Kiedy jesteście sobą?

Wiadomość
Autor
fake_plastic_goch
Posty: 19
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2007, 23:21
Lokalizacja: Warszawa/Drygulec

#31 Post autor: fake_plastic_goch » piątek, 4 maja 2007, 12:10

Wiesz, chyba jestes jedyną zdrowa 3 jak tak patrze, z którą kiedykolwiek rozmawiałam :D
i wychodzi u mnie skrzydło 4, ja robie to samo, niekiedy bez takiej alternatywy byłoby ciezko.[/quote]

Chyba po prostu zdrowszą niz kiedys...


3w4 ESFP

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#32 Post autor: Intryga » piątek, 4 maja 2007, 12:18

Moze kiedys faktycznie byłas chora...
Jezeli moge zapytac, czy Twoje zdrowienie to tylko efekt otworzenia sie przed innymi czy też innych działań? Sama chciałabym wyzdrowieć dlatego moze masz jakiś skuteczny sposób?;)
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

Awatar użytkownika
Shadow_Vegeta
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 20:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#33 Post autor: Shadow_Vegeta » piątek, 4 maja 2007, 12:24

3 własnie wystarczy wydaje mi sie otworzyć na wszystko i nie zamykać się w sobie kiedy jest jakiś problem. Powinny zrozumieć że uczucia też są ważne. Ja jestem 3w2 wiec wydaje mi się, że dla mnie to utrudnienie, chociażby właśnie dlatego że nie mam skrzydła 4.

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#34 Post autor: Intryga » piątek, 4 maja 2007, 12:33

Shadow_Vegeta pisze:Ja jestem 3w2 wiec wydaje mi się, że dla mnie to utrudnienie, chociażby właśnie dlatego że nie mam skrzydła 4.
Wbrew pozorom skrzydło 4 wcale tego nie ułatwia ;)
Poza tym, komu łatwiej sie otworzyć: ekstrawertycznej 3w2 czy introwertycznej 3w4? ;)
Witam :D
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

fake_plastic_goch
Posty: 19
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2007, 23:21
Lokalizacja: Warszawa/Drygulec

#35 Post autor: fake_plastic_goch » piątek, 4 maja 2007, 12:36

Wbrew pozorom skrzydło 4 wcale tego nie ułatwia ;)
Poza tym, komu łatwiej sie otworzyć: ekstrawertycznej 3w2 czy introwertycznej 3w4? ;)
Witam :D[/quote]
3w4 tez introwertyczna byc nie musi (ja nie jestem za bardzo). Wiesz, kazdy ma swoja droge. I nie trezba liczyc na to ze stanie sie cs szybciej. To chyba trzeba odkryc samemu. U mnie: początek studiów, wyrwanie sie z domu, wiele rzeczy, nie było 1 powodu.
3w4 ESFP

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#36 Post autor: Intryga » piątek, 4 maja 2007, 12:38

fake_plastic_goch pisze:3w4 tez introwertyczna byc nie musi (ja nie jestem za bardzo). Wiesz, kazdy ma swoja droge. I nie trezba liczyc na to ze stanie sie cs szybciej. To chyba trzeba odkryc samemu. U mnie: początek studiów, wyrwanie sie z domu, wiele rzeczy, nie było 1 powodu.
To moze niezbyt zdrowe 3w4 są introwertyczne, sama nie wiem...
Czyli będe czekać na jakiś przełom :D studia, wyrwanie sie z domu, ah, nie moge sie doczekać...
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

Awatar użytkownika
Shadow_Vegeta
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 20:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#37 Post autor: Shadow_Vegeta » piątek, 4 maja 2007, 12:42

Intryga pisze:
Shadow_Vegeta pisze:Ja jestem 3w2 wiec wydaje mi się, że dla mnie to utrudnienie, chociażby właśnie dlatego że nie mam skrzydła 4.
Wbrew pozorom skrzydło 4 wcale tego nie ułatwia ;)
Poza tym, komu łatwiej sie otworzyć: ekstrawertycznej 3w2 czy introwertycznej 3w4? ;)
Witam :D
Oj ułatwia ułatwia, widze po czwórce którą znam i po 3w4(wydaje mi sie ze to 3w4) Jest im łatwiej sie otworzyć, zawsze znajduja złoty środek na wszystko. Ja tak nie potrafie a te osoby poznałem raczej dokłębnie bo jedna to najważneijsza osoba w moim życiu a druga to dobry przyjaciel od kilku lat. Ja nie mam tej zdolnosci, oni mają ;)
3w2

fake_plastic_goch
Posty: 19
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2007, 23:21
Lokalizacja: Warszawa/Drygulec

#38 Post autor: fake_plastic_goch » piątek, 4 maja 2007, 12:43

Intryga pisze:
fake_plastic_goch pisze:3w4 tez introwertyczna byc nie musi (ja nie jestem za bardzo). Wiesz, kazdy ma swoja droge. I nie trezba liczyc na to ze stanie sie cs szybciej. To chyba trzeba odkryc samemu. U mnie: początek studiów, wyrwanie sie z domu, wiele rzeczy, nie było 1 powodu.
To moze niezbyt zdrowe 3w4 są introwertyczne, sama nie wiem...
Czyli będe czekać na jakiś przełom :D studia, wyrwanie sie z domu, ah, nie moge sie doczekać...
Wydaje mi sie ze introwertyzm/ ekstrawertyzm nie definiuje 3 do konca. Ale wg mnie 3 jednak sa raczej na zewnątrz, a przynajmniej tak są postrzegane:P ale moze masz racje, jeszcze nie tak dawno bylam o wiele bardziej do srodka
3w4 ESFP

Awatar użytkownika
Matea
Posty: 1162
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 19:40
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: z wnętrza :>
Kontakt:

#39 Post autor: Matea » piątek, 4 maja 2007, 13:24

Co do tego introwertyzmu i ekstrawertyzmu to bywa różnie... Introwertycy doskonale znają siebie ,ale chyba nie zawsze mają ochotę to uzewnętrzniać (bo chyba z nazwy to wynika - kierują wszystko do wewnątrz) Ekstrawertycy z kolei zbyt bardzo koncentrują się na zewnętrznym świecie i na oczekiwaniach innych ,że zapominają o sobie. Jednak skoro ekstrawertycy sa rzekomo tacy otwarci na wszystko (bo tyle się piszę o ekstrawerykach) to czemu nie potrafią skierowac tej swojej wylewności ku okazywaniu swoich emocji i doznań ?
"Ja nie jestem szalony. Mnie tylko interesuje wolność" - Jim Morrison

_ 4w5_ (ENFj)

"A ja włóczęga, niespokojny duch
Ze mną można tylko
w dali znikać cicho..."

"Together we stand, divided we fall" - Pink Floyd

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#40 Post autor: Intryga » piątek, 4 maja 2007, 13:43

fake_plastic_goch pisze:Wydaje mi sie ze introwertyzm/ ekstrawertyzm nie definiuje 3 do konca. Ale wg mnie 3 jednak sa raczej na zewnątrz, a przynajmniej tak są postrzegane:P ale moze masz racje, jeszcze nie tak dawno bylam o wiele bardziej do srodka
No bo sam wstęp do opisu Trójki zaznacza, iz:
Trójka jest energiczna, ekstrawertyczna, ufna swoim możliwościom
więc z założenia 3 jest energicznym ekstrawertykiem, co sie moze zmienić, gdy choruje.
Matea pisze:Introwertycy doskonale znają siebie
Czasem wydaje mi sie, ze wcale siebie nie znam, a jestem typową wręcz introwertyczką ;) aczkolwiek napewno introwertycy dążą do poznania siebie.
Matea pisze:Jednak skoro ekstrawertycy sa rzekomo tacy otwarci na wszystko (bo tyle się piszę o ekstrawerykach) to czemu nie potrafią skierowac tej swojej wylewności ku okazywaniu swoich emocji i doznań ?
A skąd ten pogląd, że nie potrafią? ;)
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

Awatar użytkownika
Matea
Posty: 1162
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 19:40
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: z wnętrza :>
Kontakt:

#41 Post autor: Matea » sobota, 5 maja 2007, 10:31

Intryga pisze: A skąd ten pogląd, że nie potrafią? ;)
No bo... chyba nie potrafią :P skoro uciekają się do sztuki i innych sposobów wyrazu swoich ukrytych emocji :P
Ale... hm... no muszę tutaj przyznać komuś rację. Czwórki mają chyba zbyt wiele myśli naraz ,żeby móc to zawrzeć w jednym ze swoich "wytworów" dlatego to co przekazują może byc dosyć skomplikowane ^^ Trójki zaś wiedzą mniej lub więcej co mają na myśli ,jednak chyba nie do końca wiedzą w jaki sposób moga to wyrazić... Jeszcze raz mówie "Przerost formy nad treścią w celu zwiększenia efektu" ;P
"Ja nie jestem szalony. Mnie tylko interesuje wolność" - Jim Morrison

_ 4w5_ (ENFj)

"A ja włóczęga, niespokojny duch
Ze mną można tylko
w dali znikać cicho..."

"Together we stand, divided we fall" - Pink Floyd

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#42 Post autor: Intryga » sobota, 5 maja 2007, 10:48

Matea pisze: No bo... chyba nie potrafią :P
No nie wiem, ja u ekstrawertyków zazwyczaj nie zawuazam tego zjawiska :>
Matea pisze:Czwórki mają chyba zbyt wiele myśli naraz ,żeby móc to zawrzeć w jednym ze swoich "wytworów" dlatego to co przekazują może byc dosyć skomplikowane ^^
Racja, ale dlatego się sztuke Czwórek uwielbia bo jest wyjątkowa :D
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 780
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 11:11

#43 Post autor: Gabriel » sobota, 5 maja 2007, 15:35

Intryga pisze:Racja, ale dlatego się sztuke Czwórek uwielbia bo jest wyjątkowa :D
Na tym forum używanie tego słowa powinno być zakazane.

:P
ewutek pisze:Uśmiechnięty chłopiec o dziewczęcych rysach.
Nie ma już dla mnie nadziei. :lol:
4w3 sp lub sx / so ENFJ

Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#44 Post autor: Intryga » sobota, 5 maja 2007, 15:37

A mianowicie którego?:D
3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 780
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 11:11

#45 Post autor: Gabriel » sobota, 5 maja 2007, 15:53

Wyjątkowy

:)
ewutek pisze:Uśmiechnięty chłopiec o dziewczęcych rysach.
Nie ma już dla mnie nadziei. :lol:
4w3 sp lub sx / so ENFJ

ODPOWIEDZ