Izolacja

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

#46 Post autor: Rilla » wtorek, 1 maja 2007, 14:11

Szura pisze:Dla mnie najdziwniejsze jest to, że czuję się samotna, mimo że istnieją ludzie, którzy są dla mnie bardzo ważni.

Chyba nie umiem przebić się przez cholerny mur.
Próbuję przebić się przez ogromny mur, króry budowałam wokół siebie od najmłodszych lat, a może który dostałam w spadku kodem genetycznym. Staram się ze wszystkich sił łapać każdą napotkaną okazję do spotkania z ludźmi, bo choć kocham chwile samotności to nie chcę zostać sama na całe życie bez kogokolwiek mi przyjaznego, ale nie dość że większość przeleciała mi przed nosem, to po paru minutach rozmowy i aktywnego udziału w towarzystwie zawsze muszę odchorować długą chwilą ciszy i zadumy.


"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

Awatar użytkownika
merkucjo
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2007, 18:44
Lokalizacja: Werona
Kontakt:

#47 Post autor: merkucjo » wtorek, 1 maja 2007, 14:18

Ja mam duże wahania nastroju. Jeśli mam przy sobie znajomych, to chcę być sam, a kiedy jestem sam myślę o moich przyjaciołach...

Czasami chodzę na moje ulubione drzewo w parku, wdrapuję się, rozkładam na gałęzi, zapalam papierosa i patrzę w chmury - wtedy chcę być sam, żeby marzyć, o tym kiedy będę z kimś - pieprzony paradoks...
...zaciąłem się przy goleniu, nie ma krwi, tylko serce leży na ziemi...
4w5

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

#48 Post autor: Rilla » wtorek, 1 maja 2007, 14:33

merkucjo pisze:Ja mam duże wahania nastroju. Jeśli mam przy sobie znajomych, to chcę być sam, a kiedy jestem sam myślę o moich przyjaciołach...

Czasami chodzę na moje ulubione drzewo w parku, wdrapuję się, rozkładam na gałęzi, zapalam papierosa i patrzę w chmury - wtedy chcę być sam, żeby marzyć, o tym kiedy będę z kimś - pieprzony paradoks...
Dokładnie cię rozumiem. Taki problem mam od urodzenia, a próbowałam go rozwiązać na różne sposoby. Jako dziecko założyłam w swej wyobraźni Królestwo, w którym mieszkali bohaterowie z bajek oglądanych przeze mnie w telewizji, później dołączyli bohaterowie z czytanych książek. To byli moi przyjaciele, którym zwierzałam się z najskrytrzych tajemnic. Tylko przy nich zdołałam się w pełni otworzyć. Mam ich do dziś, choć już żadko uciekam to świata wyobraźni- przestał mi wystarczać, albo poprostu dorastam....
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

Szeherezada
Posty: 68
Rejestracja: piątek, 9 listopada 2007, 00:36

#49 Post autor: Szeherezada » środa, 9 stycznia 2008, 00:15

...
Ostatnio zmieniony wtorek, 15 kwietnia 2008, 19:11 przez Szeherezada, łącznie zmieniany 1 raz.

SAI

#50 Post autor: SAI » środa, 9 stycznia 2008, 00:25

"Samotni i pokrzywdzeni" ... flaki się wywracają jak to czytam .. czy aby nie za dużo gadania o tym?

Lili79
Posty: 163
Rejestracja: wtorek, 14 sierpnia 2007, 17:52

#51 Post autor: Lili79 » środa, 9 stycznia 2008, 00:47

Czy aby SAI napewno chcesz tu być?

:wink: :wink: :wink:

mam dla Ciebie coś lepszego:

www.krasnale.pl
3w2 Gwiazda.. ocena mojej osobowości wprawiła mnie w największe osłupienie!

SAI

#52 Post autor: SAI » środa, 9 stycznia 2008, 01:06

:!:
Ostatnio zmieniony środa, 9 stycznia 2008, 01:38 przez SAI, łącznie zmieniany 1 raz.

Lili79
Posty: 163
Rejestracja: wtorek, 14 sierpnia 2007, 17:52

#53 Post autor: Lili79 » środa, 9 stycznia 2008, 01:36

SAI, trudno z Tobą strasznie. :roll:
Z krasnalami to był żart, ponieważ uprzednio, w innym poście zahaczyłeś o temat krasnali. Żeby Cię tak rozweselić, wpisałam www.krasnale.pl, chociaż nie mam pojęcia co tam jest.
Weszłam na Twoją stronę, piszesz, że to ty dyktujesz warunki na rynku, ani to śmieszne, ani to fajne. Wyluzuj, powiedz coś o sobie, i zamiast krasnala, schowaj tam swoją ironię, a może być miło i sympatycznie.

:) :) :) :)
3w2 Gwiazda.. ocena mojej osobowości wprawiła mnie w największe osłupienie!

SAI

#54 Post autor: SAI » środa, 9 stycznia 2008, 01:39

Lili79 pisze:SAI, trudno z Tobą strasznie. :roll:
Z krasnalami to był żart, ponieważ uprzednio, w innym poście zahaczyłeś o temat krasnali. Żeby Cię tak rozweselić, wpisałam www.krasnale.pl, chociaż nie mam pojęcia co tam jest.
Weszłam na Twoją stronę, piszesz, że to ty dyktujesz warunki na rynku, ani to śmieszne, ani to fajne. Wyluzuj, powiedz coś o sobie, i zamiast krasnala, schowaj tam swoją ironię, a może być miło i sympatycznie.

:) :) :) :)
Nie będzie miło i sympatycznie :)
bo nudziara jesteś.

Perwik
Posty: 3600
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 23:08

#55 Post autor: Perwik » środa, 9 stycznia 2008, 01:42

SAI pisze:
Lili79 pisze:SAI, trudno z Tobą strasznie. :roll:
Z krasnalami to był żart, ponieważ uprzednio, w innym poście zahaczyłeś o temat krasnali. Żeby Cię tak rozweselić, wpisałam www.krasnale.pl, chociaż nie mam pojęcia co tam jest.
Weszłam na Twoją stronę, piszesz, że to ty dyktujesz warunki na rynku, ani to śmieszne, ani to fajne. Wyluzuj, powiedz coś o sobie, i zamiast krasnala, schowaj tam swoją ironię, a może być miło i sympatycznie.

:) :) :) :)
Nie będzie miło i sympatycznie :)
bo nudziara jesteś.
prawdziwa izolacja, prawie jak wata szklana :roll:

Lili79
Posty: 163
Rejestracja: wtorek, 14 sierpnia 2007, 17:52

#56 Post autor: Lili79 » środa, 9 stycznia 2008, 01:44

SAI, lubię cię na tyle, że właśnie dostajesz ode mnie palcem w oko

pingggg!!!

:twisted:
3w2 Gwiazda.. ocena mojej osobowości wprawiła mnie w największe osłupienie!

SAI

#57 Post autor: SAI » środa, 9 stycznia 2008, 01:48

A nie mówiłem... lepsze teksty miał już mój ( Ś.P.) woźny w przedszkolu.

Lili79
Posty: 163
Rejestracja: wtorek, 14 sierpnia 2007, 17:52

#58 Post autor: Lili79 » środa, 9 stycznia 2008, 01:51

:lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :lol: :lol: :lol:
3w2 Gwiazda.. ocena mojej osobowości wprawiła mnie w największe osłupienie!

Awatar użytkownika
Kct
Posty: 61
Rejestracja: środa, 9 stycznia 2008, 11:27

#59 Post autor: Kct » środa, 9 stycznia 2008, 11:41

...
Ostatnio zmieniony niedziela, 4 maja 2008, 14:39 przez Kct, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Matea
Posty: 1162
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 19:40
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: z wnętrza :>
Kontakt:

#60 Post autor: Matea » środa, 9 stycznia 2008, 13:15

Kct pisze:Gdy jestem sam denerwuje mnie samotność, potrzebuje się wtedy wygadać, spotkać, szaleć.. A gdy juz sie z kimś spotkam to ochota odchodzi, chce byc sam, tamta osoba okazuje się nie tą z ktorą chcialbym pobyć..
i w ten sposób doprowadzasz wszelakie 3 do rozstroju nerwowego :D

Już nie wspomne o SAI który jest przypadkiem klinicznym 8)
"Ja nie jestem szalony. Mnie tylko interesuje wolność" - Jim Morrison

_ 4w5_ (ENFj)

"A ja włóczęga, niespokojny duch
Ze mną można tylko
w dali znikać cicho..."

"Together we stand, divided we fall" - Pink Floyd

ODPOWIEDZ