Co dwójki sądzą o piątkach?

Dyskusje na temat typu 2
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
chupser
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 21:55

Re: Co dwójki sądzą o piątkach?

#16 Post autor: chupser » poniedziałek, 14 czerwca 2010, 12:13

wiesz, powiadają że trzeba przezwyciężać własne lęki :wink:



Awatar użytkownika
co jest
Posty: 83
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2010, 13:49

Re: Co dwójki sądzą o piątkach?

#17 Post autor: co jest » poniedziałek, 14 czerwca 2010, 16:30

no cóż..

Awatar użytkownika
Nehem
Posty: 81
Rejestracja: piątek, 27 kwietnia 2007, 21:32
Enneatyp: Obserwator

Re: Co dwójki sądzą o piątkach?

#18 Post autor: Nehem » poniedziałek, 14 czerwca 2010, 23:32

ehh nie mam pomysłu co tu odpisać :<... z jednej strony chciałbym się spotkać ale z drugiej 1>= 'nieznana osoba' == za dużo dla mnie (nie wiem co mam zrobić, źle się czuje - nie mam pojęcia jak to napisać :/)...
...nie rozumiem dwójek i ich nielogicznego podejścia do życia... nie rozumiem także czwórek i ich emocji do końca, za to rozumiem piątki i boleje nad tym że je rozumiem...

...5w4 @.@ INTj...

Awatar użytkownika
co jest
Posty: 83
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2010, 13:49

Re: Co dwójki sądzą o piątkach?

#19 Post autor: co jest » wtorek, 15 czerwca 2010, 15:18

w takim razie co chcesz jeszcze wiedziec na temat 2-5 relacji?;p

Awatar użytkownika
chupser
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 21:55

Re: Co dwójki sądzą o piątkach?

#20 Post autor: chupser » wtorek, 15 czerwca 2010, 17:00

Nehem pisze:(nie wiem co mam zrobić, źle się czuje - nie mam pojęcia jak to napisać :/)
najlepiej przyjedź na zlot usiądź wśród enneagramowców i posłuchaj o czym rozmawiają, w międzyczasie możesz sączyć piwo, a jak już się oswoisz to porozmawiać :D

to nie takie trudne ;)

Awatar użytkownika
Nehem
Posty: 81
Rejestracja: piątek, 27 kwietnia 2007, 21:32
Enneatyp: Obserwator

Re: Co dwójki sądzą o piątkach?

#21 Post autor: Nehem » środa, 16 czerwca 2010, 03:41

najlepiej przyjedź na zlot usiądź wśród enneagramowców
... powiedz mi kiedy jest i gdzie :]... ale z drugiej strony to nie ma szans za dużo nieznanych mi osób i brak wspólnego tematu do nawiązania kontaktu. ... planowałem wybrać się na avangarde VI (pod koniec lipca) - ale jak się okazało moi znajomi pojada na zlot mmo (17lipca) więc ... .
to nie takie trudne
to jest trudne.
...nie rozumiem dwójek i ich nielogicznego podejścia do życia... nie rozumiem także czwórek i ich emocji do końca, za to rozumiem piątki i boleje nad tym że je rozumiem...

...5w4 @.@ INTj...

Awatar użytkownika
chupser
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 21:55

Re: Co dwójki sądzą o piątkach?

#22 Post autor: chupser » środa, 16 czerwca 2010, 09:32

Nehem pisze:... powiedz mi kiedy jest i gdzie :]...
zajrzyj do działu "Podwieczorek u" i temat " Zloty enneagramowców" (póki co ustalamy xD)
Nehem pisze:ale z drugiej strony to nie ma szans za dużo nieznanych mi osób i brak wspólnego tematu do nawiązania kontaktu. ...
tematem przewodnim zawsze jest enneagram i nie tylko (jak przyjedziesz to zobaczysz :D)
Nehem pisze:to jest trudne.
pewnie, że jest trudne dopóki tak myślisz


słuchaj to była ostatnia zachęta z mojej strony, pozostawiam Tobie wolną rękę

Awatar użytkownika
valerie
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 19:28
Enneatyp: Dawca

Re: Co dwójki sądzą o piątkach?

#23 Post autor: valerie » piątek, 18 czerwca 2010, 16:49

Wydaje mi się, że znam jedną piątkę (robiła test i wyszło 5w4) i ona mnie bardzo... zastanawia. Lubię ją, chociaż chciałabym wiedzieć o niej więcej i żeby częściej ze mną rozmawiała, zapytała o coś (no bo co ja się będę ciągle narzucać...). Ale podziwiam ją trochę.
2 sx/so
EIE
"W świecie szaleńców ludzie chorzy są zdrowymi." - Philip K. Dick

Awatar użytkownika
co jest
Posty: 83
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2010, 13:49

Re: Co dwójki sądzą o piątkach?

#24 Post autor: co jest » piątek, 18 czerwca 2010, 17:36

valerie pisze:Wydaje mi się, że znam jedną piątkę (robiła test i wyszło 5w4) i ona mnie bardzo... zastanawia. Lubię ją, chociaż chciałabym wiedzieć o niej więcej i żeby częściej ze mną rozmawiała, zapytała o coś (no bo co ja się będę ciągle narzucać...). Ale podziwiam ją trochę.
sytuacja taka jak i u mnie

Awatar użytkownika
Nehem
Posty: 81
Rejestracja: piątek, 27 kwietnia 2007, 21:32
Enneatyp: Obserwator

Re: Co dwójki sądzą o piątkach?

#25 Post autor: Nehem » piątek, 18 czerwca 2010, 21:59

a co mi tam, podpowiem wam... ogólnie darujcie sobie 5 >.<" to bardzo dziwny typ człowieka, który przede wszystkim stara się nie okazywać uczuć (tzn okazuje ale tylko najbliższej rodzinie, prawdziwemu przyjacielowi a ma się tylko jednego oraz <3 - może "trochę" przedobrzyłem z tymi uczuciami ale jest ich więcej niż do innych ludzi... powiedzmy z 1-2 na 4 w skali do 10)... następna sprawa 5 nie zagada pierwsza (żeby zagadała 5 do ciebie a nie ty do niej, bez żadnej sprawy musisz być przynajmniej na 4 miejscu w 8 stopniowej hierarchii gdzie 8 to największy numer a 1 najmniejszy - 1obcy; 2kolega; 3znajomy; 4przyjaciel; 5prawdziwy przyjaciel; 6miłość; 7rodzina; 8najbliższa rodzina... gdzie 5,6 i 7 miejsce jest prawie na równi- czasami przewagę ma 5 czasami 7 a gdzie indziej 6 - zależy od dnia itp.)... następnie piątka nie pyta, piątka stara się jedynie podtrzymać konwersacje (czyt. 2 mówi 5 słucha i od czasu do czasu coś wtrąci)... oczywiście to co napisałem nie jest obiektywne bo reprezentuje tylko mój punkt widzenia a nie wszystkich piątek...
...nie rozumiem dwójek i ich nielogicznego podejścia do życia... nie rozumiem także czwórek i ich emocji do końca, za to rozumiem piątki i boleje nad tym że je rozumiem...

...5w4 @.@ INTj...

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

Re: Co dwójki sądzą o piątkach?

#26 Post autor: Orest_Reinn » piątek, 18 czerwca 2010, 22:46

To, że ty jesteś upośledzony (i znalazłeś dla siebie świetne usprawiedliwienie), nie oznacza, że co dziewiąty człowiek jest.

Awatar użytkownika
chupser
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 21:55

Re: Co dwójki sądzą o piątkach?

#27 Post autor: chupser » piątek, 18 czerwca 2010, 22:52

kto Ci wpuścił Orest osę do majtek????

Awatar użytkownika
Nehem
Posty: 81
Rejestracja: piątek, 27 kwietnia 2007, 21:32
Enneatyp: Obserwator

Re: Co dwójki sądzą o piątkach?

#28 Post autor: Nehem » piątek, 18 czerwca 2010, 22:58

... T.T ... przynajmniej nie staram się uszczęśliwiać/kierować/manipulować innymi na sile... ale kogo to obchodzi... każdy żyje tak jak mu łatwiej :)
...nie rozumiem dwójek i ich nielogicznego podejścia do życia... nie rozumiem także czwórek i ich emocji do końca, za to rozumiem piątki i boleje nad tym że je rozumiem...

...5w4 @.@ INTj...

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Co dwójki sądzą o piątkach?

#29 Post autor: yusti » sobota, 19 czerwca 2010, 03:58

.
Ostatnio zmieniony piątek, 15 października 2010, 19:13 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Venus w Raku
VIP
VIP
Posty: 1058
Rejestracja: środa, 23 września 2009, 10:08
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Co dwójki sądzą o piątkach?

#30 Post autor: Venus w Raku » sobota, 19 czerwca 2010, 05:41

Orest_Reinn pisze:To, że ty jesteś upośledzony (i znalazłeś dla siebie świetne usprawiedliwienie), nie oznacza, że co dziewiąty człowiek jest.
A mnie przeraża myśl, że może co trzeci jest. Nikt tylko nie chcę przyznać otwarcie. I jak tu zdrowieć w takich warunkach? :shock:
1w9, 6w5, sp/sx

ODPOWIEDZ