Deja vu a 4?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kajli
Posty: 31
Rejestracja: sobota, 18 kwietnia 2009, 17:09

#76 Post autor: kajli » niedziela, 19 kwietnia 2009, 17:57

alt pisze:W metafizyce oraz parapsychologii zjawisko déjà vu może być uważane za podświadomy kontakt ducha człowieka z istotą ponadmaterialną posiadającą wszechwiedzę wszechistnienia. o kxxxx....
a po polsku?


"Somewhere out there is the man u're supposed to marry and if u dont get him 1st, someone else will. And then ull have to spend the rest of ur life thinkin, that someone else is married to ur husband."

4, czy tam 4w5.

Awatar użytkownika
anku
Posty: 229
Rejestracja: środa, 27 lutego 2008, 15:17
Lokalizacja: z magicznego pudełka
Kontakt:

#77 Post autor: anku » niedziela, 19 kwietnia 2009, 18:13

takie, ze zakładajac, ze jest jakas siła wyzsza nad nami ktora wie wszystko i ona skontaktuje sie z nami to my wiemy jakby co sie stanie i stad deja vu.
tak zrozumiałam.
4w5

moralności mi brak.

alt
Posty: 68
Rejestracja: piątek, 17 sierpnia 2007, 20:48
Lokalizacja: CCCP

#78 Post autor: alt » niedziela, 19 kwietnia 2009, 20:32

skopiowalem z wikipedii czym jest deja vu z punktu widzenia metafizyki. nastepnie podsumowalem to dwoma slowami "o kxxxx".

jak moge to napisac bardziej po polsku?

na mysli mialem fakt iz trzeba byc idiota by przyjmowac tego typu tlumaczenia nie poparte calkowicie niczym.

mozecie spojrzec na wyjasnienia naukowe. sadze ze psychiatria oraz neuronauka podaje ciekawsze a co najwazniejsze bardziej prawdopodobne wyjasnienie.

chwala rozumowi
nihil

Awatar użytkownika
Matea
Posty: 1162
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 19:40
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: z wnętrza :>
Kontakt:

#79 Post autor: Matea » niedziela, 19 kwietnia 2009, 22:56

alt pisze:
dlaczego ludzie sa idiotami? kiedy wreszcze zapomna o zabobonach i spojrza racjonalnie na wszechswiat?
A co Ci to da ? ^^
"Ja nie jestem szalony. Mnie tylko interesuje wolność" - Jim Morrison

_ 4w5_ (ENFj)

"A ja włóczęga, niespokojny duch
Ze mną można tylko
w dali znikać cicho..."

"Together we stand, divided we fall" - Pink Floyd

Awatar użytkownika
Dziabago
Posty: 40
Rejestracja: środa, 1 września 2010, 20:20
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Re: Deja vu a 4?

#80 Post autor: Dziabago » sobota, 4 września 2010, 22:53

A co powiecie na to, że śnił mi się pewnego razu budynek (jakiś tam mało znany, mało ważny, aczkolwiek charakterystycznie wyglądający), parę dni potem zobaczyłam go będąc na spacerze. Raczej nie wypuszczałam się w tamte rejony wcześniej, a to, że widziałam go we wczesnym dzieciństwie też raczej odpada.
Obrazek

ODPOWIEDZ