Czy lubicie inne Czwórki?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
pavelas
Posty: 100
Rejestracja: niedziela, 16 września 2007, 15:47
Lokalizacja: Wrocław

#76 Post autor: pavelas » czwartek, 20 września 2007, 09:17

ein pisze:
Szura pisze:
ein pisze:Jakby mieszkanie w tym rozkopanym mieście miało być jakąś przyjemnościa... Nie przesadzasz odrobinkę Szura?
Nie, bo fajne dupy u siebie macie. :mrgreen:
W innym mieście dupy wydają się zawsze ładniejsze? Jakiś czas temu byłem w Poznaniu i też byłem zachwycony, ale to tylko wrażenie... Pozatym te ładniejsze wydają się być zbyt często poza zasięgiem...
To polecam Wrocławskie Wydziały Chemiczne różnych uczelni :) 70-80% kobiet na wydziale :D
A Wrocław pomalutku staje sie przejezdny,ale tak baaaardzo pomalutku :)


4w5..a ostatnio 6w5?.Rak z ascendentem w Lwie...Numerologiczna Szóstka...INFj / INFp Urodzony w Roku Świni
"ooo, to ten napakowany 4w5" -cytat

Awatar użytkownika
pavelas
Posty: 100
Rejestracja: niedziela, 16 września 2007, 15:47
Lokalizacja: Wrocław

#77 Post autor: pavelas » czwartek, 20 września 2007, 09:19

Szura pisze:
sarnandynka pisze:Ja Ciebie też nie lubię, wiesz?! *foch*

Masz do tego oczywiście prawo, tyle że to niezbyt mądre, bo mnie nie znasz i zbyt wiele na mój temat powiedzieć nie możesz. :twisted:
Nie lubię Cię, bo Ty mieszkasz we Wrocławiu, a ja nie. Dla mnie to dostateczny powód, a co.

Co ta zazdrość robi z ludźmi... ;)
Hehehe, pewnie Szura mnie też nie lubi bo mieszkam we Wrocławiu ;)
4w5..a ostatnio 6w5?.Rak z ascendentem w Lwie...Numerologiczna Szóstka...INFj / INFp Urodzony w Roku Świni
"ooo, to ten napakowany 4w5" -cytat

Awatar użytkownika
Szura
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 27 października 2006, 17:57
Lokalizacja: Warszawa

#78 Post autor: Szura » czwartek, 20 września 2007, 09:46

Nie, bo Ty nie powiedziałeś, że nie lubisz chorych Czwórek. Ja tylko odwzajemniałam nielubność.

Ciebie nie lubię, bo piszesz posta pod postem. :twisted:
Podczas srogiej zimy zrozumiałem, że we mnie jest niezwyciężone lato.
4w5, ISFp.

Awatar użytkownika
pavelas
Posty: 100
Rejestracja: niedziela, 16 września 2007, 15:47
Lokalizacja: Wrocław

#79 Post autor: pavelas » czwartek, 20 września 2007, 09:53

No to juz wiem ;p
4w5..a ostatnio 6w5?.Rak z ascendentem w Lwie...Numerologiczna Szóstka...INFj / INFp Urodzony w Roku Świni
"ooo, to ten napakowany 4w5" -cytat

freakstranger
Posty: 42
Rejestracja: wtorek, 18 września 2007, 23:25
Lokalizacja: Kraków

#80 Post autor: freakstranger » czwartek, 20 września 2007, 22:31

Całkiem przypadkowo okazuje się że pewne osoby z którymi mam dobry kontakt również okazują się czwórkami :P ale też niekoniecznie... :roll:
"Och... Listen to them... The children of the night. What sweet music they make!"

Awatar użytkownika
Delein
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 11 października 2007, 14:05
Lokalizacja: z Wilczego Dołu
Kontakt:

#81 Post autor: Delein » środa, 17 października 2007, 14:36

Coz, Mezczyzna Mojego Zycia jest 4w5 tak, jak ja. I kurde bardzo nas ten fakt ucieszyl, ze mamy takie same wyniki. Juz na poczatku naszego zwiazku zauwazylismy, ze jestesmy "tacy sami". Od zainteresowan zaczynajac na emocjach konczac. przedwczoraj stuknelo nam 1000 dni zwiazku, wiec smialo moge powiedziec, ze dwa takie same bieguny rowniez sie przyciagaja :]
4w5 100% Pisces

I would rather be with trees, than in the middle of noisy streets...

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#82 Post autor: Eruantalon » czwartek, 18 października 2007, 15:26

Budza we mnie skrajne uczucia. Jedna jest moja przyjaciolke, innych zniesc nie moge. Ale to wielki dar, wyzwalac tak skrajne emocje, wiec cenie czworki, jakie by onj nie byly, acz nie musi sie to wiazac, oczywiscie z sympatia.
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

pomarańczka
Posty: 98
Rejestracja: czwartek, 2 sierpnia 2007, 19:17

#83 Post autor: pomarańczka » czwartek, 18 października 2007, 19:52

jedna z moich przyjaciółek to 4, a nawet w5 :). druga zresztą chyba też... i chyba wychodzi na to że lubię się otaczać czwórkami. przynajmniej one nie patrzą na mnie jak na nawiedzone dziecko jak coś powiem ani ja na nie. i rozumiemy się w pół słowa. mamy taki rezonans emocjonalny...
nie mam zgrzytów o to kto bardziej między nami czwórkami cierpi czy kto jest wrażliwszy albo bardziej ekscentryczny ;). każda i tak jest inna na swój własny sposób...

Awatar użytkownika
Graham
Posty: 194
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 21:13
Lokalizacja: miejsce na oryginalną odpowiedź dotyczącą lokalizacji

#84 Post autor: Graham » sobota, 10 listopada 2007, 23:11

Jestem tak zapatrzony w siebie i swoje życie, że nawet nie wiem, kto w moim otoczeniu jest czwórką... tragedia ;-) nie no... tak serio, to publicznie ich krytykuje a po cichu ich rozumiem i czuje bliskość. Tyle, że ta bliskość to jedynie taka nić porozumienia, nic więcej.
Mam taką jedną koleżankę. Gdy ma doła to się śmiejemy ze znajomymi, bo lubi odgrywać teatry i na przykład omdlewać w szkole, płakać przy wszystkich, emanować smutkiem i tak dalej. Wydaje mi się to lekką przesadą, aaaale jak ja mam doła to czasem mam ochote do niej podejść i powiedzieć "ja płaczę, ty mdlejesz, ok?".

Marek
VIP
VIP
Posty: 718
Rejestracja: sobota, 16 grudnia 2006, 21:59
Lokalizacja: nibylandia

#85 Post autor: Marek » niedziela, 11 listopada 2007, 00:59

Graham, Twoje zachowanie przypomina mi zachowanie bibilijnego Piotra.

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#86 Post autor: Absynt » niedziela, 11 listopada 2007, 01:36

Graham pisze:Jestem tak zapatrzony w siebie i swoje życie, że nawet nie wiem, kto w moim otoczeniu jest czwórką... tragedia ;-) nie no... tak serio, to publicznie ich krytykuje a po cichu ich rozumiem i czuje bliskość. Tyle, że ta bliskość to jedynie taka nić porozumienia, nic więcej.
Mam taką jedną koleżankę. Gdy ma doła to się śmiejemy ze znajomymi, bo lubi odgrywać teatry i na przykład omdlewać w szkole, płakać przy wszystkich, emanować smutkiem i tak dalej. Wydaje mi się to lekką przesadą, aaaale jak ja mam doła to czasem mam ochote do niej podejść i powiedzieć "ja płaczę, ty mdlejesz, ok?".
Damn, that's weird.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Seiren
Posty: 279
Rejestracja: niedziela, 18 listopada 2007, 21:34
Lokalizacja: Łódź

#87 Post autor: Seiren » niedziela, 18 listopada 2007, 23:10

To chyba zależy na jakie 4 się trafi.
Z tymi na które ja trafiłam świetnie się dogaduję. Mam wrażenie, że wystarczą dwa słowa, a ta osoba już wszystko zrozumie :) (chociaż to pewnie też kwestia stażu znajomości z tymi osobami)
Moja najlepsza przyjaciółka jest 4w5 jak ja. I to chyba dość dziwna relacja - strasznie często się kłócimy, i to ostro - bo wiemy co mówić żeby zranić najbardziej. Ale też jesteśmy w stanie sobie praktycznie wszystko wybaczyć i świetnie się zrozumieć. I nawet marudzi się nam razem świetnie.
4w5
INFp/j
Życie nie ustaje w zadziwianiu nas ironią.

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

#88 Post autor: Elkora » poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 21:20

ja jestem 4w5 i 4 mi odpowiadaja niestety nieznam ich zbyd wiele:( ale lubie:) chyba ze wzglendu na zrozumienie... wsrod 4 czuje ze w koncu pasuje do otoczenia :) - chodziasz w sumie niepasowanie mi nie przeszkadza :lol:
Obrazek

sardynka
Posty: 55
Rejestracja: wtorek, 22 kwietnia 2008, 18:11
Enneatyp: Obserwator

#89 Post autor: sardynka » wtorek, 29 kwietnia 2008, 19:08

Nie można szufladkować ludzi... nawet 4w5... mimo wszystko każdy człowiek jest inny i ma wiele cech różniących go od reszty!!!

A tak swoją drogą- skąd mam wiedzieć jakim kto jest typem? Ktoś, kogo podejrzewam o bycie czwórką może okazać się np. 5- i co? ;D

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

#90 Post autor: Elkora » wtorek, 29 kwietnia 2008, 19:49

no moze i nie mozna, w kazdej grupie sa mniej udane egzentlaze :wink: ale ogulnie to 4 mi raczej odpowiadaja, chodziasz w zestawieniu 4w3 czasem sa drazniace
Obrazek

ODPOWIEDZ