4w3 a "magnetyczna osobowość"

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kimondo
Posty: 1599
Rejestracja: niedziela, 25 marca 2007, 17:21
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Spaghettiland
Kontakt:

#46 Post autor: Kimondo » środa, 3 września 2008, 13:08

http://luntek.spreadshirt.net/pl/PL/Shop

Luntek sprzedaje koszulki ze sobą...... na jednej z nich napis gwiazda internetu... :( :( ktoś chce kupić? :D


Ani sukces, ani porażka nie są czymś, czego można doświadczyć z dnia na dzień. Porażkę powodują drobne decyzje, które
podejmujemy w ciągu długiego czasu: nie kończymy spraw, nie przystępujemy do działania, zbyt łatwo się poddajemy...
9w5 i INTJ

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#47 Post autor: Absynt » środa, 3 września 2008, 14:26

Ta, dorysowalbym mu soczystego chxx na twarzy na tej koszulce ;]
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Kimondo
Posty: 1599
Rejestracja: niedziela, 25 marca 2007, 17:21
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Spaghettiland
Kontakt:

#48 Post autor: Kimondo » środa, 3 września 2008, 14:51

http://www.youtube.com/watch?v=19giBSON ... re=related
cris crocker leave britney alone remix

leave britney aloooooone

http://www.youtube.com/watch?v=Hh3eHxtI ... re=related criss tranwestytą? wywiad exclusive:)
Ani sukces, ani porażka nie są czymś, czego można doświadczyć z dnia na dzień. Porażkę powodują drobne decyzje, które
podejmujemy w ciągu długiego czasu: nie kończymy spraw, nie przystępujemy do działania, zbyt łatwo się poddajemy...
9w5 i INTJ

dejz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 26 lutego 2009, 14:51

#49 Post autor: dejz » czwartek, 26 lutego 2009, 15:28

jestem 4w3 i coś w tym jest..tzn przyciągam - fakt aczkolwiek nie zawsze to co chciałabym.
Nie jestem jakoś przesadnie popularna, aczkolwiek co dziwne zawsze zakochują się we mnie faceci - bożyszcza. Typy uważane za wcielenie boskości przez wiekszość kobiet. Pokrywa się to z moją antytezą ideału. Tzn nie można im odmówić inteligencji, charyzmy, urody..ale jednak mnie nie pociągają.

Co śmieszne wychodzi mi to ot tak mimochodem. Natomiast kiedy zaczynam się starac, bo bardzo mi na kimś zalezy, na ogół nic z tego nie wychodzi :)

Natomiast osoba którą uznałabym za magnes na płeć przeciwną, to typ kumpeli. Niezbyt urodziwa, bardzo błyskotliwa, do tego świetne poczucie humoru i mądrość- co sprawia, że swietnie się z nią rozmawia. Typ 7w8 z tego co mówiła ;)

Awatar użytkownika
shared
Posty: 18
Rejestracja: wtorek, 17 marca 2009, 18:45
Lokalizacja: kraina niebycia

#50 Post autor: shared » poniedziałek, 30 marca 2009, 13:04

Kiedys bylem niepewny siebie , a wiazalo sie to przede wszystkim z tym ze mialem problemy z cera , kiedy jednak uslyszalem od mojej starszej siostry, ze 'chlopak wcale nie musi byc ladny ale zeby byl tylko przebojowy i pewny siebie' to wzialem sobie te slowa do serca :) Niby to wiedzialem ale wiecie jak to jest czasem jedno slowo i otwiera sie jakies swiatelko w tunelu . Teraz gdzie tylko gdzies pojde staram sie isc prosto i energicznie . Co prawda cera mi sie jeszcze bardziej pogorszyla ale rezultaty w postaci patrzacych i usmiechajacych sie dziewczyn zauwazam . :)
Arystokrata, który lubi sie czasem powloczyc ;)

bíumbíumbambaló
Posty: 882
Rejestracja: poniedziałek, 31 grudnia 2007, 14:34
Lokalizacja: Wrocław

#51 Post autor: bíumbíumbambaló » poniedziałek, 30 marca 2009, 19:24

Nie wiem czy mam magnetyczną osobowość. Chciałabym elektryzować ludzi, robić na nich wrażenie właściwie tylko dla mojej osoby... kiedyś mi się wydawało, że jestem już blisko osiągnięcia tej niemal doskonałej pewności siebie, a co za tym idzie swobodnie dysponować swoim wdziękiem, ale tu droga jest naprawdę długa.

malibulade
Posty: 32
Rejestracja: wtorek, 14 kwietnia 2009, 22:38

#52 Post autor: malibulade » poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 23:59

myślę że to prawda
ludzie są słabymi obserwatorami w osobach do skłonności bycia oryginalnych doszukują się cech gwiazdy

Ogólnie to często gustownie ubrany człowiek sprawia wrażenie że jest zamożny ponieważ wtedy twoje ciuchy gdy są odpowiednio obrane sprawiają wrażenie drogich

Ale jest też pewnie coś jeszcze, nie mam co to jest prawdą jest że nawet jako małoletnia "wiesia" przyciągałam do siebie prawie wszystkich prawdziwych bożyszczy kobiet Nie mam pojęcia co to jest Chodź mam wrażenie że te osoby(bożyszcze) na ogół były dla mnie łatwe do odczytania jak kartka papieru jakieś książki Patrzysz i widzisz jak na dłoni wszystkie wady tego osobnika, dlatego nie jesteś zaślepiona przez ich urodę status pieniądze . Nie wiem czy to ta olewka, czy oni podświadomie szukają kogoś właśnie takiego kto widzi ich wady. Poza tym nasza indywidualna natura jest zauważalna, jeśli ktoś nastawi na nią radar to ją zauważy . Z takimi osobami jak 4w3 nie można się nudzić bo cały czas zaskakują
Mi się wydaje że nasz potencjał jest po prostu zauważalny . ale ludzie o tym nie mówią bo boją się tego przyznać
4w3 bardzo ekstrawersyjne

Neurotyczna artystka?
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek, 6 lipca 2009, 14:57
Lokalizacja: na końcu świata

Coś w tym (we mnie) jest

#53 Post autor: Neurotyczna artystka? » środa, 8 lipca 2009, 02:13

Przyciągam uwagę ekscentrycznym strojem na pewno;-P Ponoć rozmarzonymi orzechowymi oczami... I wyjątkowością, zabawnością i ciekawymi rozmowami, lekką nieśmiałością i delikatnością (ofiary - dodam) Ponoć. jestem małą femme fatale, którą być bym nie chciała, bo nie umiem znależć autentycznej miłości :-/ Czasem mam jednak wrażenie, ze faceci lecą tylko na mój wygląd, a takim najchętniej w mordę bym dała! ;-p Chłopcy się we mnie kochają, ale z drugiej strony czegoś boją (jeśli chodzi o tych na których mi szczególnie zależy - buuu!) Nie wiem czy jestem magnetyczna. Coś w tym jest, ale ile w tym prawdy a moich i cudzych błędnych spostrzeżen - nie wiem.
4w3 - arystokratka. "Świat zamyka w nas w pułapce roli, którą gramy, i bardzo trudno jest zachować czujność, zbudować dystans pomiędzy obrazem nas widzianych z zewnątrz i tym, kim jesteśmy w istocie" James Baldwin

ODPOWIEDZ