Czwórki a numerologia

Jestem numerologiczną:

1
3
19%
2
1
6%
3
1
6%
4
0
Brak głosów
5
1
6%
6
0
Brak głosów
7
3
19%
8
4
25%
9
3
19%
 
Liczba głosów: 16

Wiadomość
Autor
masior
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 19:43
Lokalizacja: zewsząd

#31 Post autor: masior » poniedziałek, 5 marca 2007, 22:16

Dobra, napisze, spojrzę tylko w moje notatki... O! Są!

Znaczenia poszczególnych cyferek

1- Zmuszony będziesz do samodzielnego działania, uczenia się, organizacji i odpowiedzialnosci za sowje czyny. Ten czas sprzyja krystalizowaniu się własnej osobowości, jak również odkrywaniu autonomii innych ludzi, uczenia się szacunku do nich. Licz teraz na siebie, szukaj własnych dróg i rozwiązań. Bądz aktywny. Bierność niesie fatalne konsekwencje.

2- Zaowocuje współdziałanie w zespole, rodzinie, ogólnie współpraca. Wskazania: wyciszenie, cierpliwość, dyplomacja. Czas sprzyja zawieraniu związków, spółek, bogate życie uczuciowe. Wątpliwość co do swoich osiągnięć i przekonań, zalecana troska o psychikę.

3- Wiele miłych zdarzeń i niespodzianek. Czas na poszerzanie kręgu znajomych, rozwoju talentów i kreatywności. Wzmożona potrzeba komunikowania się ze światem, szczególnie mówienia. Rozwiń i wykorzystaj wyobraznię.

4- Lata rzetelnej i ciężkiej pracy. Srawy toczą się powoli ale są solidnie prowadzone, oparte na trwałych podstawach. Możliwe życie w trudnych, skromnych warunkach, które dobrze przygotują do przyszłych zadań. Tylko praca zapewni przetrwanie etapu, nie licz na szczęście.

5- Wielka przemiana, wyzwolenie z wcześniejszych obciażeń, stereotypów. Dobrze jest teraz podróżować, poznawać nowych ludzi, folgować zmysłom. Pamiętaj o granicach osobistj wolności i by nie przysparzać innym cierpienia.

6- Z cierliwością, pokorą trzeba skupić się na wypełnianiu obowiązków, pomaganiu komuś, pracy na rzecz społeczności lub ojczyzny.

7- Etap wyciągania wniosków, zdobywania życiowej mądrości, autorefleksji i poszukiwań duchowych Możesz zmienić poglądy, środowisko, przyjaciół. Czas niezależności i samotności.

8- Możesz odzuwać potężną moc. Możesz zdobyć władzę, stanowisko, tytuły, pieniądze, miłośc i sławę lub rozwinąć się duchowo. Nie pozwół by ktoś decydował za Ciebie.

9- Szansa na spełnienie, zwieńczenie starań. Okres zbierania plonów. Egoizm i brak tolerancji będą przyczyną niepowodzeń. Sukces odniesiesz w sprawach które traktowałeś rzetelnie i z sercem.

11- Zaznasz sławy lub upadku. Czas silnych emocji - może spełnienie uczuciowe (idealny związek). Możesz się kierować racjami ideowymi. Zachłannośc i niskie instynkty prowadzą do klęski.

22- Staniesz się własnością świata, będziesz zobowiązany do pracy na rzecz ogółu. Możliwe przebudzenie geniuszu, talentu, ewentualnie zostanie wybitnym przywódcą.

33 i 44 nie uwzględniono. No i jeszcze jedno niedociągnięcie- liczba losu 44. Jest wyższa niż 36, tak więc pierwszy szczyt u osoby z taką wibracją nie obowiązuje. Jest to rzadki przypadek ale jest, znam nawet jedną osobę 44. Ech... nawet nie wiecie ile ja się musiałem napisać a czeka mnie jeszcze pakowanie bo się jutro z rańca do Łodzi przeprowadzam a tam neta niet, tylko kafejki...


4w5 so/sx/sp
_______
My cock is much bigger than yours

Awatar użytkownika
Tula
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek, 5 marca 2007, 02:39

#32 Post autor: Tula » poniedziałek, 5 marca 2007, 22:29

Jestem trójeczką. Kiedy czuję się zdrowa, jestem nawet bardzo trójeczką. Zazwyczaj jednak nie promieniuję jakims szczególnym optymizmem, choć wśród niektórych znajomych mam opinię niezrównoważonego dzieciaka... Zwłaszcza wsród tych, którym za wszelką cenę chcę zaimponować.

Z opisem 3 zgadzam się w 80%. Dla porównania, 4w5 jestem całą gębą.

http://www.aci.pl/mis/nr27/img/numerolo ... y.php?nr=3
4w5 / INTP (...INFP?)

Pisanie jest sztuką skreślania
– Julian Przyboś

Awatar użytkownika
tzlm
Posty: 849
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 14:46

#33 Post autor: tzlm » poniedziałek, 5 marca 2007, 22:43

11- Zaznasz sławy lub upadku.
Upadku. Tylko i wyłącznie. :roll:

Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#34 Post autor: aliszien » wtorek, 6 marca 2007, 09:44

Wychodzi na to, że w długiej, ostatniej fazie życia będę sławna niczym Szymborska :wink:
I chyba wchodzę w okres mojego Lata. Ech, cały czas praca i praca nad sobą :roll: Ale widoki na profity :lol:


PS: Tzlm, te opisy liczb odnosiły się chyba do skomplikowanych wyliczanek dotyczących Wiosny, Lata, Jesieni i Zimy naszego życia.
4w5, INFj, sp/sx

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#35 Post autor: Zielony smok » wtorek, 6 marca 2007, 10:00

no cóż ...niby nieźle czyli mistrzowska 11 - spodziewam się raczej topu. Powiem nieskromnie - coś mi się od życia należy....

Pytanie do szanownych PT Forumowiczek - co sądzicie o zmianie nazwiska w ożenku dobie. Zdaniem numerologów może oznaczać zmianę charakteru. I oto z księżniczki - zołza. vel odwrotnie
Wątek drugi - czy ktoś po rozmowie z numerologiem zmieniał podpis?
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#36 Post autor: aliszien » wtorek, 6 marca 2007, 10:43

Zielony smok pisze: Pytanie do szanownych PT Forumowiczek - co sądzicie o zmianie nazwiska w ożenku dobie. Zdaniem numerologów może oznaczać zmianę charakteru. I oto z księżniczki - zołza. vel odwrotnie
Wątek drugi - czy ktoś po rozmowie z numerologiem zmieniał podpis?
Też mnie to intrygowało.
Gdybym przyjęła nazwisko Domowego, to nie dość, że miałabym inicjały AA, to jeszcze i imię, i nazwisko miałoby tę samą liczbę sylab - ładnie i rytmicznie by to brzmiało (podobno osoby mające inicjały z tych samych liter mają większą szansę na sukces).
Z drugiej strony, nie jestem świnką morską żeby mnie stemplował łaskawie swoim nazwiskiem. Zawsze myślałam o nazwisku dwuczłonowym, ale tak zrobiła moja poprzedniczka i Domowemu niemiło się taka inicjatywa kojarzy (za to jaką ona ma teraz wygodę).
Buntowniczo postanowiłam dać przyszłemu dziecku moje nazwisko albo dwuczłonowe. W Domowym odezwała się gen samca i warczy.

Zaraz wyliczę Liczbę Ekspresji dla aktualnego nazwiska, po zmianach różnych i ewentualnie zmuszę Domowego do ślubu :twisted:

Teraz jestem 5, czyli Wibracja 5 to poszukiwanie wolności i przygód
Z nazwiskiem Domowego 7, czyli Wibracja 7 to dążenie do prawdy i zawsze stawianie sobie pytania: „Kim jestem?” (to nie jest chyba wibracja dobra dla żony... :evil: )
Przy nazwisku podwójnym 9, czyli Wibracja 9 to instynkty przywódcze i humanitarne (hmmmm)

Dla lubiącyh takie zabawy znalazłam takiego linka: http://www.byckobieta.pl/2,191,2,numerologia-cz-1.html

Zielony smok pisze: Wątek drugi - czy ktoś po rozmowie z numerologiem zmieniał podpis?
Znam kobietę, która zmieniła imię na dotychczasowe drugie z papierów (wywaliła pierwsze, którego nie cierpiała) i przyjęła panieńskie nazwisko matki (pozbyła się nazwiska byłego męża i ojca, dwóch facetów, za którymi nie przepadała). Zmiana totalna, ale ona jest w fazie buntu i zmiany totalnej życia. Z numerologiem się nie kontaktowała, ale teraz czuje się spełniona.
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 marca 2007, 11:05 przez aliszien, łącznie zmieniany 1 raz.
4w5, INFj, sp/sx

Awatar użytkownika
Elentin
Posty: 19
Rejestracja: sobota, 3 marca 2007, 21:41

#37 Post autor: Elentin » wtorek, 6 marca 2007, 10:47

Numerologiczna jedynka, któraj jakoś kompletnie do mnie nie pasuje...
wiosna 6
lato 3
jesień 9
zima 2

Po prostu cudnie, mam czekać do 30 by móc się rozwijac... Ehh. Nie lubię tej numerologii...

Ponoć niektórym panią poleca się pozostanie przy starym nazwisku z powodów numerologicznych własnie, a dla niektórych lepiej jest zmienić nazwisko.
4w5
Wszyscy przebudzeni życją w tym samym świecie. Ci co śpią, w swych własnych światach są zamknięci.
Heraklit

Awatar użytkownika
Wawelski
VIP
VIP
Posty: 1072
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 23:19

#38 Post autor: Wawelski » wtorek, 6 marca 2007, 11:21

masior pisze::) To tak dla żartu obliczyłem sobie na http://kobieta.gazeta.pl/poradnik-domow ... 67315.html i niestety muszę powiedzieć że tym razem wyszło mi że dożyję 78 lat :( nie chcę być stary... Tego testu nie bierze się na serio, bynajmniej ja nie biorę bo mam być stary...
Mi wyszło 83...

Numerologiczna 5 jestem
http://www.aci.pl/mis/nr27/img/numerolo ... y.php?nr=5

Pasuje do 4w3 (wiele cech 4, 3 i 7)

Hymm no i szczyty :lol:

wiosna- 3
lato -7
jesien-1
zima-9

Oby wiosna trwała jak najdłużej...
Ciarki mnie przeszły,chyba mi zimno ;)
Numerologię traktuje jako ciekawostkę ;]
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 marca 2007, 11:44 przez Wawelski, łącznie zmieniany 3 razy.
„Moc bowiem w słabości się doskonali”

Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#39 Post autor: aliszien » wtorek, 6 marca 2007, 11:33

masior pisze::) To tak dla żartu obliczyłem sobie na http://kobieta.gazeta.pl/poradnik-domow ... 67315.html i niestety muszę powiedzieć że tym razem wyszło mi że dożyję 78 lat :( nie chcę być stary... Tego testu nie bierze się na serio, bynajmniej ja nie biorę bo mam być stary...
115 lat...
:lol:
Hipochondrycy żyją długo :lol:
4w5, INFj, sp/sx

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#40 Post autor: Green Eyes » wtorek, 6 marca 2007, 12:13

aliszien pisze:
Dla lubiącyh takie zabawy znalazłam takiego linka: http://www.byckobieta.pl/2,191,2,numerologia-cz-1.html
a gdzie jest literka "Z" i "J" :?: :cry:

Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#41 Post autor: aliszien » wtorek, 6 marca 2007, 12:41

Green Eyes pisze:
aliszien pisze:
Dla lubiącyh takie zabawy znalazłam takiego linka: http://www.byckobieta.pl/2,191,2,numerologia-cz-1.html
a gdzie jest literka "Z" i "J" :?: :cry:
Też mam J :)
Litery idą w pewnym szyku i uznałam, że J, to T przy numerze 2 (T jest dwa razy, z czego to przy 2 nie pasuje do szyku), a Z to może 8 (ostatnia litera alfabetu).
4w5, INFj, sp/sx

ODPOWIEDZ