Zmysłowość

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
beperfect
Posty: 86
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 19:12
Lokalizacja: z mętnych otchłani deperesji

#16 Post autor: beperfect » sobota, 30 czerwca 2007, 22:29

Ja kocham męskie dłonie. Kiedyś pewien chłopak spytał się mnie co jest takiego w nich, że mi się tak szaleńczo podobają. Właściwie nie wiem. Oczywiście nie wszyskie dłonie, wszyskich mężczyzn. Tylko niektórych.

I oczy. Oczy. Oczy. OCZY! Zatapiam się w kolorach ludzkich tęczówek. Nie ma na świecie bardziej seksownej rzeczy niż ludzkie tęczówki.


lepiej mnie zabij
wyrzuć z pamięci
nie dawaj kolejnej szansy

co z tego, że Cie kocham? (4)

Awatar użytkownika
Szura
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 27 października 2006, 17:57
Lokalizacja: Warszawa

#17 Post autor: Szura » sobota, 30 czerwca 2007, 22:34

beperfect pisze:Nie ma na świecie bardziej seksownej rzeczy niż ludzkie tęczówki.
Jest. SZYJA. ;)
Podczas srogiej zimy zrozumiałem, że we mnie jest niezwyciężone lato.
4w5, ISFp.

Awatar użytkownika
Bonny
Posty: 86
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 16:10
Lokalizacja: Warszawa

#18 Post autor: Bonny » sobota, 30 czerwca 2007, 23:05

Szura pisze:
beperfect pisze:Nie ma na świecie bardziej seksownej rzeczy niż ludzkie tęczówki.
Jest. SZYJA. ;)
O rany, co wyście z tą szyją? Ja swojej nienawidzę! Mam z nią masę problemów. Mimo że mam 15 lat, moja tarczyca jest tak duża jak u dorosłego człowieka. Matka ciągle ciąga mnie do endokrynologa, okropne. W dodatku, moja szyja ma dziwny kształt. Może nie wygląda to jakoś bardzo tragicznie, żeby zauważyć, że jest dziwnie wygięta trzeba się przyjrzeć, ale i tak jej nie lubię.

Co do oczu... Pamiętam takiego gościa, który zawsze patrzył na mnie w taki niesamowity sposób, miałam wrażenie, że wpatruje mi się w sam środek źrenic. To w pewien specyficzny sposób... podobało mi się.

Co do tęczówek, wolę głęboką czerń źrenic. W ogóle, źrenice to zajebista sprawa, szczególnie u mnie- zawsze mam je nienaturalnie rozszerzone. Zawsze wszyscy się mnie pytali, czy nie jestem na haju :lol:
100% of 4w5

Awatar użytkownika
cukrowa_wata
Posty: 103
Rejestracja: sobota, 31 marca 2007, 20:14
Lokalizacja: z daleka

#19 Post autor: cukrowa_wata » sobota, 30 czerwca 2007, 23:09

beperfect pisze:Ja kocham męskie dłonie. Kiedyś pewien chłopak spytał się mnie co jest takiego w nich, że mi się tak szaleńczo podobają. Właściwie nie wiem. Oczywiście nie wszyskie dłonie, wszyskich mężczyzn. Tylko niektórych.
DŁONIE.
już o nich wspominałam. ale masz całkowitą rację.
:)
Obrazek
4w3

Awatar użytkownika
Sake
Posty: 94
Rejestracja: czwartek, 19 kwietnia 2007, 16:02
Lokalizacja: Przemyśl/Kraków

#20 Post autor: Sake » niedziela, 1 lipca 2007, 16:59

Będę kolejną popierającą piękno dłoni....męskich dłoni...
właściwie to jak poznaje jakiegoś faceta, to zawsze oceniam jego dłonie, i oczy, dwie najważniejsze rzeczy, trzecią są usta... czasem wystarczy sam ich kształt by wyobraźnia zaczęła działać.

mam takie pytanie, mnie osobiście nie kręcą męskie pośladki, ale parę razy złapałam się na tym, że nieświadomie je oceniam, powiedzcie mi - czy też coś takiego macie? a jeśli tak, to o co właściwie chodzi? :D co takiego ma męska pupa, że babskie oczy mimowolnie sie na nią patrzą? może to kwestia równouprawnienia?
whatever :D

dłonie, oczy i usta i na tym poprzestanę.
4w3
"To co nazywamy normalnością to tylko krąg światła wokół ogniska..."

Awatar użytkownika
Nif
Posty: 372
Rejestracja: wtorek, 19 grudnia 2006, 09:34
Lokalizacja: z Krainy Mgieł
Kontakt:

#21 Post autor: Nif » niedziela, 1 lipca 2007, 19:59

Nigdy nie wpadłabym na to, że można oglądać się za męskim tyłkiem, gdybym nie przeczytała o tym w jakiejś głupiej gazecie ;)

ja uwielbiam panów długowłosych. Takie do łopatek, brudnoblond, najlepiej jeszcze lekko kręcone... achhhh! Obejrzę się za każdym długowłosym chłopakiem. I z żalem stwierdzam, że poza włosami niewiele jest w nim ciekawego :(
Emo i dumna z tego
4w3 , ENFP

Awatar użytkownika
cukrowa_wata
Posty: 103
Rejestracja: sobota, 31 marca 2007, 20:14
Lokalizacja: z daleka

#22 Post autor: cukrowa_wata » niedziela, 1 lipca 2007, 20:37

Sake pisze: trzecią są usta... czasem wystarczy sam ich kształt by wyobraźnia zaczęła działać.
O tak, wiem coś o tym :wink:
Sake pisze:mam takie pytanie, mnie osobiście nie kręcą męskie pośladki, ale parę razy złapałam się na tym, że nieświadomie je oceniam, powiedzcie mi - czy też coś takiego macie? a jeśli tak, to o co właściwie chodzi? :D co takiego ma męska pupa, że babskie oczy mimowolnie sie na nią patrzą? może to kwestia równouprawnienia?
whatever :D


z tymi pośladkami to jakaś podejrzana sprawa jest :P
Też tak mam, że się odwrócę nie raz. Zgrabna pupa nie jest zła 8)
Obrazek
4w3

Awatar użytkownika
Szura
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 27 października 2006, 17:57
Lokalizacja: Warszawa

#23 Post autor: Szura » niedziela, 1 lipca 2007, 21:00

Nie mówcie przy mnie o tyłkach, jestem na odwyku. :mrgreen:

Robię postępy, potrafię się już nie obejrzeć za zgrabną pupą, damską czy męską. Kiedyś to było awykonalne. ;) :lol:
Podczas srogiej zimy zrozumiałem, że we mnie jest niezwyciężone lato.
4w5, ISFp.

Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#24 Post autor: aliszien » poniedziałek, 2 lipca 2007, 11:39

Zapach - lubię zapach męskiej skóry, ale nie takie świeżo po kąpieli, ale już lekko "znoszonej" (imprating, moje pierwsze wspomnienie w życiu do przytulenie do pachnącej szyi taty)
Jednodniowy zarost - strasznie seksowny i tu wybaczcie poniektórzy, zarost brunetów, blondynów nie działa (imprating po raz drugi, tata miał drapiącą brodę, żeby nie było tak zboczenie do końca tata jest jasnym blondynem :lol: )
Dłonie - ja się często w miejscach publicznych gapię na męskie dłonie i oceniam, czy chciałabym aby takie mnie dotykały;
Dotyk - nic oryginalnego, chyba każda kobieta to jedna wielka chodząca strefa erogenna, a faceci często myślą, że działa tak jak oni, czyli ma tylko jedną głodną część ciała;
Tyłek - tu chyba uległam modzie, bo patrzę, ale się nie wzruszam; czasem tylko mnie zaciekawi jak może wyglądać "pracując";


Tak na koniec - i tak wierzę w feromony, chemię, jak trafi się kompatybilny genetyczno-chemicznie to będzie odpowiadać wszystko.
4w5, INFj, sp/sx

Rosveen
Posty: 363
Rejestracja: czwartek, 4 stycznia 2007, 14:29
Lokalizacja: ja się tu wzięłam?

#25 Post autor: Rosveen » poniedziałek, 2 lipca 2007, 15:35

Żeby nie powtarzać po raz enty, że dłonie, dotyk itd., to tylko dodam, że w całej rozciągłości zgadzam się z beperfect:
Nie ma na świecie bardziej seksownej rzeczy niż ludzkie tęczówki.
OCZY!!!

Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#26 Post autor: aliszien » poniedziałek, 2 lipca 2007, 15:52

Tiaaaaa, Absynt wątek założył, haczyki na panie 4 archiwizuje, ale może sam by się otworzył :lol:
4w5, INFj, sp/sx

Awatar użytkownika
ib.idem
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek, 4 czerwca 2007, 14:53

#27 Post autor: ib.idem » poniedziałek, 2 lipca 2007, 18:13

Absynt przebywa w rodzinnym Bialymstoku i nie ma dostepu do netu :).
4w7? Na pewno ENFJ.

Awatar użytkownika
beperfect
Posty: 86
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 19:12
Lokalizacja: z mętnych otchłani deperesji

#28 Post autor: beperfect » poniedziałek, 2 lipca 2007, 19:46

aliszien pisze:Dotyk - nic oryginalnego, chyba każda kobieta to jedna wielka chodząca strefa erogenna, a faceci często myślą, że działa tak jak oni, czyli ma tylko jedną głodną część ciała.
Aliszien wymiatasz!
Dobry tekst, ale może nie odkrywajmy przed obecnymi tu panami naszych wszystkich tajemnic. Niech się nieco pomęczą. Jak powiemy, że całe ciało jest tak samo podatne na dotyk, to nie będą sie starać. Faceci to z reguły leniwe stworzenia.

Polecam film Testosteron. Na Oskara to może kandydat nie jest, ale warto spojrzec na te sprawy z punktu widzenia trochę rozgarniętych mężczyzn.
lepiej mnie zabij
wyrzuć z pamięci
nie dawaj kolejnej szansy

co z tego, że Cie kocham? (4)

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#29 Post autor: impos animi » poniedziałek, 2 lipca 2007, 20:13

Polecam film Testosteron. Na Oskara to może kandydat nie jest, ale warto spojrzec na te sprawy z punktu widzenia trochę rozgarniętych mężczyzn.
Hmm, a możesz szerzej wyjaśnić dlaczego ten film polecasz? Bo ja po jego obejrzeniu wyszłam z kina roczarowana/zawiedziona/zniesmaczona.

;)
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
aliszien
VIP
VIP
Posty: 1459
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 14:07
Lokalizacja: Warszawy

#30 Post autor: aliszien » poniedziałek, 2 lipca 2007, 20:28

beperfect pisze: Dobry tekst, ale może nie odkrywajmy przed obecnymi tu panami naszych wszystkich tajemnic. Niech się nieco pomęczą. Jak powiemy, że całe ciało jest tak samo podatne na dotyk, to nie będą sie starać. Faceci to z reguły leniwe stworzenia.
Ależ oni własnie nie skorzy do męczenia. Pójdą po najmniejszej linii oporu :P
beperfect pisze: Polecam film Testosteron. Na Oskara to może kandydat nie jest, ale warto spojrzec na te sprawy z punktu widzenia trochę rozgarniętych mężczyzn.
Byłam na sztuce w teatrze i bawiłam się dobrze.
O filmie się nie wypowiadam.
4w5, INFj, sp/sx

ODPOWIEDZ