własną tak jak mam własną o słowie miłość.

Awatar użytkownika
atis
Posty: 2789
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 20:58
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: różowy balonik

Re: Romantyzm wśród panów 4.

#10 Post autor: atis » wtorek, 7 września 2010, 11:00

kama.zielona pisze:A ja się nie dziwię Paniom- ja nienawidzę niespodzianek, a tym bardziej romantycznych. W ogóle cały romantyzm mnie odstręcza na kilometr.
Podpisuję się rękami i nogami.
xxx xx/xx XXXx
Obrazek

Awatar użytkownika
Matea
Posty: 1162
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 19:40
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: z wnętrza :>
Kontakt:

Re: Romantyzm wśród panów 4.

#11 Post autor: Matea » wtorek, 7 września 2010, 18:40

אהבה מתחילה כאשר האושר של האדם האחר הופך להיות חשוב מזה שלך.

Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
To jest dla mnie romantyzm. Innego romantyzmu nie oczekuję.
"Ja nie jestem szalony. Mnie tylko interesuje wolność" - Jim Morrison

_ 4w5_ (ENFj)

"A ja włóczęga, niespokojny duch
Ze mną można tylko
w dali znikać cicho..."

"Together we stand, divided we fall" - Pink Floyd

Awatar użytkownika
OMG
Posty: 274
Rejestracja: piątek, 25 grudnia 2009, 22:58

Re: Romantyzm wśród panów 4.

#12 Post autor: OMG » wtorek, 7 września 2010, 20:07

I bardzo podoba mi się to zdanie.
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 września 2010, 20:22 przez OMG, łącznie zmieniany 1 raz.
Kończy się tydzień, nie ma nadziei, że następny coś jeszcze zmieni

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

Re: Romantyzm wśród panów 4.

#13 Post autor: Rilla » wtorek, 7 września 2010, 22:03

Nie mylicie przypadkiem romantyzmu z pomysłowością?
Według mojego odczucia jedynym postem na temat jest post Matei... Nawet post początkowy nie ma dla mnie nic o romantyzmie. Uznaję tylko pierwotną definicję romantyka, a nie to dzisiejszą rozmamłaną, wrażliwą sentymentalną dziecinadę. Mam wrażenie, że dzisiaj większość ludzi nazywa romantykami ludzi pomysłowych, acz kompletnie nieporadnych, słabych i nietrzymających się ziemi marzycieli sentymentalistów. Dobrze, czasem romantykami nazywa się tylko pomysłowych. Nic w tym złego, ale kurczę! zdecydowana większość myli romantyzm z sentymentalizmem. Czego was uczyli na lekcjach polskiego?
Sentymentalizm - to sielanka, upodobanie do melancholii i natury, wrażliwość, uczuciowość, ale łagodna, spokojna.
Romantyk - to człowiek gwałtowny, targany namiętnościami i wyobraźnią, buntownik.
Chcecie poznać różnicę między romantyzmem a sentymentalizmem, to przeczytajcie coś z Mickiewicza i takiego "Fircyka w zalotach" Franciszka Zabłockiego.
Owszem, dobry sentymentalizm nie jest zły, nawet lubię, a na pewno w tym poście nie chcę go krytykować i wyrzucać mu wad, a chwalić romantyzm. Chcę tylko, byście poczuli różnicę między tymi dwoma pojęciami i przypomnieli sobie wiadomości z liceum.
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

Awatar użytkownika
atis
Posty: 2789
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 20:58
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: różowy balonik

Re: Romantyzm wśród panów 4.

#14 Post autor: atis » wtorek, 7 września 2010, 22:34

Rilla - zapominasz o jednej ważnej rzeczy: znaczenie w mowie potocznej i w nazwijmy to - nauce - różnych wyrazów było, jest i będzie różne. O ile wiem, 'romantyzm/romantyczny' jako 'dotyczący epoki literackiej' oraz 'wiążący się z walentynkami i innymi pierdolami' to w niektorych językach inne wyrazy, wiec nie ma o co tutaj kopii kruszyć. Gdy obecnie mówi się 'romantyczny', nikt nie myśli o Werterze w niebieskim wdzianku płaczącym nad kartką do jakiejś nudnej krowy, tylko przygłupa z bukietem kwiatków i przygotowanym tandetnym wierszykiem.
xxx xx/xx XXXx
Obrazek

Awatar użytkownika
inv
Posty: 1305
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 14:10
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: zakorkowana butelka w najbliższym morzu

Re: Romantyzm wśród panów 4.

#15 Post autor: inv » wtorek, 7 września 2010, 22:37

atis pisze: Gdy obecnie mówi się 'romantyczny', nikt nie myśli o Werterze w niebieskim wdzianku płaczącym nad kartką do jakiejś nudnej krowy, tylko przygłupa z bukietem kwiatków i przygotowanym tandetnym wierszykiem.
poza wykształciuchami.
należę to nielicznych ;]
Stałe, zdrowe 8w7 sx/so
bzy bzy.

ODPOWIEDZ