Priorytety 2

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Aleksandrowa
Moderator
Moderator
Posty: 1452
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 20:01
Enneatyp: Zdobywca

Priorytety 2

#1 Post autor: Aleksandrowa » sobota, 19 września 2009, 11:21

Jakie priorytety mają 2 i jak je odnajdują ?


Dla mnie jasnym moim priorytetem jest założenie rodziny pełnej miłości. Taki syndrom domku z białym płotkiem. :mrgreen:
Ale i zdobycie odpowiedniego wykształcenia, wiedzy do walki o to. Mój własny samorozwój, dążenie do jakiegoś mojego archetypu doskonałości. No i oczywiście pomoc innym, bo dzięki temu czuję jakiś sens bytowania na ziemi, mam po co wstawać z łóżka. Może i przyziemnie, może trochę jak każdy, może trochę szaro, ale robię to na swój sposób.


Did you see SEE se?

Trójkowdwójkę

Człowiek rzadko myli się dwa razy – na ogół TRZY lub więcej.

John Perry Barlow

Awatar użytkownika
Vadi
Posty: 460
Rejestracja: środa, 16 lipca 2008, 21:20
Lokalizacja: Zambrów

Re: Priorytety 2

#2 Post autor: Vadi » sobota, 19 września 2009, 18:26

Moim priorytetem jest znalezienie takiej dziedziny, w której jestem naprawdę dobra i dzielenie się swoimi umiejętnościami z innymi. Pełne wykorzystanie swoich predyspozycji na rzecz innych ludzi. Chciałabym w ten sposób sprawić, aby ludzie się lepiej rozumieli i współdziali, i wiedzieli, że razem naprawdę można wiele zrobić, choć odrobinę ulepszyć świat.

Mogłabym to oczywiście robić w moim domu, ale zdecydowanie odczuwam potrzebę szerszych kontaktów, pracy zawodowej z innymi ludzmi, z którymi mogę wymieniać myśli. Na razie jednak ten mój priorytet jawi mi sie w sposób dosyc mglisty, ponieważ albo ciężko mi się skupic na jednej rzeczy, albo też ciężko w ogóle do jakiejkolwiek pracy zabrać... No ale mamy jescze wakacje, to może to mnie tłumaczy. :roll:

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

Re: Priorytety 2

#3 Post autor: Orest_Reinn » niedziela, 20 września 2009, 17:39

Również tyczy się mnie "syndrom domku z białym płotkiem" ;) Ale nie wiem czy mógłbym to uznać za swój priorytet. Mój życiowy priorytet zamyka się w słowie "spokój". Bynajmniej nie oznacza to ciszy i samotności. "Spokój" to styl życia. To minimum stresu. Życie skrome, lecz wygodne. Nie posiadanie wielkich ambicji i cieszenie się codziennością. Bliscy ludzie wokół, o których wiesz, że zawsze będą.
Akurat najtrudniej jest mi osiągnąć ten "spokój" jeśli chodzi o życie towarzyskie. Kolejni przelotni znajomi przychodzą i odchodzą, a mi brakuje stabilizacji.

G.I.Joe
Posty: 400
Rejestracja: sobota, 10 stycznia 2009, 09:51

Re: Priorytety 2

#4 Post autor: G.I.Joe » czwartek, 1 października 2009, 15:12

Moje długoterminowe priorytety często lubią się kłócić z potrzebami chwili czyli priorytetami krótkoterminowymi. Mama faktycznie miała rację kiedy dawno temu mi powtarzała że brakuje mi cierpliwości, a wszystko chcę mieć bez wysiłku i najlepiej natychmiast. Dziadkowie na spotkaniach rodzinnych czasami mi wypominają jakie szopki potrafiłem odstawiać, kiedy nie mogłem dostać tego co chciałem...

Awatar użytkownika
mith
Posty: 296
Rejestracja: wtorek, 27 listopada 2007, 21:16
Lokalizacja: z nienacka

Re: Priorytety 2

#5 Post autor: mith » sobota, 3 października 2009, 17:26

Dla mnie priorytetem jest moja miłość a potem przyjaźń
Choć jednoczesnie z ta przyjaznia ciezko. Nie wiem czy to ja tak mam czy wszystkie 2. Ale mam takie chamskie wrazenie ze ludzie sie do mnie odzywaja jak mają jakis problem ;/ A tak to mają taotalnie w dupie jakby mnie nie bylo. Przyjaciele pamietaja o mnie tylko jak cierpia. Jak z cierpienia wyciagne to dziekuje i nara
4w5

der Wald er steht so schwarz und leer
Weh mir, oh weh
Und die Vögel singen nicht mehr

Ohne dich kann ich nicht sein

Awatar użytkownika
szisziek
Posty: 51
Rejestracja: sobota, 7 listopada 2009, 13:37

Re: Priorytety 2

#6 Post autor: szisziek » wtorek, 1 grudnia 2009, 16:35

priorytet- miłość przyjaźn i mniej przejmowac sie ludzmi,(ich problemami) bo z tym mam trudności,i jak wyżej kolega napisał spokój aahh:d

Awatar użytkownika
Aleksandrowa
Moderator
Moderator
Posty: 1452
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 20:01
Enneatyp: Zdobywca

Re: Priorytety 2

#7 Post autor: Aleksandrowa » czwartek, 10 grudnia 2009, 09:28

[quote="szisziek"]priorytet- miłość przyjaźn i mniej przejmowac sie ludzmi,(ich problemami)/quote]

ooo właśnie..
Did you see SEE se?

Trójkowdwójkę

Człowiek rzadko myli się dwa razy – na ogół TRZY lub więcej.

John Perry Barlow

G.I.Joe
Posty: 400
Rejestracja: sobota, 10 stycznia 2009, 09:51

Re: Priorytety 2

#8 Post autor: G.I.Joe » czwartek, 10 grudnia 2009, 17:42

Jeszcze tu siedzisz? Tylko ludziom oczy mydlisz i później wszyscy mają takie złeeee zdanie o dwójkach Obrazek
























Paszooł won do trójeeek cholero Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek, 10 grudnia 2009, 17:47 przez G.I.Joe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aleksandrowa
Moderator
Moderator
Posty: 1452
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 20:01
Enneatyp: Zdobywca

Re: Priorytety 2

#9 Post autor: Aleksandrowa » czwartek, 10 grudnia 2009, 17:47

G.I.Joe pisze:Jeszcze tu siedzisz? Obrazek
Ale ja tu zostane.
Did you see SEE se?

Trójkowdwójkę

Człowiek rzadko myli się dwa razy – na ogół TRZY lub więcej.

John Perry Barlow

Awatar użytkownika
chupser
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 21:55

Re: Priorytety 2

#10 Post autor: chupser » czwartek, 10 grudnia 2009, 20:23

Nikt nikogo nie wygania, jednak ja bym sie zastanowil jeszcze na Twoim miejscu Aleksandra nad tym co Joe napisal.

Awatar użytkownika
Aleksandrowa
Moderator
Moderator
Posty: 1452
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 20:01
Enneatyp: Zdobywca

Re: Priorytety 2

#11 Post autor: Aleksandrowa » czwartek, 10 grudnia 2009, 21:10

Dzol uwielbia sie ze mna draznic.
Did you see SEE se?

Trójkowdwójkę

Człowiek rzadko myli się dwa razy – na ogół TRZY lub więcej.

John Perry Barlow

ODPOWIEDZ