Stosunek Czwórek do pieniędzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Maximus
Posty: 188
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwietnia 2009, 02:01
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

#106 Post autor: Maximus » niedziela, 31 maja 2009, 14:00

Stosunek Czwórek do pieniędzy

Ja mam bardzo przyjazny stosunek. Szkoda, że tak szybko znikają.


Sbigneus Petrus Thomas Alexander Maximus M.

4w5

Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami. Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

lukas1
Posty: 118
Rejestracja: sobota, 30 maja 2009, 20:50
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: szczecin

#107 Post autor: lukas1 » poniedziałek, 1 czerwca 2009, 00:01

pamietam ze z siostra bilismy sie o pieniadze za mlodu jeszcze
teraz odnosze silna potrzebe miec kase: caly czas cos kupuje za 'pol darmo' zeby pozniej sprzedac, zapierdalam kase rodzica no i nie bardzo lubie wydawac - chyba ze na kluby, podorze i muzyke. Tak jestem jebanym materialista ale przywyklem do tego i nie jest mi jakos z tym zle :)
pretty vacant

Awatar użytkownika
Adormidera
Posty: 104
Rejestracja: czwartek, 4 czerwca 2009, 12:29
Lokalizacja: Gdańsk

#108 Post autor: Adormidera » sobota, 6 czerwca 2009, 14:04

Mój stosunek do pieniędzy jest taki, że lepiej się czuję mając w portfelu chociaż tyle by starczyło mi na bilety, coś do jedzenia czy na jakąś małą przyjemność.

Wolę kupować "wiele za niewiele" i na pewno nie po zwykłej cenie tylko po jakiejś promocji, obniżce czy z gratisem. Czekam na wyprzedaże w sklepach. Naprawdę rzadko się zdarza bym wydała kasę na coś w "normalnej" cenie.

W domu to zawsze w moim portfelu jest najwięcej ukrytej kasy bo jak się pytają czy, ktoś ma jakieś pieniądze to ja zawsze odpowiadam, że nie mam jeżeli wiem, że siostra czy mama tak naprawdę jej nie potrzebują do przeżycia.

Lubię mieć kasę przy sobie jednak jej mały niedobór nie jest mi przykry. Dlatego, że jeszcze nie mieszkam sama i jakoś to jest... Pewnie moje nawyki się zmienią gdy zacznę żyć na całkowicie własny koszt.
4w5 i jeszcze mocniej.

- Włóczęga?... Ty Sandra jesteś MENEL! xD

ODPOWIEDZ