Pomóżcie mi zrozumieć moją dwójkę...

Dyskusje na temat typu 2
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Eol
Enneatyp: Obserwator

Re: Pomóżcie mi zrozumieć moją dwójkę...

#31 Post autor: Eol » sobota, 26 czerwca 2021, 00:31

AnetaK pisze:
piątek, 4 grudnia 2020, 00:12
Tomek41 pisze:
piątek, 5 czerwca 2020, 16:51
Żeby dobrze zrozumieć druga osobę trzeba zdać sobie sprawę z tego jak postrzega świat. Ja mam np. zdiagnozowane ADHD i żeby normalnie funkcjonować i kontaktować się chociażby z moją żoną waporyzuję susz konopny dzięki któremu mogę trochę się uspokoić i nie jest mnie wszędzie pełno wierzcie mi że to może przeszkadzać. Zostawiam namiar na fajne artykuły odnośnie nie psychoaktywnych produktów z konopi siewnych, które potencjalnie mogą mieć dobry wpływ na ludzki organizm - na mój mają.
przez chwilę myślałem, że to Eol, a potem skumałem, że to utajony bot. PFFF

znajomy ostatnio palił cbd i się ujarał jak po thc XD i mieliśmy rozkminę, czy to dlatego, że kiedyś dużo palił "normalnego" zioła i to zadziałało jak placebo, czy o co chodzi?
Stęskniłeś się? :D

5w4 so/sx INTj - LII
... tysiąc dni nie dowiedzie, że mamy rację, za to jeden dzień może dowieść, że się mylimy.

Awatar użytkownika
AnetaK

Re: Pomóżcie mi zrozumieć moją dwójkę...

#32 Post autor: AnetaK » sobota, 28 sierpnia 2021, 01:43

Eol pisze:
sobota, 26 czerwca 2021, 00:31

Stęskniłeś się? :D

No XD kiedy wbijasz do 3miasta? :P

W ogóle od 3 miesięcy byłem przekonany, że boogi przestał płacić za serwer i forum umarło. Musiałem wrócić do picia alkoholu (bo nie piłem jakieś pół roku), żeby odważyć się wejść tu ponownie. COOOOOO XD
"Kobiety warto kochać i je uwodzić. Z mężczyznami warto dyskutować i ich gwałcić" - Perwik

ODPOWIEDZ