Temperament Dwójek (test wg Florence Littauer)

Mój temperament to:

Sangwinik
1
5%
Flegmatyk
0
Brak głosów
Choleryk
1
5%
Melancholik
4
18%
Sangwinik/Choleryk
2
9%
Melancholik/Flegmatyk
2
9%
Flegmatyk/Sangwinik
4
18%
Sangwinik/Melancholik
8
36%
Choleryk/Flegmatyk
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 22

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
chottomatte
Posty: 1012
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 10:18
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: królestwo nadmorskiej mgły
Kontakt:

#16 Post autor: chottomatte » poniedziałek, 18 maja 2009, 15:31

W hakera bawię się w kafejkach internetowych :mrgreen: W domu klikam pajacyka i czytam słowo na niedzielę :mrgreen:


nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

Awatar użytkownika
chupser
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 21:55

#17 Post autor: chupser » poniedziałek, 18 maja 2009, 15:33

a radia maryja tez sluchasz? :twisted:

Awatar użytkownika
chottomatte
Posty: 1012
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 10:18
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: królestwo nadmorskiej mgły
Kontakt:

#18 Post autor: chottomatte » poniedziałek, 18 maja 2009, 15:34

Nałogowo :mrgreen:
nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

Awatar użytkownika
chupser
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 21:55

#19 Post autor: chupser » poniedziałek, 18 maja 2009, 15:42

ok

Awatar użytkownika
Aleksandrowa
Moderator
Moderator
Posty: 1452
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 20:01
Enneatyp: Zdobywca

#20 Post autor: Aleksandrowa » poniedziałek, 18 maja 2009, 16:10

Towarzyski sangwinik 16
Energiczny choleryk 8
Perfekcyjny melancholik 9
Spokojny flegmatyk 7

Oto najbardziej pasujące do Ciebie typy osobowości:
Towarzyski sangwinik - Towarzyski sangwinik to optymista. Potrafi przyciągać do siebie ludzi, jest emocjonalny i wylewny, entuzjastyczny i spontaniczny, ma duże poczucie humoru. Gadatliwy, ciekawy, jest dobrym narratorem i urodzonym aktorem. Żyje raczej dniem dzisiejszym niż tym co było lub będzie. Jest duszą towarzystwa i tak gdzie przebywa wnosi radość. Nie chowa urazy, lubi komplementy, szybko przeprasza. W pracy ochotnik, inicjuje nowe formy aktywności, jest twórczy, tryska energią i entuzjazmem. Potrafi sprawiać bardzo dobre wrażenie, posiada umiejętności pobudzania innych do współpracy. Powinien pracować w środowisku wymagającym zmiennych form aktywności, pozbawionym konieczności wykonywania zadań rutynowych. Dobrze będzie czuł się w pracy wymagającej inicjatywy, twórczego rozwiązywania wielu problemów, wymagającej szybkiego podejmowania decyzji. Powinna to być praca zapewniająca szerokie kontakty z ludźmi.
Jest prawdopodobne, że towarzyski sangwinik nie będzie zadowolony z pracy wymagającej posługiwania się liczbami, wykresami, wymagającej dokładności, staranności i skrupulatności.
Przykładowe zawody: instruktor kulturalno oświatowy, pilot wycieczek turystycznych, akwizytor, handlowiec, organizator przedsięwzięć reklamowych, stewardessa, aktor estradowy, śpiewak itd.
Zawody niewskazane: księgowy, ekonomista, laborant chemiczny, dyrektor przedsiębiorstwa, prawnik itp.


Trzeba było wybrać inny kierunek :]

A siebie uważam za sangwinika/choleryka.
Did you see SEE se?

Trójkowdwójkę

Człowiek rzadko myli się dwa razy – na ogół TRZY lub więcej.

John Perry Barlow

Awatar użytkownika
Fenol
Posty: 501
Rejestracja: niedziela, 28 grudnia 2008, 00:23
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: bananolandia

#21 Post autor: Fenol » poniedziałek, 18 maja 2009, 16:51

Towarzyski sangwinik 9
Energiczny choleryk 1
Perfekcyjny melancholik 12
Spokojny flegmatyk 18

Oto najbardziej pasujące do Ciebie typy osobowości:
Spokojny flegmatyk - Spokojny flegmatyk to pesymista i obserwator. Nastawiony na relacje z ludźmi. Jest spokojny, chłodny, opanowany, zrównoważony i cierpliwy, cichy a przy tym dowcipny. Powściągliwy w wyrażaniu emocji, które skrywa głęboko. Życzliwy, uprzejmy, potrafi poświęcić dużo czasu sprawie czy człowiekowi. W kontaktach z ludźmi uprzejmy, pogodny, lubi obserwować ludzi. Potrafi współczuć i otaczać troską. Potrafi pośredniczyć w rozwiązywaniu problemów, potrafi znajdować proste wyjścia. Preferuje pracę nie wymagającą pośpiechu i tempa, nastawioną na kontakty z ludźmi, pomaganie i rozwiązywanie problemów, nie wymagającą podejmowania szybkich decyzji, przemieszczania się. Jest solidny uprzejmy i pogodny, potrafi słuchać. Powinien podejmować zadania wymagające dokładności, skrupulatności i drobiazgowych analiz, rozwiązywania psychologicznych i naukowych problemów. Dobrze, gdy oczekuje się od niego pracy nastawionej na kontakt z drugim człowiekiem. Przykładowe zawody: socjolog, psycholog kliniczny, pracownik naukowy, pisarz, kustosz w muzeum, bibliotekarz, krytyk literacki
Zawody niewskazane: akwizytor, manager, pilot wycieczek turystycznych, sprzedawca, handlowiec, policjant, dyrektor przedsiębiorstwa, kurator sądowy, wychowawca w zakładzie karnym, itp.
też Ci dodam coś od siebie boogi ;) ankiety nie będę wam zakłócał :P

@chottomatte: jak widzę, to naszym eksperymencie nie tylko ja zrezygnowałem z napisanego typu w sygnaturze 8)
6w5

Członek - choć pewnie zostanę wkrótce wykopany na zbity pysk - UPS - Unia Piątkowo - Siódemkowa

Awatar użytkownika
chupser
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 21:55

#22 Post autor: chupser » poniedziałek, 18 maja 2009, 16:54

Fenol Ty mnie nie wkrecisz, ze nie jestes piatka :P juz wczesniej widzialem Twoja sygnature

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

#23 Post autor: Orest_Reinn » poniedziałek, 6 lipca 2009, 16:20

Naprzemiennie sangwinik i flegmatyk. To drugie to przy pracy ;)
W kontaktach towarzyskich staram się być pozytywnie nastawiony i choć odrobinę energiczny. Może nie zawsze wychodzi jak bym chciał...
Z kolei irytują mnie ludzie wykonujący pracę nerwowo i niespokojnie. Idealnym przykładem jest mój tata, z którym robiliśmy właśnie w domu remont. Odczuwałem olbrzymią ulgę, gdy gdzieś szedł i zostawiał mi jakąś robotę do zrobienia samemu. Mogłem w końcu spokojnie pracować pogwizdując wesoło i nie musiałem słuchać jak on dyszy i sapie (wcale nie dlatego, że był zmęczony, on po prostu tak dramatyzuje) przy najmniejszym ruchu, jakby targał worki cementu.

Awatar użytkownika
Vadi
Posty: 460
Rejestracja: środa, 16 lipca 2008, 21:20
Lokalizacja: Zambrów

#24 Post autor: Vadi » środa, 8 lipca 2009, 13:11

Choleryk, a później sangwinik. Ja po prostu muszę się kłócić i bronić swojego zdania. Sytuacja mnie do tego zmusza. :roll: Jak już mówiłam, zaprawiłam się w boju. A scenka rodzajowa z dzisiejszego dnia - każdy mną dyryguje, bo wie najlepiej, jak mam dojechać do Lublina. Jeden, brat ESTp, krzyczy na mnie z kierunku schodów, że mam jechać tak, a nie inaczej, bo mnie jeszcze zdążą na dworzec podwieźć. Mama ESFp krzyczy z kolei od drzwi, że co ja sobie wyobrażam, że nikt mnie nigdzie podwoził nie będzie. A ja ani słowa nie powiedziałam w tej kwestii. :? Dobrze, że tata ISTp siedział w samochodzie, to już się nie wtrącał. I dobrze, że siostra ESTj jest w Anglii.

Żyć nie umierać. :cry:

Awatar użytkownika
Rinn
VIP
VIP
Posty: 695
Rejestracja: sobota, 21 czerwca 2008, 21:12
Kontakt:

#25 Post autor: Rinn » środa, 8 lipca 2009, 13:48

Ankiety nie zaznaczałam, ale test zrobiłam, to się pochwalę: jestem melancholik łamane na flegmatyk (po 15 punktów), z dużą dozą sangwinika (9). :wink:
w lęku nie ma nic
czego trzeba by się bać

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

#26 Post autor: Pablo » środa, 8 lipca 2009, 14:06

Hmmmm ciekawe ;) Z drugiej strony "spokojny flegmatyk" to zaprzeczenie"


Towarzyski sangwinik - 9
Energiczny choleryk - 14
Perfekcyjny melancholik - 7
Spokojny flegmatyk - 10


Energiczny choleryk - Energiczny choleryk to optymista, człowiek czynu, nastawiony na działania i kierowanie, jest urodzonym przywódcą, dynamiczny i aktywny ujawnia silną wolę i zdecydowanie. Wśród ludzi wzbudza zaufanie i respekt. Często pracuje dla potrzeb grupy, przewodzi i organizuje. Preferuje pracę, którą może sam zorganizować, szybkość działania, realizację jasno sprecyzowanych celów, jest szybki w działaniu. Potrafi rozdzielać pracę, koncentrować uwagę zespołu na wydajności. Lubi przewodzić i organizować prace innym. Powinien pracować w środowisku stwarzającym duże możliwości samodzielnego organizowania pracy sobie i innym. Środowiskiem niewskazanym będzie każda praca rutynowa, wymagająca jedynie wykonywania poleceń, nie otwierająca możliwości realizowania własnych pomysłów. Przykładowe zawody: przedsiębiorca, dyrektor przedsiębiorstwa, inżynier w przemyśle i budownictwie, manager, handlowiec, prawnik, dziennikarz, ordynator oddziału szpitalnego, reżyser, policjant.
Zawody niewskazane: księgowy, pracownik biurowy, analityk chemiczny, farmaceuta.
W sumie wzmianka o pracy się zgadza :)

Edzia
Posty: 2
Rejestracja: środa, 25 listopada 2009, 17:28

Re: Temperament Dwójek (test wg Florence Littauer)

#27 Post autor: Edzia » środa, 25 listopada 2009, 17:37

No wiec i ja jestem dwojka i sie dozucam : Perfekcyjny melancholik :))

Perfekcyjny melancholik - 16
Spokojny flegmatyk - 1
Energiczny choleryk - 11
Towarzyski sangwinik - 12

pozostalych nie czytalam wiec nie wiem czy ten towazyski ma cos ze mnie :)
2w1

Awatar użytkownika
Venus w Raku
VIP
VIP
Posty: 1058
Rejestracja: środa, 23 września 2009, 10:08
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Temperament Dwójek (test wg Florence Littauer)

#28 Post autor: Venus w Raku » czwartek, 26 listopada 2009, 19:08

Znane mi Dwójki, to albo melancholicy, albo sangwinicy. Często zdarza się, że wychodzi z nich choleryk. Flegmatyk może, ale jakoś nie kojarzy mi się z tym typem.
1w9, 6w5, sp/sx

Awatar użytkownika
valerie
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 19:28
Enneatyp: Dawca

Re: Temperament Dwójek (test wg Florence Littauer)

#29 Post autor: valerie » sobota, 8 maja 2010, 20:17

melancholik/sangwinik (i na dodatek trochę z flegmatyka O_o)
uwielbiam te sprzeczności! Najdziwniejsze, że zgadzam się i z jednym i z drugim opisem (bo co do flegmatyka, to tylko tyle, że umiem słuchać i nie lubię szybko podejmować decyzji).
I pomyśleć, że kiedyś uważałam się za choleryko-melancholika, ale to było daaawno temu, gdy byłam tak chora Dwójką, że uważałam się za chorą Ósemkę.
2 sx/so
EIE
"W świecie szaleńców ludzie chorzy są zdrowymi." - Philip K. Dick

Awatar użytkownika
Intan
Posty: 859
Rejestracja: piątek, 22 kwietnia 2011, 19:02
Enneatyp: Dawca
Kontakt:

Re: Temperament Dwójek (test wg Florence Littauer)

#30 Post autor: Intan » czwartek, 25 sierpnia 2011, 19:26

Towarzyski sangwinik 13
Energiczny choleryk 3
Perfekcyjny melancholik 13
Spokojny flegmatyk 11

c:
dwietrzecie
sx/so

EII-Fi | DCN{H}
Until we have seen someone's darkness, we don't really know who they are.
Until we have forgiven someone's darkness, we don't really know what love is.

Marianne Williamson

ODPOWIEDZ